ГоловнаПро ІнститутСтруктураЦентр інформаційних технологій та технічних послуг
 Версія для друку
kalugin.JPG

 

 

Начальник Центру

КАЛУГІН

Роман  Валерійович

телефон: +38 (044) 202-32-96

 

 

Центр інформаційних технологій та технічних послуг (далі – Центр) є структурним підрозділом Інституту, призначений для забезпечення безперебійної і якісної роботи інформаційно-телекомунікаційних систем ДСНС України, обчислювальної, мережної, серверної, копіювальної, периферійної техніки, адміністрування інформаційних ресурсів ДСНС. Структурними підрозділами Центру є:

Відділ інформаційних систем та програмного забезпечення;

Відділ впровадження інформаційно-комунікаційних технологій.

 Основні напрями діяльності:

1. Впровадження та адміністрування інформаційних та мережевих ресурсів апарату ДСНС  України.
Центр інформаційних технологій  та технічних послуг виконує функції адміністрування домену MNS.GOV.UA, системи електронної пошти ДСНС України, мережевого обладнання. Розмежування прав доступу до інформаційних ресурсів домену, проводить постійний моніторинг працюючих систем. Організовує та проводить обслуговування відомчої мережі ДСНС, доступу до глобальної комп'ютерної мережі та каналів зв'язку. Виконує необхідні заходи для забезпечення відмовостійкості серверного та мережевого обладнання.

2. Забезпечення супроводу системного, офісного та прикладного програмного забезпечення апарату ДСНС України.
Супровід системи контролю управління доступом до адмінбудівлі ДСНС України.
Супровід програмного забезпечення автоматизованої системи діловодства і контролю виконавчої дисципліни АСКОД-II.
Супровід системи моніторингу телевізійних передач та формування фото- відео архіву діяльності ДСНС України.
Супровід апаратно-програмного комплексу по зберіганню  інформаційних ресурсів ДСНС.
Моніторинг системи резервного живлення серверного обладнання та мережевого обладнання.
Моніторинг багатофункціональних мережевих пристроїв.

3. Забезпечення функціонування, безперебійної та якісної роботи комп’ютерної, мережевої, периферійної, копіювальної та іншої оргтехніки апарату ДСНС.
Центр інформаційних технологій  та технічних послуг веде контроль за функціонуванням комп’ютерної та периферійної техніки. Проводить регулярний технічний огляд та профілактику роботи електронних пристроїв. Проводить налаштування необхідного програмного забезпечення. Фахівці Центру оперативно реагують на несправності обладнання, що виникають під час роботи в апараті ДСНС України. Відповідно проводиться діагностика, ремонт або заміна деталей техніки, що вийшли з ладу.

4. Центр здійснює підвищення кваліфікації працівників ДСНС України, вивчення Правил технічної експлуатації, Правил техніки безпеки, проведення відповідних інструктажів.
Центр інформаційних технологій  та технічних послуг надає постійну консультативну допомогу користувачам з питань, що виникають під час експлуатації інформаційних ресурсів у мережі ДСНС України. Проводить інструктажі при введені в експлуатацію нової техніки. Розробляє інструкції по експлуатації систем у сфері інформаційних технологій, які реалізовані на базі апарату ДСНС України.       

ПОЛОЖЕННЯ

    Твіт