ГоловнаМережа НМЦ ЦЗ та БЖДКороткострокове підвищення кваліфікаціїВипускні роботиГрупа 5
 Версія для друку

ВИПУСКНІ РОБОТИ

слухачів групи №5 “Завідувачі обласних методичних кабінетів, методисти навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності”, які проходили підвищення кваліфікації осіб середнього та старшого начальницького складу в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту у період з 20.03.2017 до 31.03.2017

 

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові

НМЦ ЦЗ та БЖД області

Посада

Назва роботи

1

БАЛИЦЬКИЙ Ігор Тадеушович

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області

Майстер виробничого навчання

“Ідентифікація факторів ризику, оцінка ризику, управління ризиками надзвичайних ситуацій“

2

БАРАБАШ Володимир Кімович

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області

Майстер виробничого навчання

“Організація та проведення спеціальних комплексних об’єктових навчань з питань цивільного захисту на суб’єктах господарювання”

3

БАТЛУК Вікторія Миколаївна

НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області

Майстер виробничого навчання

“Методичний супровід практичної підготовки суб’єктів господарювання у сфері цивільного захисту”

4

ВОЛОШИН Віктор Григорович

НМЦ ЦЗ та БЖД Закарпатської області

Майстер виробничого навчання

“Методичний супровід практичної підготовки суб’єктів господарювання”

5

ГАЛЬЧЕНКО Аліна Олексіївна

НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області

Майстер виробничого навчання

“Інноваційні педагогічні технології у навчальному процесі з підвищення кваліфікації у сфері цивільного захисту”

6

ГОМЕЛЬКО Сергій Володимирович

НМЦ ЦЗ та БЖД Миколаївської області

Майстер виробничого навчання

“Улаштування, обслуговування та підготовка захисних споруд

до укриття населення”

7

ДЕРЕКА Олександр Станіславович

НМЦ ЦЗ та БЖД Київської області

Майстер виробничого навчання

“Організація та проведення навчально-методичних зборів з керівним складом місцевих органів виконавчої влади та суб’єктів господарювання Київської області з питань планування та проведення заходів цивільного захисту на 2017 рік”

8

ІВАСИК Олена Володимирівна

НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області

Майстер виробничого навчання 1 категорії

“Методичний супровід практичної підготовки суб’єктів господарювання у сфері цивільного захисту”

9

КАНІБОЛОЦЬКИЙ Юрій Миколайович

НМЦ ЦЗ та БЖД м. Київ

Майстер виробничого навчання

“Проведення заходів з евакуації на регіональному, місцевому, об’єктовому рівні”

10

КОЗИНЕЦЬ Володимир Миколайович

НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області

Майстер виробничого навчання 2 категорії

“Методичний супровід практичної підготовки суб’єктів господарювання”

11

КУРИЛОВИЧ Володимир Петрович

НМЦ ЦЗ та БЖД Івано-Франківської області

Старший майстер виробничого навчання

“Організація та проведення спеціальних комплексних об’єктових навчань з питань цивільного захисту на суб’єктах господарювання”

12

МАЛИНОВСЬКИЙ Олександр Анатолійович

НМЦ ЦЗ та БЖД Миколаївської області

Майстер виробничого навчання

“Проведення заходів з евакуації на регіональному, місцевому, об’єктовому рівні”

13

МАЛЯРЕНКО Ольга Володимирівна

НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області

Майстер виробничого навчання

“Організація та реалізація заходів радіаційного і хімічного захисту місцевими державними адміністраціями, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями”

14

МІНІН Федір Федорович

НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області

Майстер виробничого навчання

“Організація та проведення спеціальних комплексних об’єктових навчань з питань цивільного захисту на суб’єктах господарювання”

15

П`ЯНИГА Володимир Іванович

НМЦ ЦЗ та БЖД Житомирської області

Майстер виробничого навчання

“Методичний супровід практичної підготовки суб’єктів господарювання”

16

ЧИРИНДА Анатолій Михайлович

НМЦ ЦЗ та БЖД Тернопільської області

Майстер виробничого навчання

“Організація та проведення спеціальних комплексних об’єктових навчань з питань цивільного захисту на суб’єктах господарювання”

17

ШЕВЦОВ Віктор Володимирович

НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області

Майстер виробничого навчання

“Методичний супровід практичної підготовки суб’єктів господарювання у сфері цивільного захисту”

18

ШЕЛЕСТ Микола Васильович

НМЦ ЦЗ та БЖД Київської області

Майстер виробничого навчання

“Проведення заходів з евакуації на об’єктовому рівні”

19

ЮР'ЄВА Олена Василівна

НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області

Майстер виробничого навчання

“Реагування на надзвичайні ситуації місцевими державними адміністраціями та органами місцевого самоврядування”

20

ЯВОРІВ Ігор Володимирович

НМЦ ЦЗ та БЖД Львівської області

Старший майстер виробничого навчання

“Організація та проведення спеціальних комплексних об’єктових навчань з питань цивільного захисту на суб’єктах господарювання”

21

ЯРЕМЧУК Іван Петрович

НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області

Майстер виробничого навчання

“Методичний супровід практичної підготовки суб’єктів господарювання”

    Твіт