ГоловнаМережа НМЦ ЦЗ та БЖДКороткострокове підвищення кваліфікаціїВипускні роботиГрупа 9
 Версія для друку

СПИСОК

випускних робіт слухачів групи № 9-КПК/НМЦ «Короткострокове підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту для завідувачів (заступників завідувачів) міських курсів, завідувачів навчально-консультаційних пунктів, начальники циклів практичної підготовки, майстри виробничого навчання навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту»

 

Дата початку навчання: 23.01.2018

 

Дата закінчення навчання: 02.02.2018

 

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Назва випускної роботи

1

БАЛИНЕЦЬ Ганна Ігорівна

Порядок створення та використання регіональних і місцевих матеріальних резервів для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій

2

БЕЙКА Тарас Степанович

Організація роботи мобільного навчального консультаційного пункту з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях

3

ГАМАНЕЦЬ Іван Миколайович

Проведення заходів з евакуації на регіональному, місцевому та об’єктовому рівнях

4

ГОНЧАРЕНКО Сергій Всеволодович

Проведення заходів з евакуації на регіональному, місцевому, об’єктовому рівні

5

ГУСАРСЬКИЙ Олександр Борисович

Методичний супровід практичної підготовки суб’єктів господарювання

6

ЄЖЕЧЕНКО Віктор Семенович

Методичний супровід практичної підготовки протипожежного тренування суб’єктів господарювання

7

ІВАНОВ Ігор Юрійович

Організація та проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту на суб’єктах господарювання

8

КАЗИМІР Василь Дмитрович

Проведення заходів з евакуації на регіональному, місцевому, об’єктовому рівні

9

КАЦАНЕНКО Ярослав Володимирович

Проведення заходів з евакуації на регіональному, місцевому, об’єктовому рівні

10

КУРИШЕВ Сергій Олександрович

Організація та проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту на суб’єктах господарювання

11

ЛАВРОВ Олег Валентинович

Організація та проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту на суб’єктах господарювання

12

ЛЮБЧЕНКО Сергій Віталійович

 

Проведення заходів з евакуації на регіональному, місцевому, об’єктовому рівні

13

МІРОШНИЧЕНКО Сергій Андрійович

Науково-методичне забезпечення навчального процесу з функціонального навчання у сфері цивільного захисту

14

МІТОКАРУ Костянтин Іванович

Організація роботи керівника об’єктового формування з обслуговування захисної споруди цивільного захисту у надзвичайних ситуаціях та при повсякденній діяльності

15

ОСОКІН Віктор Анатолійович

Організація та проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту на суб’єктах господарювання

16

ПАСТУХ Михайло Георгійович

Організація та реалізація заходів радіаційного і хімічного захисту місцевими державними адміністраціями, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями

17

РОМАЩЕНКО Олександр Миколайович

Організація та проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту на суб’єктах господарювання

18

РУДАКОВ Олексій Юрійович

Методичний супровід практичної підготовки суб’єктів господарювання у сфері цивільного захисту

19

ШКРЕД Іван Григорович

Функціонування єдиної державної системи цивільного захисту. Порядок діяльності функціональних і територіальних підсистем та їх ланок

20

ЮСУПОВ Валерій Рашидович

Порядок створення та використання регіональних і місцевих матеріальних резервів для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій

 

    Твіт