ГоловнаПро ІнститутМіжнародна співпраця
 Версія для друку

У рамках реалізації спільного проекту «Стандартизація українського кризового управління у сфері реагування на надзвичайні ситуації» між Центром домедичної допомоги та  медицини катастроф Королівства Швеції, Державною службою України з  надзвичайних ситуацій та кафедрою медицини катастроф Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України на базі Інституту державного управління у сфері цивільного захисту з 2 по 9 червня 2016 року проведено тренувальні заходи з практичного використання системи спеціальної методології для навчань експертів з реагування у разі виникнення масштабних надзвичайних ситуацій «МакСім» та курсу з медичного реагування під час масштабних надзвичайних ситуацій «МRMI» із залученням українських та іноземних фахівців.

 

 З 29 серпня по 2 вересня 2016 року на базі Інституту державного управління у сфері цивільного захисту проводився Тренувальний курс з обізнаності щодо біологічної зброї фахівцями Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США та Державного університету Луїзіани.

Навчання проходило в 2 етапи: в Києві протягом 29 серпня - 2 вересня та в Харкові — з 5 до 9 вересня на базі Академії Національної гвардії України.

У Тренувальному курсі, організованому за підтримки ДСНС України,  взяли участь представники українських силових структур та фахівці Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Програмою зазначеного вище Тренувального курсу передбачено заняття на теми: «Введення в курс про біологічні інциденти», «Ефекти біологічних агентів, лікування та використання», «Основні принципи використання біологічних агентів в якості зброї», «Розпізнавання прихованих речовин», «Особисті захисні заходи», «Виявлення біологічного агента», «Дії при терористичних атаках», «Запобігання терактам», «Навчання дорослих», «Ефективність інструкторів» тощо.


12 липня 2017 р. на базі Інституту державного управління у сфері цивільного захисту проведено робочу зустріч з фахівцями Бюро з міжнародної безпеки та нерозповсюдження ядерної зброї Державного Департаменту США  з питань ідентифікації та відбору проб ЗМЗ в умовах загрози ураження бойовими отруйними речовинами.

Проведення Тренувального курсу з обізнаності щодо біологічної зброї, організованому за підтримки ДСНС України,  заплановано  на 23-27 жовтня 2017 р.


В рамках Програми візиту в Україну делегації Федерального відомства у справах захисту населення та допомоги при катастрофах ФРН  15 серпня 2017 р. на базі Інституту державного управління у сфері цивільного захисту проведено робочу зустріч з представниками німецької делегації щодо обговорення питань подальшого співробітництва у сфері цивільного захисту.

    Твіт