ГоловнаНовини Інституту
Знайдено: 1012

Новини Інституту

21 Лютого10:45 Завершено командно-штабні навчання за падтримки Агенства зменшення загрози Міністерства оборони США
В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту завершено командно-штабні навчання з готовності до реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані із радіаційними, хімічними, біологічними, ядерними загрозами з великою кількістю постраждалих за підтримки Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США.
20 Лютого17:13 Проведено практичний семінар з питань внутрішнього контролю
20 лютого в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту проведено практичний семінар з питань подальшого впровадження внутрішнього контролю.
19 Лютого16:24 Розпочато командно-штабне навчання
В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту розпочато командно-штабне навчання з готовності до реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані із радіаційними, хімічними, біологічними, ядерними загрозами з великою кількістю постраждалих за участі представників Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США.
18 Лютого16:55 Функціональне навчання керівників центральних та місцевих органів виконавчої влади
В період з 18 лютого по 1 березня в Інституті проводиться функціональне навчання у сфері цивільного захисту з групою № 4 «Керівники державних органів та їх заступники» (кафедри організації заходів цивільного захисту).
15 Лютого13:42 Завершено навчання на кафедрі авіації та авіаційного пошуку і рятування
15 лютого року в Інституті відбувся випуск слухачів навчальної групи № 4-АПР «Фахівці, які залучаються до проведення авіаційного пошуку і рятування в Україні»
15 Лютого13:29 Підготовка з домедичної допомоги
Відповідно до затвердженого графіка навчання в Інституті у період з 4 по 15 лютого пройшли підготовку з домедичної допомоги за програмою “Перший на місці події” (64 години) рятувальники органів та підрозділів ДСНС .
15 Лютого12:55 Завершено навчання фахівців
З 4 по 15 лютого проведено навчання слухачів навчальної групи № 3 за категорією «Фахівці, діяльність яких повʹязана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, центральних і місцевих органів виконавчої влади».
15 Лютого12:10 В Інституті з 18 по 22 лютого 2019 р. заплановано навчання наступних категорій:
1. Група № 4 «Керівники державних органів та їх заступники» – з 18.02.2019 по 01.03.2019. 2. Група № 12 з домедичної допомоги – з 18.02.2019 по 01.03.2019. 3. Група № 15-КПК/НМЦ «Короткострокове підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту завідувачів обласних методичних кабінетів, методистів навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту» – з 18.02.2019 по 01.03.2019.
15 Лютого12:08 В Інституті відбулось засідання організаційного комітету Конференції
В Інституті відбулось установче засідання організаційного комітету науково-практичної конференції „Наукове забезпечення освітньої діяльності у сфері цивільного захисту”.
15 Лютого12:02 Відбулась нарада із заступниками, помічниками начальника Інституту та керівниками структурних підрозділів
Під час наради доведено основні вимоги наказу ІДУЦЗ від 06.02.2019 № 28 "Про затвердження Плану організаційних заходів ІДУЦЗ у період передвиборчої кампанії та проведення виборів Президента України у 2019 році", проаналізовано виконавську дисципліну за напрямами діяльності з наданням персональної оцінки посадовим особам щодо організації виконання доручень.
14 Лютого17:20 День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!
8 Лютого15:18 Черговий випуск слухачів
В період з 28 січня по 8 лютого в Інституті проведено функціональне навчання у сфері цивільного захисту з групою № 2 «Керівники структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів) центральних та місцевих органів виконавчої влади».
8 Лютого15:02 Відбулися Загальні збори трудового колективу Інституту
7 лютого відбулися Загальні збори трудового колективу Інституту державного управління у сфері цивільного захисту присвячені відзначенню 18-ої річниці з дня створення Інституту та підбиттю підсумків роботи за 2018 рік.
7 Лютого08:00 Вітання Начальника Інституту з нагоди 18-ї річниці заснування Інституту
Інститут державного управління у сфері цивільного захисту був створений 7 лютого 2001 року на базі Центральних державних курсів цивільної оборони, промислової та екологічної безпеки України.
1 Лютого15:48 Відбувся випуск групи педагогічних працівників навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту
В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту з 21 січня по 1 лютого підвищували кваліфікацію слухачі навчальної групи «завідувачі (заступники завідувачів), викладачі обласних та міст курсів удосконалення керівних кадрів навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту».
1 Лютого14:42 Підготовка рятувальників з домедичної допомоги
В Інституті у період з 21 січня по 1 лютого пройшли підготовку з домедичної допомоги за програмою “Перший на місці події” рятувальники органів та підрозділів ДСНС .
1 Лютого14:35 Засідання Вченої ради
Відбулося перше засідання Вченої ради Інституту державного управління у сфері цивільного захисту у 2019 році.
31 Січня16:07 В ІДУЦЗ проведено оцінювання рівня професійної підготовки
Відповідно до доручення ДСНС 31 січня в Інституті проведено оцінювання рівня професійної підготовки осіб начальницького складу служби цивільного захисту, яких запрошено на засідання Вищої атестаційної комісії.
30 Січня12:17 Використовування ресурсів довідково-бібліографічної системи EBSCO
29 січня 2019 року у бібліотеці Інституту проведено інформаційну годину «Використовування ресурсів EBSCO».
29 Січня10:02 Розпочато функціональне навчання керівників структурних підрозділів ЦОВВ
В період з 28 січня по 08 лютого в Інституті проводиться функціональне навчання у сфері цивільного захисту з групою № 2 «Керівники структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів) центральних та місцевих органів виконавчої влади» (кафедра організації захисту цивільного захисту, керівник групи – старший викладач Ковальов О.С.).
28 Січня16:44 Розпочато короткострокове підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту педагогічних працівників навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту на базі Інституту
Розпочато короткострокове підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту педагогічних працівників у сфері цивільного захисту категорії «Завідувачі (заступники завідувачів), викладачі обласних та міст курсів удосконалення керівних кадрів навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту».
25 Січня13:25 Черговий випуск в Інституті
Проведено навчання слухачів навчальної групи № 1 (керівник групи к.т.н., доцент Положешний В.В.) за категорією «Фахівці, діяльність яких повʹязана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, центральних і місцевих органів виконавчої влади».
24 Січня15:33 Завершено четвертий цикл тренінгів з питань кризового управління
В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту завершено проведення четвертого циклу тренінгів з питань кризового управління у разі надзвичайних ситуацій радіаційного, хімічного, біологічного та ядерного характеру під егідою Федеральної служби цивільного захисту та допомоги при катастрофах Федеративної Республіки Німеччина (ВВК).
24 Січня10:32 Чергове засідання Наукового семінару
23 січня відбулося чергове засідання Наукового семінару, на яке були запрошені начальник Інституту Волянський П.Б., його заступники та помічники. Засідання вів Голова семінару - заступник начальника Інституту (з науково-дослідної роботи) Михайлов В.М.
21 Січня16:21 Міжнародна співпраця триває
В Інституті розпочато четвертий етап тренінгів з питань кризового управління у разі надзвичайних ситуацій радіаційного, хімічного, біологічного та ядерного характеру за участі представників Академії кризового управління, планування на випадок надзвичайних ситуацій та цивільного захисту (AKNZ) Федеральної служби цивільного захисту та допомоги при катастрофах Федеративної Республіки Німеччина (ВВК).

    Твіт