ГоловнаНадзвичайні події7 Вересня, 2017р.
 Версія для друку

Участь фахівців ІДУЦЗ у засіданнях робочої групи з розробки проекту нової редакції навчальної програми з предмета “Захист Вітчизни” для 10-11 класів навчальних закладів системи загальної середньої освіти.

Опубліковано: 07.09.2017, 15:33

Відповідно до наказу МОН України від 22.03.2017  № 451 “Про створення робочих груп з розроблення навчальних програм для учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів” на протязі 2017 року фахівцями Інституту державного управління у сфері цивільного захисту взято участь у засіданнях робочої групи з розробки проекту нової редакції навчальної програми з предмета  “Захист Вітчизни” для 10-11 класів навчальних закладів системи загальної середньої освіти.

Безпосередньо робота здійснювалась над відпрацюванням розділу “Цивільний захист” навчальної програми з предмета  “Захист Вітчизни”.

До складу робочої групи також входили представники Міністерства освіти і науки України, Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної гвардії України, спілки ветеранів Афганістану, вищих навчальних закладів Вінницької, Миколаївської, Тернопільської, Львівської областей та м. Києва, учителя предмету “Захист Вітчизни” міст Житомира, Бахмача, Києва, Луцька, Тернопіля, Хмельницька, Чернігова.

Заключне засідання відбулось 06 вересня 2017 року на базі Інституту модернізації змісту освіти, на якому прийнята остаточна редакція навчальної програми. Дана навчальна програма буде надана на затвердження колегією МОН України.

Завдяки налагодженню тісної співпраці в подальшому буде продовжуватися спільна робота з фахівцями інших центральних органів виконавчої влади, навчальних закладів з розробки навчальних програм, підручників, рекомендацій, що стосується питань цивільного захисту.


   
Надзвичайні події
22 Листопада17:11 В Інституті пройшли підготовку з домедичної допомоги за програмою «Перший на місці події» рятувальники Київської області
17 Листопада14:13 В Інституті проведено навчання слухачів навчальної групи за робочою програмою «Посадові особи, які очолюють комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій місцевих органів виконавчої влади, та відповідальні секретарі комісій»
17 Листопада14:06 В Інституті проведено випуск слухачів навчальної групи «Фахівці системи авіаційного пошуку і рятування ДСНС України»
17 Листопада00:00 В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту у період з 20 по 24 листопада 2017 р. навчаються наступні категорії:
15 Листопада17:22 В Інституті відбулося друге засідання Наукового семінару
15 Листопада16:30 В Інституті проведено випуск слухачів групи категорії – викладачі навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності»
14 Листопада16:37 В Інституті відбулося чергове засідання Наукового семінару
10 Листопада15:31 В Інституті було проведено навчання державних службовців Центрального апарату ДСНС за програмою підвищення кваліфікації у галузі знань 07 «Управління та адміністрування»
10 Листопада15:24 На базі Інституту проведено семінар-тренінг з керівниками підрозділів, відповідальних за взаємодію зі ЗМІ
9 Листопада16:06 Інститутом отримано позитивне рішення МОН України
7 Листопада15:31 В Інституті відбулось розширене засідання Методичної ради Інституту
6 Листопада10:40 В Інституті пройшли підготовку з домедичної допомоги за програмою «Перший на місці події» (52 години) психологи ДСНС України.
3 Листопада15:46 В Інституті продовжено проведення практичного заняття з використанням методу кейс-стаді в рамках програми підвищення кваліфікації державних службовців V-VII категорії посад у сфері цивільного захисту
3 Листопада15:42 В Інституті проведено заняття на тему «Вимоги до оформлення реквізитів службових документів. Про зміни в українському правописі. Технологія роботи з документами» в рамках програми підвищення кваліфікації державних службовців V-VII категорії посад у сфері цивільного захисту
3 Листопада13:59 В Інституті проведено випуск слухачів навчальної групи - категорії «Керівники структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів)центральних та місцевих органів виконавчої влади»
Надзвичайні події