ГоловнаНадзвичайні події8 Вересня, 2017р.
 Версія для друку

В Інституті відбулося чергове засідання Наукового семінару

Опубліковано: 08.09.2017, 11:38

7 вересня 2017 року відбулося чергове засідання Наукового семінару Інституту.

На порядку денному Наукового семінару пропонувались наступні питання:

  1. Звіт про результати роботи керівників кафедр та наукових підрозділів ІДУЦЗ з профільними департаментами ДСНС та ВНЗ щодо відпрацювання тематики НДР (ДКР) на 2018 рік та їх спільного проведення. Розгляд проектів заявок на виконання НДР (ДКР) у 2018 році.
  2. 2. Розгляд проектів Положення про Вчену раду Інституту державного управління у сфері цивільного захисту та Регламенту підготовки та проведення засідань Вченої ради Інституту державного управління у сфері цивільного захисту.
  3. Стан виконання НДР “Наукове обґрунтування реалізації заходів цивільного захисту в об’єднаних територіальних громадах”. Розгляд проекту Практичного порадника з організації цивільного захисту під час реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.
  4. Інформація щодо змісту сучасних міжнародних рейтингів як інструменту розвитку лідерського потенціалу ВНЗ.
  5. Різне.

Керівники структурних підрозділів Інституту представили проекти заявок на виконання НДР (ДКР) у 2018 році. За результатами науково-дослідної роботи  НМЦ освітніх установ цивільного захисту було презентовано проект Практичного порадника з організації цивільного захисту під час реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. За підсумками роботи семінару запропоновано рекомендувати проекти заявок та порадника до розгляду на засіданні Вченої ради Інституту.

Спільно з Ученим секретарем Інституту науковці розглянули проект Положення про Вчену раду Інституту державного управління у сфері цивільного захисту і внесли пропозиції щодо його структури та удосконалення.

Гарною традицією стають доповіді співробітників наукового відділу про новітні тенденції у вітчизняному та міжнародному освітньо-науковому просторі.  Наразі було представлено інформацію щодо провідних міжнародних рейтингів університетів та конструктивної співпраці наукового відділу з редакцією виробничо-практичного видання “Надзвичайна ситуація+”.

kjiuj 008.jpg

kjiuj013.jpgkjiuj016.jpg


   
Надзвичайні події
21 Лютого13:42 Черговий здобуток Інституту - відкриття аспірантури
16 Лютого14:54 Відбулося позачергове засідання Вченої ради Інституту
16 Лютого13:00 В Інституті проведено навчання з питань охорони праці посадових осіб органів та підрозділів ДСНС України
16 Лютого12:16 В Інституті проведено випуск слухачів навчальної групи № 3 за категорією "Фахівці, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, центральних і місцевих органів виконавчої влади"
16 Лютого11:27 В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту у період з 19 по 23 лютого 2018 р. навчаються наступні категорії
15 Лютого14:01 В Інституті відбулися загальні збори трудового колективу
14 Лютого12:23 Звернення Голови ДСНС України з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
14 Лютого11:00 Звернення в.о. начальника Інституту з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
14 Лютого10:59 Відбулося чергове засідання Наукового семінару Інституту
14 Лютого10:58 В Інституті пройшли підготовку з домедичної допомоги за програмою «Перший на місці події» рятувальники ГУ ДСНС України у Київській області
9 Лютого10:25 В Інституті відбулись урочисті заходи з нагоди 17-ї річниці з дня його створення
8 Лютого14:03 Вітання Голови ДСНС України з нагоди 17-ї річниці заснування Інституту державного управління у сфері цивільного захисту
8 Лютого13:00 Вітання в.о. начальника Інституту з нагоди 17-ї річниці заснування Інституту
8 Лютого12:59 Про хід навчання навчальної групи №3 з категорії «Фахівці, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, центральних і місцевих органів виконавчої влади»
5 Лютого14:19 “Як результат роботи багатотисячного колективу рятувальників, більше половини населення висловлює довіру та позитивно сприймає нашу діяльність”, - Микола Чечоткін
Надзвичайні події