ГоловнаНадзвичайні події8 Вересня, 2017р.
 Версія для друку

В Інституті відбулося чергове засідання Наукового семінару

Опубліковано: 08.09.2017, 11:38

7 вересня 2017 року відбулося чергове засідання Наукового семінару Інституту.

На порядку денному Наукового семінару пропонувались наступні питання:

  1. Звіт про результати роботи керівників кафедр та наукових підрозділів ІДУЦЗ з профільними департаментами ДСНС та ВНЗ щодо відпрацювання тематики НДР (ДКР) на 2018 рік та їх спільного проведення. Розгляд проектів заявок на виконання НДР (ДКР) у 2018 році.
  2. 2. Розгляд проектів Положення про Вчену раду Інституту державного управління у сфері цивільного захисту та Регламенту підготовки та проведення засідань Вченої ради Інституту державного управління у сфері цивільного захисту.
  3. Стан виконання НДР “Наукове обґрунтування реалізації заходів цивільного захисту в об’єднаних територіальних громадах”. Розгляд проекту Практичного порадника з організації цивільного захисту під час реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.
  4. Інформація щодо змісту сучасних міжнародних рейтингів як інструменту розвитку лідерського потенціалу ВНЗ.
  5. Різне.

Керівники структурних підрозділів Інституту представили проекти заявок на виконання НДР (ДКР) у 2018 році. За результатами науково-дослідної роботи  НМЦ освітніх установ цивільного захисту було презентовано проект Практичного порадника з організації цивільного захисту під час реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. За підсумками роботи семінару запропоновано рекомендувати проекти заявок та порадника до розгляду на засіданні Вченої ради Інституту.

Спільно з Ученим секретарем Інституту науковці розглянули проект Положення про Вчену раду Інституту державного управління у сфері цивільного захисту і внесли пропозиції щодо його структури та удосконалення.

Гарною традицією стають доповіді співробітників наукового відділу про новітні тенденції у вітчизняному та міжнародному освітньо-науковому просторі.  Наразі було представлено інформацію щодо провідних міжнародних рейтингів університетів та конструктивної співпраці наукового відділу з редакцією виробничо-практичного видання “Надзвичайна ситуація+”.

kjiuj 008.jpg

kjiuj013.jpgkjiuj016.jpg


   
Надзвичайні події
22 Листопада17:11 В Інституті пройшли підготовку з домедичної допомоги за програмою «Перший на місці події» рятувальники Київської області
17 Листопада14:13 В Інституті проведено навчання слухачів навчальної групи за робочою програмою «Посадові особи, які очолюють комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій місцевих органів виконавчої влади, та відповідальні секретарі комісій»
17 Листопада14:06 В Інституті проведено випуск слухачів навчальної групи «Фахівці системи авіаційного пошуку і рятування ДСНС України»
17 Листопада00:00 В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту у період з 20 по 24 листопада 2017 р. навчаються наступні категорії:
15 Листопада17:22 В Інституті відбулося друге засідання Наукового семінару
15 Листопада16:30 В Інституті проведено випуск слухачів групи категорії – викладачі навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності»
14 Листопада16:37 В Інституті відбулося чергове засідання Наукового семінару
10 Листопада15:31 В Інституті було проведено навчання державних службовців Центрального апарату ДСНС за програмою підвищення кваліфікації у галузі знань 07 «Управління та адміністрування»
10 Листопада15:24 На базі Інституту проведено семінар-тренінг з керівниками підрозділів, відповідальних за взаємодію зі ЗМІ
9 Листопада16:06 Інститутом отримано позитивне рішення МОН України
7 Листопада15:31 В Інституті відбулось розширене засідання Методичної ради Інституту
6 Листопада10:40 В Інституті пройшли підготовку з домедичної допомоги за програмою «Перший на місці події» (52 години) психологи ДСНС України.
3 Листопада15:46 В Інституті продовжено проведення практичного заняття з використанням методу кейс-стаді в рамках програми підвищення кваліфікації державних службовців V-VII категорії посад у сфері цивільного захисту
3 Листопада15:42 В Інституті проведено заняття на тему «Вимоги до оформлення реквізитів службових документів. Про зміни в українському правописі. Технологія роботи з документами» в рамках програми підвищення кваліфікації державних службовців V-VII категорії посад у сфері цивільного захисту
3 Листопада13:59 В Інституті проведено випуск слухачів навчальної групи - категорії «Керівники структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів)центральних та місцевих органів виконавчої влади»
Надзвичайні події