ГоловнаНадзвичайні події8 Вересня, 2017р.
 Версія для друку

В Інституті відбулося чергове засідання Наукового семінару

Опубліковано: 08.09.2017, 11:38

7 вересня 2017 року відбулося чергове засідання Наукового семінару Інституту.

На порядку денному Наукового семінару пропонувались наступні питання:

  1. Звіт про результати роботи керівників кафедр та наукових підрозділів ІДУЦЗ з профільними департаментами ДСНС та ВНЗ щодо відпрацювання тематики НДР (ДКР) на 2018 рік та їх спільного проведення. Розгляд проектів заявок на виконання НДР (ДКР) у 2018 році.
  2. 2. Розгляд проектів Положення про Вчену раду Інституту державного управління у сфері цивільного захисту та Регламенту підготовки та проведення засідань Вченої ради Інституту державного управління у сфері цивільного захисту.
  3. Стан виконання НДР “Наукове обґрунтування реалізації заходів цивільного захисту в об’єднаних територіальних громадах”. Розгляд проекту Практичного порадника з організації цивільного захисту під час реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.
  4. Інформація щодо змісту сучасних міжнародних рейтингів як інструменту розвитку лідерського потенціалу ВНЗ.
  5. Різне.

Керівники структурних підрозділів Інституту представили проекти заявок на виконання НДР (ДКР) у 2018 році. За результатами науково-дослідної роботи  НМЦ освітніх установ цивільного захисту було презентовано проект Практичного порадника з організації цивільного захисту під час реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. За підсумками роботи семінару запропоновано рекомендувати проекти заявок та порадника до розгляду на засіданні Вченої ради Інституту.

Спільно з Ученим секретарем Інституту науковці розглянули проект Положення про Вчену раду Інституту державного управління у сфері цивільного захисту і внесли пропозиції щодо його структури та удосконалення.

Гарною традицією стають доповіді співробітників наукового відділу про новітні тенденції у вітчизняному та міжнародному освітньо-науковому просторі.  Наразі було представлено інформацію щодо провідних міжнародних рейтингів університетів та конструктивної співпраці наукового відділу з редакцією виробничо-практичного видання “Надзвичайна ситуація+”.

kjiuj 008.jpg

kjiuj013.jpgkjiuj016.jpg


   
Надзвичайні події
22 Вересня15:30 Відповідно до затверджених у встановленому порядку розкладів навчальних занять в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту у період з 25 по 29 вересня 2017 р. наступні категорії:
22 Вересня15:06 В Інституті проведено випуск слухачів навчальної групи з категорії «Керівники структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів) центральних і місцевих органів виконавчої влади»
22 Вересня09:45 В ІДУЦЗ відбулося засідання Вченої ради Інституту
22 Вересня09:40 Попередження про пожежну небезпеку на території України
20 Вересня15:11 Візит начальника Української військово-медичної академії
20 Вересня13:46 В Інституті було проведено чергові заняття з правил пожежної безпеки
20 Вересня09:31 УВАГА! Попередження про пiдйоми рiвнiв води у річках Закарпаття
20 Вересня08:39 Увага! Попередження про грози та сильні дощі у Києві та Київській області
15 Вересня11:59 Вітання Голови ДСНС України з нагоди Дня рятівника
15 Вересня11:50 Вітання в.о. начальника Інституту з нагоди Дня рятівника
15 Вересня11:40 В Інституті завершили заняття слухачі навчальної групи - категорія «Посадові особи з питань цивільного захисту»
15 Вересня11:27 В Інституті проведено випуск слухачів навчальної групи - категорії «Фахівці, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту»
14 Вересня12:30 В Інституті пройшли підготовку з домедичної допомоги за програмою “ Перший на місці події ” рятувальники Київської області
13 Вересня17:51 В Інституті пройшли урочисті заходи з нагоди Дня рятівника
13 Вересня17:19 Впровадження новітніх форм навчання
Надзвичайні події