ГоловнаНадзвичайні події13 Вересня, 2017р.
 Версія для друку

В Інституті пройшли урочисті заходи з нагоди Дня рятівника

Опубліковано: 13.09.2017, 17:51

Сьогодні в Інституті державного управління ту сфері цивільного захисту відбулося урочисте зібрання з нагоди професійного свята Дня рятівника.

Перед початком, присутні мали змогу переглянути документальні відеосюжети щодо створення та розвитку  оперативно- рятувальної служби України.

Початок урочистих заходів ознаменувався звучанням Державного Гімну України та оголошенням вітання Голови ДСНС України, генерал-лейтенанта служби цивільного захисту М.Чечоткіна.

У своїй промові в.о. начальника Інституту П.Волянський  зазначив, що рятівники ДСНС України мають високе почуття патріотизму, вони з  гордістю і відповідальністю працюють для захисту нашої держави.  Мужньо та професійно виконують свої службові обов’язки в зоні бойових дій на сході нашої країни. І у день професійного свята ми вшановуємо пам’ять загиблих під час виконання службових обов’язків

Учасники зібрання Хвилиною мовчання   вшанували  пам'ять загиблих рятівників.

Далі у своєму виступі  П.Волянський проінформував про здобутки Інституту та Служби в цілому, наголосив, що питання створення належних умов праці, достойного матеріального забезпечення знаходяться і будуть знаходитись на першому плані.   

На завершення промови керівник подякував  особовому складу, працівникам та ветеранам  за самовідданість, професійність та наполегливість у виконанні і поставлених завдань щодо для подальшого розвитку  та удосконалення Інституту державного управління у сфері цивільного захисту. Від щирого серця побажав миру, добра, здоров’я та Божого благословення.

Кульмінацією зібрання стала урочиста церемонія нагородження відзнаками міністра внутрішніх справ України,  Голови Державної служби з питань надзвичайної ситуації та начальника Інституту. Приємно зазначити, що заохочення з нагоди професійного свята отримали майже сто відсотків персоналу Інституту.

професійного свята отримали майже сто відсотків персоналу Інституту.

З нагоди професійного свята колектив Інституту отримав особисті привітання від Радника МВС України, Міністра з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи (1999-2002 р.р.), генерала внутрішньої служби України  В.В.Дурдинця, а також керівників територіальних підрозділів, навчальних закладів та навчально-методичних центрів.

DSCN0091.jpgDSCN0099.jpgDSCN0115.jpgDSCN0126.jpgDSCN0137.jpgDSCN0191.jpgDSCN0216.jpgDSCN0365.jpg

DSCN0442.jpgDSCN0469.jpgDSCN0478.jpgDSCN0511.jpg


   
Надзвичайні події
22 Листопада17:11 В Інституті пройшли підготовку з домедичної допомоги за програмою «Перший на місці події» рятувальники Київської області
17 Листопада14:13 В Інституті проведено навчання слухачів навчальної групи за робочою програмою «Посадові особи, які очолюють комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій місцевих органів виконавчої влади, та відповідальні секретарі комісій»
17 Листопада14:06 В Інституті проведено випуск слухачів навчальної групи «Фахівці системи авіаційного пошуку і рятування ДСНС України»
17 Листопада00:00 В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту у період з 20 по 24 листопада 2017 р. навчаються наступні категорії:
15 Листопада17:22 В Інституті відбулося друге засідання Наукового семінару
15 Листопада16:30 В Інституті проведено випуск слухачів групи категорії – викладачі навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності»
14 Листопада16:37 В Інституті відбулося чергове засідання Наукового семінару
10 Листопада15:31 В Інституті було проведено навчання державних службовців Центрального апарату ДСНС за програмою підвищення кваліфікації у галузі знань 07 «Управління та адміністрування»
10 Листопада15:24 На базі Інституту проведено семінар-тренінг з керівниками підрозділів, відповідальних за взаємодію зі ЗМІ
9 Листопада16:06 Інститутом отримано позитивне рішення МОН України
7 Листопада15:31 В Інституті відбулось розширене засідання Методичної ради Інституту
6 Листопада10:40 В Інституті пройшли підготовку з домедичної допомоги за програмою «Перший на місці події» (52 години) психологи ДСНС України.
3 Листопада15:46 В Інституті продовжено проведення практичного заняття з використанням методу кейс-стаді в рамках програми підвищення кваліфікації державних службовців V-VII категорії посад у сфері цивільного захисту
3 Листопада15:42 В Інституті проведено заняття на тему «Вимоги до оформлення реквізитів службових документів. Про зміни в українському правописі. Технологія роботи з документами» в рамках програми підвищення кваліфікації державних службовців V-VII категорії посад у сфері цивільного захисту
3 Листопада13:59 В Інституті проведено випуск слухачів навчальної групи - категорії «Керівники структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів)центральних та місцевих органів виконавчої влади»
Надзвичайні події