ГоловнаНадзвичайні події13 Вересня, 2017р.
 Версія для друку

Впровадження новітніх форм навчання

Опубліковано: 13.09.2017, 17:19

На теперішній час проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту, неможливе без використання інноваційних технологій навчання. Тому в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту триває пошук нових форм і методів реалізації освітньої діяльності з метою підвищення кваліфікації фахівців сфери цивільного захисту.

В рамках виконання НДР “Формування професійної компетентності педагогічних працівників навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності” та з метою якісної організації короткострокового підвищення кваліфікації завідувачів (заступників завідувачів), викладачів обласних та міст курсів удосконалення керівних кадрів навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності впроваджується  проведення практичного заняття  за темою: “Координація діяльності, пов’язаної з техногенно-екологічною безпекою, захистом населення і територій, запобіганням і реагуванням на надзвичайні ситуації” з використанням методу case-stady.

Співробітниками науково-методичного центру мережі освітніх установ цивільного захисту Інституту опрацьовуються основні навчальні питання, підготовлено довідкові матеріали для слухачів на самопідготовку. Навчальні матеріали формуються з урахуванням побажань досвідчених фахівців та науково-педагогічних працівників у сфері цивільного захисту. 

З метою підвищення якості навчання викладачів навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності використовуються реальні навчальні ситуації, де вирішуються численні завдання. Ми сподіваємось на проявлений інтерес до систематичного навчання, пошуку варіантів рішення, взаємодії, роботи в групах слухачів.

FFF 1.jpgFFF 2.jpgFFF 3.jpgFFF 4.jpg


   
Надзвичайні події
20 Березня09:15 Привітання з нагоди Дня народження Денисюка Сергія Олександровича
20 Березня09:11 Увага! Попередження про погіршення погодних умов в Україні
20 Березня09:10 Увага! Попередження про підйоми рівнів води на водоймах країни
19 Березня17:05 В Інституті проведено практичне заняття з використанням методу кейс-стаді з групою № 28-ДС за темою: “Координація діяльності, пов’язаної з техногенно-екологічною безпекою, захистом населення і територій, запобіганням і реагуванням на надзвичайні ситуації”.
16 Березня15:00 В Інституті у період з 19 по 23 березня 2018 р. заплановано навчання наступних категорій:
16 Березня14:15 В Інституті проведено навчання з питань охорони праці посадових осіб органів та підрозділів ДСНС України
16 Березня14:04 В Інституті пройшли підготовку з домедичної допомоги за програмою “Перший на місці події” (52 години) рятувальники ГУ ДСНС України в Київській області
14 Березня16:07 В Інституті відбулись збори трудового колективу, присвячені підсумкам виборів начальника ІДУЦЗ
14 Березня14:41 В ІДУЦЗ проведено оцінювання рівня професійної підготовки
13 Березня16:12 В Інституті відбулись вибори на посаду начальника Інституту державного управління у сфері цивільного захисту
6 Березня17:32 Вітання Голови ДСНС України з нагоди Міжнародного жіночого дня - 8 березня
6 Березня17:30 Вітання в.о. начальника Інституту Волянського П.Б. з нагоди Міжнародного жіночого дня - 8 березня
6 Березня17:29 Чоловіки Інституту привітали жіночу половину колективу з Міжнародним жіночим днем
6 Березня17:10 В ІДУЦЗ оголошено конкурс на посаду начальника Інституту
6 Березня16:10 В Інституті проведено випуск слухачів навчальної групи № 22-НШ «Посадові особи з питань цивільного захисту»
Надзвичайні події