ГоловнаНадзвичайні події13 Вересня, 2017р.
 Версія для друку

Впровадження новітніх форм навчання

Опубліковано: 13.09.2017, 17:19

На теперішній час проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту, неможливе без використання інноваційних технологій навчання. Тому в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту триває пошук нових форм і методів реалізації освітньої діяльності з метою підвищення кваліфікації фахівців сфери цивільного захисту.

В рамках виконання НДР “Формування професійної компетентності педагогічних працівників навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності” та з метою якісної організації короткострокового підвищення кваліфікації завідувачів (заступників завідувачів), викладачів обласних та міст курсів удосконалення керівних кадрів навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності впроваджується  проведення практичного заняття  за темою: “Координація діяльності, пов’язаної з техногенно-екологічною безпекою, захистом населення і територій, запобіганням і реагуванням на надзвичайні ситуації” з використанням методу case-stady.

Співробітниками науково-методичного центру мережі освітніх установ цивільного захисту Інституту опрацьовуються основні навчальні питання, підготовлено довідкові матеріали для слухачів на самопідготовку. Навчальні матеріали формуються з урахуванням побажань досвідчених фахівців та науково-педагогічних працівників у сфері цивільного захисту. 

З метою підвищення якості навчання викладачів навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності використовуються реальні навчальні ситуації, де вирішуються численні завдання. Ми сподіваємось на проявлений інтерес до систематичного навчання, пошуку варіантів рішення, взаємодії, роботи в групах слухачів.

FFF 1.jpgFFF 2.jpgFFF 3.jpgFFF 4.jpg


   
Надзвичайні події
20 Липня12:18 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
20 Липня08:40 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в окремих областях України
19 Липня11:09 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
18 Липня15:00 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
17 Липня15:23 Увага! Попередження про найважливіші метеорологічні явища по Києву та Київській обл.
17 Липня08:37 Привітання з нагоди Дня народження Макаренка Андрія Миколайовича
16 Липня15:50 Увага! Попередження про найважливіші метеорологічні явища
16 Липня15:46 Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації на водоймах країни
16 Липня12:32 В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту з 16 по 31 липня 2018 р. заплановані наступні основні заходи за напрямами:
16 Липня09:39 Привітання з нагоди Дня народження Шихненко Катерини Іванівни
16 Липня09:34 Привітання з нагоди Дня народження Тарана Валерія Олександровича
13 Липня11:42 В Інституті завершено проведення другого циклу тренінгів з питань кризового управління у разі надзвичайних ситуацій радіаційного, хімічного, біологічного та ядерного характеру
9 Липня14:01 В Інституті розпочався другий етап тренінгів з питань кризового управління у разі надзвичайних ситуацій радіаційного, хімічного, біологічного та ядерного характеру
9 Липня08:29 Привітання з нагоди Дня народження Костенка Артура Анатолійовича
9 Липня08:28 Привітання з нагоди Дня народження Пліси Олександра Григоровича
Надзвичайні події