ГоловнаНадзвичайні події13 Вересня, 2017р.
 Версія для друку

Впровадження новітніх форм навчання

Опубліковано: 13.09.2017, 17:19

На теперішній час проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту, неможливе без використання інноваційних технологій навчання. Тому в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту триває пошук нових форм і методів реалізації освітньої діяльності з метою підвищення кваліфікації фахівців сфери цивільного захисту.

В рамках виконання НДР “Формування професійної компетентності педагогічних працівників навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності” та з метою якісної організації короткострокового підвищення кваліфікації завідувачів (заступників завідувачів), викладачів обласних та міст курсів удосконалення керівних кадрів навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності впроваджується  проведення практичного заняття  за темою: “Координація діяльності, пов’язаної з техногенно-екологічною безпекою, захистом населення і територій, запобіганням і реагуванням на надзвичайні ситуації” з використанням методу case-stady.

Співробітниками науково-методичного центру мережі освітніх установ цивільного захисту Інституту опрацьовуються основні навчальні питання, підготовлено довідкові матеріали для слухачів на самопідготовку. Навчальні матеріали формуються з урахуванням побажань досвідчених фахівців та науково-педагогічних працівників у сфері цивільного захисту. 

З метою підвищення якості навчання викладачів навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності використовуються реальні навчальні ситуації, де вирішуються численні завдання. Ми сподіваємось на проявлений інтерес до систематичного навчання, пошуку варіантів рішення, взаємодії, роботи в групах слухачів.

FFF 1.jpgFFF 2.jpgFFF 3.jpgFFF 4.jpg


   
Надзвичайні події
22 Листопада17:11 В Інституті пройшли підготовку з домедичної допомоги за програмою «Перший на місці події» рятувальники Київської області
17 Листопада14:13 В Інституті проведено навчання слухачів навчальної групи за робочою програмою «Посадові особи, які очолюють комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій місцевих органів виконавчої влади, та відповідальні секретарі комісій»
17 Листопада14:06 В Інституті проведено випуск слухачів навчальної групи «Фахівці системи авіаційного пошуку і рятування ДСНС України»
17 Листопада00:00 В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту у період з 20 по 24 листопада 2017 р. навчаються наступні категорії:
15 Листопада17:22 В Інституті відбулося друге засідання Наукового семінару
15 Листопада16:30 В Інституті проведено випуск слухачів групи категорії – викладачі навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності»
14 Листопада16:37 В Інституті відбулося чергове засідання Наукового семінару
10 Листопада15:31 В Інституті було проведено навчання державних службовців Центрального апарату ДСНС за програмою підвищення кваліфікації у галузі знань 07 «Управління та адміністрування»
10 Листопада15:24 На базі Інституту проведено семінар-тренінг з керівниками підрозділів, відповідальних за взаємодію зі ЗМІ
9 Листопада16:06 Інститутом отримано позитивне рішення МОН України
7 Листопада15:31 В Інституті відбулось розширене засідання Методичної ради Інституту
6 Листопада10:40 В Інституті пройшли підготовку з домедичної допомоги за програмою «Перший на місці події» (52 години) психологи ДСНС України.
3 Листопада15:46 В Інституті продовжено проведення практичного заняття з використанням методу кейс-стаді в рамках програми підвищення кваліфікації державних службовців V-VII категорії посад у сфері цивільного захисту
3 Листопада15:42 В Інституті проведено заняття на тему «Вимоги до оформлення реквізитів службових документів. Про зміни в українському правописі. Технологія роботи з документами» в рамках програми підвищення кваліфікації державних службовців V-VII категорії посад у сфері цивільного захисту
3 Листопада13:59 В Інституті проведено випуск слухачів навчальної групи - категорії «Керівники структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів)центральних та місцевих органів виконавчої влади»
Надзвичайні події