ГоловнаНадзвичайні події13 Вересня, 2017р.
 Версія для друку

Впровадження новітніх форм навчання

Опубліковано: 13.09.2017, 17:19

На теперішній час проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту, неможливе без використання інноваційних технологій навчання. Тому в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту триває пошук нових форм і методів реалізації освітньої діяльності з метою підвищення кваліфікації фахівців сфери цивільного захисту.

В рамках виконання НДР “Формування професійної компетентності педагогічних працівників навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності” та з метою якісної організації короткострокового підвищення кваліфікації завідувачів (заступників завідувачів), викладачів обласних та міст курсів удосконалення керівних кадрів навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності впроваджується  проведення практичного заняття  за темою: “Координація діяльності, пов’язаної з техногенно-екологічною безпекою, захистом населення і територій, запобіганням і реагуванням на надзвичайні ситуації” з використанням методу case-stady.

Співробітниками науково-методичного центру мережі освітніх установ цивільного захисту Інституту опрацьовуються основні навчальні питання, підготовлено довідкові матеріали для слухачів на самопідготовку. Навчальні матеріали формуються з урахуванням побажань досвідчених фахівців та науково-педагогічних працівників у сфері цивільного захисту. 

З метою підвищення якості навчання викладачів навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності використовуються реальні навчальні ситуації, де вирішуються численні завдання. Ми сподіваємось на проявлений інтерес до систематичного навчання, пошуку варіантів рішення, взаємодії, роботи в групах слухачів.

FFF 1.jpgFFF 2.jpgFFF 3.jpgFFF 4.jpg


   
Надзвичайні події
19 Січня16:03 В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту у період з 22 по 26 січня 2018 р. навчаються наступні категорії:
19 Січня12:12 В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту проведено навчання з питань охорони праці посадових осіб органів та підрозділів ДСНС України
19 Січня12:10 В Інституті пройшли підготовку з домедичної допомоги за програмою «Перший на місці події» рятувальники м. Києва
18 Січня17:11 На базі Інституту державного управління у сфері цивільного захисту пройшов тренінг для рятувальників ДСНС з надання домедичної допомоги постраждалим при ДТП
18 Січня14:57 Проведення тренування керівного та начальницького складу діям у разі отримання сигналу "ЗБІР-АВАРІЯ"
17 Січня11:32 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов в Україні 17-18 січня
17 Січня11:31 Увага! Попередження про лавинну небезпеку
17 Січня11:19 Рятувальники попереджають українців про небезпеку тонкої криги!
15 Січня14:25 На базі Інституту державного управління у сфері цивільного захисту розпочався тренінг для рятувальників ДСНС з надання домедичної допомоги постраждалим при ДТП
12 Січня12:05 Інститутом отримано Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації
11 Січня16:51 В Інституті пройшли заходи з нагоди святкування 20-ї річниці створення Мобільного госпіталю
5 Січня15:30 В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту у період з 9 по 12 січня 2018 р. навчаються наступні категорії:
5 Січня09:30 Увага! Попередження про погіршення погодних умов в Україні
28 Грудня08:52 Вітання Голови ДСНС України з нагоди Нового року
28 Грудня08:35 Вітання в.о. начальника Інституту з нагоди Нового року
Надзвичайні події