ГоловнаНадзвичайні події13 Вересня, 2017р.
 Версія для друку

Впровадження новітніх форм навчання

Опубліковано: 13.09.2017, 17:19

На теперішній час проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту, неможливе без використання інноваційних технологій навчання. Тому в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту триває пошук нових форм і методів реалізації освітньої діяльності з метою підвищення кваліфікації фахівців сфери цивільного захисту.

В рамках виконання НДР “Формування професійної компетентності педагогічних працівників навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності” та з метою якісної організації короткострокового підвищення кваліфікації завідувачів (заступників завідувачів), викладачів обласних та міст курсів удосконалення керівних кадрів навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності впроваджується  проведення практичного заняття  за темою: “Координація діяльності, пов’язаної з техногенно-екологічною безпекою, захистом населення і територій, запобіганням і реагуванням на надзвичайні ситуації” з використанням методу case-stady.

Співробітниками науково-методичного центру мережі освітніх установ цивільного захисту Інституту опрацьовуються основні навчальні питання, підготовлено довідкові матеріали для слухачів на самопідготовку. Навчальні матеріали формуються з урахуванням побажань досвідчених фахівців та науково-педагогічних працівників у сфері цивільного захисту. 

З метою підвищення якості навчання викладачів навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності використовуються реальні навчальні ситуації, де вирішуються численні завдання. Ми сподіваємось на проявлений інтерес до систематичного навчання, пошуку варіантів рішення, взаємодії, роботи в групах слухачів.

FFF 1.jpgFFF 2.jpgFFF 3.jpgFFF 4.jpg


   
Надзвичайні події
22 Вересня15:30 Відповідно до затверджених у встановленому порядку розкладів навчальних занять в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту у період з 25 по 29 вересня 2017 р. наступні категорії:
22 Вересня15:06 В Інституті проведено випуск слухачів навчальної групи з категорії «Керівники структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів) центральних і місцевих органів виконавчої влади»
22 Вересня09:45 В ІДУЦЗ відбулося засідання Вченої ради Інституту
22 Вересня09:40 Попередження про пожежну небезпеку на території України
20 Вересня15:11 Візит начальника Української військово-медичної академії
20 Вересня13:46 В Інституті було проведено чергові заняття з правил пожежної безпеки
20 Вересня09:31 УВАГА! Попередження про пiдйоми рiвнiв води у річках Закарпаття
20 Вересня08:39 Увага! Попередження про грози та сильні дощі у Києві та Київській області
15 Вересня11:59 Вітання Голови ДСНС України з нагоди Дня рятівника
15 Вересня11:50 Вітання в.о. начальника Інституту з нагоди Дня рятівника
15 Вересня11:40 В Інституті завершили заняття слухачі навчальної групи - категорія «Посадові особи з питань цивільного захисту»
15 Вересня11:27 В Інституті проведено випуск слухачів навчальної групи - категорії «Фахівці, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту»
14 Вересня12:30 В Інституті пройшли підготовку з домедичної допомоги за програмою “ Перший на місці події ” рятувальники Київської області
13 Вересня17:51 В Інституті пройшли урочисті заходи з нагоди Дня рятівника
13 Вересня17:19 Впровадження новітніх форм навчання
Надзвичайні події