ГоловнаНадзвичайні події29 Вересня, 2017р.
 Версія для друку

Привітання Голови ДСНС України з днем працівників освіти!

Опубліковано: 29.09.2017, 15:18

Шановні колеги, дорогі працівники освіти!

 

Від імені Колегії ДСНС України та від себе особисто щиро вітаю вас зі святом – Днем працівників освіти.

Забезпечення готовності сил і засобів цивільного захисту, збереження життя і здоров’я громадян, як найвищих соціальних цінностей, вимагають від рятувальників мужності, рішучості, відваги, самовідданості та високої кваліфікації.

Вказані риси майбутні професіонали здобувають у стінах підпорядкованих ДСНС навчальних закладів цивільного захисту.

Науково-педагогічні та педагогічні працівники вкладають у своїх підопічних не тільки якісні теоретичні знання і багатий професійний досвід, але й частину своєї душі, формують риси свідомого громадянина України.

У цей святковий день висловлюю щирі слова вдячності усім освітянам за високий професіоналізм та відданість обраній справі.

Зичу вам міцного здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і родинного затишку.

Нехай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх ваших починаннях супутниками будуть успіх та удача.

 

 

 

З повагою

Голова Державної служби України

з надзвичайних ситуацій

Микола Чечоткін


   
Надзвичайні події
23 Жовтня14:47 Участь представників Інституту у V Міжнародній науково-практичній конференції «Інформаційно-комунікаційні технології в сучасній освіті: досвід, проблеми, перспективи»
23 Жовтня12:32 На базі Інституту розпочався тренінг з обізнаності щодо біологічної зброї для фахівців ДСНС
20 Жовтня16:41 З нагоди Дня рятівника України в Інституті державного управління ту сфері цивільного захисту відбулося урочисте зібрання.
20 Жовтня16:17 В Інституті розпочато навчання на курсах англійської мови за мовним стандартом NАТО American Language Course “STANAG-6001”
20 Жовтня14:39 Відповідно до затверджених у встановленому порядку розкладів навчальних занять в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту у період з 23 по 27 жовтня 2017 р. навчаються наступні категорії:
19 Жовтня16:48 Проведено виїзні навчальні заняття з питань цивільного захисту з представниками Українського гідрометеорологічного центру
18 Жовтня13:58 В Національному університеті харчових технологій проведено виїзне заняття за темою: «Система забезпечення пожежної безпеки в Україні»
18 Жовтня11:18 Навчання у Німеччині в рамках двостороннього проекту “Посилення спроможностей України у сфері цивільного захисту”
17 Жовтня10:40 Одноденний тренінг «Перша психологічна допомога»
13 Жовтня14:42 Привітання в.о. начальника Інституту з нагоди Дня захисника України
13 Жовтня14:40 Привітання Голови ДСНС України з нагоди Дня захисника України
13 Жовтня14:33 В Інституті проведений випуск слухачів навчальної групи з категорії «Особи, які очолюють спеціалізовані служби цивільного захисту, утворені центральними та місцевими органами виконавчої влади, та їх заступники»
12 Жовтня09:22 “Якісно змінити ситуацію у галузі реагування на надзвичайні ситуації та пожежі можливо лише за постійної уваги та підтримки Уряду”, - Микола Чечоткін (ВІДЕО)
11 Жовтня18:21 11 жовтня 2017 року продовжується робота 19-ї Всеукраїнської науково-практичної конференції “Сучасний стан цивільного захисту України та перспективи розвитку”
11 Жовтня18:15 В Інституті пройшли підготовку з домедичної допомоги за програмою “Перший на місці події” рятувальники ГУ ДСНС України у м. Києві.
Надзвичайні події