ГоловнаНадзвичайні події29 Вересня, 2017р.
 Версія для друку

В Інституті завершено навчання педагогічними працівниками навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту короткострокового підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту

Опубліковано: 29.09.2017, 15:13

На виконання Плану-графіку проходження педагогічними працівниками навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту короткострокового підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту (наказ ДСНС України  від 23.12.2016 № 689) в Інституті з 18 по 29 вересня 2017 року проходили підвищення кваліфікації завідувачі (заступники завідувачів), викладачі обласних та міст курсів удосконалення керівних кадрів навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності з Вінницької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Київської, Львівської, Тернопільської, Чернівецької та Чернігівської областей.

Зі слухачами цієї навчальної групи окрім теоретичних та практичних занять, передбачених розкладом додатково проведено:

- виїзне практичне заняття за темою: “Організація та порядок надання навчально-методичних послуг підприємствам, установам, організаціям з питань цивільного захисту” на базі Інституту ядерних досліджень НАН України;

- науковий семінар за темою “Організація впровадження в навчальний процес інноваційних технологій та інтерактивних методів навчання”.

28 вересня 2017 року зі слухачами вперше проведено практичне заняття з використанням методу кейс-стаді за темою: “Координація діяльності, пов’язаної з техногенно-екологічною безпекою, захистом населення і територій, запобіганням і реагуванням на надзвичайні ситуації”.

Використовуючи метод кейсів, на занятті опрацьовано основні завдання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, в результаті колективного обговорення слухачами визначено особливості діяльності комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у режимі підвищеної готовності.

За результатами підготовки та проведення практичного заняття за методом кейсів керівництвом Інституту прийнято рішення заохотити листом подяки заступника завідувача обласних та міста Івано-Франківська курсів удосконалення керівних кадрів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Івано-Франківської області Болюк З.А. та викладача обласних та міста Чернігова курсів удосконалення керівних кадрів НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області        Моргуна О.О.

29 вересня 2017 року з навчальною групою проведено круглий стіл за темою: “Організація цивільного захисту під час реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні”. Під час засідання круглого столу розглядались питання реалізації основних заходів цивільного захисту на місцевому рівні у період проведення децентралізації влади.

Питання методичного забезпечення організації цивільного захисту в об’єднаних територіальних громадах окреслив начальник науково-методичного центру мережі освітніх установ цивільного захисту Інституту Михайлов В.М.

Також на засіданні обговорювався досвід організації цивільного захисту в Теребовлянській об’єднаній територіальній громаді і роль навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Тернопільської області у навчанні населення діям у надзвичайних ситуаціях в об’єднаних територіальних громадах.

За результатами круглого столу листом подяки Інституту відзначено завідувача обласних та міста Тернопіль курсів удосконалення керівних кадрів Мельничука М.М. та викладача обласних та міста Тернопіль курсів удосконалення керівних кадрів 1 категорії Горішного С. М.

Написання випускної роботи по завершенню навчання дало змогу кожному слухачеві розкрити власний науковий потенціал та виявити творчі здібності.

Слухачі в повному обсязі виконали навчальний план, захистили випускні роботи та отримали сертифікати встановленого зразка про проходження короткострокового підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту.

DSC08368.JPGDSC08373.JPGDSC08375.JPGDSC08380.JPGDSC08384.JPGDSC08391.JPG


   
Надзвичайні події
23 Квітня15:57 Участь керівництва Інституту у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України
23 Квітня15:13 В ІДУЦЗ відбулося засідання Вченої ради Інституту державного управління у сфері цивільного захисту
23 Квітня10:20 Привітання Голови ДСНС України Миколи Чечоткіна з Всеукраїнським днем психолога!
23 Квітня09:16 Привітання начальника Інституту Волянського П.Б. з нагоди дня психолога!
23 Квітня08:16 Привітання з нагоди Дня народження Успенського Костянтина Миколайовича
23 Квітня08:15 Привітання з нагоди Дня народження Яновської Марини Миколаївни
20 Квітня14:40 З 19 по 20 квітня 2018 року в Інституті проведено навчання з питань пожежної безпеки посадових осіб підприємств, установ та організацій
20 Квітня10:33 19 квітня 2018 року науково-педагогічним складом кафедри домедичної підготовки та організації психофізіологічної діяльності проведено виїзне заняття з домедичної підготовки з працівниками «Консультативно-діагностичного центру» Подільського району
19 Квітня08:44 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
19 Квітня08:33 Увага! Попередження про пориви вітру в Україні
16 Квітня16:18 Вітання Голови ДСНС України Чечоткіна М.О. з нагоди Дня пожежної охорони
16 Квітня16:06 Вітання начальника Інституту Волянського П.Б. з нагоди Дня пожежної охорони
16 Квітня14:12 Розпочато набір наукових статей до "Наукового збірника Інституту державного управління у сфері цивільного захисту"
16 Квітня08:00 Привітання з нагоди Дня народження Біляєвої Ольги В'ячеславівни
13 Квітня16:02 В ІДУЦЗ проведено оцінювання рівня професійної підготовки
Надзвичайні події