ГоловнаНадзвичайні події29 Вересня, 2017р.
 Версія для друку

В Інституті завершено навчання педагогічними працівниками навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту короткострокового підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту

Опубліковано: 29.09.2017, 15:13

На виконання Плану-графіку проходження педагогічними працівниками навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту короткострокового підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту (наказ ДСНС України  від 23.12.2016 № 689) в Інституті з 18 по 29 вересня 2017 року проходили підвищення кваліфікації завідувачі (заступники завідувачів), викладачі обласних та міст курсів удосконалення керівних кадрів навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності з Вінницької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Київської, Львівської, Тернопільської, Чернівецької та Чернігівської областей.

Зі слухачами цієї навчальної групи окрім теоретичних та практичних занять, передбачених розкладом додатково проведено:

- виїзне практичне заняття за темою: “Організація та порядок надання навчально-методичних послуг підприємствам, установам, організаціям з питань цивільного захисту” на базі Інституту ядерних досліджень НАН України;

- науковий семінар за темою “Організація впровадження в навчальний процес інноваційних технологій та інтерактивних методів навчання”.

28 вересня 2017 року зі слухачами вперше проведено практичне заняття з використанням методу кейс-стаді за темою: “Координація діяльності, пов’язаної з техногенно-екологічною безпекою, захистом населення і територій, запобіганням і реагуванням на надзвичайні ситуації”.

Використовуючи метод кейсів, на занятті опрацьовано основні завдання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, в результаті колективного обговорення слухачами визначено особливості діяльності комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у режимі підвищеної готовності.

За результатами підготовки та проведення практичного заняття за методом кейсів керівництвом Інституту прийнято рішення заохотити листом подяки заступника завідувача обласних та міста Івано-Франківська курсів удосконалення керівних кадрів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Івано-Франківської області Болюк З.А. та викладача обласних та міста Чернігова курсів удосконалення керівних кадрів НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області        Моргуна О.О.

29 вересня 2017 року з навчальною групою проведено круглий стіл за темою: “Організація цивільного захисту під час реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні”. Під час засідання круглого столу розглядались питання реалізації основних заходів цивільного захисту на місцевому рівні у період проведення децентралізації влади.

Питання методичного забезпечення організації цивільного захисту в об’єднаних територіальних громадах окреслив начальник науково-методичного центру мережі освітніх установ цивільного захисту Інституту Михайлов В.М.

Також на засіданні обговорювався досвід організації цивільного захисту в Теребовлянській об’єднаній територіальній громаді і роль навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Тернопільської області у навчанні населення діям у надзвичайних ситуаціях в об’єднаних територіальних громадах.

За результатами круглого столу листом подяки Інституту відзначено завідувача обласних та міста Тернопіль курсів удосконалення керівних кадрів Мельничука М.М. та викладача обласних та міста Тернопіль курсів удосконалення керівних кадрів 1 категорії Горішного С. М.

Написання випускної роботи по завершенню навчання дало змогу кожному слухачеві розкрити власний науковий потенціал та виявити творчі здібності.

Слухачі в повному обсязі виконали навчальний план, захистили випускні роботи та отримали сертифікати встановленого зразка про проходження короткострокового підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту.

DSC08368.JPGDSC08373.JPGDSC08375.JPGDSC08380.JPGDSC08384.JPGDSC08391.JPG


   
Надзвичайні події
17 Серпня16:12 В ІДУЦЗ проведено оцінювання рівня професійної підготовки
17 Серпня08:42 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
17 Серпня08:41 Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації на водоймах країни
17 Серпня08:40 Увага! Попередження про грози в Україні
20 Липня12:18 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
19 Липня11:09 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
18 Липня15:00 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
17 Липня15:23 Увага! Попередження про найважливіші метеорологічні явища по Києву та Київській обл.
17 Липня08:37 Привітання з нагоди Дня народження Макаренка Андрія Миколайовича
16 Липня15:50 Увага! Попередження про найважливіші метеорологічні явища
16 Липня12:32 В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту з 16 по 31 липня 2018 р. заплановані наступні основні заходи за напрямами:
16 Липня09:39 Привітання з нагоди Дня народження Шихненко Катерини Іванівни
16 Липня09:34 Привітання з нагоди Дня народження Тарана Валерія Олександровича
13 Липня11:42 В Інституті завершено проведення другого циклу тренінгів з питань кризового управління у разі надзвичайних ситуацій радіаційного, хімічного, біологічного та ядерного характеру
9 Липня14:01 В Інституті розпочався другий етап тренінгів з питань кризового управління у разі надзвичайних ситуацій радіаційного, хімічного, біологічного та ядерного характеру
Надзвичайні події