ГоловнаНадзвичайні події13 Жовтня, 2017р.
 Версія для друку

Привітання в.о. начальника Інституту з нагоди Дня захисника України

Опубліковано: 13.10.2017, 14:42

Шановні колеги!

Дорогі ветерани!

Приміть найщиріші вітання зі святами – Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці!

 

У цей день український народ вшановує мужність та героїзм захисників рідної землі на всіх етапах державотворення, тих, хто і сьогодні відстоює незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Свята пам’ять про Героїв, які в боротьбі віддали своє життя, залишається з нами як високий зразок відваги, сили духу і самопожертви.

Сьогодні в зоні проведення антитерористичної операції наші рятувальники, ризикуючи своїм життям, допомагають людям і проводять гуманітарне розмінування території.

І ми з вами не залишаємось осторонь. Щоденною копіткою працею вносимо свій вклад у справу захисту населення і території України.

З особливою теплотою звертаюся до ветеранів та висловлюю їм глибоку вдячність за мужність і самовіддану сумлінну працю, активну участь у патріотичному вихованні молоді.

Дорогі друзі, сердечно вітаю усіх вас з Днем захисника України та зі святом Покрови!

Нехай Божа Матір буде прихильною до кожного з нас і наших родин.

Зичу всім міцного здоров’я, добра, миру, щастя, незламності духу, віри у свої сили, підтримки друзів і колег!

Слава Україні! Нашим героям слава!


З повагою

в.о. начальника Інституту

доктор наук з державного управління, доцент,

Заслужений лікар України                                                          П. Волянський


   
Надзвичайні події
23 Жовтня14:47 Участь представників Інституту у V Міжнародній науково-практичній конференції «Інформаційно-комунікаційні технології в сучасній освіті: досвід, проблеми, перспективи»
23 Жовтня12:32 На базі Інституту розпочався тренінг з обізнаності щодо біологічної зброї для фахівців ДСНС
20 Жовтня16:41 З нагоди Дня рятівника України в Інституті державного управління ту сфері цивільного захисту відбулося урочисте зібрання.
20 Жовтня16:17 В Інституті розпочато навчання на курсах англійської мови за мовним стандартом NАТО American Language Course “STANAG-6001”
20 Жовтня14:39 Відповідно до затверджених у встановленому порядку розкладів навчальних занять в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту у період з 23 по 27 жовтня 2017 р. навчаються наступні категорії:
19 Жовтня16:48 Проведено виїзні навчальні заняття з питань цивільного захисту з представниками Українського гідрометеорологічного центру
18 Жовтня13:58 В Національному університеті харчових технологій проведено виїзне заняття за темою: «Система забезпечення пожежної безпеки в Україні»
18 Жовтня11:18 Навчання у Німеччині в рамках двостороннього проекту “Посилення спроможностей України у сфері цивільного захисту”
17 Жовтня10:40 Одноденний тренінг «Перша психологічна допомога»
13 Жовтня14:42 Привітання в.о. начальника Інституту з нагоди Дня захисника України
13 Жовтня14:40 Привітання Голови ДСНС України з нагоди Дня захисника України
13 Жовтня14:33 В Інституті проведений випуск слухачів навчальної групи з категорії «Особи, які очолюють спеціалізовані служби цивільного захисту, утворені центральними та місцевими органами виконавчої влади, та їх заступники»
12 Жовтня09:22 “Якісно змінити ситуацію у галузі реагування на надзвичайні ситуації та пожежі можливо лише за постійної уваги та підтримки Уряду”, - Микола Чечоткін (ВІДЕО)
11 Жовтня18:21 11 жовтня 2017 року продовжується робота 19-ї Всеукраїнської науково-практичної конференції “Сучасний стан цивільного захисту України та перспективи розвитку”
11 Жовтня18:15 В Інституті пройшли підготовку з домедичної допомоги за програмою “Перший на місці події” рятувальники ГУ ДСНС України у м. Києві.
Надзвичайні події