ГоловнаНадзвичайні події30 Листопада, 2017р.
 Версія для друку

В Інституті проведено практичне заняття з використанням методу кейс-стаді в рамках програми підвищення кваліфікації з групою слухачів категорії “Короткострокове підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту для завідувачів (заступників завідувачів) міських курсів, завідувачів навчально-консультаційних пунктів, начальників циклів практичної підготовки, майстрів виробничого навчання навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту”

Опубліковано: 30.11.2017, 17:15

 

Одним з напрямків модернізації системи навчання є удосконалення методів і форм навчання. Всім відомо, що освіта має бути орієнтована на забезпечення самовизначення особистості, створення умов для самореалізації. У зв’язку з цим в навчальній діяльності повинні використовуватись такі методи навчання, що сприятимуть самореалізації тих, хто навчається. Це можливо за дотримання наступних умов: наявність групової роботи, взаємодія тих, хто навчається між собою, з викладачем, з навчальною інформацією. Цим умовам відповідає використання інтерактивних методів навчання, що й представляють собою систему правил організації продуктивної взаємодії, при якій відбувається засвоєння нового досвіду, отримання нових знань і надається можливість для самореалізації особистості.

30 листопада 2017 року в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту проведено практичне заняття з використанням методу кейс-стаді в рамках програми підвищення кваліфікації з групою № 8-КПК/НМЦ “Короткострокове підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту для завідувачів (заступників завідувачів) міських курсів, завідувачів навчально-консультаційних пунктів, начальників циклів практичної підготовки, майстрів виробничого навчання навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту”.

Використовуючи метод кейсів, на занятті опрацьовані основні завдання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, в результаті колективного обговорення слухачами визначено особливості діяльності комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у режимі підвищеної готовності.

Слухачі виявили професійний інтерес до впровадження методики проведення практичного заняття з використанням кейс-технологій та взяли активну участь у його проведенні та надали обґрунтовані та професійні доповіді, засновані на практичному досвіді по прийняттю управлінських рішень щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації відповідно до поставлених завдань в навчальному кейсі.

На цьому етапі завершився комплекс експериментальних занять з застосуванням ігрових інтерактивних методів в рамках науково-дослідної роботи "Формування професійної компетентності педагогічних працівників навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності".

Під час проведення заняття за методом кейс-стаді були присутні науково-педагогічні працівники Інституту.

Проведення практичного заняття на тему «Координація діяльності, пов’язаної з техногенно-екологічною безпекою, захистом населення і територій, запобіганнями і реагуванням на НС» за методом кейс-стаді впроваджено в навчальний процес Інституту.

FFF 1.jpgIMG_20171130_093118.jpgvdf 008.jpgvdf 026.jpgvdf 031.jpgvdf006.jpgvdf020.jpgvdf013.jpgvdf043.jpgvdf049.jpg

 


   
Надзвичайні події
20 Липня12:18 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
20 Липня08:40 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в окремих областях України
19 Липня11:09 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
18 Липня15:00 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
17 Липня15:23 Увага! Попередження про найважливіші метеорологічні явища по Києву та Київській обл.
17 Липня08:37 Привітання з нагоди Дня народження Макаренка Андрія Миколайовича
16 Липня15:50 Увага! Попередження про найважливіші метеорологічні явища
16 Липня15:46 Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації на водоймах країни
16 Липня12:32 В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту з 16 по 31 липня 2018 р. заплановані наступні основні заходи за напрямами:
16 Липня09:39 Привітання з нагоди Дня народження Шихненко Катерини Іванівни
16 Липня09:34 Привітання з нагоди Дня народження Тарана Валерія Олександровича
13 Липня11:42 В Інституті завершено проведення другого циклу тренінгів з питань кризового управління у разі надзвичайних ситуацій радіаційного, хімічного, біологічного та ядерного характеру
9 Липня14:01 В Інституті розпочався другий етап тренінгів з питань кризового управління у разі надзвичайних ситуацій радіаційного, хімічного, біологічного та ядерного характеру
9 Липня08:29 Привітання з нагоди Дня народження Костенка Артура Анатолійовича
9 Липня08:28 Привітання з нагоди Дня народження Пліси Олександра Григоровича
Надзвичайні події