ГоловнаНадзвичайні події30 Листопада, 2017р.
 Версія для друку

В Інституті проведено практичне заняття з використанням методу кейс-стаді в рамках програми підвищення кваліфікації з групою слухачів категорії “Короткострокове підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту для завідувачів (заступників завідувачів) міських курсів, завідувачів навчально-консультаційних пунктів, начальників циклів практичної підготовки, майстрів виробничого навчання навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту”

Опубліковано: 30.11.2017, 17:15

 

Одним з напрямків модернізації системи навчання є удосконалення методів і форм навчання. Всім відомо, що освіта має бути орієнтована на забезпечення самовизначення особистості, створення умов для самореалізації. У зв’язку з цим в навчальній діяльності повинні використовуватись такі методи навчання, що сприятимуть самореалізації тих, хто навчається. Це можливо за дотримання наступних умов: наявність групової роботи, взаємодія тих, хто навчається між собою, з викладачем, з навчальною інформацією. Цим умовам відповідає використання інтерактивних методів навчання, що й представляють собою систему правил організації продуктивної взаємодії, при якій відбувається засвоєння нового досвіду, отримання нових знань і надається можливість для самореалізації особистості.

30 листопада 2017 року в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту проведено практичне заняття з використанням методу кейс-стаді в рамках програми підвищення кваліфікації з групою № 8-КПК/НМЦ “Короткострокове підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту для завідувачів (заступників завідувачів) міських курсів, завідувачів навчально-консультаційних пунктів, начальників циклів практичної підготовки, майстрів виробничого навчання навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту”.

Використовуючи метод кейсів, на занятті опрацьовані основні завдання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, в результаті колективного обговорення слухачами визначено особливості діяльності комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у режимі підвищеної готовності.

Слухачі виявили професійний інтерес до впровадження методики проведення практичного заняття з використанням кейс-технологій та взяли активну участь у його проведенні та надали обґрунтовані та професійні доповіді, засновані на практичному досвіді по прийняттю управлінських рішень щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації відповідно до поставлених завдань в навчальному кейсі.

На цьому етапі завершився комплекс експериментальних занять з застосуванням ігрових інтерактивних методів в рамках науково-дослідної роботи "Формування професійної компетентності педагогічних працівників навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності".

Під час проведення заняття за методом кейс-стаді були присутні науково-педагогічні працівники Інституту.

Проведення практичного заняття на тему «Координація діяльності, пов’язаної з техногенно-екологічною безпекою, захистом населення і територій, запобіганнями і реагуванням на НС» за методом кейс-стаді впроваджено в навчальний процес Інституту.

FFF 1.jpgIMG_20171130_093118.jpgvdf 008.jpgvdf 026.jpgvdf 031.jpgvdf006.jpgvdf020.jpgvdf013.jpgvdf043.jpgvdf049.jpg

 


   
Надзвичайні події
22 Січня10:14 Привітання в.о. начальника Інституту з нагоди Дня Соборності
19 Січня16:03 В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту у період з 22 по 26 січня 2018 р. навчаються наступні категорії:
19 Січня12:12 В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту проведено навчання з питань охорони праці посадових осіб органів та підрозділів ДСНС України
19 Січня12:10 В Інституті пройшли підготовку з домедичної допомоги за програмою «Перший на місці події» рятувальники м. Києва
18 Січня17:11 На базі Інституту державного управління у сфері цивільного захисту пройшов тренінг для рятувальників ДСНС з надання домедичної допомоги постраждалим при ДТП
17 Січня11:32 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов в Україні 17-18 січня
17 Січня11:31 Увага! Попередження про лавинну небезпеку
17 Січня11:19 Рятувальники попереджають українців про небезпеку тонкої криги!
15 Січня14:25 На базі Інституту державного управління у сфері цивільного захисту розпочався тренінг для рятувальників ДСНС з надання домедичної допомоги постраждалим при ДТП
12 Січня12:05 Інститутом отримано Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації
11 Січня16:51 В Інституті пройшли заходи з нагоди святкування 20-ї річниці створення Мобільного госпіталю
5 Січня15:30 В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту у період з 9 по 12 січня 2018 р. навчаються наступні категорії:
5 Січня09:30 Увага! Попередження про погіршення погодних умов в Україні
28 Грудня08:52 Вітання Голови ДСНС України з нагоди Нового року
28 Грудня08:35 Вітання в.о. начальника Інституту з нагоди Нового року
Надзвичайні події