ГоловнаНовини Інституту1 Грудня, 2017р.
 Версія для друку

В Інституті відбувся випуск групи педагогічних працівників навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту

Опубліковано: 01.12.2017, 15:39

Відповідно до Плану-графіка проходження короткострокового підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту педагогічних працівників навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту, затвердженого наказом ДСНС від 23.12.2016 № 689, у період з 20 листопада по 1 грудня поточного року в Інституті проходили навчання майстри виробничого навчання навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту з Вінницької, Дніпропетровської, Закарпатської, Запорізької, Київської, Кіровоградської,  Одеської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської та Чернігівської областей.

Згідно з розкладом навчальних занять зі слухачами проведено теоретичні та практичні заняття, спрямовані на вдосконалення, розширення й оновлення знань, умінь і навичок з питань цивільного захисту та навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

Також, зі слухачами цієї навчальної групи окрім занять, передбачених розкладом додатково проведено виїзне практичне заняття за темою: «Реалізація заходів щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки» на базі пожежно-випробувального полігону. Слухачів ознайомлено із перспективами розвитку сучасної прикладної науки, новітніми розробками та порядком і організацією наукових досліджень. Для слухачів проведено показові випробування факторів пожежної небезпеки полімерних композитивних матеріалів систем утеплення будинків, ізолюючих матеріалів електротехнічних виробів.

З використанням методу кейсів 30 листопада із групою проведено практичне заняття за темою: «Координація діяльності, пов’язаної з техногенно-екологічною безпекою, захистом населення і територій, запобіганням і реагуванням на надзвичайні ситуації». На занятті опрацьовано основні завдання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, в результаті колективного обговорення слухачами визначено особливості діяльності комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у режимі підвищеної готовності. Слухачі виявили професійний інтерес до впровадження методики проведення практичного заняття з використанням кейс-технологій та взяли активну участь у його підготовці та проведенні.

На завершення навчання з навчальною групою проведено Круглий стіл за темою: «Шляхи підвищення компетентності педагогічних працівників навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту». Під час засідання круглого столу розглядався та обговорювався досвід роботи майстрів виробничого навчання щодо участі у заходах з практичної підготовки, що проводяться суб’єктами господарювання.

За результатами підготовки та проведення практичного заняття за методом кейсів, активну участь в проведенні Круглого столу керівництвом Інституту прийнято рішення заохотити листом подяки наступних слухачів:

Адяна С.Г. – старшого майстра виробничого навчання НМЦ ЦЗ та БЖД Київської області;

Бову В.Ю. – старшого майстра виробничого навчання НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області;

Бордюжу К.І. - майстра виробничого навчання НМЦ ЦЗ та БЖД Київської області;

Тімофєєва А.М. – майстра виробничого навчання НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області;

Войцьо М.В. – майстра виробничого навчання НМЦ ЦЗ та БЖД Закарпатської області;

Шевчук Н.О. – начальника лабораторії (наочних засобів навчання) НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області;

Шкільнюка А.О. – старшого майстра виробничого навчання НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області.

Написання випускної роботи по завершенні короткострокового підвищення кваліфікації дозволило кожному слухачеві розкрити власний науковий потенціал та виявити творчі здібності.

За результатами навчання всі слухачі отримали сертифікати про проходження короткострокового підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту встановленого зразка.

IMG_20171130_090244.jpgre5yh034.jpgDSCN2170.jpgDSCN2173.jpgre5yh001.jpgDSCN2174.jpgDSCN2175.jpgre5yh002.jpgDSCN2615.jpg


   
Новини Інституту
19 Жовтня15:06 19 жовтня 2018 року в Інституті проведено позачергове засідання Вченої ради
19 Жовтня15:00 В Інституті завершено семінар з питань забезпечення готовності до випадків з великою кількістю постраждалих, у рамках Програми готовності до захисту від застосування РХБЯ зброї, що проводився за підтримки Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США
19 Жовтня12:44 В Інституті з 22 по 26 жовтня 2018 р. заплановано навчання наступних категорій:
18 Жовтня16:35 В Інституті завершено тренінг з фахівцями радіаційного та хімічного захисту ДСНС на тему: «Основні операції та порядок користування системи дистанційного аналізу газів SIGIS 2», що проводився спеціалістом компанії «BRUKER» (Німеччина)
18 Жовтня08:30 Увага! Попередження про пожежну небезпеку на території України
17 Жовтня16:26 В Інституті розпочато семінар з питань забезпечення готовності до випадків з великою кількістю постраждалих у рамках Програми готовності до захисту від застосування РХБЯ зброї
16 Жовтня16:55 В Інституті розпочато тренінг спеціалістами з компанії «BRUKER» з фахівцями радіаційного та хімічного захисту на тему: «Основні операції та порядок користування системи дистанційного аналізу газів SIGIS 2»
16 Жовтня08:47 Увага! Попередження про тумани в окремих областях України
12 Жовтня13:47 Привітання Голови ДСНС України з нагоди Дня захисника України
12 Жовтня12:33 Привітання начальника Інституту з нагоди Дня захисника України
12 Жовтня12:32 12 жовтня в Інституті відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня захисника України
12 Жовтня11:00 Привітання Мельника Владислава Ігоровича із захистом кандидатської дисертації
12 Жовтня11:00 12 жовтня 2018 року в Інституті відбулось засідання атестаційної комісії І рівня
12 Жовтня10:30 12 жовтня 2018 року в Інституті був проведений випуск слухачів навчальної групи № НШ-25 “Посадові особи з питань цивільного захисту суб'єктів господарювання
12 Жовтня10:09 В Інституті на базі кафедри профілактики пожеж та безпеки життєдіяльності населення з 8  по 12 жовтня 2018 року проведено навчання з питань охорони праці посадових осіб органів та підрозділів ДСНС України
Новини Інституту