ГоловнаНадзвичайні події1 Грудня, 2017р.
 Версія для друку

В Інституті відбувся випуск групи педагогічних працівників навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту

Опубліковано: 01.12.2017, 15:39

Відповідно до Плану-графіка проходження короткострокового підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту педагогічних працівників навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту, затвердженого наказом ДСНС від 23.12.2016 № 689, у період з 20 листопада по 1 грудня поточного року в Інституті проходили навчання майстри виробничого навчання навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту з Вінницької, Дніпропетровської, Закарпатської, Запорізької, Київської, Кіровоградської,  Одеської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської та Чернігівської областей.

Згідно з розкладом навчальних занять зі слухачами проведено теоретичні та практичні заняття, спрямовані на вдосконалення, розширення й оновлення знань, умінь і навичок з питань цивільного захисту та навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

Також, зі слухачами цієї навчальної групи окрім занять, передбачених розкладом додатково проведено виїзне практичне заняття за темою: «Реалізація заходів щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки» на базі пожежно-випробувального полігону. Слухачів ознайомлено із перспективами розвитку сучасної прикладної науки, новітніми розробками та порядком і організацією наукових досліджень. Для слухачів проведено показові випробування факторів пожежної небезпеки полімерних композитивних матеріалів систем утеплення будинків, ізолюючих матеріалів електротехнічних виробів.

З використанням методу кейсів 30 листопада із групою проведено практичне заняття за темою: «Координація діяльності, пов’язаної з техногенно-екологічною безпекою, захистом населення і територій, запобіганням і реагуванням на надзвичайні ситуації». На занятті опрацьовано основні завдання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, в результаті колективного обговорення слухачами визначено особливості діяльності комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у режимі підвищеної готовності. Слухачі виявили професійний інтерес до впровадження методики проведення практичного заняття з використанням кейс-технологій та взяли активну участь у його підготовці та проведенні.

На завершення навчання з навчальною групою проведено Круглий стіл за темою: «Шляхи підвищення компетентності педагогічних працівників навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту». Під час засідання круглого столу розглядався та обговорювався досвід роботи майстрів виробничого навчання щодо участі у заходах з практичної підготовки, що проводяться суб’єктами господарювання.

За результатами підготовки та проведення практичного заняття за методом кейсів, активну участь в проведенні Круглого столу керівництвом Інституту прийнято рішення заохотити листом подяки наступних слухачів:

Адяна С.Г. – старшого майстра виробничого навчання НМЦ ЦЗ та БЖД Київської області;

Бову В.Ю. – старшого майстра виробничого навчання НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області;

Бордюжу К.І. - майстра виробничого навчання НМЦ ЦЗ та БЖД Київської області;

Тімофєєва А.М. – майстра виробничого навчання НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області;

Войцьо М.В. – майстра виробничого навчання НМЦ ЦЗ та БЖД Закарпатської області;

Шевчук Н.О. – начальника лабораторії (наочних засобів навчання) НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області;

Шкільнюка А.О. – старшого майстра виробничого навчання НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області.

Написання випускної роботи по завершенні короткострокового підвищення кваліфікації дозволило кожному слухачеві розкрити власний науковий потенціал та виявити творчі здібності.

За результатами навчання всі слухачі отримали сертифікати про проходження короткострокового підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту встановленого зразка.

IMG_20171130_090244.jpgre5yh034.jpgDSCN2170.jpgDSCN2173.jpgre5yh001.jpgDSCN2174.jpgDSCN2175.jpgre5yh002.jpgDSCN2615.jpg


   
Надзвичайні події
20 Квітня14:40 З 19 по 20 квітня 2018 року в Інституті проведено навчання з питань пожежної безпеки посадових осіб підприємств, установ та організацій
20 Квітня10:33 19 квітня 2018 року науково-педагогічним складом кафедри домедичної підготовки та організації психофізіологічної діяльності проведено виїзне заняття з домедичної підготовки з працівниками «Консультативно-діагностичного центру» Подільського району
19 Квітня08:44 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
19 Квітня08:33 Увага! Попередження про пориви вітру в Україні
16 Квітня16:18 Вітання Голови ДСНС України Чечоткіна М.О. з нагоди Дня пожежної охорони
16 Квітня16:06 Вітання начальника Інституту Волянського П.Б. з нагоди Дня пожежної охорони
16 Квітня14:12 Розпочато набір наукових статей до "Наукового збірника Інституту державного управління у сфері цивільного захисту"
16 Квітня08:00 Привітання з нагоди Дня народження Біляєвої Ольги В'ячеславівни
13 Квітня16:02 В ІДУЦЗ проведено оцінювання рівня професійної підготовки
13 Квітня15:44 В ІДУЦЗ відбулося засідання Вченої ради Інституту державного управління у сфері цивільного захисту
13 Квітня09:41 12 квітня 2018 року в Інституті обговорили з німецькими колегами питання проведення спільних навчань з хімічного та біологічного захисту на випадок аварій чи катастроф
12 Квітня16:11 В Інституті проведено випуск слухачів навчальної групи ЦЗ ВНЗ -14 за категорією "Викладачі дисципліни "Цивільний захист" ВНЗ України"
12 Квітня11:57 В Інституті у період з 02 по 12 квітня 2018 року пройшли підготовку з домедичної допомоги за програмою “Перший на місці події” (52 години) 7 рятувальників ГУ ДСНС України в Київській області
12 Квітня11:56 В Інституті у період з 23 по 27 квітня 2018 р. заплановано навчання наступних категорій:
10 Квітня08:26 Привітання з нагоди Дня народження Положешного Володимира Володимировича
Надзвичайні події