ГоловнаНадзвичайні події11 Січня, 2018р.
 Версія для друку

В Інституті пройшли заходи з нагоди святкування 20-ї річниці створення Мобільного госпіталю

Опубліковано: 11.01.2018, 16:51

Медична допомога за умов НС є особливим видом медичної допомоги, коли за умов дефіциту часу й засобів, а також високої психічної напруги медичні працівники повинні постійно проявляти не тільки високий професіоналізм, але і співчуття і вміння працювати у несприятливих умовах. Однією з важливіших умов ефективної роботи в НС є забезпечення повної автономності мобільних медичних формувань в усьому (енергопостачання, водозабезпечення, харчування, зв’язок), не кажучи про необхідне медичне постачання. Пріоритет медичного працівника за умов НС будь-якого характеру повинен бути обов’язковим для всіх учасників процесу ліквідації її наслідків, так як основним завданням реагування на НС або загрозу її виникнення є збереження життя та здоров’я постраждалих та рятувальників.

Медичному персоналу, який надає медичну допомогу постраждалим внаслідок НС, потрібні не тільки відповідна медична кваліфікація й знання принципів медичного сортування, а також висока функціональна готовність, організаційні здібності, підвищена відповідальність, знання низки правових норм, вміння працювати в колективі, а інколи неабияка особиста мужність.

11 січня в Інституті відбулися урочисті заходи з нагоди святкування 20-ї річниці з дня створення Мобільного госпіталю ДСНС України за участі директора Департаменту персоналу ДСНС Доценка Олександра Володимировича та начальника відділу освіти та науки Департаменту персоналу ДСНС Рися Юрія Борисовича. Серед запрошених були співробітники ДЗ « УНПЦ ЕМД та МК МОЗ України» та ДП «МРЦ ДСНС України».

У своєму вітальному слові в.о. начальника Інституту Волянський П.Б. висловив подяку самовідданим, мужнім людям, які за покликом серця, не зважаючи на свій статус та регалії, йшли на допомогу постраждалим внаслідок НС, рятуючи найцінніше, що є у кожного з нас – життя і здоров’я. Виконуючи цю почесну місію, ризикуючи своїм здоров’ям, вони віддавали свій професійний досвід і вміння для збереження інших.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять колег-медиків - Кукуруза Я.С. та Марієнка Г.П.

З нагоди річниці створення мобільного госпіталю директором Департаменту персоналу ДСНС Доценком О.В. було проголошено вітальне слово від ДСНС України та вручено заохочувальні відзнаки Служби.

Продовження заходу було прикрашено святковим концертом за участю Центру мистецтв ДСНС України.

На завершення в.о. начальника Інституту Волянський Петро Борисович ще раз привітав з річницею створення Мобільного госпіталю та побажав довгих років життя, мирного неба, любові й здійснення усіх мрій.

DSCN2970.jpgDSCN2980.jpgDSCN2995.jpgDSCN3001.jpgDSCN3016.jpgDSCN3036.jpgDSCN3089.jpgDSCN3097.jpg

 

 

ВІДЕО " 20-РІЧЧЯ МОБІЛЬНОГО ГОСПІТАЛЮ ДСНС УКРАЇНИ"

 


   
Надзвичайні події
19 Жовтня15:06 19 жовтня 2018 року в Інституті проведено позачергове засідання Вченої ради
19 Жовтня15:00 В Інституті завершено семінар з питань забезпечення готовності до випадків з великою кількістю постраждалих, у рамках Програми готовності до захисту від застосування РХБЯ зброї, що проводився за підтримки Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США
19 Жовтня12:44 В Інституті з 22 по 26 жовтня 2018 р. заплановано навчання наступних категорій:
18 Жовтня16:35 В Інституті завершено тренінг з фахівцями радіаційного та хімічного захисту ДСНС на тему: «Основні операції та порядок користування системи дистанційного аналізу газів SIGIS 2», що проводився спеціалістом компанії «BRUKER» (Німеччина)
18 Жовтня08:30 Увага! Попередження про пожежну небезпеку на території України
17 Жовтня16:26 В Інституті розпочато семінар з питань забезпечення готовності до випадків з великою кількістю постраждалих у рамках Програми готовності до захисту від застосування РХБЯ зброї
16 Жовтня16:55 В Інституті розпочато тренінг спеціалістами з компанії «BRUKER» з фахівцями радіаційного та хімічного захисту на тему: «Основні операції та порядок користування системи дистанційного аналізу газів SIGIS 2»
16 Жовтня08:47 Увага! Попередження про тумани в окремих областях України
12 Жовтня13:47 Привітання Голови ДСНС України з нагоди Дня захисника України
12 Жовтня12:33 Привітання начальника Інституту з нагоди Дня захисника України
12 Жовтня12:32 12 жовтня в Інституті відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня захисника України
12 Жовтня11:00 Привітання Мельника Владислава Ігоровича із захистом кандидатської дисертації
12 Жовтня11:00 12 жовтня 2018 року в Інституті відбулось засідання атестаційної комісії І рівня
12 Жовтня10:30 12 жовтня 2018 року в Інституті був проведений випуск слухачів навчальної групи № НШ-25 “Посадові особи з питань цивільного захисту суб'єктів господарювання
12 Жовтня10:09 В Інституті на базі кафедри профілактики пожеж та безпеки життєдіяльності населення з 8  по 12 жовтня 2018 року проведено навчання з питань охорони праці посадових осіб органів та підрозділів ДСНС України
Надзвичайні події