ГоловнаНовини Інституту11 Січня, 2018р.
 Версія для друку

В Інституті пройшли заходи з нагоди святкування 20-ї річниці створення Мобільного госпіталю

Опубліковано: 11.01.2018, 16:51

Медична допомога за умов НС є особливим видом медичної допомоги, коли за умов дефіциту часу й засобів, а також високої психічної напруги медичні працівники повинні постійно проявляти не тільки високий професіоналізм, але і співчуття і вміння працювати у несприятливих умовах. Однією з важливіших умов ефективної роботи в НС є забезпечення повної автономності мобільних медичних формувань в усьому (енергопостачання, водозабезпечення, харчування, зв’язок), не кажучи про необхідне медичне постачання. Пріоритет медичного працівника за умов НС будь-якого характеру повинен бути обов’язковим для всіх учасників процесу ліквідації її наслідків, так як основним завданням реагування на НС або загрозу її виникнення є збереження життя та здоров’я постраждалих та рятувальників.

Медичному персоналу, який надає медичну допомогу постраждалим внаслідок НС, потрібні не тільки відповідна медична кваліфікація й знання принципів медичного сортування, а також висока функціональна готовність, організаційні здібності, підвищена відповідальність, знання низки правових норм, вміння працювати в колективі, а інколи неабияка особиста мужність.

11 січня в Інституті відбулися урочисті заходи з нагоди святкування 20-ї річниці з дня створення Мобільного госпіталю ДСНС України за участі директора Департаменту персоналу ДСНС Доценка Олександра Володимировича та начальника відділу освіти та науки Департаменту персоналу ДСНС Рися Юрія Борисовича. Серед запрошених були співробітники ДЗ « УНПЦ ЕМД та МК МОЗ України» та ДП «МРЦ ДСНС України».

У своєму вітальному слові в.о. начальника Інституту Волянський П.Б. висловив подяку самовідданим, мужнім людям, які за покликом серця, не зважаючи на свій статус та регалії, йшли на допомогу постраждалим внаслідок НС, рятуючи найцінніше, що є у кожного з нас – життя і здоров’я. Виконуючи цю почесну місію, ризикуючи своїм здоров’ям, вони віддавали свій професійний досвід і вміння для збереження інших.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять колег-медиків - Кукуруза Я.С. та Марієнка Г.П.

З нагоди річниці створення мобільного госпіталю директором Департаменту персоналу ДСНС Доценком О.В. було проголошено вітальне слово від ДСНС України та вручено заохочувальні відзнаки Служби.

Продовження заходу було прикрашено святковим концертом за участю Центру мистецтв ДСНС України.

На завершення в.о. начальника Інституту Волянський Петро Борисович ще раз привітав з річницею створення Мобільного госпіталю та побажав довгих років життя, мирного неба, любові й здійснення усіх мрій.

DSCN2970.jpgDSCN2980.jpgDSCN2995.jpgDSCN3001.jpgDSCN3016.jpgDSCN3036.jpgDSCN3089.jpgDSCN3097.jpg

 

 

ВІДЕО " 20-РІЧЧЯ МОБІЛЬНОГО ГОСПІТАЛЮ ДСНС УКРАЇНИ"

 


   
Новини Інституту
18 Січня14:44 В Інституті з 21 по 25 січня 2019 р. заплановано навчання наступних категорій:
18 Січня14:44 Проведено підготовку рятувальників
18 Січня14:40 Навчання з питань охорони праці
18 Січня13:58 Засідання міжкафедрального семінару
28 Грудня16:12 Урочисте зібрання всього трудового колективу Інституту
28 Грудня14:24 Проведено навчання зі слухачами навчальної групи №27 категорії «Функціональне навчання для потреб центральних і місцевих органів виконавчої влади»
28 Грудня14:04 Результати наукової діяльності за 2018 рік
28 Грудня13:57 Проведений випуск слухачів навчальної групи № 26 з категорії «Фахівці, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту центральних та місцевих органів виконавчої влади»
28 Грудня12:33 Пройдено підготовку з домедичної допомоги за програмою “Перший на місці події”
28 Грудня12:14 Проведено навчання слухачів навчальної групи № 29-НШ за робочою програмою «Посадові особи з питань цивільного захисту суб'єктів господарювання»
27 Грудня17:08 Відбулося чергове засідання Вченої ради
27 Грудня16:42 Привітання Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій з Новим роком та Різдвом Христовим!
27 Грудня16:28 Привітання начальника Інституту з Новим роком та Різдвом Христовим!
27 Грудня15:33 Проведено підвищення кваліфікації слухачів групи 54-БЖД
27 Грудня15:19 Проведено розширене засідання кафедри авіації та авіаційного пошуку і рятування
Новини Інституту