ГоловнаНадзвичайні події11 Січня, 2018р.
 Версія для друку

В Інституті пройшли заходи з нагоди святкування 20-ї річниці створення Мобільного госпіталю

Опубліковано: 11.01.2018, 16:51

Медична допомога за умов НС є особливим видом медичної допомоги, коли за умов дефіциту часу й засобів, а також високої психічної напруги медичні працівники повинні постійно проявляти не тільки високий професіоналізм, але і співчуття і вміння працювати у несприятливих умовах. Однією з важливіших умов ефективної роботи в НС є забезпечення повної автономності мобільних медичних формувань в усьому (енергопостачання, водозабезпечення, харчування, зв’язок), не кажучи про необхідне медичне постачання. Пріоритет медичного працівника за умов НС будь-якого характеру повинен бути обов’язковим для всіх учасників процесу ліквідації її наслідків, так як основним завданням реагування на НС або загрозу її виникнення є збереження життя та здоров’я постраждалих та рятувальників.

Медичному персоналу, який надає медичну допомогу постраждалим внаслідок НС, потрібні не тільки відповідна медична кваліфікація й знання принципів медичного сортування, а також висока функціональна готовність, організаційні здібності, підвищена відповідальність, знання низки правових норм, вміння працювати в колективі, а інколи неабияка особиста мужність.

11 січня в Інституті відбулися урочисті заходи з нагоди святкування 20-ї річниці з дня створення Мобільного госпіталю ДСНС України за участі директора Департаменту персоналу ДСНС Доценка Олександра Володимировича та начальника відділу освіти та науки Департаменту персоналу ДСНС Рися Юрія Борисовича. Серед запрошених були співробітники ДЗ « УНПЦ ЕМД та МК МОЗ України» та ДП «МРЦ ДСНС України».

У своєму вітальному слові в.о. начальника Інституту Волянський П.Б. висловив подяку самовідданим, мужнім людям, які за покликом серця, не зважаючи на свій статус та регалії, йшли на допомогу постраждалим внаслідок НС, рятуючи найцінніше, що є у кожного з нас – життя і здоров’я. Виконуючи цю почесну місію, ризикуючи своїм здоров’ям, вони віддавали свій професійний досвід і вміння для збереження інших.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять колег-медиків - Кукуруза Я.С. та Марієнка Г.П.

З нагоди річниці створення мобільного госпіталю директором Департаменту персоналу ДСНС Доценком О.В. було проголошено вітальне слово від ДСНС України та вручено заохочувальні відзнаки Служби.

Продовження заходу було прикрашено святковим концертом за участю Центру мистецтв ДСНС України.

На завершення в.о. начальника Інституту Волянський Петро Борисович ще раз привітав з річницею створення Мобільного госпіталю та побажав довгих років життя, мирного неба, любові й здійснення усіх мрій.

DSCN2970.jpgDSCN2980.jpgDSCN2995.jpgDSCN3001.jpgDSCN3016.jpgDSCN3036.jpgDSCN3089.jpgDSCN3097.jpg

 

 

ВІДЕО " 20-РІЧЧЯ МОБІЛЬНОГО ГОСПІТАЛЮ ДСНС УКРАЇНИ"

 


   
Надзвичайні події
20 Липня12:18 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
20 Липня08:40 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в окремих областях України
19 Липня11:09 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
18 Липня15:00 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
17 Липня15:23 Увага! Попередження про найважливіші метеорологічні явища по Києву та Київській обл.
17 Липня08:37 Привітання з нагоди Дня народження Макаренка Андрія Миколайовича
16 Липня15:50 Увага! Попередження про найважливіші метеорологічні явища
16 Липня15:46 Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації на водоймах країни
16 Липня12:32 В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту з 16 по 31 липня 2018 р. заплановані наступні основні заходи за напрямами:
16 Липня09:39 Привітання з нагоди Дня народження Шихненко Катерини Іванівни
16 Липня09:34 Привітання з нагоди Дня народження Тарана Валерія Олександровича
13 Липня11:42 В Інституті завершено проведення другого циклу тренінгів з питань кризового управління у разі надзвичайних ситуацій радіаційного, хімічного, біологічного та ядерного характеру
9 Липня14:01 В Інституті розпочався другий етап тренінгів з питань кризового управління у разі надзвичайних ситуацій радіаційного, хімічного, біологічного та ядерного характеру
9 Липня08:29 Привітання з нагоди Дня народження Костенка Артура Анатолійовича
9 Липня08:28 Привітання з нагоди Дня народження Пліси Олександра Григоровича
Надзвичайні події