ГоловнаНадзвичайні події11 Січня, 2018р.
 Версія для друку

В Інституті пройшли заходи з нагоди святкування 20-ї річниці створення Мобільного госпіталю

Опубліковано: 11.01.2018, 16:51

Медична допомога за умов НС є особливим видом медичної допомоги, коли за умов дефіциту часу й засобів, а також високої психічної напруги медичні працівники повинні постійно проявляти не тільки високий професіоналізм, але і співчуття і вміння працювати у несприятливих умовах. Однією з важливіших умов ефективної роботи в НС є забезпечення повної автономності мобільних медичних формувань в усьому (енергопостачання, водозабезпечення, харчування, зв’язок), не кажучи про необхідне медичне постачання. Пріоритет медичного працівника за умов НС будь-якого характеру повинен бути обов’язковим для всіх учасників процесу ліквідації її наслідків, так як основним завданням реагування на НС або загрозу її виникнення є збереження життя та здоров’я постраждалих та рятувальників.

Медичному персоналу, який надає медичну допомогу постраждалим внаслідок НС, потрібні не тільки відповідна медична кваліфікація й знання принципів медичного сортування, а також висока функціональна готовність, організаційні здібності, підвищена відповідальність, знання низки правових норм, вміння працювати в колективі, а інколи неабияка особиста мужність.

11 січня в Інституті відбулися урочисті заходи з нагоди святкування 20-ї річниці з дня створення Мобільного госпіталю ДСНС України за участі директора Департаменту персоналу ДСНС Доценка Олександра Володимировича та начальника відділу освіти та науки Департаменту персоналу ДСНС Рися Юрія Борисовича. Серед запрошених були співробітники ДЗ « УНПЦ ЕМД та МК МОЗ України» та ДП «МРЦ ДСНС України».

У своєму вітальному слові в.о. начальника Інституту Волянський П.Б. висловив подяку самовідданим, мужнім людям, які за покликом серця, не зважаючи на свій статус та регалії, йшли на допомогу постраждалим внаслідок НС, рятуючи найцінніше, що є у кожного з нас – життя і здоров’я. Виконуючи цю почесну місію, ризикуючи своїм здоров’ям, вони віддавали свій професійний досвід і вміння для збереження інших.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять колег-медиків - Кукуруза Я.С. та Марієнка Г.П.

З нагоди річниці створення мобільного госпіталю директором Департаменту персоналу ДСНС Доценком О.В. було проголошено вітальне слово від ДСНС України та вручено заохочувальні відзнаки Служби.

Продовження заходу було прикрашено святковим концертом за участю Центру мистецтв ДСНС України.

На завершення в.о. начальника Інституту Волянський Петро Борисович ще раз привітав з річницею створення Мобільного госпіталю та побажав довгих років життя, мирного неба, любові й здійснення усіх мрій.

DSCN2970.jpgDSCN2980.jpgDSCN2995.jpgDSCN3001.jpgDSCN3016.jpgDSCN3036.jpgDSCN3089.jpgDSCN3097.jpg

 

 

ВІДЕО " 20-РІЧЧЯ МОБІЛЬНОГО ГОСПІТАЛЮ ДСНС УКРАЇНИ"

 


   
Надзвичайні події
22 Січня10:14 Привітання в.о. начальника Інституту з нагоди Дня Соборності
19 Січня16:03 В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту у період з 22 по 26 січня 2018 р. навчаються наступні категорії:
19 Січня12:12 В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту проведено навчання з питань охорони праці посадових осіб органів та підрозділів ДСНС України
19 Січня12:10 В Інституті пройшли підготовку з домедичної допомоги за програмою «Перший на місці події» рятувальники м. Києва
18 Січня17:11 На базі Інституту державного управління у сфері цивільного захисту пройшов тренінг для рятувальників ДСНС з надання домедичної допомоги постраждалим при ДТП
17 Січня11:32 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов в Україні 17-18 січня
17 Січня11:31 Увага! Попередження про лавинну небезпеку
17 Січня11:19 Рятувальники попереджають українців про небезпеку тонкої криги!
15 Січня14:25 На базі Інституту державного управління у сфері цивільного захисту розпочався тренінг для рятувальників ДСНС з надання домедичної допомоги постраждалим при ДТП
12 Січня12:05 Інститутом отримано Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації
11 Січня16:51 В Інституті пройшли заходи з нагоди святкування 20-ї річниці створення Мобільного госпіталю
5 Січня15:30 В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту у період з 9 по 12 січня 2018 р. навчаються наступні категорії:
5 Січня09:30 Увага! Попередження про погіршення погодних умов в Україні
28 Грудня08:52 Вітання Голови ДСНС України з нагоди Нового року
28 Грудня08:35 Вітання в.о. начальника Інституту з нагоди Нового року
Надзвичайні події