ГоловнаНадзвичайні події11 Січня, 2018р.
 Версія для друку

В Інституті пройшли заходи з нагоди святкування 20-ї річниці створення Мобільного госпіталю

Опубліковано: 11.01.2018, 16:51

Медична допомога за умов НС є особливим видом медичної допомоги, коли за умов дефіциту часу й засобів, а також високої психічної напруги медичні працівники повинні постійно проявляти не тільки високий професіоналізм, але і співчуття і вміння працювати у несприятливих умовах. Однією з важливіших умов ефективної роботи в НС є забезпечення повної автономності мобільних медичних формувань в усьому (енергопостачання, водозабезпечення, харчування, зв’язок), не кажучи про необхідне медичне постачання. Пріоритет медичного працівника за умов НС будь-якого характеру повинен бути обов’язковим для всіх учасників процесу ліквідації її наслідків, так як основним завданням реагування на НС або загрозу її виникнення є збереження життя та здоров’я постраждалих та рятувальників.

Медичному персоналу, який надає медичну допомогу постраждалим внаслідок НС, потрібні не тільки відповідна медична кваліфікація й знання принципів медичного сортування, а також висока функціональна готовність, організаційні здібності, підвищена відповідальність, знання низки правових норм, вміння працювати в колективі, а інколи неабияка особиста мужність.

11 січня в Інституті відбулися урочисті заходи з нагоди святкування 20-ї річниці з дня створення Мобільного госпіталю ДСНС України за участі директора Департаменту персоналу ДСНС Доценка Олександра Володимировича та начальника відділу освіти та науки Департаменту персоналу ДСНС Рися Юрія Борисовича. Серед запрошених були співробітники ДЗ « УНПЦ ЕМД та МК МОЗ України» та ДП «МРЦ ДСНС України».

У своєму вітальному слові в.о. начальника Інституту Волянський П.Б. висловив подяку самовідданим, мужнім людям, які за покликом серця, не зважаючи на свій статус та регалії, йшли на допомогу постраждалим внаслідок НС, рятуючи найцінніше, що є у кожного з нас – життя і здоров’я. Виконуючи цю почесну місію, ризикуючи своїм здоров’ям, вони віддавали свій професійний досвід і вміння для збереження інших.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять колег-медиків - Кукуруза Я.С. та Марієнка Г.П.

З нагоди річниці створення мобільного госпіталю директором Департаменту персоналу ДСНС Доценком О.В. було проголошено вітальне слово від ДСНС України та вручено заохочувальні відзнаки Служби.

Продовження заходу було прикрашено святковим концертом за участю Центру мистецтв ДСНС України.

На завершення в.о. начальника Інституту Волянський Петро Борисович ще раз привітав з річницею створення Мобільного госпіталю та побажав довгих років життя, мирного неба, любові й здійснення усіх мрій.

DSCN2970.jpgDSCN2980.jpgDSCN2995.jpgDSCN3001.jpgDSCN3016.jpgDSCN3036.jpgDSCN3089.jpgDSCN3097.jpg

 

 

ВІДЕО " 20-РІЧЧЯ МОБІЛЬНОГО ГОСПІТАЛЮ ДСНС УКРАЇНИ"

 


   
Надзвичайні події
24 Квітня16:48 23-24 квітня 2018 року в Інституті спеціалістами Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIS) проведено тренінг для рятувальників
23 Квітня15:57 Участь керівництва Інституту у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України
23 Квітня15:13 В ІДУЦЗ відбулося засідання Вченої ради Інституту державного управління у сфері цивільного захисту
23 Квітня10:20 Привітання Голови ДСНС України Миколи Чечоткіна з Всеукраїнським днем психолога!
23 Квітня09:16 Привітання начальника Інституту Волянського П.Б. з нагоди дня психолога!
23 Квітня08:16 Привітання з нагоди Дня народження Успенського Костянтина Миколайовича
23 Квітня08:15 Привітання з нагоди Дня народження Яновської Марини Миколаївни
20 Квітня14:40 З 19 по 20 квітня 2018 року в Інституті проведено навчання з питань пожежної безпеки посадових осіб підприємств, установ та організацій
20 Квітня10:33 19 квітня 2018 року науково-педагогічним складом кафедри домедичної підготовки та організації психофізіологічної діяльності проведено виїзне заняття з домедичної підготовки з працівниками «Консультативно-діагностичного центру» Подільського району
19 Квітня08:44 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
19 Квітня08:33 Увага! Попередження про пориви вітру в Україні
16 Квітня16:18 Вітання Голови ДСНС України Чечоткіна М.О. з нагоди Дня пожежної охорони
16 Квітня16:06 Вітання начальника Інституту Волянського П.Б. з нагоди Дня пожежної охорони
16 Квітня14:12 Розпочато набір наукових статей до "Наукового збірника Інституту державного управління у сфері цивільного захисту"
16 Квітня08:00 Привітання з нагоди Дня народження Біляєвої Ольги В'ячеславівни
Надзвичайні події