ГоловнаНадзвичайні події2 Лютого, 2018р.
 Версія для друку

В Інституті проведено випуск слухачів навчальної групи № 2 за категорією "Керівники структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів) центральних і місцевих органів виконавчої влади"

Опубліковано: 02.02.2018, 13:56

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 20.12.2017 р. № 962-р №Про затвердження плану комплектування ІДУ ЦЗ слухачами з числа керівного складу та фахівців, діяльність яких пов'язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, на 2018 рік” з 22 січня по 02 лютого 2018 року було проведено навчання слухачів навчальної групи №2 за категорією «Керівники структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів) центральних і місцевих органів виконавчої влади».

Керівник групи к.т.н., доцент Положешний В.В..

Серед випускників представники обласних державних адміністрацій Донецької, Луганської, Вінницької, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Сумської областей та інші. За посадами більше 50 % це Директорів департаментів ОДА

Відповідно до навчальної програми слухачі отримали поглиблені знання з питань повноваження місцевих органів виконавчої влади у сфері цивільного захисту, основи управління та планування заходів ЦЗ у разі надзвичайної ситуації, організації захисту населення та територій від радіоактивного, хімічного забруднення, евакуації населення із зони надзвичайної ситуації тощо. Особлива увага була приділена питанням організації заходів цивільного захисту в регіонах згідно із вимогами сьогодення.

Особлива увага була приділена тематиці та відпрацюванню випускних робіт, які пов'язані з практичною роботою слухачів та з особливостями регіонів.

Серед кращих випускних робіт слід відзначити:

Роботу Директора департаменту соціального захисту населення Луганської ОДА Поліщук О.А., на тему “Організація евакуаційних заходів”, заступника начальника управління Донецької ОДА Волошиної М.А., на тему “Фінансування та матеріальне забезпечення заходів у сфері цивільного захисту”, заступника Директора департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА Лавровської А.Б., на тему “Стан роботи щодо запобігання і реагування на надзвичайні ситуації і події техногенного та природного характеру у Вінницькій області за 2017 рік.

В ході проведення круглого столу виступили слухачі Костенко О.В., Поліщук О.А. з Луганской області, Лихач О.В. з Донецької області які висловили вдячність Інституту та розповіли як отримані знання використано в практичній діяльності та залишили позитивні відгуки про якість проведення занять науково- педагогічним складом кафедри організації заходів цивільного захисту та матеріально-технічну базу Інституту.

Слухачам надано методичні матеріали курсу навчання, які в подальшому можуть бути використані в щоденній практичній роботі.

DSC_1111.JPGDSC_0001.JPGDSC_0007.JPGDSC_0764.JPG


   
Надзвичайні події
21 Лютого13:42 Черговий здобуток Інституту - відкриття аспірантури
16 Лютого14:54 Відбулося позачергове засідання Вченої ради Інституту
16 Лютого13:00 В Інституті проведено навчання з питань охорони праці посадових осіб органів та підрозділів ДСНС України
16 Лютого12:16 В Інституті проведено випуск слухачів навчальної групи № 3 за категорією "Фахівці, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, центральних і місцевих органів виконавчої влади"
16 Лютого11:27 В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту у період з 19 по 23 лютого 2018 р. навчаються наступні категорії
15 Лютого14:01 В Інституті відбулися загальні збори трудового колективу
14 Лютого12:23 Звернення Голови ДСНС України з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
14 Лютого11:00 Звернення в.о. начальника Інституту з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
14 Лютого10:59 Відбулося чергове засідання Наукового семінару Інституту
14 Лютого10:58 В Інституті пройшли підготовку з домедичної допомоги за програмою «Перший на місці події» рятувальники ГУ ДСНС України у Київській області
9 Лютого10:25 В Інституті відбулись урочисті заходи з нагоди 17-ї річниці з дня його створення
8 Лютого14:03 Вітання Голови ДСНС України з нагоди 17-ї річниці заснування Інституту державного управління у сфері цивільного захисту
8 Лютого13:00 Вітання в.о. начальника Інституту з нагоди 17-ї річниці заснування Інституту
8 Лютого12:59 Про хід навчання навчальної групи №3 з категорії «Фахівці, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, центральних і місцевих органів виконавчої влади»
5 Лютого14:19 “Як результат роботи багатотисячного колективу рятувальників, більше половини населення висловлює довіру та позитивно сприймає нашу діяльність”, - Микола Чечоткін
Надзвичайні події