ГоловнаНадзвичайні події2 Лютого, 2018р.
 Версія для друку

В Інституті проведено випуск слухачів навчальної групи № 2 за категорією "Керівники структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів) центральних і місцевих органів виконавчої влади"

Опубліковано: 02.02.2018, 13:56

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 20.12.2017 р. № 962-р №Про затвердження плану комплектування ІДУ ЦЗ слухачами з числа керівного складу та фахівців, діяльність яких пов'язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, на 2018 рік” з 22 січня по 02 лютого 2018 року було проведено навчання слухачів навчальної групи №2 за категорією «Керівники структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів) центральних і місцевих органів виконавчої влади».

Керівник групи к.т.н., доцент Положешний В.В..

Серед випускників представники обласних державних адміністрацій Донецької, Луганської, Вінницької, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Сумської областей та інші. За посадами більше 50 % це Директорів департаментів ОДА

Відповідно до навчальної програми слухачі отримали поглиблені знання з питань повноваження місцевих органів виконавчої влади у сфері цивільного захисту, основи управління та планування заходів ЦЗ у разі надзвичайної ситуації, організації захисту населення та територій від радіоактивного, хімічного забруднення, евакуації населення із зони надзвичайної ситуації тощо. Особлива увага була приділена питанням організації заходів цивільного захисту в регіонах згідно із вимогами сьогодення.

Особлива увага була приділена тематиці та відпрацюванню випускних робіт, які пов'язані з практичною роботою слухачів та з особливостями регіонів.

Серед кращих випускних робіт слід відзначити:

Роботу Директора департаменту соціального захисту населення Луганської ОДА Поліщук О.А., на тему “Організація евакуаційних заходів”, заступника начальника управління Донецької ОДА Волошиної М.А., на тему “Фінансування та матеріальне забезпечення заходів у сфері цивільного захисту”, заступника Директора департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА Лавровської А.Б., на тему “Стан роботи щодо запобігання і реагування на надзвичайні ситуації і події техногенного та природного характеру у Вінницькій області за 2017 рік.

В ході проведення круглого столу виступили слухачі Костенко О.В., Поліщук О.А. з Луганской області, Лихач О.В. з Донецької області які висловили вдячність Інституту та розповіли як отримані знання використано в практичній діяльності та залишили позитивні відгуки про якість проведення занять науково- педагогічним складом кафедри організації заходів цивільного захисту та матеріально-технічну базу Інституту.

Слухачам надано методичні матеріали курсу навчання, які в подальшому можуть бути використані в щоденній практичній роботі.

DSC_1111.JPGDSC_0001.JPGDSC_0007.JPGDSC_0764.JPG


   
Надзвичайні події
15 Серпня08:44 Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації на водоймах країни
15 Серпня08:43 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
15 Серпня08:41 Увага! Попередження про високий рівень забруднення повітря у Києві
6 Серпня14:45 Увага! Попередження про грози в Україні
6 Серпня08:37 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в окремих областях України
20 Липня12:18 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
19 Липня11:09 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
18 Липня15:00 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
17 Липня15:23 Увага! Попередження про найважливіші метеорологічні явища по Києву та Київській обл.
17 Липня08:37 Привітання з нагоди Дня народження Макаренка Андрія Миколайовича
16 Липня15:50 Увага! Попередження про найважливіші метеорологічні явища
16 Липня12:32 В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту з 16 по 31 липня 2018 р. заплановані наступні основні заходи за напрямами:
16 Липня09:39 Привітання з нагоди Дня народження Шихненко Катерини Іванівни
16 Липня09:34 Привітання з нагоди Дня народження Тарана Валерія Олександровича
13 Липня11:42 В Інституті завершено проведення другого циклу тренінгів з питань кризового управління у разі надзвичайних ситуацій радіаційного, хімічного, біологічного та ядерного характеру
Надзвичайні події