ГоловнаНовини Інституту2 Лютого, 2018р.
 Версія для друку

В Інституті проведено випуск слухачів навчальної групи № 2 за категорією "Керівники структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів) центральних і місцевих органів виконавчої влади"

Опубліковано: 02.02.2018, 13:56

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 20.12.2017 р. № 962-р №Про затвердження плану комплектування ІДУ ЦЗ слухачами з числа керівного складу та фахівців, діяльність яких пов'язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, на 2018 рік” з 22 січня по 02 лютого 2018 року було проведено навчання слухачів навчальної групи №2 за категорією «Керівники структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів) центральних і місцевих органів виконавчої влади».

Керівник групи к.т.н., доцент Положешний В.В..

Серед випускників представники обласних державних адміністрацій Донецької, Луганської, Вінницької, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Сумської областей та інші. За посадами більше 50 % це Директорів департаментів ОДА

Відповідно до навчальної програми слухачі отримали поглиблені знання з питань повноваження місцевих органів виконавчої влади у сфері цивільного захисту, основи управління та планування заходів ЦЗ у разі надзвичайної ситуації, організації захисту населення та територій від радіоактивного, хімічного забруднення, евакуації населення із зони надзвичайної ситуації тощо. Особлива увага була приділена питанням організації заходів цивільного захисту в регіонах згідно із вимогами сьогодення.

Особлива увага була приділена тематиці та відпрацюванню випускних робіт, які пов'язані з практичною роботою слухачів та з особливостями регіонів.

Серед кращих випускних робіт слід відзначити:

Роботу Директора департаменту соціального захисту населення Луганської ОДА Поліщук О.А., на тему “Організація евакуаційних заходів”, заступника начальника управління Донецької ОДА Волошиної М.А., на тему “Фінансування та матеріальне забезпечення заходів у сфері цивільного захисту”, заступника Директора департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА Лавровської А.Б., на тему “Стан роботи щодо запобігання і реагування на надзвичайні ситуації і події техногенного та природного характеру у Вінницькій області за 2017 рік.

В ході проведення круглого столу виступили слухачі Костенко О.В., Поліщук О.А. з Луганской області, Лихач О.В. з Донецької області які висловили вдячність Інституту та розповіли як отримані знання використано в практичній діяльності та залишили позитивні відгуки про якість проведення занять науково- педагогічним складом кафедри організації заходів цивільного захисту та матеріально-технічну базу Інституту.

Слухачам надано методичні матеріали курсу навчання, які в подальшому можуть бути використані в щоденній практичній роботі.

DSC_1111.JPGDSC_0001.JPGDSC_0007.JPGDSC_0764.JPG


   
Новини Інституту
20 Лютого17:13 Проведено практичний семінар з питань внутрішнього аудиту
19 Лютого16:24 Розпочато командно-штабне навчання
18 Лютого16:55 Функціональне навчання керівників центральних та місцевих органів виконавчої влади
15 Лютого13:42 Завершено навчання на кафедрі авіації та авіаційного пошуку і рятування
15 Лютого13:29 Підготовка з домедичної допомоги
15 Лютого12:55 Завершено навчання фахівців
15 Лютого12:10 В Інституті з 18 по 22 лютого 2019 р. заплановано навчання наступних категорій:
15 Лютого12:08 В Інституті відбулось засідання організаційного комітету Конференції
15 Лютого12:02 Відбулась нарада із заступниками, помічниками начальника Інституту та керівниками структурних підрозділів
14 Лютого17:20 День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
8 Лютого15:18 Черговий випуск слухачів
8 Лютого15:02 Відбулися Загальні збори трудового колективу Інституту
7 Лютого08:00 Вітання Начальника Інституту з нагоди 18-ї річниці заснування Інституту
1 Лютого15:48 Відбувся випуск групи педагогічних працівників навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту
1 Лютого14:42 Підготовка рятувальників з домедичної допомоги
Новини Інституту