ГоловнаНадзвичайні події2 Лютого, 2018р.
 Версія для друку

В Інституті проведено випуск слухачів навчальної групи № 2 за категорією "Керівники структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів) центральних і місцевих органів виконавчої влади"

Опубліковано: 02.02.2018, 13:56

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 20.12.2017 р. № 962-р №Про затвердження плану комплектування ІДУ ЦЗ слухачами з числа керівного складу та фахівців, діяльність яких пов'язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, на 2018 рік” з 22 січня по 02 лютого 2018 року було проведено навчання слухачів навчальної групи №2 за категорією «Керівники структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів) центральних і місцевих органів виконавчої влади».

Керівник групи к.т.н., доцент Положешний В.В..

Серед випускників представники обласних державних адміністрацій Донецької, Луганської, Вінницької, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Сумської областей та інші. За посадами більше 50 % це Директорів департаментів ОДА

Відповідно до навчальної програми слухачі отримали поглиблені знання з питань повноваження місцевих органів виконавчої влади у сфері цивільного захисту, основи управління та планування заходів ЦЗ у разі надзвичайної ситуації, організації захисту населення та територій від радіоактивного, хімічного забруднення, евакуації населення із зони надзвичайної ситуації тощо. Особлива увага була приділена питанням організації заходів цивільного захисту в регіонах згідно із вимогами сьогодення.

Особлива увага була приділена тематиці та відпрацюванню випускних робіт, які пов'язані з практичною роботою слухачів та з особливостями регіонів.

Серед кращих випускних робіт слід відзначити:

Роботу Директора департаменту соціального захисту населення Луганської ОДА Поліщук О.А., на тему “Організація евакуаційних заходів”, заступника начальника управління Донецької ОДА Волошиної М.А., на тему “Фінансування та матеріальне забезпечення заходів у сфері цивільного захисту”, заступника Директора департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА Лавровської А.Б., на тему “Стан роботи щодо запобігання і реагування на надзвичайні ситуації і події техногенного та природного характеру у Вінницькій області за 2017 рік.

В ході проведення круглого столу виступили слухачі Костенко О.В., Поліщук О.А. з Луганской області, Лихач О.В. з Донецької області які висловили вдячність Інституту та розповіли як отримані знання використано в практичній діяльності та залишили позитивні відгуки про якість проведення занять науково- педагогічним складом кафедри організації заходів цивільного захисту та матеріально-технічну базу Інституту.

Слухачам надано методичні матеріали курсу навчання, які в подальшому можуть бути використані в щоденній практичній роботі.

DSC_1111.JPGDSC_0001.JPGDSC_0007.JPGDSC_0764.JPG


   
Надзвичайні події
22 Жовтня17:07 В Інституті розпочато тренінг з фахівцями радіаційного та хімічного захисту ДСНС на тему: «Основні операції з підключення та порядку користування IT-обладнанням»
22 Жовтня13:18 Увага! Попередження про різку зміну погодних умов в Україні!
22 Жовтня08:30 Увага! Попередження про пожежну небезпеку на території України
19 Жовтня15:06 19 жовтня 2018 року в Інституті проведено позачергове засідання Вченої ради
19 Жовтня15:00 В Інституті завершено семінар з питань забезпечення готовності до випадків з великою кількістю постраждалих, у рамках Програми готовності до захисту від застосування РХБЯ зброї, що проводився за підтримки Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США
19 Жовтня12:44 В Інституті з 22 по 26 жовтня 2018 р. заплановано навчання наступних категорій:
18 Жовтня16:35 В Інституті завершено тренінг з фахівцями радіаційного та хімічного захисту ДСНС на тему: «Основні операції та порядок користування системи дистанційного аналізу газів SIGIS 2», що проводився спеціалістом компанії «BRUKER» (Німеччина)
17 Жовтня16:26 В Інституті розпочато семінар з питань забезпечення готовності до випадків з великою кількістю постраждалих у рамках Програми готовності до захисту від застосування РХБЯ зброї
16 Жовтня16:55 В Інституті розпочато тренінг спеціалістами з компанії «BRUKER» з фахівцями радіаційного та хімічного захисту на тему: «Основні операції та порядок користування системи дистанційного аналізу газів SIGIS 2»
16 Жовтня08:47 Увага! Попередження про тумани в окремих областях України
12 Жовтня13:47 Привітання Голови ДСНС України з нагоди Дня захисника України
12 Жовтня12:33 Привітання начальника Інституту з нагоди Дня захисника України
12 Жовтня12:32 12 жовтня в Інституті відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня захисника України
12 Жовтня11:00 Привітання Мельника Владислава Ігоровича із захистом кандидатської дисертації
12 Жовтня11:00 12 жовтня 2018 року в Інституті відбулось засідання атестаційної комісії І рівня
Надзвичайні події