ГоловнаНадзвичайні події2 Лютого, 2018р.
 Версія для друку

В Інституті відбувся випуск групи педагогічних працівників навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту

Опубліковано: 02.02.2018, 15:55

Відповідно до Плану-графіка проходження короткострокового підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту педагогічних працівників навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту, затвердженого наказом ДСНС від 19.12.2017 № 683, у період з 22 січня по 2 лютого поточного року в Інституті проходили навчання майстри виробничого навчання навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту з Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей та м. Києва.

Згідно з розкладом навчальних занять зі слухачами проведено теоретичні та практичні заняття, спрямовані на вдосконалення, розширення й оновлення знань, умінь і навичок з питань цивільного захисту та навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

Також зі слухачами цієї навчальної групи, окрім аудиторних занять, передбачених розкладом, організовано та проведено виїзні практичні заняття за темою: «Реалізація заходів щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки» на базі пожежно-випробувального полігону, де слухачів ознайомили з організацією проведення наукових та експериментальних досліджень з актуальних питань техногенної та пожежної безпеки. Для слухачів навчальної групи проведено окремі показові випробування автоматичних систем та технічних засобів пожежогасіння, вогнезахисних та вогнегасних речовин.

Використовуючи інноваційні методи навчання, а саме за допомогою кейс-методу відпрацьовано конкретну ситуацію з координації дій, пов’язаної із захистом населення при виникненні надзвичайної ситуації. На занятті опрацьовано основні завдання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, а також алгоритми дій всіх потенційних учасників ліквідації умовної надзвичайної ситуації, що дало змогу визначити особливості ліквідації аварії в режимі підвищеної готовності.

Проведення заняття за методом кейсів дало можливість розкрити здатність слухачів до аналізу і діагностики проблем, вміння чітко формулювати і висловлювати свою позицію та приймати управлінське рішення щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

На завершальному етапі з навчальною групою проведено Круглий стіл за темою: «Шляхи підвищення компетентності педагогічних працівників навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту».

Слухачі обмінялись досвідом організації та проведення практичної підготовки керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту. Також обговорювались проблемні питання здійснення методичного супроводу заходів практичної підготовки на суб’єктах господарювання щодо дій у надзвичайних ситуаціях та шляхи їх вирішення.

Написання випускної роботи по завершенні короткострокового підвищення кваліфікації дало змогу кожному слухачеві розкрити власний науковий потенціал та виявити творчі здібності. Всі слухачі отримали сертифікати про проходження короткострокового підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту встановленого зразка.

За результатами підготовки та проведення практичних занять, активну участь в Круглому столі, а також за проявлену високу компетентність у сфері цивільного захисту керівництвом Інституту Листом подяки заохочено слухачів:

БАЛИНЕЦЬ Г.І. – майстра виробничого навчання НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області;

БЕЙКУ Т.С. - старшого майстра виробничого навчання НМЦ ЦЗ та БЖД Закарпатської області;

ГУСАРСЬКОГО О.Б. - майстра виробничого навчання НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області;

ЛЮБЧЕНКА С.В. - майстра виробничого навчання НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області;

МІТОКАРУ К.І. - майстра виробничого навчання НМЦ ЦЗ та БЖД Київської області;

ПАСТУХА М.Г. – майстра виробничого навчання НМЦ ЦЗ та БЖД Миколаївської області.

1 WW.JPG2 WW.JPG3 WW.jpg4 WW.jpg5 WW.jpg6 WW.jpg7 WW.JPG8 WW.JPG9 WW.JPG10 WW.jpg11 WW.jpg12 WW.jpg

 


   
Надзвичайні події
15 Серпня08:44 Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації на водоймах країни
15 Серпня08:43 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
15 Серпня08:41 Увага! Попередження про високий рівень забруднення повітря у Києві
6 Серпня14:45 Увага! Попередження про грози в Україні
6 Серпня08:37 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в окремих областях України
20 Липня12:18 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
19 Липня11:09 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
18 Липня15:00 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
17 Липня15:23 Увага! Попередження про найважливіші метеорологічні явища по Києву та Київській обл.
17 Липня08:37 Привітання з нагоди Дня народження Макаренка Андрія Миколайовича
16 Липня15:50 Увага! Попередження про найважливіші метеорологічні явища
16 Липня12:32 В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту з 16 по 31 липня 2018 р. заплановані наступні основні заходи за напрямами:
16 Липня09:39 Привітання з нагоди Дня народження Шихненко Катерини Іванівни
16 Липня09:34 Привітання з нагоди Дня народження Тарана Валерія Олександровича
13 Липня11:42 В Інституті завершено проведення другого циклу тренінгів з питань кризового управління у разі надзвичайних ситуацій радіаційного, хімічного, біологічного та ядерного характеру
Надзвичайні події