ГоловнаНадзвичайні події2 Березня, 2018р.
 Версія для друку

В Інституті відбувся випуск слухачів навчальної групи № 5 за категорією «Керівники структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів) центральних та місцевих органів виконавчої влади»

Опубліковано: 02.03.2018, 13:35

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 20.12.2017 № 962-р  «Про затвердження плану комплектування інституту державного управління у сфері цивільного захисту слухачами з числа керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, на 2018 рік» у період з 19 лютого по 2 березня 2018 року в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту проходили навчання слухачі за категорією «Керівники структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів) центральних та місцевих органів виконавчої влади»

2 березня 2018 року був проведений випуск слухачів навчальної групи № 5 зазначеної категорії у наступному представництві: Державна інспекція енергетичного нагляду України - 5 слухачів, апарат Верховної ради України - 1 слухач, Національне агентство з питань запобігання корупції – 1 слухач, Міністерство оборони України - 1 слухач, Адміністрація Державної прикордонної служби України-1 слухач, Національне агентство з питань державної служби – 1 слухач , які отримали документи державного зразку.

В рамках випуску проведено круглий стіл, в роботі якого взяли участь: в.о. начальника Інституту державного управління у сфері цивільного захисту доктор наук з державного управління, доцент, Заслужений лікар України Волянський П.Б., начальник навчально-методичного відділу полковник служби цивільного захисту Шестакова Н.О., завідувач кафедри організації заходів цивільного захисту канд.військ.н., доцент Бондаренко О.О., науково - педагогічні працівники кафедри організації заходів цивільного захисту.

Коло питань, що обговорювалось, було достатньо великим , і в основному пов’заним з урахуванням в навчальному процесі сучасних вимог, що висуваються щоденно перед усіма учасниками навчального процесу. Про це у своїх виступах зазначили, до речі, безпосередні учасники бойових дій на сході країни, слухачі Федотов І.О. та Малишев Є.В.

Вони зазначили, зокрема, що в Інституті створено потужну навчально-матеріальну базу, що дозволяє забезпечувати навчальний процес на високому рівні.

Обговорення проблемних питань в рамках круглого столу, як завжди, проводилось принципово та відкрито, за що учасники були вдячні один одному.

В заключному слові в.о. начальника Інституту доктор наук з державного управління, доцент, Заслужений лікар України Волянський П.Б. подякував учасникам круглого столу за чесну та відверту позицію при обговоренні нагальних питань в організації навчальної роботи Інституту та побажав усім учасникам здоров’я, наснаги та успіхів у професійній діяльності.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg


   
Надзвичайні події
20 Березня09:15 Привітання з нагоди Дня народження Денисюка Сергія Олександровича
20 Березня09:11 Увага! Попередження про погіршення погодних умов в Україні
20 Березня09:10 Увага! Попередження про підйоми рівнів води на водоймах країни
19 Березня17:05 В Інституті проведено практичне заняття з використанням методу кейс-стаді з групою № 28-ДС за темою: “Координація діяльності, пов’язаної з техногенно-екологічною безпекою, захистом населення і територій, запобіганням і реагуванням на надзвичайні ситуації”.
16 Березня15:00 В Інституті у період з 19 по 23 березня 2018 р. заплановано навчання наступних категорій:
16 Березня14:15 В Інституті проведено навчання з питань охорони праці посадових осіб органів та підрозділів ДСНС України
16 Березня14:04 В Інституті пройшли підготовку з домедичної допомоги за програмою “Перший на місці події” (52 години) рятувальники ГУ ДСНС України в Київській області
14 Березня16:07 В Інституті відбулись збори трудового колективу, присвячені підсумкам виборів начальника ІДУЦЗ
14 Березня14:41 В ІДУЦЗ проведено оцінювання рівня професійної підготовки
13 Березня16:12 В Інституті відбулись вибори на посаду начальника Інституту державного управління у сфері цивільного захисту
6 Березня17:32 Вітання Голови ДСНС України з нагоди Міжнародного жіночого дня - 8 березня
6 Березня17:30 Вітання в.о. начальника Інституту Волянського П.Б. з нагоди Міжнародного жіночого дня - 8 березня
6 Березня17:29 Чоловіки Інституту привітали жіночу половину колективу з Міжнародним жіночим днем
6 Березня17:10 В ІДУЦЗ оголошено конкурс на посаду начальника Інституту
6 Березня16:10 В Інституті проведено випуск слухачів навчальної групи № 22-НШ «Посадові особи з питань цивільного захисту»
Надзвичайні події