ГоловнаНадзвичайні події30 Березня, 2018р.
 Версія для друку

30 березня 2018 року в Інституті відбувся випуск групи педагогічних працівників навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту

Опубліковано: 30.03.2018, 12:14

Відповідно до Плану-графіка проходження педагогічними працівниками навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту короткострокового підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту, затвердженого наказом ДСНС України від 19.12.2017 № 683, в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту з 19 по 30 березня 2018 року проходили підвищення кваліфікації слухачі навчальної групи № 10-КПК/НМЦ «Короткострокове підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту для завідувачів (заступників завідувачів), викладачів обласних та міст курсів удосконалення керівних кадрів навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту».

Слухачі прибули з Вінницької, Житомирської, Запорізької, Кіровоградської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Івано-Франківської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Херсонської, Черкаської областей. Згідно з розкладом навчальних занять зі слухачами проведено теоретичні та практичні заняття, спрямовані на вдосконалення, розширення й оновлення знань, умінь і навичок з питань цивільного захисту та навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

Використовуючи інноваційні методи навчання, зокрема за допомогою кейс-методу, відпрацьовано конкретну ситуацію з координації дій, пов’язану із захистом населення при виникненні надзвичайної ситуації. На занятті опрацьовано основні завдання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, а також алгоритми дій всіх потенційних учасників ліквідації умовної надзвичайної ситуації, що дало змогу визначити особливості ліквідації аварії в режимі підвищеної готовності.

Проведене заняття за методом кейсів сприяє розкриттю здатності слухачів до аналізу і діагностики проблем, вмінню чітко формулювати і висловлювати свою позицію та прийняттю управлінського рішення щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

На завершальному етапі з навчальною групою проведено Круглий стіл за темою: «Моделювання педагогічної діяльності у підготовці керівного складу і фахівців сфери цивільного захисту». Слухачі обмінялись досвідом організації розробки моделей та методів моделювання,а також використання інформаційно–комп'ютерних технологій у підготовці керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту.

Підготовка випускної роботи по завершенні короткострокового підвищення кваліфікації дала змогу кожному слухачеві розкрити власний науковий потенціал та виявити творчі здібності. Всі слухачі отримали сертифікати про проходження короткострокового підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту встановленого зразка.

За активну участь в підготовці та проведенні практичних занять, роботі Круглого столу, а також за проявлену високу компетентність у сфері цивільного захисту керівництвом Інституту висловлено подяку слухачам:

ЖУЖІ А.А. – викладачу обласних та м. Херсон курсів удосконалення керівних кадрів 2 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області.

НІКОЛЕНКУ А.А. – викладачу обласних та м. Полтава курсів удосконалення керівних кадрів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області.

ПИЛЯЮ В.В. – викладачу обласних та м. Полтава курсів удосконалення керівних кадрів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області.

МУКОНІНУ Ю.В. – викладачу обласних та м. Кропивницький курсів удосконалення керівних кадрів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області.
qq 1.jpgqq 2.jpgqq 3.jpgqq 4.jpgqq 5.jpgqq 6.jpgqq 7.jpgqq 8.jpgqq 9.jpgqq 10.JPG

 


   
Надзвичайні події
19 Жовтня15:06 19 жовтня 2018 року в Інституті проведено позачергове засідання Вченої ради
19 Жовтня15:00 В Інституті завершено семінар з питань забезпечення готовності до випадків з великою кількістю постраждалих, у рамках Програми готовності до захисту від застосування РХБЯ зброї, що проводився за підтримки Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США
19 Жовтня12:44 В Інституті з 22 по 26 жовтня 2018 р. заплановано навчання наступних категорій:
18 Жовтня16:35 В Інституті завершено тренінг з фахівцями радіаційного та хімічного захисту ДСНС на тему: «Основні операції та порядок користування системи дистанційного аналізу газів SIGIS 2», що проводився спеціалістом компанії «BRUKER» (Німеччина)
18 Жовтня08:30 Увага! Попередження про пожежну небезпеку на території України
17 Жовтня16:26 В Інституті розпочато семінар з питань забезпечення готовності до випадків з великою кількістю постраждалих у рамках Програми готовності до захисту від застосування РХБЯ зброї
16 Жовтня16:55 В Інституті розпочато тренінг спеціалістами з компанії «BRUKER» з фахівцями радіаційного та хімічного захисту на тему: «Основні операції та порядок користування системи дистанційного аналізу газів SIGIS 2»
16 Жовтня08:47 Увага! Попередження про тумани в окремих областях України
12 Жовтня13:47 Привітання Голови ДСНС України з нагоди Дня захисника України
12 Жовтня12:33 Привітання начальника Інституту з нагоди Дня захисника України
12 Жовтня12:32 12 жовтня в Інституті відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня захисника України
12 Жовтня11:00 Привітання Мельника Владислава Ігоровича із захистом кандидатської дисертації
12 Жовтня11:00 12 жовтня 2018 року в Інституті відбулось засідання атестаційної комісії І рівня
12 Жовтня10:30 12 жовтня 2018 року в Інституті був проведений випуск слухачів навчальної групи № НШ-25 “Посадові особи з питань цивільного захисту суб'єктів господарювання
12 Жовтня10:09 В Інституті на базі кафедри профілактики пожеж та безпеки життєдіяльності населення з 8  по 12 жовтня 2018 року проведено навчання з питань охорони праці посадових осіб органів та підрозділів ДСНС України
Надзвичайні події