ГоловнаНовини Інституту30 Березня, 2018р.
 Версія для друку

30 березня 2018 року в Інституті відбувся випуск групи педагогічних працівників навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту

Опубліковано: 30.03.2018, 12:14

Відповідно до Плану-графіка проходження педагогічними працівниками навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту короткострокового підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту, затвердженого наказом ДСНС України від 19.12.2017 № 683, в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту з 19 по 30 березня 2018 року проходили підвищення кваліфікації слухачі навчальної групи № 10-КПК/НМЦ «Короткострокове підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту для завідувачів (заступників завідувачів), викладачів обласних та міст курсів удосконалення керівних кадрів навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту».

Слухачі прибули з Вінницької, Житомирської, Запорізької, Кіровоградської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Івано-Франківської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Херсонської, Черкаської областей. Згідно з розкладом навчальних занять зі слухачами проведено теоретичні та практичні заняття, спрямовані на вдосконалення, розширення й оновлення знань, умінь і навичок з питань цивільного захисту та навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

Використовуючи інноваційні методи навчання, зокрема за допомогою кейс-методу, відпрацьовано конкретну ситуацію з координації дій, пов’язану із захистом населення при виникненні надзвичайної ситуації. На занятті опрацьовано основні завдання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, а також алгоритми дій всіх потенційних учасників ліквідації умовної надзвичайної ситуації, що дало змогу визначити особливості ліквідації аварії в режимі підвищеної готовності.

Проведене заняття за методом кейсів сприяє розкриттю здатності слухачів до аналізу і діагностики проблем, вмінню чітко формулювати і висловлювати свою позицію та прийняттю управлінського рішення щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

На завершальному етапі з навчальною групою проведено Круглий стіл за темою: «Моделювання педагогічної діяльності у підготовці керівного складу і фахівців сфери цивільного захисту». Слухачі обмінялись досвідом організації розробки моделей та методів моделювання,а також використання інформаційно–комп'ютерних технологій у підготовці керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту.

Підготовка випускної роботи по завершенні короткострокового підвищення кваліфікації дала змогу кожному слухачеві розкрити власний науковий потенціал та виявити творчі здібності. Всі слухачі отримали сертифікати про проходження короткострокового підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту встановленого зразка.

За активну участь в підготовці та проведенні практичних занять, роботі Круглого столу, а також за проявлену високу компетентність у сфері цивільного захисту керівництвом Інституту висловлено подяку слухачам:

ЖУЖІ А.А. – викладачу обласних та м. Херсон курсів удосконалення керівних кадрів 2 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області.

НІКОЛЕНКУ А.А. – викладачу обласних та м. Полтава курсів удосконалення керівних кадрів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області.

ПИЛЯЮ В.В. – викладачу обласних та м. Полтава курсів удосконалення керівних кадрів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області.

МУКОНІНУ Ю.В. – викладачу обласних та м. Кропивницький курсів удосконалення керівних кадрів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області.
qq 1.jpgqq 2.jpgqq 3.jpgqq 4.jpgqq 5.jpgqq 6.jpgqq 7.jpgqq 8.jpgqq 9.jpgqq 10.JPG

 


   
Новини Інституту
18 Січня14:44 В Інституті з 21 по 25 січня 2019 р. заплановано навчання наступних категорій:
18 Січня14:44 Проведено підготовку рятувальників
18 Січня14:40 Навчання з питань охорони праці
18 Січня13:58 Засідання міжкафедрального семінару
28 Грудня16:12 Урочисте зібрання всього трудового колективу Інституту
28 Грудня14:24 Проведено навчання зі слухачами навчальної групи №27 категорії «Функціональне навчання для потреб центральних і місцевих органів виконавчої влади»
28 Грудня14:04 Результати наукової діяльності за 2018 рік
28 Грудня13:57 Проведений випуск слухачів навчальної групи № 26 з категорії «Фахівці, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту центральних та місцевих органів виконавчої влади»
28 Грудня12:33 Пройдено підготовку з домедичної допомоги за програмою “Перший на місці події”
28 Грудня12:14 Проведено навчання слухачів навчальної групи № 29-НШ за робочою програмою «Посадові особи з питань цивільного захисту суб'єктів господарювання»
27 Грудня17:08 Відбулося чергове засідання Вченої ради
27 Грудня16:42 Привітання Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій з Новим роком та Різдвом Христовим!
27 Грудня16:28 Привітання начальника Інституту з Новим роком та Різдвом Христовим!
27 Грудня15:33 Проведено підвищення кваліфікації слухачів групи 54-БЖД
27 Грудня15:19 Проведено розширене засідання кафедри авіації та авіаційного пошуку і рятування
Новини Інституту