ГоловнаНадзвичайні події30 Березня, 2018р.
 Версія для друку

30 березня 2018 року в Інституті відбувся випуск групи педагогічних працівників навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту

Опубліковано: 30.03.2018, 12:14

Відповідно до Плану-графіка проходження педагогічними працівниками навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту короткострокового підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту, затвердженого наказом ДСНС України від 19.12.2017 № 683, в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту з 19 по 30 березня 2018 року проходили підвищення кваліфікації слухачі навчальної групи № 10-КПК/НМЦ «Короткострокове підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту для завідувачів (заступників завідувачів), викладачів обласних та міст курсів удосконалення керівних кадрів навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту».

Слухачі прибули з Вінницької, Житомирської, Запорізької, Кіровоградської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Івано-Франківської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Херсонської, Черкаської областей. Згідно з розкладом навчальних занять зі слухачами проведено теоретичні та практичні заняття, спрямовані на вдосконалення, розширення й оновлення знань, умінь і навичок з питань цивільного захисту та навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

Використовуючи інноваційні методи навчання, зокрема за допомогою кейс-методу, відпрацьовано конкретну ситуацію з координації дій, пов’язану із захистом населення при виникненні надзвичайної ситуації. На занятті опрацьовано основні завдання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, а також алгоритми дій всіх потенційних учасників ліквідації умовної надзвичайної ситуації, що дало змогу визначити особливості ліквідації аварії в режимі підвищеної готовності.

Проведене заняття за методом кейсів сприяє розкриттю здатності слухачів до аналізу і діагностики проблем, вмінню чітко формулювати і висловлювати свою позицію та прийняттю управлінського рішення щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

На завершальному етапі з навчальною групою проведено Круглий стіл за темою: «Моделювання педагогічної діяльності у підготовці керівного складу і фахівців сфери цивільного захисту». Слухачі обмінялись досвідом організації розробки моделей та методів моделювання,а також використання інформаційно–комп'ютерних технологій у підготовці керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту.

Підготовка випускної роботи по завершенні короткострокового підвищення кваліфікації дала змогу кожному слухачеві розкрити власний науковий потенціал та виявити творчі здібності. Всі слухачі отримали сертифікати про проходження короткострокового підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту встановленого зразка.

За активну участь в підготовці та проведенні практичних занять, роботі Круглого столу, а також за проявлену високу компетентність у сфері цивільного захисту керівництвом Інституту висловлено подяку слухачам:

ЖУЖІ А.А. – викладачу обласних та м. Херсон курсів удосконалення керівних кадрів 2 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області.

НІКОЛЕНКУ А.А. – викладачу обласних та м. Полтава курсів удосконалення керівних кадрів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області.

ПИЛЯЮ В.В. – викладачу обласних та м. Полтава курсів удосконалення керівних кадрів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області.

МУКОНІНУ Ю.В. – викладачу обласних та м. Кропивницький курсів удосконалення керівних кадрів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області.
qq 1.jpgqq 2.jpgqq 3.jpgqq 4.jpgqq 5.jpgqq 6.jpgqq 7.jpgqq 8.jpgqq 9.jpgqq 10.JPG

 


   
Надзвичайні події
20 Липня12:18 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
20 Липня08:40 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в окремих областях України
19 Липня11:09 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
18 Липня15:00 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
17 Липня15:23 Увага! Попередження про найважливіші метеорологічні явища по Києву та Київській обл.
17 Липня08:37 Привітання з нагоди Дня народження Макаренка Андрія Миколайовича
16 Липня15:50 Увага! Попередження про найважливіші метеорологічні явища
16 Липня15:46 Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації на водоймах країни
16 Липня12:32 В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту з 16 по 31 липня 2018 р. заплановані наступні основні заходи за напрямами:
16 Липня09:39 Привітання з нагоди Дня народження Шихненко Катерини Іванівни
16 Липня09:34 Привітання з нагоди Дня народження Тарана Валерія Олександровича
13 Липня11:42 В Інституті завершено проведення другого циклу тренінгів з питань кризового управління у разі надзвичайних ситуацій радіаційного, хімічного, біологічного та ядерного характеру
9 Липня14:01 В Інституті розпочався другий етап тренінгів з питань кризового управління у разі надзвичайних ситуацій радіаційного, хімічного, біологічного та ядерного характеру
9 Липня08:29 Привітання з нагоди Дня народження Костенка Артура Анатолійовича
9 Липня08:28 Привітання з нагоди Дня народження Пліси Олександра Григоровича
Надзвичайні події