ГоловнаНадзвичайні події30 Березня, 2018р.
 Версія для друку

30 березня 2018 року в Інституті відбувся випуск групи педагогічних працівників навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту

Опубліковано: 30.03.2018, 12:14

Відповідно до Плану-графіка проходження педагогічними працівниками навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту короткострокового підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту, затвердженого наказом ДСНС України від 19.12.2017 № 683, в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту з 19 по 30 березня 2018 року проходили підвищення кваліфікації слухачі навчальної групи № 10-КПК/НМЦ «Короткострокове підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту для завідувачів (заступників завідувачів), викладачів обласних та міст курсів удосконалення керівних кадрів навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту».

Слухачі прибули з Вінницької, Житомирської, Запорізької, Кіровоградської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Івано-Франківської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Херсонської, Черкаської областей. Згідно з розкладом навчальних занять зі слухачами проведено теоретичні та практичні заняття, спрямовані на вдосконалення, розширення й оновлення знань, умінь і навичок з питань цивільного захисту та навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

Використовуючи інноваційні методи навчання, зокрема за допомогою кейс-методу, відпрацьовано конкретну ситуацію з координації дій, пов’язану із захистом населення при виникненні надзвичайної ситуації. На занятті опрацьовано основні завдання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, а також алгоритми дій всіх потенційних учасників ліквідації умовної надзвичайної ситуації, що дало змогу визначити особливості ліквідації аварії в режимі підвищеної готовності.

Проведене заняття за методом кейсів сприяє розкриттю здатності слухачів до аналізу і діагностики проблем, вмінню чітко формулювати і висловлювати свою позицію та прийняттю управлінського рішення щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

На завершальному етапі з навчальною групою проведено Круглий стіл за темою: «Моделювання педагогічної діяльності у підготовці керівного складу і фахівців сфери цивільного захисту». Слухачі обмінялись досвідом організації розробки моделей та методів моделювання,а також використання інформаційно–комп'ютерних технологій у підготовці керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту.

Підготовка випускної роботи по завершенні короткострокового підвищення кваліфікації дала змогу кожному слухачеві розкрити власний науковий потенціал та виявити творчі здібності. Всі слухачі отримали сертифікати про проходження короткострокового підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту встановленого зразка.

За активну участь в підготовці та проведенні практичних занять, роботі Круглого столу, а також за проявлену високу компетентність у сфері цивільного захисту керівництвом Інституту висловлено подяку слухачам:

ЖУЖІ А.А. – викладачу обласних та м. Херсон курсів удосконалення керівних кадрів 2 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області.

НІКОЛЕНКУ А.А. – викладачу обласних та м. Полтава курсів удосконалення керівних кадрів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області.

ПИЛЯЮ В.В. – викладачу обласних та м. Полтава курсів удосконалення керівних кадрів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області.

МУКОНІНУ Ю.В. – викладачу обласних та м. Кропивницький курсів удосконалення керівних кадрів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області.
qq 1.jpgqq 2.jpgqq 3.jpgqq 4.jpgqq 5.jpgqq 6.jpgqq 7.jpgqq 8.jpgqq 9.jpgqq 10.JPG

 


   
Надзвичайні події
24 Квітня16:48 23-24 квітня 2018 року в Інституті спеціалістами Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIS) проведено тренінг для рятувальників
23 Квітня15:57 Участь керівництва Інституту у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України
23 Квітня15:13 В ІДУЦЗ відбулося засідання Вченої ради Інституту державного управління у сфері цивільного захисту
23 Квітня10:20 Привітання Голови ДСНС України Миколи Чечоткіна з Всеукраїнським днем психолога!
23 Квітня09:16 Привітання начальника Інституту Волянського П.Б. з нагоди дня психолога!
23 Квітня08:16 Привітання з нагоди Дня народження Успенського Костянтина Миколайовича
23 Квітня08:15 Привітання з нагоди Дня народження Яновської Марини Миколаївни
20 Квітня14:40 З 19 по 20 квітня 2018 року в Інституті проведено навчання з питань пожежної безпеки посадових осіб підприємств, установ та організацій
20 Квітня10:33 19 квітня 2018 року науково-педагогічним складом кафедри домедичної підготовки та організації психофізіологічної діяльності проведено виїзне заняття з домедичної підготовки з працівниками «Консультативно-діагностичного центру» Подільського району
19 Квітня08:44 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
19 Квітня08:33 Увага! Попередження про пориви вітру в Україні
16 Квітня16:18 Вітання Голови ДСНС України Чечоткіна М.О. з нагоди Дня пожежної охорони
16 Квітня16:06 Вітання начальника Інституту Волянського П.Б. з нагоди Дня пожежної охорони
16 Квітня14:12 Розпочато набір наукових статей до "Наукового збірника Інституту державного управління у сфері цивільного захисту"
16 Квітня08:00 Привітання з нагоди Дня народження Біляєвої Ольги В'ячеславівни
Надзвичайні події