ГоловнаНадзвичайні події6 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

Представниками Інституту проведено виїзне заняття за навчальною програмою І рівня курсу домедичної підготовки «Домедична допомога при раптовій зупинці серця та при загрозливих життю станах» для державних службовців та осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту апарату ДСНС

Опубліковано: 06.04.2018, 08:35

5 квітня 2018 р. відповідно до окремого доручення ДСНС від 28.03.2018 № В-51 «Про проведення навчання з домедичної допомоги» з метою навчання навичкам домедичної допомоги державних службовців та осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту апарату ДСНС, які виявили бажання пройти за навчальною програмою І рівня курсу домедичної підготовки «Домедична допомога при раптовій зупинці серця та при загрозливих життю станах» проведено відповідне навчання із зазначеними категоріями працівників ДСНС.

Захід відкрили В.о. директора Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС Парталян С.А., начальник відділу медико-біологічного захисту та організації медичного забезпечення ДСНС Маринюк В.В., т.в.о. начальника Інституту кандидат технічних наук, доцент полковник служби цивільного захисту Єременко С.А. Заняття провели: завідувач кафедри домедичної підготовки та організації психофізіологічної діяльності кандидат біологічних наук, доцент Долгий М.Л., викладачі кафедри Макаренко А.М., Дрозденко Н.В., Стрюк М.П.

Основні питання, на які було акцентовано увагу: допоможи собі сам, актуальність домедичної допомоги постраждалому, основи підтримки життєдіяльності (серцево-легенева реанімація), домедична допомога при травмах, накладання джгута, тугої пов’язки тощо.

Слухачі висловили подяку керівнику та колективу Інституту за надану можливість отримати надзвичайно потрібні знання з домедичної підготовки.
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg

 


   
Надзвичайні події
20 Липня12:18 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
20 Липня08:40 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в окремих областях України
19 Липня11:09 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
18 Липня15:00 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
17 Липня15:23 Увага! Попередження про найважливіші метеорологічні явища по Києву та Київській обл.
17 Липня08:37 Привітання з нагоди Дня народження Макаренка Андрія Миколайовича
16 Липня15:50 Увага! Попередження про найважливіші метеорологічні явища
16 Липня15:46 Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації на водоймах країни
16 Липня12:32 В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту з 16 по 31 липня 2018 р. заплановані наступні основні заходи за напрямами:
16 Липня09:39 Привітання з нагоди Дня народження Шихненко Катерини Іванівни
16 Липня09:34 Привітання з нагоди Дня народження Тарана Валерія Олександровича
13 Липня11:42 В Інституті завершено проведення другого циклу тренінгів з питань кризового управління у разі надзвичайних ситуацій радіаційного, хімічного, біологічного та ядерного характеру
9 Липня14:01 В Інституті розпочався другий етап тренінгів з питань кризового управління у разі надзвичайних ситуацій радіаційного, хімічного, біологічного та ядерного характеру
9 Липня08:29 Привітання з нагоди Дня народження Костенка Артура Анатолійовича
9 Липня08:28 Привітання з нагоди Дня народження Пліси Олександра Григоровича
Надзвичайні події