ГоловнаНадзвичайні події7 Червня, 2018р.
 Версія для друку

7 червня 2018 року в Інституті проведено міжвідомчий науково-практичний круглий стіл

Опубліковано: 07.06.2018, 16:48

На сьогодні практично жодне завдання з подолання наслідків надзвичайних ситуацій не вирішується без участі авіації. Авіація – це та основа, на базі якої будується мобільність і ефективність діяльності ДСНС на сучасному етапі та в майбутньому. А фахово підготовлений авіаційний персонал суттєво підвищує ефективність її застосування.

7 червня 2018 року в ІДУЦЗ проведено міжвідомчий науково-практичний круглий стіл за темою: “Удосконалення технологій підвищення кваліфікації персоналу пошуково-рятувальних сил суб’єктів державної авіації України на засадах уніфікації освітнього та сертифікаційного процесів”.

Засідання відкрив начальник Інституту доктор наук з державного управління, доцент, Заслужений лікар України Волянський П.Б., який акцентував увагу на актуальності та важливості данного заходу.

У круглому столі прийняли участь фахівці Міністерства оборони України, Міністерства освіти та науки України, авіації Збройних Сил України, авіації ДСНС України, авіації Національної Гвардії України, авіації Держприкордонслужби, Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти та науки України, науково-педагогічний персонал і співробітники ІДУЦЗ, Національного університету цивільного захисту, фахівці Головних управлінь (управлінь) ДСНС в областях та м.Києві, їх оперативно-координаційних центрів.

На круглий стіл винесено обговорення проблем підвищення кваліфікації фахівців авіаційного пошуку і рятування, що має будуватися на засадах інноваційних педагогічних та психологічних технологій, модульно-компетентнісної структури і метапредметного змісту інформаційного навчального середовища

В процесі публічного обговорення, учасники круглого столу в своїх виступах відмітили пряму залежність ефективного і якісного функціонування системи авіаційного пошуку і рятування від рівня кваліфікованої компетентності фахівців органів управління системи та широкопрофільної професійної підготовки персоналу суб’єктів безпосереднього проведення авіаційних робіт з пошуку і рятування.

Учасниками круглого столу обговорено підходи до розроблення освітніх програм підвищення кваліфікації на засадах інноваційних педагогічних та психологічних технологій, уніфікації освітнього та сертифікаційного процесів, схвалено розподіл груп слухачів за категоріями та алгоритм формування Плану комплектування навчальних груп підвищення кваліфікації фахівців системи авіаційного пошуку і рятування та тих, хто залучається до проведення авіаційних робіт.

Учасники науково-практичного круглого столу дали високу оцінку підготовці та проведенню круглого столу, активної участі в його роботі всіх присутніх.
DSC_1027.JPGDSC_1039.JPGDSC_1052.JPGDSC_1060.JPGDSCN2273.JPGDSCN2316.JPGDSCN2359.JPGDSC_1055.JPGDSCN2369.JPGDSCN2372.JPG
 


   
Надзвичайні події
15 Серпня08:44 Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації на водоймах країни
15 Серпня08:43 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
15 Серпня08:41 Увага! Попередження про високий рівень забруднення повітря у Києві
6 Серпня14:45 Увага! Попередження про грози в Україні
6 Серпня08:37 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в окремих областях України
20 Липня12:18 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
19 Липня11:09 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
18 Липня15:00 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
17 Липня15:23 Увага! Попередження про найважливіші метеорологічні явища по Києву та Київській обл.
17 Липня08:37 Привітання з нагоди Дня народження Макаренка Андрія Миколайовича
16 Липня15:50 Увага! Попередження про найважливіші метеорологічні явища
16 Липня12:32 В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту з 16 по 31 липня 2018 р. заплановані наступні основні заходи за напрямами:
16 Липня09:39 Привітання з нагоди Дня народження Шихненко Катерини Іванівни
16 Липня09:34 Привітання з нагоди Дня народження Тарана Валерія Олександровича
13 Липня11:42 В Інституті завершено проведення другого циклу тренінгів з питань кризового управління у разі надзвичайних ситуацій радіаційного, хімічного, біологічного та ядерного характеру
Надзвичайні події