ГоловнаНовини Інституту2 Липня, 2018р.
 Версія для друку

В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту з 02 по 13 липня 2018 р. заплановані наступні основні заходи за напрямами:

Опубліковано: 02.07.2018, 17:45

В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту  з 02 по 13 липня 2018 р. заплановані наступні основні заходи за напрямами:

Навчально-методичний блок:

1. Погодження в МВС України Плану комплектування Інституту державного управління у сфері цивільного захисту слухачами з числа керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, на 2019 рік.

2. Підготовка матеріалів щодо розсилки для погодження міністерствами та іншими центральними та місцевими органами виконавчої влади Плану комплектування Інституту державного управління у сфері цивільного захисту слухачами з числа керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, на 2019 рік.

3. Організація прийому заяв та документів на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальностями: 261 «Пожежна безпека» у галузі знань 26 «Цивільна безпека»; 281 «Публічне управління та адміністрування» у галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування».

4. Організація прийому заяв та документів для вступу до аспірантури за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» у галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування».

5. Підготовка плануючої документації щодо організації навчального процесу в ІДУЦЗ у 2018/2019 навчальному році.

6. Підготовка плануючої документації для проведення навчально-методичних зборів у вересні 2018 року.

7. Підготовка до проведення другого тренінг циклу з питань кризового управління у разі надзвичайних ситуацій РХБЯ характеру у рамках співпраці з Федеральним відомством у справах захисту населення та допомоги при катастрофах Федеративної Республіки Німеччина (ВВК).

Науковий блок:

1. Проведення заходів щодо підготовки до проведення 20 Всеукраїнської науково-практичної конференції у рамках XV Міжнародного виставкового форуму «Технології захисту/ПожТех-2018».

2. Планування наукової та науково-дослідної роботи на 2019 рік.

3. Підготовка до видання Наукового збірника ІДУЦЗ.

4. Підготовка до видання Матеріалів 20 Всеукраїнської науково-практичної конференції.

5. Формування тематики наукового забезпечення діяльності ІДУЦЗ на 2019 рік.

6. Аналіз наукової роботи структурних підрозділів Інституту.

7. Проведення роботи з Департаментом організації заходів цивільного захисту з питань взаємодії та навчально-методичного забезпечення діяльності навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту.

8. На замовлення ДСНС України доопрацювання проекту збірнику кращих практик «Цивільний захист в об’єднаних територіальних громадах», спрямованого на підвищення рівня захищеності населення і територій новостворених територіальних громад, готовності їх сил цивільного захисту до реагування на надзвичайні ситуації, протипожежного захисту та питань реалізації заходів цивільного захисту.

9. Підготовка до друку Практикуму для педагогічних працівників навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності з проведення практичних занять за методом конкретних навчальних ситуацій, призначеного для проведення функціонального навчання.

10. Вдосконалення навчально-методичних матеріалів для проведення короткострокового підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту педагогічних працівників навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту.

Матеріально-технічний блок:

1. Проведення роботи по укладенню договору на ремонт покрівлі ІДУЦЗ.

2. Проведення ремонту перегородки в класі англійської мови (зокрема монтаж каркасу, шпаклювання та фарбування).

3. Проведення ремонту в кімнаті технічного персоналу (фарбування стін).

4. Ремонт меблів в службових приміщеннях (згідно заявок структурних підрозділів).   
Новини Інституту
20 Липня12:18 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
20 Липня08:40 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в окремих областях України
19 Липня11:09 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
18 Липня15:00 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
17 Липня15:23 Увага! Попередження про найважливіші метеорологічні явища по Києву та Київській обл.
17 Липня08:37 Привітання з нагоди Дня народження Макаренка Андрія Миколайовича
16 Липня15:50 Увага! Попередження про найважливіші метеорологічні явища
16 Липня15:46 Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації на водоймах країни
16 Липня12:32 В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту з 16 по 31 липня 2018 р. заплановані наступні основні заходи за напрямами:
16 Липня09:39 Привітання з нагоди Дня народження Шихненко Катерини Іванівни
16 Липня09:34 Привітання з нагоди Дня народження Тарана Валерія Олександровича
13 Липня11:42 В Інституті завершено проведення другого циклу тренінгів з питань кризового управління у разі надзвичайних ситуацій радіаційного, хімічного, біологічного та ядерного характеру
9 Липня14:01 В Інституті розпочався другий етап тренінгів з питань кризового управління у разі надзвичайних ситуацій радіаційного, хімічного, біологічного та ядерного характеру
9 Липня08:29 Привітання з нагоди Дня народження Костенка Артура Анатолійовича
9 Липня08:28 Привітання з нагоди Дня народження Пліси Олександра Григоровича
Новини Інституту