ГоловнаНовини Інституту9 Листопада, 2018р.
 Версія для друку

9 листопада 2018 року в Інституті був проведений випуск слухачів навчальної групи № 21 «Керівники структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів) ЦОВВ І МОВВ »

Опубліковано: 09.11.2018, 11:38

9 листопада 2018 року був проведений випуск слухачів навчальної групи № 21  «Керівники структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів) ЦОВВ і МОВВ» у наступному представництві:

Міністерство юстиції України, Державна інспекція енергетичного нагляду України, Апарат Ради національної безпеки та оборони України,  Національне агентство з питань запобігання корупції, Національне агентство з питань державної служби, Фонд державного майна України,  Державна казначейська служба України,  Державне агентство з питань кіно України, Державна архітектурно-будівельна інспекція України, Служба зовнішньої розвідки України, Державна служба статистики України, які отримали документи державного зразка.

В рамках випуску проведено круглий стіл, в роботі якого взяли участь: помічник начальника Інституту Шевченко І.О., начальник навчально-методичного відділу Інституту полковник служби цивільного захисту Шестакова Н.О., завідувач кафедри організації заходів цивільного захисту к.військ.н., доцент Бондаренко О.О., науково-педагогічні працівники кафедри організації заходів цивільного захисту.

Коло питань, що обговорювалось, було достатньо великим, і в основному пов’язане з урахуванням в навчальному процесі сучасних вимог, що висуваються щоденно перед усіма учасниками навчального процесу. Про це у своїх виступах зазначили, до речі, безпосередні учасники бойових дій на сході країни, полковник ЗСУ Заболотний С.В. та учасник бойових дій в ДРА Соломаха Г.І.

Вони зазначили, зокрема, що в Інституті на сьогодні створено всі умови для організації якісного навчального процесу, в тому числі з питань управління цивільним захистом, з рішенням яких стикаються керівники різноманітного рівня, як у повсякденній діяльності, так і при виконанні безпосередньо завдань в зоні бойових дій. Крім цього в їх виступах було зазначено, що постійне оновлення навчально-матеріальної бази Інституту сприяє підвищенню якості навчального процесу.

В заключному слові помічник начальника Інституту Шевченко І.О. подякував учасникам круглого столу за чесну та відверту позицію при обговоренні нагальних питань в організації навчальної роботи Інституту та побажав всім учасникам здоров’я, наснаги та успіхів у професійній діяльності.
DSCN0594.JPGDSCN0582.JPGDSCN0709.JPGDSCN0717.JPGDSCN0704.JPGDSCN0726.JPG   
Новини Інституту
18 Лютого16:55 Функціональне навчання керівників центральних та місцевих органів виконавчої влади
15 Лютого13:42 Завершено навчання на кафедрі авіації та авіаційного пошуку і рятування
15 Лютого13:29 Підготовка з домедичної допомоги
15 Лютого12:55 Завершено навчання фахівців
15 Лютого12:10 В Інституті з 18 по 22 лютого 2019 р. заплановано навчання наступних категорій:
15 Лютого12:08 В Інституті відбулось засідання організаційного комітету Конференції
15 Лютого12:02 Відбулась нарада із заступниками, помічниками начальника Інституту та керівниками структурних підрозділів
14 Лютого17:20 День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
8 Лютого15:18 Черговий випуск слухачів
8 Лютого15:02 Відбулися Загальні збори трудового колективу Інституту
7 Лютого08:00 Вітання Начальника Інституту з нагоди 18-ї річниці заснування Інституту
1 Лютого15:48 Відбувся випуск групи педагогічних працівників навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту
1 Лютого14:42 Підготовка рятувальників з домедичної допомоги
1 Лютого14:35 Засідання Вченої ради
31 Січня16:07 В ІДУЦЗ проведено оцінювання рівня професійної підготовки
Новини Інституту