ГоловнаНовини Інституту27 Грудня, 2018р.
 Версія для друку

Проведено розширене засідання кафедри авіації та авіаційного пошуку і рятування

Опубліковано: 27.12.2018, 15:19

 

Сучасна доба ставить нові вимоги до педагога. Суспільству потрібен педагог-професіонал з високою науково-теоретичною, методичною, психолого-педагогічною, теоретичною і практичною підготовкою, здатний до безперервного навчання, творчості і постійного самовдосконалення. Тому, в сучасних умовах модернізаційних змін в освітньому просторі всіх рівнів важливого значення набуває підвищення ефективності методичної роботи, яка має ґрунтуватися на досягненнях психолого-педагогічної науки, перспективного педагогічного досвіду і бути спрямованою на підвищення фахової майстерності педагогічних працівників, на розвиток творчого потенціалу кожного педагога.

Одним з пріоритетних напрямів методичної роботи в ІДУЦЗ з педагогічними кадрами – становлення молодого викладача.

27 грудня 2018 року на розширеному засіданні кафедри авіації та авіаційного пошуку і рятування Інституту проведено заслуховування лекційного заняття викладача кафедри лейтенанта служби цивільного захисту Литовченко Анастасії Олександрівни за темою «Сили цивільного захисту. Авіаційний пошук і рятування в системі цивільного захисту України».

В ході проведення заняття Литовченко А.О. ознайомила присутніх з авіаційною компонентою сил цивільного захисту, як найбільш оперативною, організацією, еволюцією та функціонуванням авіаційного пошуку і рятування в Україні, реалізацією вимог міжнародних і національних документів з авіаційного пошуку і рятування.

На засіданні були присутні заступник начальника Інституту з навчальної та методичної роботи полковник служби цивільного захисту кандидат технічних наук, доцент Єременко С.А., помічник начальника Інституту генерал-лейтенант служби цивільного захисту Шевченко І.О, представники навчально-методичного відділу та науково-педагогічні працівники інших кафедр Інституту.

Присутні позитивно оцінили якість проведеного заняття, надали поради щодо його подальшого вдосконалення та дали позитивну оцінку рівню підготовки викладача.

Даний захід вкотре підтверджує, що завдяки продуманій, цілеспрямованій методичній роботі в ІДУЦЗ склалася ефективна система роботи з молодими викладачами, яка має глибокий зміст, творчий характер, сприяє професійному становленню початківців, допомагає особистісному зростанню молодого педагога, розвитку його творчості та викликає інтерес у викладача до пошуку шляхів самовдосконалення й самореалізації.

P81227-114328.jpgP81227-114402.jpg


   
Новини Інституту
21 Січня16:21 Міжнародна співпраця триває
18 Січня14:44 В Інституті з 21 по 25 січня 2019 р. заплановано навчання наступних категорій:
18 Січня14:44 Проведено підготовку рятувальників
18 Січня14:40 Навчання з питань охорони праці
18 Січня13:58 Засідання міжкафедрального семінару
28 Грудня16:12 Урочисте зібрання всього трудового колективу Інституту
28 Грудня14:24 Проведено навчання зі слухачами навчальної групи №27 категорії «Функціональне навчання для потреб центральних і місцевих органів виконавчої влади»
28 Грудня14:04 Результати наукової діяльності за 2018 рік
28 Грудня13:57 Проведений випуск слухачів навчальної групи № 26 з категорії «Фахівці, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту центральних та місцевих органів виконавчої влади»
28 Грудня12:33 Пройдено підготовку з домедичної допомоги за програмою “Перший на місці події”
28 Грудня12:14 Проведено навчання слухачів навчальної групи № 29-НШ за робочою програмою «Посадові особи з питань цивільного захисту суб'єктів господарювання»
27 Грудня17:08 Відбулося чергове засідання Вченої ради
27 Грудня16:42 Привітання Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій з Новим роком та Різдвом Христовим!
27 Грудня16:28 Привітання начальника Інституту з Новим роком та Різдвом Христовим!
27 Грудня15:33 Проведено підвищення кваліфікації слухачів групи 54-БЖД
Новини Інституту