ГоловнаНовини Інституту1 Лютого, 2019р.
 Версія для друку

Відбувся випуск групи педагогічних працівників навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту

Опубліковано: 01.02.2019, 15:48

Відповідно до Плану-графіка проходження педагогічними працівниками навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту короткострокового підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту, затвердженого наказом ДСНС України від 14.12.2018 № 736, в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту з 21 січня по 1 лютого підвищували кваліфікацію слухачі навчальної групи «завідувачі (заступники завідувачів), викладачі обласних та міст курсів удосконалення керівних кадрів навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту». Слухачі представляли навчально-методичні центри Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Закарпатської, Запорізької, Львівської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Тернопільської, Херсонської, Хмельницької областей та м. Києва.

Відповідно до навчальної програми зі слухачами проведено теоретичні та практичні заняття, спрямовані на розвиток професійно-фахової компетентності у сфері цивільного захисту та навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

Використовуючи метод кейс-стаді, з групою проведено практичне заняття з відпрацювання конкретної ситуації щодо координації дій, пов’язаної із техногенною та екологічною безпекою. Проведення заняття за методом кейсів дало можливість розкрити здатність слухачів до аналізу і діагностики проблем, вміння чітко формулювати і висловлювати свою позицію та приймати обґрунтовані управлінські рішення.

На завершальному етапі відбувся захист випускних робіт та проведено Круглий стіл за темою: “Використання інноваційних освітніх технологій в навчальному процесі”. Слухачі обговорили питання застосування інноваційних педагогічних технологій у начальному процесі та обмінялись досвідом професійної майстерності. Також слухачів зацікавили можливості проведення навчання з використанням платформи Moodle, яка вже використовується в Інституті, та призначена для об'єднання педагогів, адміністраторів і слухачів в одну надійну інтегровану систему персоналізованого навчального середовища.

Підготовка та захист випускних робіт дали змогу кожному слухачеві розкрити власний науковий потенціал та виявити творчі здібності.

Всі слухачі отримали сертифікати про проходження короткострокового підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту встановленого зразка.

За активну участь в роботі Круглого столу, ініціативність на практичних заняттях, а також за проявлену високу компетентність у сфері цивільного захисту керівництвом Інституту висловлено подяку слухачам:

Крицькому Валерію Івановичу - викладачу обласних та м. Дніпро курсів удосконалення керівних кадрів 1 категорії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області;

Семінович Аллі Михайлівні - викладачу обласних та міста Луцька курсів удосконалення керівних кадрів 3 категорії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області;

Кучмі Василю Зіновійовичу - заступнику завідувача обласних та міста Тернопіль курсів удосконалення керівних кадрів Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Тернопільської області;

Сімонову Юрію Геннадійовичу - завідувачу курсів удосконалення керівних кадрів Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності м. Києва.

DSCN4961.JPGDSCN5199.JPG

DSCN5261.JPGDSCN5290.JPGDSCN5313.JPGDSCN5366.JPG


   
Новини Інституту
20 Лютого17:13 Проведено практичний семінар з питань внутрішнього аудиту
19 Лютого16:24 Розпочато командно-штабне навчання
18 Лютого16:55 Функціональне навчання керівників центральних та місцевих органів виконавчої влади
15 Лютого13:42 Завершено навчання на кафедрі авіації та авіаційного пошуку і рятування
15 Лютого13:29 Підготовка з домедичної допомоги
15 Лютого12:55 Завершено навчання фахівців
15 Лютого12:10 В Інституті з 18 по 22 лютого 2019 р. заплановано навчання наступних категорій:
15 Лютого12:08 В Інституті відбулось засідання організаційного комітету Конференції
15 Лютого12:02 Відбулась нарада із заступниками, помічниками начальника Інституту та керівниками структурних підрозділів
14 Лютого17:20 День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
8 Лютого15:18 Черговий випуск слухачів
8 Лютого15:02 Відбулися Загальні збори трудового колективу Інституту
7 Лютого08:00 Вітання Начальника Інституту з нагоди 18-ї річниці заснування Інституту
1 Лютого15:48 Відбувся випуск групи педагогічних працівників навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту
1 Лютого14:42 Підготовка рятувальників з домедичної допомоги
Новини Інституту