ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 1362

Останні новини

11 Грудня14:11 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області.Розпочато підготовку резерву служби цивільного захисту
У День Збройних Сил України, 6 грудня 2018-го року, у Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій у Херсонській області було розпочато навчальну підготовку осіб, призначених до резерву служби цивільного захисту.
4 Грудня14:31 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Практичні семінари з питань цивільного захисту
Згідно з Графіком семінарів на базі опорних (базових) закладів загальної середньої освіти з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності за участю відповідальних з питань ЦЗ шкіл міст, районів і об’єднаних територіальних громад області продовжено проведення практичних заходів. Навчально-методичний центр ЦЗ та БЖД Рівненської області надає інформаційно-методичну підтримку зазначеним опорним закладам освіти.
3 Грудня10:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Участь у командно-штабному навчанні
Участь у командно-штабному навчанні та штабному тренуванні з органами управління та силами цивільного захисту ланок територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ Чернівецької області
29 Листопада13:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. План комплектування слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту 2018 року виконано
Викладачі обласних та міста Запоріжжя курсів удосконалення керівних кадрів І категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області з 26 по 28 листопада провели завершальні у 2018 навчальному році виїзні заняття.
29 Листопада11:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Громадська безпека в бібліотеці
У відповідності до плану роботи навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області на базі Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені В.Г.Короленка з працівниками закладу було проведена бесіду на тему «Громадська безпека в бібліотеці». До заходу були залучені представники вибухо-технічного відділу Головного управління національної поліції в Чернігівській області.

    Твіт