ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 1421

Останні новини

21 Лютого12:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Постійно діючий семінар з керівниками рятувальних формувань цивільного захисту
З 18 по 20 лютого поточного року на циклі практичної підготовки обласних та міста Запоріжжя курсів удосконалення керівних кадрів І категорії пройшли функціональне навчання за навчальною програмою постійно діючого семінару керівники рятувальних формувань цивільного захисту суб’єктів господарювання м. Запоріжжя.
20 Лютого12:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Науково-методична рада з питань ЦЗ та БЖД на Волині
19 лютого на базі Центру науково - технічної творчості учнівської молоді відбулось чергове засідання науково-методичної ради з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, яке проходило під керівництвом голови ради – доктора економічних наук, професора Луцького національного технічного університету Людмили Матвійчук .
19 Лютого16:45 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Інструктивно-методичні заняття – ефективна форма вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників навчально-методичного центру
Вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників навчально-методичного центру потребує постійної уваги керівництва Центру, всього педагогічного колективу. Якість проведення занять з функціонального навчання та практичної підготовки є однієї з складових авторитету навчально-методичного центру.
19 Лютого16:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Організація та проведення заходів цивільного захисту в базовому (опорному) закладі освіти
Методичний супровід роботи педагогічних працівників з питань цивільного захисту закладів освіти здійснюється Навчально-методичним центром ЦЗ та БЖД Одеської області через мережу базових (опорних) закладів загальної середньої освіти, заклади дошкільної освіти, які визначено наказом департаменту освіти і науки Одеської облдержадміністрації.
19 Лютого14:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Засідання педагогічної ради Центру
15 лютого в навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області відбулося перше в поточному році засідання педагогічної ради.
19 Лютого12:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Заради безпеки людини
Одним з основних напрямків державної політики України у сфері цивільного захисту є навчання населення діям в умовах надзвичайних ситуацій. Діюча система підготовки населення у цій сфері розповсюджується на людей різних вікових категорій.
18 Лютого09:46 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Функціональне навчання керівного складу підприємств міста Запоріжжя
З 13 по 15 лютого поточного року, на виконання Розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 10.12.2018 № 654 «Про затвердження плану комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2019 рік», обласними та міста Запоріжжя курсами удосконалення керівних кадрів І категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області організовані заняття з керівниками робіт та начальниками штабів з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій суб’єктів господарювання міста Запоріжжя.
15 Лютого14:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Навчено працівників, які залучаються до проведення інструктажів, навчання та перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки на Новокаховських міських курсах
11 – 13 лютого на базі Новокаховських міських курсів ІІІ категорії відбулася спеціальна підготовка працівників, які залучаються підприємствами, установами, організаціями до проведення інструктажів, навчання та перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки.
15 Лютого14:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Що може бути ціннішим за здоров’я й життя дитини?
Давно триває плідна співпраця Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області з дитячим пожежним класом-музеєм „Промінець”, що розміщений на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 Рівненської міської ради. І не тільки учні та педагоги закладів загальної середньої освіти міста мають змогу ознайомитися з експонатами музею, а й школярі інших освітніх закладів краю.
15 Лютого12:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Відкрите заняття на обласних та міста Запоріжжя курсах удосконалення керівних кадрів І категорії
На засіданні методичної комісії обласних та міста Запоріжжя курсах УКК І категорії був проведений аналіз проведеного заходу. Проведене відкрите заняття отримало високу оцінку педагогічних працівників центру.
13 Лютого16:39 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Нові вимоги до викладання у сфері підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту
Вирішення проблеми викладання у сфері підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту, підготовки фахівців якісно нового рівня потребує удосконалення навчального процесу шляхом пошуку та впровадження нових технологій навчання. Традиційні методи навчання, розраховані на відносно стабільну навчальну інформацію, на сучасному етапі є малоефективними.
11 Лютого10:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Семінар-нарада з посадовими особами з питань цивільного захисту закладів освіти
Метою семінару було сприяння сформованості професійної компетентності керівного складу закладів освіти з виконання завдань цивільного захисту. Семінар підготовлено і проведено працівниками курсів, відділом освіти міста та Бердянським міськрайонним управлінням головного управління ДСНС України в Запорізькій області.
8 Лютого12:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Заняття з питань цивільного захисту в «Школі гуманітарної праці» Херсонської обласної ради
07 лютого методистом обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області Омельченком Ю.С. проведені тематичні заняття із педагогічним колективом та персоналом навчально-виховного комплексу «Школа гуманітарної праці» Херсонської обласної ради.
8 Лютого10:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Безпека дітей – справа дорослих
Життя потребує від дітей вміння орієнтуватись і знаходити вихід з непередбачуваних ситуацій. Чим менше у дитини знань, тим більше небезпек з боку оточуючого середовища. Отже, щоб виховати у підростаючого покоління свідому, осмислену позицію щодо надзвичайних ситуацій, педпрацівники Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Волинської області проводять навчальні уроки та лекції серед дітей дошкільного та шкільного віку в ЗОШ та ЗДО м. Луцька.
8 Лютого10:44 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Навчатися, щоб знати, знати, щоб діяти…
На виконання розпорядження голови Волинської обласної державної адміністрації від 07.12.2018 № 807 «Про організацію навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту в 2019 році», в період з 04 по 08 лютого 2019 року у Навчально-методичному центрі ЦЗ та БЖД Волинської області проведено функціональне навчання у сфері цивільного захисту з посадовими особами райдержадміністрацій, виконкомів міських (міст обласного значення) рад, які виконують обов’язки секретарів комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС).
8 Лютого10:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Здоров'я та життя дитини – найвища цінність Нової української школи
05 лютого на базі Комунального закладу „Гощанський районний центр дітей, юнацтва та молоді” пройшло методичне об’єднання вчителів предметів природничого циклу з теми „Реалізація професійної творчості при викладанні географії, біології, хімії та основ здоров'я в контексті формування Нової української школи”. Педагоги закладів загальної середньої освіти підвищували свою професійну майстерність, ділились досвідом використання сучасних моделей навчання, нового підходу до викладання географії, біології, хімії та основ здоров'я.
8 Лютого10:31 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Допомога об’єднаним територіальним громадам – одне з головних завдань навчально-методичного центру
Однією з ефективних форм роботи навчально-методичних центрів з об’єднаними територіальними громадами щодо організації цивільного захисту є надання консультацій безпосередньо на території громад.
8 Лютого10:29 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області звітує перед працівниками про виконання в 2018 році умов колективного трудового договору
У навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області були проведені загальні збори колективу, на яких розглянуто виконання в 2018 році адміністрацією Центру умов колективного трудового договору. Новий колективний трудовий договір й був заключний між представниками від колективу (радою трудового колективу) та адміністрацією у березні 2018 року.
8 Лютого10:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. День викладача: заключний день заходу
7 лютого продовжив свою роботу важливий захід професійної майстерності для викладачів сфери цивільного захисту – День викладача, який проводився на базі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської обла
6 Лютого17:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. День викладача в Чернігові
Сьогодні 6 лютого на виконання пункту 16 розділу IX Плану основних заходів Державної служби України з надзвичайних ситуацій на 2019 рік на базі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області розпочався День викладача. В заході приймають участь викладачі навчально-методичних центрів ЦЗ та БЖД Вінницької, Київської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Херсонської, Чернігівської областей та м.Києва.
5 Лютого16:48 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Підготовка фахівців з питань цивільного захисту в громадах
Відповідно до плану комплектування Центру на 2019 рік 4 лютого розпочалися заняття з категорією слухачів: «Посадові особи (фахівці) органів місцевого самоврядування, на яких покладені обов’язки з питань цивільного захисту ОТГ».
4 Лютого14:31 НМЦ ЦЗ ТА БЖД Харківської області. Навчально-методичний семінар
30 січня 2019 року у Харкові відбувся навчально-методичний семінар з методистами (фахівцями) районних управлінь освіти, які відповідають за питання цивільного захисту, та керівниками закладів загальної середньої та дошкільної освіти, де в 2019 році заплановані показові «Дні цивільного захисту», «Тижні безпеки дитини» та комплексні об’єктові і протипожежні тренування. Захід пройшов на базі Харкiвської загальноосвiтньої школи I-III ступенiв № 99 Харкiвської мiської ради.
4 Лютого14:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Кропивницький: підведення підсумків роботи навчально-методичного центру за 2018 рік
У навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області були проведені збори, на яких розглянуто результати моніторингу діяльності структурних підрозділів Центру, підведені підсумки роботи колективу у 2018 році. Головував на зборах начальник Центру Тищенко М.А., присутніми були педагогічні працівники обласних та м. Кропивницький курсів удосконалення керівних кадрів, обласного методичного кабінету, Світловодських курсів 3 категорії, навчально-консультаційного пункту м. Олександрії., працівники бухгалтерії та фахівець з персоналу.
1 Лютого12:36 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. На черзі – спеціалізовані служби
На виконання Плану комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2019 рік з 28 січня по 01 лютого поточного року проходили навчання особи, які очолюють спеціалізовані служби цивільного захисту, утворені місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, та їх заступники (спеціалізована протипожежна служба).
1 Лютого12:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області. Участь у нараді керівників місцевих органів управління у сфері освіти
30 січня 2019 року у приміщенні Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» відбулася нарада керівників місцевих органів управління у сфері освіти.

    Твіт