ГоловнаОстанні новини23 Червня, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Навчання дітей правилам безпеки – робота без канікул!

Опубліковано: 23.06.2017, 15:07

Ось і настали довгоочікувані літні канікули, які обов’язково  принесуть школярам  багато радісних вражень, нових відчуттів, цікавих зустрічей. Будь-хто прагне використати літні дні з максимальною користю для свого здоров’я, а батьки - оздоровити дитину, підготувати її до подальшого навчання у школі. Поруч з цим канікули – пора підвищеної небезпеки для дітей та юнацтва. Як свідчить статистика, саме в цей час різко зростає ймовірність трагічних випадків через пустощі дітей з вогнем, порушення правил експлуатації електричних та газових приладів, користування піротехнічними засобами та порушення правил поведінки на воді. Як правило, біда трапляється тоді, коли діти залишаються без нагляду дорослих. Вони не завжди відчувають небезпеку, тому часто стають жертвами через незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків. Щоб відпочинок не приніс негативних емоцій, ми маємо подбати про безпеку заздалегідь. Тому профілактична робота, навчання дітей правилам безпечної поведінки набуває в цей період особливого значення.

Звичайно, в навчальних та оздоровчих закладах проводяться бесіди, інструктажі, доводяться правила безпеки.  З метою підвищення ефективності профілактичної роботи, надійного закріплення отриманої школярами інформації, керівництво Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Волинської області у взаємодії з управлінням освіти і науки Волинської ОДА погодили графік залучення педпрацівників центру у проведенні навчально-профілактичної роботи  у літніх оздоровчих таборах області.

Методистами обласного методичного кабінету були підготовлені навчальні фільми, мультимедійні презентації, пам’ятки щодо правил безпечної поведінки відповідно до вікової категорії учнів. Перші заходи відбулись 22 червня у дитячому  таборі  імені Олега Кошового (с. Дачне). В ході роботи моделювались можливі небезпечні події: як діяти при пожежі, при отриманні теплового та сонячного удару, при нещасних випадках на воді, як запобігти харчовим отруєнням, які правила першої допомоги при укусах кліщів, бджіл, ос, джмелів - за допомогою дорослих діти шукали вирішення проблеми. Особлива увага зверталась на дії у разі виявлення підозрілих та вибухонебезпечних предметів та  в місцях масового скупчення людей. Відповідно до окреслених  ситуацій  присутні мали нагоду  переглянути навчальні фільми: «Пожежа в квартирі», «Небезпечні знахідки». «Натовп-убивця». На завершення заходу учням були роздані змістовні пам’ятки щодо запобігання нещасних випадків під час канікул.

Наприкінці зустрічі методисти   центру побажали школярам гарного відпочинку, оздоровлення  та закликали  учнів завжди пам`ятати елементарні правила безпеки, щоб літні канікули  не були  зіпсованими.

20170622_112137.jpg20170622_121155.jpg

Обласний методичний кабінет


   
Останні новини
24 Липня14:14 НМЦ ЦЗ та БЖД РІвненської області. Відпочивай, але про безпеку дбай!
24 Липня14:03 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Відбулась презентація проекту обласного центру з підготовки формувань цивільного захисту
24 Липня14:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. На Вінниччині відбулося урочисте відкриття Центру безпеки громадян
24 Липня13:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Навчаємо правилам безпеки життєдіяльності та діям у надзвичайних ситуаціях учасників потягу єднання “Труханівська Січ”
17 Липня14:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Історична творча кишенька Рівного
14 Липня11:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Планова перевірка діяльності Бердянських курсів
12 Липня12:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Змагання «Життя в безпеці» у дитячо-юнацькому оздоровчому комплексі «Чайка»
12 Липня11:24 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської обаласті. Мобільний консультаційний пункт продовжує роботу
10 Липня17:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. «Здорові діти – веселе літо»
10 Липня17:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Показове комплексне об’єктове навчання з питань цивільного захисту на ТОВ «Запорізькій титано-магнієвий комбінат»
6 Липня15:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Участь у нарадах по організації цивільного захисту у територіальних громадах
6 Липня11:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
5 Липня16:19 НМЦ ЦЗ та БЖД РІвненської області. До літнього пожежонебезпечного періоду готові
5 Липня16:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Засідання педагогічної ради
5 Липня16:09 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Проведення семінару з представниками тимчасових органів евакуації м. Знам’янка та Знам’янського району з питань підготовки до проведення командно-штабного навчання територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ Кіровоградської області
Останні новини