ГоловнаОстанні новини23 Червня, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Навчання дітей правилам безпеки – робота без канікул!

Опубліковано: 23.06.2017, 15:07

Ось і настали довгоочікувані літні канікули, які обов’язково  принесуть школярам  багато радісних вражень, нових відчуттів, цікавих зустрічей. Будь-хто прагне використати літні дні з максимальною користю для свого здоров’я, а батьки - оздоровити дитину, підготувати її до подальшого навчання у школі. Поруч з цим канікули – пора підвищеної небезпеки для дітей та юнацтва. Як свідчить статистика, саме в цей час різко зростає ймовірність трагічних випадків через пустощі дітей з вогнем, порушення правил експлуатації електричних та газових приладів, користування піротехнічними засобами та порушення правил поведінки на воді. Як правило, біда трапляється тоді, коли діти залишаються без нагляду дорослих. Вони не завжди відчувають небезпеку, тому часто стають жертвами через незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків. Щоб відпочинок не приніс негативних емоцій, ми маємо подбати про безпеку заздалегідь. Тому профілактична робота, навчання дітей правилам безпечної поведінки набуває в цей період особливого значення.

Звичайно, в навчальних та оздоровчих закладах проводяться бесіди, інструктажі, доводяться правила безпеки.  З метою підвищення ефективності профілактичної роботи, надійного закріплення отриманої школярами інформації, керівництво Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Волинської області у взаємодії з управлінням освіти і науки Волинської ОДА погодили графік залучення педпрацівників центру у проведенні навчально-профілактичної роботи  у літніх оздоровчих таборах області.

Методистами обласного методичного кабінету були підготовлені навчальні фільми, мультимедійні презентації, пам’ятки щодо правил безпечної поведінки відповідно до вікової категорії учнів. Перші заходи відбулись 22 червня у дитячому  таборі  імені Олега Кошового (с. Дачне). В ході роботи моделювались можливі небезпечні події: як діяти при пожежі, при отриманні теплового та сонячного удару, при нещасних випадках на воді, як запобігти харчовим отруєнням, які правила першої допомоги при укусах кліщів, бджіл, ос, джмелів - за допомогою дорослих діти шукали вирішення проблеми. Особлива увага зверталась на дії у разі виявлення підозрілих та вибухонебезпечних предметів та  в місцях масового скупчення людей. Відповідно до окреслених  ситуацій  присутні мали нагоду  переглянути навчальні фільми: «Пожежа в квартирі», «Небезпечні знахідки». «Натовп-убивця». На завершення заходу учням були роздані змістовні пам’ятки щодо запобігання нещасних випадків під час канікул.

Наприкінці зустрічі методисти   центру побажали школярам гарного відпочинку, оздоровлення  та закликали  учнів завжди пам`ятати елементарні правила безпеки, щоб літні канікули  не були  зіпсованими.

20170622_112137.jpg20170622_121155.jpg

Обласний методичний кабінет


   
Останні новини
13 Жовтня15:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Патріотично-виховний захід напередодні Дня захисника України
13 Жовтня15:27 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт продовжує роботу
13 Жовтня15:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Підвищуємо професійну майстерність
13 Жовтня15:05 Навчання юних мешканців постраждалих від вибухів територій
13 Жовтня14:59 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Участь у Покровському ярмарку
9 Жовтня13:44 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської облсті. Участь у семінарі з питань цивільного захисту
6 Жовтня16:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Чергове засідання педагогічної ради
6 Жовтня16:11 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Педагогічна рада
6 Жовтня16:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Вдосконалюємо практичні навички
6 Жовтня16:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Проведення інструктивно-методичного заняття на ПАТ “Завод крупних електричних машин”
6 Жовтня16:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Спеціальне об’єктове тренування на Херсонському електромеханічному заводі
2 Жовтня17:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. Навчання населення об’єднаних територіальних громад області
2 Жовтня17:02 НМЦ ЦЗ та БЖД РІвненської області. Світле свято осені
2 Жовтня16:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт продовжує роботу
2 Жовтня16:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Центр взяв участь у зборах з начальниками відділів та фахівцями з питань цивільного захисту
Останні новини