ГоловнаОстанні новини4 Липня, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області. Літня школа безпеки для батьків та дітей слобожанщини

Опубліковано: 04.07.2017, 17:36

21 червня 2017 року за сприяння,  Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності  Харківської області для учнів загальноосвітніх шкіл, батьків,  працівників освітньої галузі, керівників дитячих бібліотек Харківщини відбулася «Літня школа безпеки», проведення якої ініціювала Харківська обласна бібліотека для дітей.

  У заході прийняли участь керівники дитячих бібліотек Харківщини,  Дніпропетровської, Полтавської, Тернопільської областей, а також м. Слов’янська.

Пленарна частина «Літньої школи безпеки» пройшла у приміщенні Харківської обласної бібліотеки для дітей, яку очолює Трохименко Г.В., де відбувся соціальний діалог у просторі: «Культура – Освіта – Цивільний захист».

Перед учасниками круглого столу виступили завідувач обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області Рачков С.М. з доповіддю: «Інноваційні підходи до вирішення питань безпеки у закладах культури» та методист обласного методичного кабінету Черепаха В.М. з презентацією «Питання кібербезпеки та особистого спілкування у віртуальному просторі».

Практична складова заходу проходила у передмісті Харкова в екопарку, де було розгорнуто два навчальних майданчика для дорослих і окремо для дітей. Організатори заходу передбачили квести-практикуми як для батьків, так і для малечі та підлітків. Відпрацьовувались питання гасіння умовної пожежі, надання домедичної допомоги в умовах небезпеки, евакуації поранених у безпечну зону, дії під час виявлення підозрілих предметів.

Дітлахам та їхнім батькам була надана можливість ознайомлення з облаштуванням та обладнанням поліцейського автомобіля, пожежної машини та машини швидкої допомоги. Працівники Харківської обласної бібліотеки для дітей та представники Харківських волонтерських організацій на майданчиках екопарку провели безліч різноманітних квестів з питань безпеки життєдіяльності у літню пору під час відпочинку та вдома.

До забезпечення «Літньої школи безпеки були залучені Харківська міська оперативно-рятувальна служба, КЗОЗ «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», ГУ Національної поліції в Харківській області, а також АК «Харківобленерго».

Організатори заходу найбільш спритних і винахідливих та активних учасників змагань нагородили почесними грамотами та пам’ятними подарунками. Але найкращою нагородою для дітей та підлітків, а також їх батьків стали знання і навички безпечної поведінки під час відпочинку та у повсякденному житті.

 1._IMG_0012.JPG2._IMG_20170621_102014_HDR.jpg3._IMG_20170621_120303_HDR.jpg4._IMG_20170621_130645_HDR.jpg

Олександр Березан,

методист обласного методичного НМЦ  ЦЗ та БЖД Харківської області   

 


   
Останні новини
7 Грудня14:57 Продовження навчально-методичного збору з керівниками НМЦ ЦЗ та БЖД
7 Грудня14:53 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Навчання з питань пожежної безпеки медичних працівників Луцького пологового будинку
4 Грудня17:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Майбутнє без СНІДУ: будь уважним до себе
4 Грудня17:10 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. На Буковині фінішував Тиждень знань основ безпеки життєдіяльності
4 Грудня17:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Педагоги Центру працюють над професійним вдосконаленням
4 Грудня17:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Відбулись підсумкові збори з начальниками відділів та фахівцями з питань цивільного захисту
1 Грудня14:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Вчимося жити у безпеці
30 Листопада13:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Засідання педагогічної ради Центру
30 Листопада13:39 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. Співпраця з методичними структурами органів управління освітою
30 Листопада13:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області. День викладача і майстра виробничого навчання
29 Листопада11:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Діагностовано ефективність діяльності курсів 3-ї категорії Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Луганської області
29 Листопада11:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Проведено практичний семінар „Організація заходів цивільного захисту керівниками ОСББ м. Рівне”
29 Листопада11:24 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Проведений День професійної майстерності для викладачів та майстрів виробничого навчання
29 Листопада11:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності в місті Нетішин
27 Листопада11:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області: Обласний майстер-клас «Майбутнє починається сьогодні»
Останні новини