ГоловнаОстанні новини4 Липня, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області. Літня школа безпеки для батьків та дітей слобожанщини

Опубліковано: 04.07.2017, 17:36

21 червня 2017 року за сприяння,  Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності  Харківської області для учнів загальноосвітніх шкіл, батьків,  працівників освітньої галузі, керівників дитячих бібліотек Харківщини відбулася «Літня школа безпеки», проведення якої ініціювала Харківська обласна бібліотека для дітей.

  У заході прийняли участь керівники дитячих бібліотек Харківщини,  Дніпропетровської, Полтавської, Тернопільської областей, а також м. Слов’янська.

Пленарна частина «Літньої школи безпеки» пройшла у приміщенні Харківської обласної бібліотеки для дітей, яку очолює Трохименко Г.В., де відбувся соціальний діалог у просторі: «Культура – Освіта – Цивільний захист».

Перед учасниками круглого столу виступили завідувач обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області Рачков С.М. з доповіддю: «Інноваційні підходи до вирішення питань безпеки у закладах культури» та методист обласного методичного кабінету Черепаха В.М. з презентацією «Питання кібербезпеки та особистого спілкування у віртуальному просторі».

Практична складова заходу проходила у передмісті Харкова в екопарку, де було розгорнуто два навчальних майданчика для дорослих і окремо для дітей. Організатори заходу передбачили квести-практикуми як для батьків, так і для малечі та підлітків. Відпрацьовувались питання гасіння умовної пожежі, надання домедичної допомоги в умовах небезпеки, евакуації поранених у безпечну зону, дії під час виявлення підозрілих предметів.

Дітлахам та їхнім батькам була надана можливість ознайомлення з облаштуванням та обладнанням поліцейського автомобіля, пожежної машини та машини швидкої допомоги. Працівники Харківської обласної бібліотеки для дітей та представники Харківських волонтерських організацій на майданчиках екопарку провели безліч різноманітних квестів з питань безпеки життєдіяльності у літню пору під час відпочинку та вдома.

До забезпечення «Літньої школи безпеки були залучені Харківська міська оперативно-рятувальна служба, КЗОЗ «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», ГУ Національної поліції в Харківській області, а також АК «Харківобленерго».

Організатори заходу найбільш спритних і винахідливих та активних учасників змагань нагородили почесними грамотами та пам’ятними подарунками. Але найкращою нагородою для дітей та підлітків, а також їх батьків стали знання і навички безпечної поведінки під час відпочинку та у повсякденному житті.

 1._IMG_0012.JPG2._IMG_20170621_102014_HDR.jpg3._IMG_20170621_120303_HDR.jpg4._IMG_20170621_130645_HDR.jpg

Олександр Березан,

методист обласного методичного НМЦ  ЦЗ та БЖД Харківської області   

 


   
Останні новини
24 Липня14:14 НМЦ ЦЗ та БЖД РІвненської області. Відпочивай, але про безпеку дбай!
24 Липня14:03 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Відбулась презентація проекту обласного центру з підготовки формувань цивільного захисту
24 Липня14:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. На Вінниччині відбулося урочисте відкриття Центру безпеки громадян
24 Липня13:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Навчаємо правилам безпеки життєдіяльності та діям у надзвичайних ситуаціях учасників потягу єднання “Труханівська Січ”
17 Липня14:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Історична творча кишенька Рівного
14 Липня11:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Планова перевірка діяльності Бердянських курсів
12 Липня12:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Змагання «Життя в безпеці» у дитячо-юнацькому оздоровчому комплексі «Чайка»
12 Липня11:24 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської обаласті. Мобільний консультаційний пункт продовжує роботу
10 Липня17:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. «Здорові діти – веселе літо»
10 Липня17:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Показове комплексне об’єктове навчання з питань цивільного захисту на ТОВ «Запорізькій титано-магнієвий комбінат»
6 Липня15:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Участь у нарадах по організації цивільного захисту у територіальних громадах
6 Липня11:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
5 Липня16:19 НМЦ ЦЗ та БЖД РІвненської області. До літнього пожежонебезпечного періоду готові
5 Липня16:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Засідання педагогічної ради
5 Липня16:09 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Проведення семінару з представниками тимчасових органів евакуації м. Знам’янка та Знам’янського району з питань підготовки до проведення командно-штабного навчання територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ Кіровоградської області
Останні новини