ГоловнаОстанні новини4 Липня, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області. Літня школа безпеки для батьків та дітей слобожанщини

Опубліковано: 04.07.2017, 17:36

21 червня 2017 року за сприяння,  Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності  Харківської області для учнів загальноосвітніх шкіл, батьків,  працівників освітньої галузі, керівників дитячих бібліотек Харківщини відбулася «Літня школа безпеки», проведення якої ініціювала Харківська обласна бібліотека для дітей.

  У заході прийняли участь керівники дитячих бібліотек Харківщини,  Дніпропетровської, Полтавської, Тернопільської областей, а також м. Слов’янська.

Пленарна частина «Літньої школи безпеки» пройшла у приміщенні Харківської обласної бібліотеки для дітей, яку очолює Трохименко Г.В., де відбувся соціальний діалог у просторі: «Культура – Освіта – Цивільний захист».

Перед учасниками круглого столу виступили завідувач обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області Рачков С.М. з доповіддю: «Інноваційні підходи до вирішення питань безпеки у закладах культури» та методист обласного методичного кабінету Черепаха В.М. з презентацією «Питання кібербезпеки та особистого спілкування у віртуальному просторі».

Практична складова заходу проходила у передмісті Харкова в екопарку, де було розгорнуто два навчальних майданчика для дорослих і окремо для дітей. Організатори заходу передбачили квести-практикуми як для батьків, так і для малечі та підлітків. Відпрацьовувались питання гасіння умовної пожежі, надання домедичної допомоги в умовах небезпеки, евакуації поранених у безпечну зону, дії під час виявлення підозрілих предметів.

Дітлахам та їхнім батькам була надана можливість ознайомлення з облаштуванням та обладнанням поліцейського автомобіля, пожежної машини та машини швидкої допомоги. Працівники Харківської обласної бібліотеки для дітей та представники Харківських волонтерських організацій на майданчиках екопарку провели безліч різноманітних квестів з питань безпеки життєдіяльності у літню пору під час відпочинку та вдома.

До забезпечення «Літньої школи безпеки були залучені Харківська міська оперативно-рятувальна служба, КЗОЗ «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», ГУ Національної поліції в Харківській області, а також АК «Харківобленерго».

Організатори заходу найбільш спритних і винахідливих та активних учасників змагань нагородили почесними грамотами та пам’ятними подарунками. Але найкращою нагородою для дітей та підлітків, а також їх батьків стали знання і навички безпечної поведінки під час відпочинку та у повсякденному житті.

 1._IMG_0012.JPG2._IMG_20170621_102014_HDR.jpg3._IMG_20170621_120303_HDR.jpg4._IMG_20170621_130645_HDR.jpg

Олександр Березан,

методист обласного методичного НМЦ  ЦЗ та БЖД Харківської області   

 


   
Останні новини
23 Лютого13:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Небезпеки поруч
22 Лютого17:11 НМЦ ЦЗ та БЖД Львівської області. Спеціальне об’єктове навчання з цивільного захисту на ВП шахті «Степова» ДП «Львіввугілля» м. Червонограда Львівської області
22 Лютого13:39 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Просвітницька робота в клубах за місцем проживання
22 Лютого13:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Інструктивно-методичне заняття з керівниками закладів загальної середньої та дошкільної освіти
20 Лютого17:09 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Заняття з питань пожежної безпеки у Чернівецькому прикордонному загоні
20 Лютого16:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Підготовка помічників вожатих з питань безпеки життєдіяльності
19 Лютого14:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області. Навчально-методичний семінар з методистами районних управлінь освіти та керівниками загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова
19 Лютого14:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Спеціальні об’єктові навчання в Ратнівської філії ПАТ «Волиньобленерго»
19 Лютого13:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Масляна в Sky UP – про безпеку на відпочинку
19 Лютого10:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Вчилися діяти при пожежі на автогазозаправній станції
16 Лютого15:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Навчально-методичний кабінет - вагомий внесок у навчання з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності
16 Лютого15:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Початок роботи оновленого кабінету навчального (інформаційних технологій)
14 Лютого16:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Засідання педагогічної ради
14 Лютого15:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Прийняв удар на себе, і врятував дівчинку
14 Лютого14:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Підвищуємо професійну майстерність педагогічних працівників
Останні новини