ГоловнаОстанні новини4 Липня, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області. Літня школа безпеки для батьків та дітей слобожанщини

Опубліковано: 04.07.2017, 17:36

21 червня 2017 року за сприяння,  Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності  Харківської області для учнів загальноосвітніх шкіл, батьків,  працівників освітньої галузі, керівників дитячих бібліотек Харківщини відбулася «Літня школа безпеки», проведення якої ініціювала Харківська обласна бібліотека для дітей.

  У заході прийняли участь керівники дитячих бібліотек Харківщини,  Дніпропетровської, Полтавської, Тернопільської областей, а також м. Слов’янська.

Пленарна частина «Літньої школи безпеки» пройшла у приміщенні Харківської обласної бібліотеки для дітей, яку очолює Трохименко Г.В., де відбувся соціальний діалог у просторі: «Культура – Освіта – Цивільний захист».

Перед учасниками круглого столу виступили завідувач обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області Рачков С.М. з доповіддю: «Інноваційні підходи до вирішення питань безпеки у закладах культури» та методист обласного методичного кабінету Черепаха В.М. з презентацією «Питання кібербезпеки та особистого спілкування у віртуальному просторі».

Практична складова заходу проходила у передмісті Харкова в екопарку, де було розгорнуто два навчальних майданчика для дорослих і окремо для дітей. Організатори заходу передбачили квести-практикуми як для батьків, так і для малечі та підлітків. Відпрацьовувались питання гасіння умовної пожежі, надання домедичної допомоги в умовах небезпеки, евакуації поранених у безпечну зону, дії під час виявлення підозрілих предметів.

Дітлахам та їхнім батькам була надана можливість ознайомлення з облаштуванням та обладнанням поліцейського автомобіля, пожежної машини та машини швидкої допомоги. Працівники Харківської обласної бібліотеки для дітей та представники Харківських волонтерських організацій на майданчиках екопарку провели безліч різноманітних квестів з питань безпеки життєдіяльності у літню пору під час відпочинку та вдома.

До забезпечення «Літньої школи безпеки були залучені Харківська міська оперативно-рятувальна служба, КЗОЗ «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», ГУ Національної поліції в Харківській області, а також АК «Харківобленерго».

Організатори заходу найбільш спритних і винахідливих та активних учасників змагань нагородили почесними грамотами та пам’ятними подарунками. Але найкращою нагородою для дітей та підлітків, а також їх батьків стали знання і навички безпечної поведінки під час відпочинку та у повсякденному житті.

 1._IMG_0012.JPG2._IMG_20170621_102014_HDR.jpg3._IMG_20170621_120303_HDR.jpg4._IMG_20170621_130645_HDR.jpg

Олександр Березан,

методист обласного методичного НМЦ  ЦЗ та БЖД Харківської області   

 


   
Останні новини
17 Липня16:45 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Мобільний навчально-консультаційний пункт про безпеку на воді
17 Липня09:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Участь у підготовчих заходах щодо проведення штабних тренувань
16 Липня15:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Підведено підсумки виїзних семінарів-навчань
13 Липня12:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпека під час канікул
6 Липня13:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Навчання населення правилам та порядку дій під час НС та виникнення пожеж
6 Липня09:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Відпрацьовували дії у разі виникнення надзвичайної ситуації на арсеналах та базах зберігання озброєння Збройних сил України
6 Липня08:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Робота мобільного навчально-консультаційного пункту на Запорізькому міському центральному пляжі
5 Липня14:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Співпраця з благодійним Фондом «Дорога к Дому»
3 Липня13:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Семінари – навчання з питань пожежної безпеки
3 Липня10:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Засідання методичної комісії
2 Липня14:31 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Підведені підсумки роботи навчально-методичного центру у І півріччі 2018 року
2 Липня13:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Оздоровлення та відпочинок з користю
2 Липня13:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Кропивницький: розгорнуто мобільний консультаційний пункт навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД
27 Червня12:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Виїзні семінар-навчання в районах Одеської області
27 Червня11:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. День професійної майстерності
Останні новини