ГоловнаОстанні новини4 Липня, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області. Літня школа безпеки для батьків та дітей слобожанщини

Опубліковано: 04.07.2017, 17:36

21 червня 2017 року за сприяння,  Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності  Харківської області для учнів загальноосвітніх шкіл, батьків,  працівників освітньої галузі, керівників дитячих бібліотек Харківщини відбулася «Літня школа безпеки», проведення якої ініціювала Харківська обласна бібліотека для дітей.

  У заході прийняли участь керівники дитячих бібліотек Харківщини,  Дніпропетровської, Полтавської, Тернопільської областей, а також м. Слов’янська.

Пленарна частина «Літньої школи безпеки» пройшла у приміщенні Харківської обласної бібліотеки для дітей, яку очолює Трохименко Г.В., де відбувся соціальний діалог у просторі: «Культура – Освіта – Цивільний захист».

Перед учасниками круглого столу виступили завідувач обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області Рачков С.М. з доповіддю: «Інноваційні підходи до вирішення питань безпеки у закладах культури» та методист обласного методичного кабінету Черепаха В.М. з презентацією «Питання кібербезпеки та особистого спілкування у віртуальному просторі».

Практична складова заходу проходила у передмісті Харкова в екопарку, де було розгорнуто два навчальних майданчика для дорослих і окремо для дітей. Організатори заходу передбачили квести-практикуми як для батьків, так і для малечі та підлітків. Відпрацьовувались питання гасіння умовної пожежі, надання домедичної допомоги в умовах небезпеки, евакуації поранених у безпечну зону, дії під час виявлення підозрілих предметів.

Дітлахам та їхнім батькам була надана можливість ознайомлення з облаштуванням та обладнанням поліцейського автомобіля, пожежної машини та машини швидкої допомоги. Працівники Харківської обласної бібліотеки для дітей та представники Харківських волонтерських організацій на майданчиках екопарку провели безліч різноманітних квестів з питань безпеки життєдіяльності у літню пору під час відпочинку та вдома.

До забезпечення «Літньої школи безпеки були залучені Харківська міська оперативно-рятувальна служба, КЗОЗ «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», ГУ Національної поліції в Харківській області, а також АК «Харківобленерго».

Організатори заходу найбільш спритних і винахідливих та активних учасників змагань нагородили почесними грамотами та пам’ятними подарунками. Але найкращою нагородою для дітей та підлітків, а також їх батьків стали знання і навички безпечної поведінки під час відпочинку та у повсякденному житті.

 1._IMG_0012.JPG2._IMG_20170621_102014_HDR.jpg3._IMG_20170621_120303_HDR.jpg4._IMG_20170621_130645_HDR.jpg

Олександр Березан,

методист обласного методичного НМЦ  ЦЗ та БЖД Харківської області   

 


   
Останні новини
13 Жовтня15:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Патріотично-виховний захід напередодні Дня захисника України
13 Жовтня15:27 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт продовжує роботу
13 Жовтня15:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Підвищуємо професійну майстерність
13 Жовтня15:05 Навчання юних мешканців постраждалих від вибухів територій
13 Жовтня14:59 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Участь у Покровському ярмарку
9 Жовтня13:44 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської облсті. Участь у семінарі з питань цивільного захисту
6 Жовтня16:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Чергове засідання педагогічної ради
6 Жовтня16:11 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Педагогічна рада
6 Жовтня16:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Вдосконалюємо практичні навички
6 Жовтня16:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Проведення інструктивно-методичного заняття на ПАТ “Завод крупних електричних машин”
6 Жовтня16:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Спеціальне об’єктове тренування на Херсонському електромеханічному заводі
2 Жовтня17:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. Навчання населення об’єднаних територіальних громад області
2 Жовтня17:02 НМЦ ЦЗ та БЖД РІвненської області. Світле свято осені
2 Жовтня16:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт продовжує роботу
2 Жовтня16:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Центр взяв участь у зборах з начальниками відділів та фахівцями з питань цивільного захисту
Останні новини