ГоловнаОстанні новини4 Липня, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Методичне керівництво діяльністю консультаційних пунктів з питань цивільного захисту при органах місцевого самоврядування та житлово-експлуатаційних організаціях

Опубліковано: 04.07.2017, 17:51

У рамках підготовки області до проведення командно-штабного навчання територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ Кіровоградської області у липні 2017 року методистом обласного методичного кабінету Александровою Т.Ф. були здійснені заходи методичного керівництва діяльністю консультаційних пунктів з питань цивільного захисту при органах місцевого самоврядування та житлово-експлуатаційних організаціях у п’яти населених пунктах Знам’янського району. Були відвідані консультаційні пункти з питань цивільного захисту у Дмитрівській, Суботцівській, Богданівській сільській раді, Знам’янській Другій селищній раді та КП Знам’янський комбінат комунальних послуг.

За результатами огляду матеріально-технічної бази пунктів та спілкування з посадовими особами призначеними відповідальними за їх функціонування, відмічено як зразковий консультаційний пункт, організований при Дмитрівській сільській раді. В якому створені умови для самостійного вивчення непрацюючим населенням тематики загальної підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях, а саме: відведено окреме приміщення, оснащене меблями, майном цивільного захисту, оформлене стендами за рекомендованою тематикою, забезпечений інформаційно-роз’яснювальними та навчальними матеріалами. Робота в даному консультаційному пункті ведеться планово, систематично, згідно розпорядчих, плануючих документів.

З метою удосконалення роботи консультаційних пунктів при інших при органах місцевого самоврядування, з посадовими особами, відповідальними за їх функціонування, були проведені консультації, координувалось ведення необхідної документації консультаційного пункту. Проведені коригування Положення про консультаційний пункт з питань цивільного захисту при органах місцевого самоврядування, житлово-експлуатаційній організації, Плану роботи пункту на рік, помісячних Графіків консультацій.

Методистом Центру перевірено здійснення на консультаційних пунктах консультацій, відповідно розроблених графіків, систематичність та правильність заповнення Журналу обліку консультацій, наявність у консультантів посвідчень про функціональне навчання в НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області, розроблених функціональних обов’язків відповідальної особи. Оцінено стан наочних матеріалів (стендів) та інформаційно-довідкових кутків, які розміщені в приміщеннях консультаційних пунктів, майна цивільного захисту.

Посадовим особам, відповідальним за функціонування консультаційних пунктів, були надані в електронному та друкованому вигляді пам’ятки застережливого характеру та навчальні матеріали, які використовуються під час роботи з непрацюючим населенням, електронні версії навчально-методичних посібників.

 DSN2017061.jpgDSN2017062.jpg

DSN2017063.jpg

Методист обласного методичного кабінету

НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області                        В. Нестеренко


   
Останні новини
13 Жовтня15:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Патріотично-виховний захід напередодні Дня захисника України
13 Жовтня15:27 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт продовжує роботу
13 Жовтня15:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Підвищуємо професійну майстерність
13 Жовтня15:05 Навчання юних мешканців постраждалих від вибухів територій
13 Жовтня14:59 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Участь у Покровському ярмарку
9 Жовтня13:44 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської облсті. Участь у семінарі з питань цивільного захисту
6 Жовтня16:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Чергове засідання педагогічної ради
6 Жовтня16:11 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Педагогічна рада
6 Жовтня16:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Вдосконалюємо практичні навички
6 Жовтня16:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Проведення інструктивно-методичного заняття на ПАТ “Завод крупних електричних машин”
6 Жовтня16:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Спеціальне об’єктове тренування на Херсонському електромеханічному заводі
2 Жовтня17:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. Навчання населення об’єднаних територіальних громад області
2 Жовтня17:02 НМЦ ЦЗ та БЖД РІвненської області. Світле свято осені
2 Жовтня16:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт продовжує роботу
2 Жовтня16:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Центр взяв участь у зборах з начальниками відділів та фахівцями з питань цивільного захисту
Останні новини