ГоловнаОстанні новини4 Липня, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Методичне керівництво діяльністю консультаційних пунктів з питань цивільного захисту при органах місцевого самоврядування та житлово-експлуатаційних організаціях

Опубліковано: 04.07.2017, 17:51

У рамках підготовки області до проведення командно-штабного навчання територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ Кіровоградської області у липні 2017 року методистом обласного методичного кабінету Александровою Т.Ф. були здійснені заходи методичного керівництва діяльністю консультаційних пунктів з питань цивільного захисту при органах місцевого самоврядування та житлово-експлуатаційних організаціях у п’яти населених пунктах Знам’янського району. Були відвідані консультаційні пункти з питань цивільного захисту у Дмитрівській, Суботцівській, Богданівській сільській раді, Знам’янській Другій селищній раді та КП Знам’янський комбінат комунальних послуг.

За результатами огляду матеріально-технічної бази пунктів та спілкування з посадовими особами призначеними відповідальними за їх функціонування, відмічено як зразковий консультаційний пункт, організований при Дмитрівській сільській раді. В якому створені умови для самостійного вивчення непрацюючим населенням тематики загальної підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях, а саме: відведено окреме приміщення, оснащене меблями, майном цивільного захисту, оформлене стендами за рекомендованою тематикою, забезпечений інформаційно-роз’яснювальними та навчальними матеріалами. Робота в даному консультаційному пункті ведеться планово, систематично, згідно розпорядчих, плануючих документів.

З метою удосконалення роботи консультаційних пунктів при інших при органах місцевого самоврядування, з посадовими особами, відповідальними за їх функціонування, були проведені консультації, координувалось ведення необхідної документації консультаційного пункту. Проведені коригування Положення про консультаційний пункт з питань цивільного захисту при органах місцевого самоврядування, житлово-експлуатаційній організації, Плану роботи пункту на рік, помісячних Графіків консультацій.

Методистом Центру перевірено здійснення на консультаційних пунктах консультацій, відповідно розроблених графіків, систематичність та правильність заповнення Журналу обліку консультацій, наявність у консультантів посвідчень про функціональне навчання в НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області, розроблених функціональних обов’язків відповідальної особи. Оцінено стан наочних матеріалів (стендів) та інформаційно-довідкових кутків, які розміщені в приміщеннях консультаційних пунктів, майна цивільного захисту.

Посадовим особам, відповідальним за функціонування консультаційних пунктів, були надані в електронному та друкованому вигляді пам’ятки застережливого характеру та навчальні матеріали, які використовуються під час роботи з непрацюючим населенням, електронні версії навчально-методичних посібників.

 DSN2017061.jpgDSN2017062.jpg

DSN2017063.jpg

Методист обласного методичного кабінету

НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області                        В. Нестеренко


   
Останні новини
24 Липня14:14 НМЦ ЦЗ та БЖД РІвненської області. Відпочивай, але про безпеку дбай!
24 Липня14:03 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Відбулась презентація проекту обласного центру з підготовки формувань цивільного захисту
24 Липня14:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. На Вінниччині відбулося урочисте відкриття Центру безпеки громадян
24 Липня13:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Навчаємо правилам безпеки життєдіяльності та діям у надзвичайних ситуаціях учасників потягу єднання “Труханівська Січ”
17 Липня14:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Історична творча кишенька Рівного
14 Липня11:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Планова перевірка діяльності Бердянських курсів
12 Липня12:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Змагання «Життя в безпеці» у дитячо-юнацькому оздоровчому комплексі «Чайка»
12 Липня11:24 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської обаласті. Мобільний консультаційний пункт продовжує роботу
10 Липня17:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. «Здорові діти – веселе літо»
10 Липня17:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Показове комплексне об’єктове навчання з питань цивільного захисту на ТОВ «Запорізькій титано-магнієвий комбінат»
6 Липня15:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Участь у нарадах по організації цивільного захисту у територіальних громадах
6 Липня11:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
5 Липня16:19 НМЦ ЦЗ та БЖД РІвненської області. До літнього пожежонебезпечного періоду готові
5 Липня16:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Засідання педагогічної ради
5 Липня16:09 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Проведення семінару з представниками тимчасових органів евакуації м. Знам’янка та Знам’янського району з питань підготовки до проведення командно-штабного навчання територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ Кіровоградської області
Останні новини