ГоловнаОстанні новини4 Липня, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Профілактика правопорушень: заняття з працівниками Центру

Опубліковано: 04.07.2017, 17:59

З метою забезпечення реалізації вимог нормативно-правових актів України та керівних документів ДСНС України з питань профілактики правопорушень та дотримання дисципліни серед працівників у навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області проведені заняття з працівниками Центру.

У ході заняття працівникам були доведені нормативно-правових акти України щодо запобігання корупційних діянь, проведена роз’яснювальна робота щодо недопущення злочинів у службовій діяльності, профілактики правопорушень та додержання дисципліни. Також було наголошено на недопущення випадків загибелі та травмування при виконання службових обов’язків.

Керівники структурних підрозділів Центру доповіли про посилення контролю за підготовкою, навчанням і виконанням підлеглими працівниками покладених на них посадових обов’язків, дотриманням ними законності у своїй діяльності.

Підводячи підсумки даного заняття, начальник Центру Тищенко М.А. наголосив про системність та комплексність у плануванні та реалізації заходів, спрямованих на зміцнення дисципліни і законності у Центрі.

 IMG20170635.jpg

 

Методист НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області                 В. Нестеренко


   
Останні новини
24 Липня14:14 НМЦ ЦЗ та БЖД РІвненської області. Відпочивай, але про безпеку дбай!
24 Липня14:03 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Відбулась презентація проекту обласного центру з підготовки формувань цивільного захисту
24 Липня14:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. На Вінниччині відбулося урочисте відкриття Центру безпеки громадян
24 Липня13:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Навчаємо правилам безпеки життєдіяльності та діям у надзвичайних ситуаціях учасників потягу єднання “Труханівська Січ”
17 Липня14:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Історична творча кишенька Рівного
14 Липня11:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Планова перевірка діяльності Бердянських курсів
12 Липня12:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Змагання «Життя в безпеці» у дитячо-юнацькому оздоровчому комплексі «Чайка»
12 Липня11:24 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської обаласті. Мобільний консультаційний пункт продовжує роботу
10 Липня17:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. «Здорові діти – веселе літо»
10 Липня17:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Показове комплексне об’єктове навчання з питань цивільного захисту на ТОВ «Запорізькій титано-магнієвий комбінат»
6 Липня15:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Участь у нарадах по організації цивільного захисту у територіальних громадах
6 Липня11:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
5 Липня16:19 НМЦ ЦЗ та БЖД РІвненської області. До літнього пожежонебезпечного періоду готові
5 Липня16:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Засідання педагогічної ради
5 Липня16:09 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Проведення семінару з представниками тимчасових органів евакуації м. Знам’янка та Знам’янського району з питань підготовки до проведення командно-штабного навчання територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ Кіровоградської області
Останні новини