ГоловнаОстанні новини5 Липня, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Підбито підсумки роботи за півріччя

Опубліковано: 05.07.2017, 16:01

27 червня 2017 року в Навчально-методичному центрі ЦЗ та БЖД Луганської області відбулось розширене засідання педагогічної ради, присвячене підсумкам роботи педагогічного колективу в першому півріччі та головним завданням на другу половину року.

Заступник начальника Центру з навчальної та виробничої роботи Федір Олешко виступив з доповіддю «Про основні підсумки навчальної діяльності педагогічного колективу Центру у І півріччі та головні завдання на ІІ півріччя 2017 року», у якій проаналізував результати виконання плану комплектування та стан навчання слухачів на договірних умовах у порівнянні  з аналогічним періодом минулого року. Розглянуто та обговорено шляхи подальшого вдосконалення роботи у даному напрямку.

Підсумки методичної роботи педагогічного колективу підбивали методисти Центру. Завідувач обласного методичного кабінету Алевтина Нетребенко проаналізувала проведення Днів цивільного захисту в загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладах та Тижнів безпеки дитини в дошкільних навчальних закладах, висвітлила аналіз взаємодії підрозділів Центру із засобами масової інформації, нагадала про вимоги до атестації педагогічних працівників.

Методист обласних курсів удосконалення керівних кадрів Олена Єфімова у своєму виступі говорила про підсумки та перспективи проведення відкритих занять на обласних та міських курсах.

Секретар педагогічної ради, методист обласного методичного кабінету Володимир Рижиков провів аналіз виконання рішень попередніх засідань педагогічної ради Центру; його колега Василь Вітченко проаналізував  показники практичної підготовки за  підсумками І півріччя, вказавши на недоліки, що потребують виправлення.

Про головні проблеми в навчальній та методичній роботі обласних курсів удосконалення керівних кадрів та заходи, спрямовані на її вдосконалення, в своєму виступі говорив завідувач курсів Олег Мараховський.

Завідувачі міських курсів доповіли про хід виконання плану-графіку практичної підготовки на 2017 рік та пов’язані з цим проблемні питання.

З нагальною інформацією щодо фінансової діяльності Центру виступила головний бухгалтер Олена Боброва. Про стан кадрового забезпечення за підсумками першого півріччя доповів фахівець з персоналу Юрій Паденко.

Засідання педагогічної ради завершилось підбиттям підсумків, яке провів начальник Центру Сергій Красюк. Він подякував колегам за плідну роботу та привітав із Днем Конституції України, побажавши всім професійних звершень, міцного здоров’я, миру й добробуту.

 P6270056.JPGP6270060.JPG

 

P6270063.JPGP6270066.JPG

P6270072.JPG

Алевтина Нетребенко,

завідувач обласного методичного кабінету

НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області


   
Останні новини
13 Жовтня15:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Патріотично-виховний захід напередодні Дня захисника України
13 Жовтня15:27 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт продовжує роботу
13 Жовтня15:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Підвищуємо професійну майстерність
13 Жовтня15:05 Навчання юних мешканців постраждалих від вибухів територій
13 Жовтня14:59 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Участь у Покровському ярмарку
9 Жовтня13:44 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської облсті. Участь у семінарі з питань цивільного захисту
6 Жовтня16:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Чергове засідання педагогічної ради
6 Жовтня16:11 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Педагогічна рада
6 Жовтня16:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Вдосконалюємо практичні навички
6 Жовтня16:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Проведення інструктивно-методичного заняття на ПАТ “Завод крупних електричних машин”
6 Жовтня16:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Спеціальне об’єктове тренування на Херсонському електромеханічному заводі
2 Жовтня17:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. Навчання населення об’єднаних територіальних громад області
2 Жовтня17:02 НМЦ ЦЗ та БЖД РІвненської області. Світле свято осені
2 Жовтня16:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт продовжує роботу
2 Жовтня16:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Центр взяв участь у зборах з начальниками відділів та фахівцями з питань цивільного захисту
Останні новини