ГоловнаОстанні новини5 Липня, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Підбито підсумки роботи за півріччя

Опубліковано: 05.07.2017, 16:01

27 червня 2017 року в Навчально-методичному центрі ЦЗ та БЖД Луганської області відбулось розширене засідання педагогічної ради, присвячене підсумкам роботи педагогічного колективу в першому півріччі та головним завданням на другу половину року.

Заступник начальника Центру з навчальної та виробничої роботи Федір Олешко виступив з доповіддю «Про основні підсумки навчальної діяльності педагогічного колективу Центру у І півріччі та головні завдання на ІІ півріччя 2017 року», у якій проаналізував результати виконання плану комплектування та стан навчання слухачів на договірних умовах у порівнянні  з аналогічним періодом минулого року. Розглянуто та обговорено шляхи подальшого вдосконалення роботи у даному напрямку.

Підсумки методичної роботи педагогічного колективу підбивали методисти Центру. Завідувач обласного методичного кабінету Алевтина Нетребенко проаналізувала проведення Днів цивільного захисту в загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладах та Тижнів безпеки дитини в дошкільних навчальних закладах, висвітлила аналіз взаємодії підрозділів Центру із засобами масової інформації, нагадала про вимоги до атестації педагогічних працівників.

Методист обласних курсів удосконалення керівних кадрів Олена Єфімова у своєму виступі говорила про підсумки та перспективи проведення відкритих занять на обласних та міських курсах.

Секретар педагогічної ради, методист обласного методичного кабінету Володимир Рижиков провів аналіз виконання рішень попередніх засідань педагогічної ради Центру; його колега Василь Вітченко проаналізував  показники практичної підготовки за  підсумками І півріччя, вказавши на недоліки, що потребують виправлення.

Про головні проблеми в навчальній та методичній роботі обласних курсів удосконалення керівних кадрів та заходи, спрямовані на її вдосконалення, в своєму виступі говорив завідувач курсів Олег Мараховський.

Завідувачі міських курсів доповіли про хід виконання плану-графіку практичної підготовки на 2017 рік та пов’язані з цим проблемні питання.

З нагальною інформацією щодо фінансової діяльності Центру виступила головний бухгалтер Олена Боброва. Про стан кадрового забезпечення за підсумками першого півріччя доповів фахівець з персоналу Юрій Паденко.

Засідання педагогічної ради завершилось підбиттям підсумків, яке провів начальник Центру Сергій Красюк. Він подякував колегам за плідну роботу та привітав із Днем Конституції України, побажавши всім професійних звершень, міцного здоров’я, миру й добробуту.

 P6270056.JPGP6270060.JPG

 

P6270063.JPGP6270066.JPG

P6270072.JPG

Алевтина Нетребенко,

завідувач обласного методичного кабінету

НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області


   
Останні новини
17 Липня16:45 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Мобільний навчально-консультаційний пункт про безпеку на воді
17 Липня09:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Участь у підготовчих заходах щодо проведення штабних тренувань
16 Липня15:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Підведено підсумки виїзних семінарів-навчань
13 Липня12:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпека під час канікул
6 Липня13:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Навчання населення правилам та порядку дій під час НС та виникнення пожеж
6 Липня09:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Відпрацьовували дії у разі виникнення надзвичайної ситуації на арсеналах та базах зберігання озброєння Збройних сил України
6 Липня08:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Робота мобільного навчально-консультаційного пункту на Запорізькому міському центральному пляжі
5 Липня14:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Співпраця з благодійним Фондом «Дорога к Дому»
3 Липня13:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Семінари – навчання з питань пожежної безпеки
3 Липня10:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Засідання методичної комісії
2 Липня14:31 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Підведені підсумки роботи навчально-методичного центру у І півріччі 2018 року
2 Липня13:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Оздоровлення та відпочинок з користю
2 Липня13:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Кропивницький: розгорнуто мобільний консультаційний пункт навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД
27 Червня12:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Виїзні семінар-навчання в районах Одеської області
27 Червня11:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. День професійної майстерності
Останні новини