ГоловнаОстанні новини5 Липня, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Підбито підсумки роботи за півріччя

Опубліковано: 05.07.2017, 16:01

27 червня 2017 року в Навчально-методичному центрі ЦЗ та БЖД Луганської області відбулось розширене засідання педагогічної ради, присвячене підсумкам роботи педагогічного колективу в першому півріччі та головним завданням на другу половину року.

Заступник начальника Центру з навчальної та виробничої роботи Федір Олешко виступив з доповіддю «Про основні підсумки навчальної діяльності педагогічного колективу Центру у І півріччі та головні завдання на ІІ півріччя 2017 року», у якій проаналізував результати виконання плану комплектування та стан навчання слухачів на договірних умовах у порівнянні  з аналогічним періодом минулого року. Розглянуто та обговорено шляхи подальшого вдосконалення роботи у даному напрямку.

Підсумки методичної роботи педагогічного колективу підбивали методисти Центру. Завідувач обласного методичного кабінету Алевтина Нетребенко проаналізувала проведення Днів цивільного захисту в загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладах та Тижнів безпеки дитини в дошкільних навчальних закладах, висвітлила аналіз взаємодії підрозділів Центру із засобами масової інформації, нагадала про вимоги до атестації педагогічних працівників.

Методист обласних курсів удосконалення керівних кадрів Олена Єфімова у своєму виступі говорила про підсумки та перспективи проведення відкритих занять на обласних та міських курсах.

Секретар педагогічної ради, методист обласного методичного кабінету Володимир Рижиков провів аналіз виконання рішень попередніх засідань педагогічної ради Центру; його колега Василь Вітченко проаналізував  показники практичної підготовки за  підсумками І півріччя, вказавши на недоліки, що потребують виправлення.

Про головні проблеми в навчальній та методичній роботі обласних курсів удосконалення керівних кадрів та заходи, спрямовані на її вдосконалення, в своєму виступі говорив завідувач курсів Олег Мараховський.

Завідувачі міських курсів доповіли про хід виконання плану-графіку практичної підготовки на 2017 рік та пов’язані з цим проблемні питання.

З нагальною інформацією щодо фінансової діяльності Центру виступила головний бухгалтер Олена Боброва. Про стан кадрового забезпечення за підсумками першого півріччя доповів фахівець з персоналу Юрій Паденко.

Засідання педагогічної ради завершилось підбиттям підсумків, яке провів начальник Центру Сергій Красюк. Він подякував колегам за плідну роботу та привітав із Днем Конституції України, побажавши всім професійних звершень, міцного здоров’я, миру й добробуту.

 P6270056.JPGP6270060.JPG

 

P6270063.JPGP6270066.JPG

P6270072.JPG

Алевтина Нетребенко,

завідувач обласного методичного кабінету

НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області


   
Останні новини
24 Липня14:14 НМЦ ЦЗ та БЖД РІвненської області. Відпочивай, але про безпеку дбай!
24 Липня14:03 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Відбулась презентація проекту обласного центру з підготовки формувань цивільного захисту
24 Липня14:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. На Вінниччині відбулося урочисте відкриття Центру безпеки громадян
24 Липня13:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Навчаємо правилам безпеки життєдіяльності та діям у надзвичайних ситуаціях учасників потягу єднання “Труханівська Січ”
17 Липня14:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Історична творча кишенька Рівного
14 Липня11:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Планова перевірка діяльності Бердянських курсів
12 Липня12:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Змагання «Життя в безпеці» у дитячо-юнацькому оздоровчому комплексі «Чайка»
12 Липня11:24 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської обаласті. Мобільний консультаційний пункт продовжує роботу
10 Липня17:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. «Здорові діти – веселе літо»
10 Липня17:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Показове комплексне об’єктове навчання з питань цивільного захисту на ТОВ «Запорізькій титано-магнієвий комбінат»
6 Липня15:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Участь у нарадах по організації цивільного захисту у територіальних громадах
6 Липня11:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
5 Липня16:19 НМЦ ЦЗ та БЖД РІвненської області. До літнього пожежонебезпечного періоду готові
5 Липня16:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Засідання педагогічної ради
5 Липня16:09 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Проведення семінару з представниками тимчасових органів евакуації м. Знам’янка та Знам’янського району з питань підготовки до проведення командно-штабного навчання територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ Кіровоградської області
Останні новини