ГоловнаОстанні новини5 Липня, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Підбито підсумки роботи за півріччя

Опубліковано: 05.07.2017, 16:01

27 червня 2017 року в Навчально-методичному центрі ЦЗ та БЖД Луганської області відбулось розширене засідання педагогічної ради, присвячене підсумкам роботи педагогічного колективу в першому півріччі та головним завданням на другу половину року.

Заступник начальника Центру з навчальної та виробничої роботи Федір Олешко виступив з доповіддю «Про основні підсумки навчальної діяльності педагогічного колективу Центру у І півріччі та головні завдання на ІІ півріччя 2017 року», у якій проаналізував результати виконання плану комплектування та стан навчання слухачів на договірних умовах у порівнянні  з аналогічним періодом минулого року. Розглянуто та обговорено шляхи подальшого вдосконалення роботи у даному напрямку.

Підсумки методичної роботи педагогічного колективу підбивали методисти Центру. Завідувач обласного методичного кабінету Алевтина Нетребенко проаналізувала проведення Днів цивільного захисту в загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладах та Тижнів безпеки дитини в дошкільних навчальних закладах, висвітлила аналіз взаємодії підрозділів Центру із засобами масової інформації, нагадала про вимоги до атестації педагогічних працівників.

Методист обласних курсів удосконалення керівних кадрів Олена Єфімова у своєму виступі говорила про підсумки та перспективи проведення відкритих занять на обласних та міських курсах.

Секретар педагогічної ради, методист обласного методичного кабінету Володимир Рижиков провів аналіз виконання рішень попередніх засідань педагогічної ради Центру; його колега Василь Вітченко проаналізував  показники практичної підготовки за  підсумками І півріччя, вказавши на недоліки, що потребують виправлення.

Про головні проблеми в навчальній та методичній роботі обласних курсів удосконалення керівних кадрів та заходи, спрямовані на її вдосконалення, в своєму виступі говорив завідувач курсів Олег Мараховський.

Завідувачі міських курсів доповіли про хід виконання плану-графіку практичної підготовки на 2017 рік та пов’язані з цим проблемні питання.

З нагальною інформацією щодо фінансової діяльності Центру виступила головний бухгалтер Олена Боброва. Про стан кадрового забезпечення за підсумками першого півріччя доповів фахівець з персоналу Юрій Паденко.

Засідання педагогічної ради завершилось підбиттям підсумків, яке провів начальник Центру Сергій Красюк. Він подякував колегам за плідну роботу та привітав із Днем Конституції України, побажавши всім професійних звершень, міцного здоров’я, миру й добробуту.

 P6270056.JPGP6270060.JPG

 

P6270063.JPGP6270066.JPG

P6270072.JPG

Алевтина Нетребенко,

завідувач обласного методичного кабінету

НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області


   
Останні новини
23 Лютого13:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Небезпеки поруч
22 Лютого17:11 НМЦ ЦЗ та БЖД Львівської області. Спеціальне об’єктове навчання з цивільного захисту на ВП шахті «Степова» ДП «Львіввугілля» м. Червонограда Львівської області
22 Лютого13:39 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Просвітницька робота в клубах за місцем проживання
22 Лютого13:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Інструктивно-методичне заняття з керівниками закладів загальної середньої та дошкільної освіти
20 Лютого17:09 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Заняття з питань пожежної безпеки у Чернівецькому прикордонному загоні
20 Лютого16:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Підготовка помічників вожатих з питань безпеки життєдіяльності
19 Лютого14:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області. Навчально-методичний семінар з методистами районних управлінь освіти та керівниками загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова
19 Лютого14:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Спеціальні об’єктові навчання в Ратнівської філії ПАТ «Волиньобленерго»
19 Лютого13:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Масляна в Sky UP – про безпеку на відпочинку
19 Лютого10:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Вчилися діяти при пожежі на автогазозаправній станції
16 Лютого15:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Навчально-методичний кабінет - вагомий внесок у навчання з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності
16 Лютого15:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Початок роботи оновленого кабінету навчального (інформаційних технологій)
14 Лютого16:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Засідання педагогічної ради
14 Лютого15:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Прийняв удар на себе, і врятував дівчинку
14 Лютого14:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Підвищуємо професійну майстерність педагогічних працівників
Останні новини