ГоловнаОстанні новини5 Липня, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Підбито підсумки роботи за півріччя

Опубліковано: 05.07.2017, 16:01

27 червня 2017 року в Навчально-методичному центрі ЦЗ та БЖД Луганської області відбулось розширене засідання педагогічної ради, присвячене підсумкам роботи педагогічного колективу в першому півріччі та головним завданням на другу половину року.

Заступник начальника Центру з навчальної та виробничої роботи Федір Олешко виступив з доповіддю «Про основні підсумки навчальної діяльності педагогічного колективу Центру у І півріччі та головні завдання на ІІ півріччя 2017 року», у якій проаналізував результати виконання плану комплектування та стан навчання слухачів на договірних умовах у порівнянні  з аналогічним періодом минулого року. Розглянуто та обговорено шляхи подальшого вдосконалення роботи у даному напрямку.

Підсумки методичної роботи педагогічного колективу підбивали методисти Центру. Завідувач обласного методичного кабінету Алевтина Нетребенко проаналізувала проведення Днів цивільного захисту в загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладах та Тижнів безпеки дитини в дошкільних навчальних закладах, висвітлила аналіз взаємодії підрозділів Центру із засобами масової інформації, нагадала про вимоги до атестації педагогічних працівників.

Методист обласних курсів удосконалення керівних кадрів Олена Єфімова у своєму виступі говорила про підсумки та перспективи проведення відкритих занять на обласних та міських курсах.

Секретар педагогічної ради, методист обласного методичного кабінету Володимир Рижиков провів аналіз виконання рішень попередніх засідань педагогічної ради Центру; його колега Василь Вітченко проаналізував  показники практичної підготовки за  підсумками І півріччя, вказавши на недоліки, що потребують виправлення.

Про головні проблеми в навчальній та методичній роботі обласних курсів удосконалення керівних кадрів та заходи, спрямовані на її вдосконалення, в своєму виступі говорив завідувач курсів Олег Мараховський.

Завідувачі міських курсів доповіли про хід виконання плану-графіку практичної підготовки на 2017 рік та пов’язані з цим проблемні питання.

З нагальною інформацією щодо фінансової діяльності Центру виступила головний бухгалтер Олена Боброва. Про стан кадрового забезпечення за підсумками першого півріччя доповів фахівець з персоналу Юрій Паденко.

Засідання педагогічної ради завершилось підбиттям підсумків, яке провів начальник Центру Сергій Красюк. Він подякував колегам за плідну роботу та привітав із Днем Конституції України, побажавши всім професійних звершень, міцного здоров’я, миру й добробуту.

 P6270056.JPGP6270060.JPG

 

P6270063.JPGP6270066.JPG

P6270072.JPG

Алевтина Нетребенко,

завідувач обласного методичного кабінету

НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області


   
Останні новини
7 Грудня14:57 Продовження навчально-методичного збору з керівниками НМЦ ЦЗ та БЖД
7 Грудня14:53 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Навчання з питань пожежної безпеки медичних працівників Луцького пологового будинку
4 Грудня17:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Майбутнє без СНІДУ: будь уважним до себе
4 Грудня17:10 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. На Буковині фінішував Тиждень знань основ безпеки життєдіяльності
4 Грудня17:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Педагоги Центру працюють над професійним вдосконаленням
4 Грудня17:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Відбулись підсумкові збори з начальниками відділів та фахівцями з питань цивільного захисту
1 Грудня14:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Вчимося жити у безпеці
30 Листопада13:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Засідання педагогічної ради Центру
30 Листопада13:39 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. Співпраця з методичними структурами органів управління освітою
30 Листопада13:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області. День викладача і майстра виробничого навчання
29 Листопада11:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Діагностовано ефективність діяльності курсів 3-ї категорії Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Луганської області
29 Листопада11:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Проведено практичний семінар „Організація заходів цивільного захисту керівниками ОСББ м. Рівне”
29 Листопада11:24 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Проведений День професійної майстерності для викладачів та майстрів виробничого навчання
29 Листопада11:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності в місті Нетішин
27 Листопада11:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області: Обласний майстер-клас «Майбутнє починається сьогодні»
Останні новини