ГоловнаОстанні новини5 Липня, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Проведення семінару з представниками тимчасових органів евакуації м. Знам’янка та Знам’янського району з питань підготовки до проведення командно-штабного навчання територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ Кіровоградської області

Опубліковано: 05.07.2017, 16:09

30 червня 2017 року педагогічними працівниками обласних та м. Кропивницький курсів удосконалення керівних кадрів НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області проведений міжрайонний семінар по вивченню вимог чинного законодавства України з питань планування та організації евакуації населення при виникненні надзвичайної ситуації, порядку створення та організації роботи збірних та приймальних пунктів евакуації. На семінарі були присутні представники Олександрівської та Знам’янської райдержадміністрацій, голови та секретарі районних комісій з питань евакуації, керівники збірних та приймальних пунктів евакуації Олександрівського та Знам’янського районів.

Викладач обласних курсів Центру Муконін Ю.В. провів змістовне заняття по вивченню вимог чинного законодавства України з питань евакуації. Після даного заняття  були проведені 2 практичні заняття: перше – по вивченню досвіду Богданівської ради Знам’янського району з питань організації роботи збірного пункту евакуації. Під час заняття представники Богданівської ради продемонстрували свої напрацювання: порядок складання оперативних та плануючих документів, практичну організацію прийому громадян, реєстрацію, надання допомоги, формування колон евакуйованого населення та відправлення їх до приймального пункту евакуації.

Друге практичне заняття було проведено на приймальному пункті евакуації, розміщеному в будівлі сільського клубу с.Суботці Суботцівської сільської ради Знам’янського району. Присутнім на заняттях була надана вичерпна інформація стосовно організації та роботи збірних та приймальних пунктів евакуації, надані необхідні рекомендації щодо покращення роботи, вказані основні недоліки виявлені під час проведення практичних занять.

Значну допомогу у підготовці та проведенні занять надали голова Знамянської райдержадміністрації Лукашов О.С. та провідний фахівець з питань цивільного захисту райдержадміністрації Гвоздик Л.А.

Проведення вказаного заходу сприятиме більш досконалій підготовці органів виконавчої влади, місцевого самоврядування до проведення командно-штабного навчання, яке буде проводитись 24-28 липня 2017 року, позитивно впливає на професійну підготовку керівників тимчасових органів з питань евакуації до виконання завдань за призначенням, що гарантуватиме безпеку громади в разі виникнення надзвичайних ситуацій.

 DSN30021.jpgDSN30026.jpg

Завідувач обласних та міста Кропивницький

курсів удосконалення керівних кадрів

НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області                                 Л.В. Шевченко


   
Останні новини
13 Жовтня15:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Патріотично-виховний захід напередодні Дня захисника України
13 Жовтня15:27 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт продовжує роботу
13 Жовтня15:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Підвищуємо професійну майстерність
13 Жовтня15:05 Навчання юних мешканців постраждалих від вибухів територій
13 Жовтня14:59 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Участь у Покровському ярмарку
9 Жовтня13:44 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської облсті. Участь у семінарі з питань цивільного захисту
6 Жовтня16:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Чергове засідання педагогічної ради
6 Жовтня16:11 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Педагогічна рада
6 Жовтня16:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Вдосконалюємо практичні навички
6 Жовтня16:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Проведення інструктивно-методичного заняття на ПАТ “Завод крупних електричних машин”
6 Жовтня16:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Спеціальне об’єктове тренування на Херсонському електромеханічному заводі
2 Жовтня17:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. Навчання населення об’єднаних територіальних громад області
2 Жовтня17:02 НМЦ ЦЗ та БЖД РІвненської області. Світле свято осені
2 Жовтня16:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт продовжує роботу
2 Жовтня16:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Центр взяв участь у зборах з начальниками відділів та фахівцями з питань цивільного захисту
Останні новини