ГоловнаОстанні новини5 Липня, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Проведення семінару з представниками тимчасових органів евакуації м. Знам’янка та Знам’янського району з питань підготовки до проведення командно-штабного навчання територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ Кіровоградської області

Опубліковано: 05.07.2017, 16:09

30 червня 2017 року педагогічними працівниками обласних та м. Кропивницький курсів удосконалення керівних кадрів НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області проведений міжрайонний семінар по вивченню вимог чинного законодавства України з питань планування та організації евакуації населення при виникненні надзвичайної ситуації, порядку створення та організації роботи збірних та приймальних пунктів евакуації. На семінарі були присутні представники Олександрівської та Знам’янської райдержадміністрацій, голови та секретарі районних комісій з питань евакуації, керівники збірних та приймальних пунктів евакуації Олександрівського та Знам’янського районів.

Викладач обласних курсів Центру Муконін Ю.В. провів змістовне заняття по вивченню вимог чинного законодавства України з питань евакуації. Після даного заняття  були проведені 2 практичні заняття: перше – по вивченню досвіду Богданівської ради Знам’янського району з питань організації роботи збірного пункту евакуації. Під час заняття представники Богданівської ради продемонстрували свої напрацювання: порядок складання оперативних та плануючих документів, практичну організацію прийому громадян, реєстрацію, надання допомоги, формування колон евакуйованого населення та відправлення їх до приймального пункту евакуації.

Друге практичне заняття було проведено на приймальному пункті евакуації, розміщеному в будівлі сільського клубу с.Суботці Суботцівської сільської ради Знам’янського району. Присутнім на заняттях була надана вичерпна інформація стосовно організації та роботи збірних та приймальних пунктів евакуації, надані необхідні рекомендації щодо покращення роботи, вказані основні недоліки виявлені під час проведення практичних занять.

Значну допомогу у підготовці та проведенні занять надали голова Знамянської райдержадміністрації Лукашов О.С. та провідний фахівець з питань цивільного захисту райдержадміністрації Гвоздик Л.А.

Проведення вказаного заходу сприятиме більш досконалій підготовці органів виконавчої влади, місцевого самоврядування до проведення командно-штабного навчання, яке буде проводитись 24-28 липня 2017 року, позитивно впливає на професійну підготовку керівників тимчасових органів з питань евакуації до виконання завдань за призначенням, що гарантуватиме безпеку громади в разі виникнення надзвичайних ситуацій.

 DSN30021.jpgDSN30026.jpg

Завідувач обласних та міста Кропивницький

курсів удосконалення керівних кадрів

НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області                                 Л.В. Шевченко


   
Останні новини
24 Липня14:14 НМЦ ЦЗ та БЖД РІвненської області. Відпочивай, але про безпеку дбай!
24 Липня14:03 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Відбулась презентація проекту обласного центру з підготовки формувань цивільного захисту
24 Липня14:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. На Вінниччині відбулося урочисте відкриття Центру безпеки громадян
24 Липня13:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Навчаємо правилам безпеки життєдіяльності та діям у надзвичайних ситуаціях учасників потягу єднання “Труханівська Січ”
17 Липня14:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Історична творча кишенька Рівного
14 Липня11:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Планова перевірка діяльності Бердянських курсів
12 Липня12:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Змагання «Життя в безпеці» у дитячо-юнацькому оздоровчому комплексі «Чайка»
12 Липня11:24 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської обаласті. Мобільний консультаційний пункт продовжує роботу
10 Липня17:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. «Здорові діти – веселе літо»
10 Липня17:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Показове комплексне об’єктове навчання з питань цивільного захисту на ТОВ «Запорізькій титано-магнієвий комбінат»
6 Липня15:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Участь у нарадах по організації цивільного захисту у територіальних громадах
6 Липня11:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
5 Липня16:19 НМЦ ЦЗ та БЖД РІвненської області. До літнього пожежонебезпечного періоду готові
5 Липня16:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Засідання педагогічної ради
5 Липня16:09 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Проведення семінару з представниками тимчасових органів евакуації м. Знам’янка та Знам’янського району з питань підготовки до проведення командно-штабного навчання територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ Кіровоградської області
Останні новини