ГоловнаОстанні новини5 Липня, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Засідання педагогічної ради

Опубліковано: 05.07.2017, 16:13

Педагогічна рада – колегіальний орган, що координує навчальну і навчально-методичну роботу та забезпечує розвиток й функціонування Навчально-методичного центру. У Навчально – методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області засідання педагогічної ради, у відповідності до вимог Положення, скликаються не рідше одного разу на два місяці. Чергове засідання проведено 30 червня. На порядку денному були розглянуті такі питання, як стан виконання завдань структурними підрозділами Центру щодо надання послуг з функціонального навчання, спеціальної підготовки, спеціального навчання з питань пожежної безпеки за контрактом у І півріччі 2017 року; організація роботи педагогічних працівників Центру щодо підготовки та проведення командно-штабних навчань і штабних тренувань з питань цивільного захисту з місцевими ланками територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ. Члени педагогічної ради заслухали звіт про роботу методичної комісії з функціонального навчання та підготовки населення до дій у НС. Особливу увагу приділили розгляду індивідуальних педагогічних завдань. Так, начальник Центру Мул А.М. представила для схвалення навчальний посібник «Інноваційні технологій у навчальному процесі в системі підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту», матеріали якого є цікавими і актуальними для використання під час проведення занять педпрацівниками Центру, адже допоможуть модернізувати освітній процес у відповідності до вимог сьогодення.

Викладацький склад Центру представив методичні посібники «Організація  цивільного захисту на промисловому суб’єкті господарювання», «Організація  цивільного захисту на сільськогосподарському суб’єкті господарювання», «Організація  цивільного захисту у вищому навчальному закладі» та «Організація  цивільного захисту Об’єднаної територіальної  громади (міської, селищної, сільської), сільської (селищної) ради». Дані посібники містять формалізовані документи з питань цивільного захисту відповідно до вимог чинного законодавства. Це дасть змогу працівникам Центру якісніше здійснювати методичний супровід практичної підготовки, а керівникам  відповідних суб’єктів господарювання впроваджувати заходи цивільного захисту на місцях.

Всі питання, що виносилися на педагогічну раду, розглянуті та схвалені.

Підбиваючи підсумки, начальник Центру Мул А.М. визначила основні напрямки вдосконалення роботи Центру, зазначивши позитивні результати та проблемні питання в роботі окремих структурних підрозділів.

 IMG_20170630_132049.jpgIMG_20170630_140526.jpg

IMG_20170630_141623.jpgIMG_20170630_142310.jpg

Старший викладач обласних та м. Хмельницький курсів

капітан служби цивільного захисту        Олександр Мосолов


   
Останні новини
24 Липня14:14 НМЦ ЦЗ та БЖД РІвненської області. Відпочивай, але про безпеку дбай!
24 Липня14:03 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Відбулась презентація проекту обласного центру з підготовки формувань цивільного захисту
24 Липня14:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. На Вінниччині відбулося урочисте відкриття Центру безпеки громадян
24 Липня13:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Навчаємо правилам безпеки життєдіяльності та діям у надзвичайних ситуаціях учасників потягу єднання “Труханівська Січ”
17 Липня14:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Історична творча кишенька Рівного
14 Липня11:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Планова перевірка діяльності Бердянських курсів
12 Липня12:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Змагання «Життя в безпеці» у дитячо-юнацькому оздоровчому комплексі «Чайка»
12 Липня11:24 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської обаласті. Мобільний консультаційний пункт продовжує роботу
10 Липня17:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. «Здорові діти – веселе літо»
10 Липня17:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Показове комплексне об’єктове навчання з питань цивільного захисту на ТОВ «Запорізькій титано-магнієвий комбінат»
6 Липня15:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Участь у нарадах по організації цивільного захисту у територіальних громадах
6 Липня11:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
5 Липня16:19 НМЦ ЦЗ та БЖД РІвненської області. До літнього пожежонебезпечного періоду готові
5 Липня16:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Засідання педагогічної ради
5 Липня16:09 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Проведення семінару з представниками тимчасових органів евакуації м. Знам’янка та Знам’янського району з питань підготовки до проведення командно-штабного навчання територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ Кіровоградської області
Останні новини