ГоловнаОстанні новини5 Липня, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Засідання педагогічної ради

Опубліковано: 05.07.2017, 16:13

Педагогічна рада – колегіальний орган, що координує навчальну і навчально-методичну роботу та забезпечує розвиток й функціонування Навчально-методичного центру. У Навчально – методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області засідання педагогічної ради, у відповідності до вимог Положення, скликаються не рідше одного разу на два місяці. Чергове засідання проведено 30 червня. На порядку денному були розглянуті такі питання, як стан виконання завдань структурними підрозділами Центру щодо надання послуг з функціонального навчання, спеціальної підготовки, спеціального навчання з питань пожежної безпеки за контрактом у І півріччі 2017 року; організація роботи педагогічних працівників Центру щодо підготовки та проведення командно-штабних навчань і штабних тренувань з питань цивільного захисту з місцевими ланками територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ. Члени педагогічної ради заслухали звіт про роботу методичної комісії з функціонального навчання та підготовки населення до дій у НС. Особливу увагу приділили розгляду індивідуальних педагогічних завдань. Так, начальник Центру Мул А.М. представила для схвалення навчальний посібник «Інноваційні технологій у навчальному процесі в системі підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту», матеріали якого є цікавими і актуальними для використання під час проведення занять педпрацівниками Центру, адже допоможуть модернізувати освітній процес у відповідності до вимог сьогодення.

Викладацький склад Центру представив методичні посібники «Організація  цивільного захисту на промисловому суб’єкті господарювання», «Організація  цивільного захисту на сільськогосподарському суб’єкті господарювання», «Організація  цивільного захисту у вищому навчальному закладі» та «Організація  цивільного захисту Об’єднаної територіальної  громади (міської, селищної, сільської), сільської (селищної) ради». Дані посібники містять формалізовані документи з питань цивільного захисту відповідно до вимог чинного законодавства. Це дасть змогу працівникам Центру якісніше здійснювати методичний супровід практичної підготовки, а керівникам  відповідних суб’єктів господарювання впроваджувати заходи цивільного захисту на місцях.

Всі питання, що виносилися на педагогічну раду, розглянуті та схвалені.

Підбиваючи підсумки, начальник Центру Мул А.М. визначила основні напрямки вдосконалення роботи Центру, зазначивши позитивні результати та проблемні питання в роботі окремих структурних підрозділів.

 IMG_20170630_132049.jpgIMG_20170630_140526.jpg

IMG_20170630_141623.jpgIMG_20170630_142310.jpg

Старший викладач обласних та м. Хмельницький курсів

капітан служби цивільного захисту        Олександр Мосолов


   
Останні новини
13 Жовтня15:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Патріотично-виховний захід напередодні Дня захисника України
13 Жовтня15:27 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт продовжує роботу
13 Жовтня15:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Підвищуємо професійну майстерність
13 Жовтня15:05 Навчання юних мешканців постраждалих від вибухів територій
13 Жовтня14:59 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Участь у Покровському ярмарку
9 Жовтня13:44 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської облсті. Участь у семінарі з питань цивільного захисту
6 Жовтня16:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Чергове засідання педагогічної ради
6 Жовтня16:11 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Педагогічна рада
6 Жовтня16:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Вдосконалюємо практичні навички
6 Жовтня16:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Проведення інструктивно-методичного заняття на ПАТ “Завод крупних електричних машин”
6 Жовтня16:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Спеціальне об’єктове тренування на Херсонському електромеханічному заводі
2 Жовтня17:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. Навчання населення об’єднаних територіальних громад області
2 Жовтня17:02 НМЦ ЦЗ та БЖД РІвненської області. Світле свято осені
2 Жовтня16:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт продовжує роботу
2 Жовтня16:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Центр взяв участь у зборах з начальниками відділів та фахівцями з питань цивільного захисту
Останні новини