ГоловнаОстанні новини19 Вересня, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД РІвненської області. Незабутнє святкування

Опубліковано: 19.09.2017, 17:24

9 вересня 2017 року з особливою урочистістю місто Вараш святкувало свою 44-ту річницю. Відзначати своє головне свято варашівці та гості міста почали з розважальної програми, яку підготували фахівці сфери Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Зокрема, вони провели виступи-змагання за міжнародним форматом  FCC (Firefighter Combat Challenge), вправно і оперативно виконували вправи з фізичним навантаженням, протягли рукавну лінію і гасили умовну пожежу, а також рятували умовно потерпілого із зони небезпеки.

Рятувальники демонстрували спецінструменти для порятунку травмованих під час дорожньо-транспортних пригод, алгоритм користування вогнегасниками та запропонували спробувати гасити полум’я всім охочим. Найбільш переповненим „атракціоном” став пожежний автомобіль, зі стріли якого діти мали можливість здійснити операцію самопорятунку за допомогою Куба життя. Знайшлись сміливці, які виявили бажання спробувати себе у ролі рятувальника та у спецодязі подолати смугу перешкод. Найменші та найсміливіші гості свята були нагороджені приємними подарунками.

Під час святкування працівники Кузнецовських курсів 3 категорії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області розгорнули мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

Фахівці Кузнецовських курсів ознайомили  громадян з діями в умовах надзвичайних ситуацій, поширювали пам’ятки застережного характеру, демонстрували мультфільми повчального змісту та фільми, створені педагогічними працівниками НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області, провели інструктаж з надання домедичної допомоги з практичним відпрацюванням штучного дихання і непрямого масажу серця на манекені-тренажері.

До найменших гостей працівники курсів в цікавій та доступній формі донесли основні правила безпеки, яких необхідно дотримуватись у повсякденному житті. Здобуті знання були закріплені під час проведення вікторини. За активну участь в естафетах, іграх та конкурсах діти отримали від працівників курсів солодкі подарунки.

Подібний захід жителі м. Вараш побачили вперше, але завдяки співпраці  працівників ГУ ДСНС України у Рівненській області, НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області, відділу культури та відділу з питань НС Вараської  міської ради запам’ятають його надовго.

 tyhj3.jpgtyhj8.jpgtyhj12.jpgtyhj14.jpgtyhj15.jpg

Ніна Регещук,
майстер виробничого навчання Кузнецовських курсів 3 категорії
НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області


   
Останні новини
23 Жовтня17:11 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Навчання керівників цивільного захисту загальноосвітніх навчальних закладів об’єднаних територіальних громад
23 Жовтня16:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Практичне заняття з надання першої допомоги
23 Жовтня16:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Вчимося безпеці
13 Жовтня15:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Патріотично-виховний захід напередодні Дня захисника України
13 Жовтня15:27 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт продовжує роботу
13 Жовтня15:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Підвищуємо професійну майстерність
13 Жовтня15:05 Навчання юних мешканців постраждалих від вибухів територій
13 Жовтня14:59 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Участь у Покровському ярмарку
9 Жовтня13:44 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської облсті. Участь у семінарі з питань цивільного захисту
6 Жовтня16:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Чергове засідання педагогічної ради
6 Жовтня16:11 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Педагогічна рада
6 Жовтня16:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Вдосконалюємо практичні навички
6 Жовтня16:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Проведення інструктивно-методичного заняття на ПАТ “Завод крупних електричних машин”
6 Жовтня16:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Спеціальне об’єктове тренування на Херсонському електромеханічному заводі
2 Жовтня17:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. Навчання населення об’єднаних територіальних громад області
Останні новини