ГоловнаОстанні новини19 Вересня, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД РІвненської області. Незабутнє святкування

Опубліковано: 19.09.2017, 17:24

9 вересня 2017 року з особливою урочистістю місто Вараш святкувало свою 44-ту річницю. Відзначати своє головне свято варашівці та гості міста почали з розважальної програми, яку підготували фахівці сфери Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Зокрема, вони провели виступи-змагання за міжнародним форматом  FCC (Firefighter Combat Challenge), вправно і оперативно виконували вправи з фізичним навантаженням, протягли рукавну лінію і гасили умовну пожежу, а також рятували умовно потерпілого із зони небезпеки.

Рятувальники демонстрували спецінструменти для порятунку травмованих під час дорожньо-транспортних пригод, алгоритм користування вогнегасниками та запропонували спробувати гасити полум’я всім охочим. Найбільш переповненим „атракціоном” став пожежний автомобіль, зі стріли якого діти мали можливість здійснити операцію самопорятунку за допомогою Куба життя. Знайшлись сміливці, які виявили бажання спробувати себе у ролі рятувальника та у спецодязі подолати смугу перешкод. Найменші та найсміливіші гості свята були нагороджені приємними подарунками.

Під час святкування працівники Кузнецовських курсів 3 категорії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області розгорнули мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

Фахівці Кузнецовських курсів ознайомили  громадян з діями в умовах надзвичайних ситуацій, поширювали пам’ятки застережного характеру, демонстрували мультфільми повчального змісту та фільми, створені педагогічними працівниками НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області, провели інструктаж з надання домедичної допомоги з практичним відпрацюванням штучного дихання і непрямого масажу серця на манекені-тренажері.

До найменших гостей працівники курсів в цікавій та доступній формі донесли основні правила безпеки, яких необхідно дотримуватись у повсякденному житті. Здобуті знання були закріплені під час проведення вікторини. За активну участь в естафетах, іграх та конкурсах діти отримали від працівників курсів солодкі подарунки.

Подібний захід жителі м. Вараш побачили вперше, але завдяки співпраці  працівників ГУ ДСНС України у Рівненській області, НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області, відділу культури та відділу з питань НС Вараської  міської ради запам’ятають його надовго.

 tyhj3.jpgtyhj8.jpgtyhj12.jpgtyhj14.jpgtyhj15.jpg

Ніна Регещук,
майстер виробничого навчання Кузнецовських курсів 3 категорії
НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області


   
Останні новини
23 Квітня16:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Щорічний фестиваль дружин юних пожежних відкрито!
23 Квітня15:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. День цивільного захисту в Луцьких навчальних закладах
23 Квітня14:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Всеукраїнська науково-практична конференція «Цивільна безпека як чинник розвитку виробничої та невиробничої сфер суспільства» на Волині
23 Квітня14:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Освітянам – додаткові знання і навички з питань цивільного захисту
20 Квітня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Показовий «День ЦЗ» в ЗОШ № 85 Київського району м. Одеса
20 Квітня14:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Кущовий семінар із працівниками закладів освіти на тему «Радіаційна небезпека»
20 Квітня14:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Підготовчі заходи до Тижня безпеки дитини у дошкільних установах
20 Квітня08:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Показовий День цивільного захисту у Слов’янській ЗОШ І-ІІІ ст. № 6
19 Квітня17:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Засідання педагогічної ради Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області
19 Квітня15:39 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Сучасний заклад освіти – територія безпеки
19 Квітня14:43 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Засідання педагогічної ради
19 Квітня14:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Продовження Дня професійної майстерності в Чернігові
19 Квітня14:27 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Відпрацювання алгоритму дій на випадок виникнення надзвичайних ситуацій на території військової частини
19 Квітня14:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Проведення Дня цивільного захисту в закладах загальної середньої освіти в рамках Тиждень знань безпеки життєдіяльності
19 Квітня10:53 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Активізуємо та поглиблюємо знання дітей, учнів та студентів з питань особистої та колективної безпеки
Останні новини