ГоловнаОстанні новини19 Вересня, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД РІвненської області. Незабутнє святкування

Опубліковано: 19.09.2017, 17:24

9 вересня 2017 року з особливою урочистістю місто Вараш святкувало свою 44-ту річницю. Відзначати своє головне свято варашівці та гості міста почали з розважальної програми, яку підготували фахівці сфери Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Зокрема, вони провели виступи-змагання за міжнародним форматом  FCC (Firefighter Combat Challenge), вправно і оперативно виконували вправи з фізичним навантаженням, протягли рукавну лінію і гасили умовну пожежу, а також рятували умовно потерпілого із зони небезпеки.

Рятувальники демонстрували спецінструменти для порятунку травмованих під час дорожньо-транспортних пригод, алгоритм користування вогнегасниками та запропонували спробувати гасити полум’я всім охочим. Найбільш переповненим „атракціоном” став пожежний автомобіль, зі стріли якого діти мали можливість здійснити операцію самопорятунку за допомогою Куба життя. Знайшлись сміливці, які виявили бажання спробувати себе у ролі рятувальника та у спецодязі подолати смугу перешкод. Найменші та найсміливіші гості свята були нагороджені приємними подарунками.

Під час святкування працівники Кузнецовських курсів 3 категорії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області розгорнули мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

Фахівці Кузнецовських курсів ознайомили  громадян з діями в умовах надзвичайних ситуацій, поширювали пам’ятки застережного характеру, демонстрували мультфільми повчального змісту та фільми, створені педагогічними працівниками НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області, провели інструктаж з надання домедичної допомоги з практичним відпрацюванням штучного дихання і непрямого масажу серця на манекені-тренажері.

До найменших гостей працівники курсів в цікавій та доступній формі донесли основні правила безпеки, яких необхідно дотримуватись у повсякденному житті. Здобуті знання були закріплені під час проведення вікторини. За активну участь в естафетах, іграх та конкурсах діти отримали від працівників курсів солодкі подарунки.

Подібний захід жителі м. Вараш побачили вперше, але завдяки співпраці  працівників ГУ ДСНС України у Рівненській області, НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області, відділу культури та відділу з питань НС Вараської  міської ради запам’ятають його надовго.

 tyhj3.jpgtyhj8.jpgtyhj12.jpgtyhj14.jpgtyhj15.jpg

Ніна Регещук,
майстер виробничого навчання Кузнецовських курсів 3 категорії
НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області


   
Останні новини
19 Січня16:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Велике і світле свято Хрещення Господнього
19 Січня10:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. Навчання слухачів категорії «Керівники загальноосвітніх навчальних закладів»
19 Січня09:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. На головній водоймі міста проведено профілактичні бесіди з рибалками
17 Січня15:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області: Новий навчальний рік розпочато.
17 Січня15:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Продовжуємо взаємодію з об’єднаними територіальними громадами області
17 Січня13:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Безпека громади – відповідальність місцевої влади
12 Січня16:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Розпочався новий навчальний рік
12 Січня15:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Кропивницький: Засідання педагогічної ради Центру
11 Січня17:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області Підбиття підсумків роботи Обласної науково-методичної ради з цивільного захисту, безпеки життєдіяльності та основ медичних знань
5 Січня09:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підведення підсумків роботи Центру за 2017 навчальний рік
2 Січня09:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Новорічне привітання
2 Січня09:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Підсумкове засідання педагогічної ради
2 Січня09:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Освітянська діяльність НМЦ Волинської області - підсумки та перспективи
2 Січня09:03 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Продовжуємо роботу з об’єднаними територіальними громадами Кіровоградської області
28 Грудня13:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Засідання педагогічної ради.
Останні новини