ГоловнаОстанні новини22 Вересня, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Навчальний семінар з питань цивільного захисту

Опубліковано: 22.09.2017, 14:03

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України та Постанови КМУ від 26.06.2013 №444 «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях» одним із пріоритетних  завдань є навчання населення діям в умовах можливих надзвичайних ситуацій.

20 вересня 2017 року на базі Межиріцької сільської ради Острозького району Головним управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області проведений  навчальний семінар щодо порядку дій населення в разі виникнення радіаційної аварії на ВП «Хмельницька атомна електростанція».

Участь у семінарі взяли представники Острозького, Здолбунівського, Гощанського районів та міста Острог. Зокрема, заступники керівників і посадові особи з питань цивільного захисту органів місцевої влади, очільники комісій з питань евакуації підприємств, установ і організацій, начальники збірних і проміжних пунктів евакуації населення, керівники та співробітники підрозділів ГУ ДСНС та місцеве населення.

Голова Острозької райдержадміністрації Богдан Турович привітав організаторів та учасників семінару. Заступник начальника ГУ ДСНС України у Рівненській області полковник служби цивільного захисту Олександр Мохрик розповів присутнім про матеріальні збитки, шкоду для здоров’я людей та екологічні проблеми у разі аварії на ВП «Хмельницька АЕС» з викидом радіоактивних речовин. Представники Хмельницької АЕС проінформували учасників семінару щодо характеристики атомної електростанції та заходів безпеки під час її експлуатації, екологічного контролю за станом довкілля поблизу станції та порядку оповіщення органів влади у випадку радіаційної аварій.

Заступник начальника управління організації реагування на надзвичайні ситуації та цивільного захисту полковник служби цивільного захисту Іван Жакун та провідний фахівець відділу організації заходів цивільного захисту капітан служби цивільного захисту Роман Бондар ГУ ДСНС  України у Рівненській області ознайомили присутніх із загальною інформацією з розвитку ядерної енергетики в Україні та світі, а також  алгоритму дій населення в разі радіаційної аварії на ХАЕС відповідно до рівнів небезпеки.

Фахівці Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Рівненської області розповіли про організацію роботи збірних пунктів евакуації.

В ході семінару було продемонстровано відеоролики  „Дії населення за сигналом „УВАГА ВСІМ!” та „Порядок укриття населення в захисних спорудах цивільного захисту”. Серед присутніх були розповсюджені пам’ятки та інструкції щодо порядку дій в разі радіаційної аварії на ХАЕС.

У практичній частині семінар-наради завідувачем сектору з питань надзвичайних ситуацій Острозької райдержадміністрації  Віктором Мартинюком  та завідувачем  Острозьких курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Ярославом  Андросюком  було проведено практичне заняття з розгортання та роботи збірного пункту евакуації населення.

 SAM_3323.JPG

Віктор Зейда,

викладач НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області                                                          


   
Останні новини
19 Січня16:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Велике і світле свято Хрещення Господнього
19 Січня10:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. Навчання слухачів категорії «Керівники загальноосвітніх навчальних закладів»
19 Січня09:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. На головній водоймі міста проведено профілактичні бесіди з рибалками
17 Січня15:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області: Новий навчальний рік розпочато.
17 Січня15:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Продовжуємо взаємодію з об’єднаними територіальними громадами області
17 Січня13:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Безпека громади – відповідальність місцевої влади
12 Січня16:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Розпочався новий навчальний рік
12 Січня15:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Кропивницький: Засідання педагогічної ради Центру
11 Січня17:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області Підбиття підсумків роботи Обласної науково-методичної ради з цивільного захисту, безпеки життєдіяльності та основ медичних знань
5 Січня09:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підведення підсумків роботи Центру за 2017 навчальний рік
2 Січня09:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Новорічне привітання
2 Січня09:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Підсумкове засідання педагогічної ради
2 Січня09:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Освітянська діяльність НМЦ Волинської області - підсумки та перспективи
2 Січня09:03 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Продовжуємо роботу з об’єднаними територіальними громадами Кіровоградської області
28 Грудня13:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Засідання педагогічної ради.
Останні новини