ГоловнаОстанні новини25 Вересня, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської облаті. Пріоритети керівництва закладів обласного центру – функціональне навчання у сфері цивільного захисту.

Опубліковано: 25.09.2017, 16:01

22 вересня на базі Навчально - методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області  за ініціативи керівництва  закладу та виконавчого комітету Луцької міської ради відбулась консультаційно – методична  нарада, на яку прибули  відповідальні працівники  з питань цивільного захисту  об’єктів господарської діяльності міста.

Мета заходу - функціональне навчання  у сфері цивільного захисту керівного складу та фахівців підприємств, установ та організацій, закладів обласного центру та розгляд питання щодо удосконалення та організації навчального процесу згідно Постанови   Кабінету Міністрів № 819 від 23 жовтня 2013 р..

 З вступним словом перед учасниками наради  виступив начальник центру    Сергій Шмига, який відзначив важливість та необхідність проведення підготовки керівних кадрів, фахівців та працівників об’єктів  господарювання міста з питань цивільного захисту.   Керівник центру зазначив, що працівники  НМЦ ЦЗ та БЖД нададуть методичну допомогу зі всіх питань цивільного захисту відповідальним працівникам міста.  

Основне завдання керівника підприємства та відповідального працівника з питань цивільного захисту на даному етапі  - правильно сформувати заявку на функціональне навчання  на 2018 рік.

Про важливість  організації заходів цивільного захисту   на об’єктах господарської діяльності міста у своєму виступі також зазначив заступник  начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Луцької міської ради Анатолій Свірський.

 Учасники заходу були ознайомлені із нормативно – правовою базою з питань цивільного заходу,  аналізом надзвичайних ситуацій за І півріччя поточного року.   Також присутнім було роз’яснено вимоги  Постанови   Кабінету Міністрів № 819  щодо  формування заявки на функціональне навчання в розрізі кожної категорії. Під час проведення заходу працівники центру відповіли на всі запитання, які активно ставили присутні.

 В результаті занять учасники навчання отримали вичерпну та корисну інформацію, яка обов’язково стане у нагоді в процесі подальшої діяльності щодо організації цивільного захисту  на кожному підприємстві, в установі та організації міста.

                                                               DSCN0468.JPG

НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області

Обласний методичний кабінет


   
Останні новини
19 Січня16:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Велике і світле свято Хрещення Господнього
19 Січня10:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. Навчання слухачів категорії «Керівники загальноосвітніх навчальних закладів»
19 Січня09:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. На головній водоймі міста проведено профілактичні бесіди з рибалками
17 Січня15:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області: Новий навчальний рік розпочато.
17 Січня15:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Продовжуємо взаємодію з об’єднаними територіальними громадами області
17 Січня13:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Безпека громади – відповідальність місцевої влади
12 Січня16:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Розпочався новий навчальний рік
12 Січня15:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Кропивницький: Засідання педагогічної ради Центру
11 Січня17:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області Підбиття підсумків роботи Обласної науково-методичної ради з цивільного захисту, безпеки життєдіяльності та основ медичних знань
5 Січня09:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підведення підсумків роботи Центру за 2017 навчальний рік
2 Січня09:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Новорічне привітання
2 Січня09:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Підсумкове засідання педагогічної ради
2 Січня09:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Освітянська діяльність НМЦ Волинської області - підсумки та перспективи
2 Січня09:03 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Продовжуємо роботу з об’єднаними територіальними громадами Кіровоградської області
28 Грудня13:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Засідання педагогічної ради.
Останні новини