ГоловнаОстанні новини25 Вересня, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської облаті. Пріоритети керівництва закладів обласного центру – функціональне навчання у сфері цивільного захисту.

Опубліковано: 25.09.2017, 16:01

22 вересня на базі Навчально - методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області  за ініціативи керівництва  закладу та виконавчого комітету Луцької міської ради відбулась консультаційно – методична  нарада, на яку прибули  відповідальні працівники  з питань цивільного захисту  об’єктів господарської діяльності міста.

Мета заходу - функціональне навчання  у сфері цивільного захисту керівного складу та фахівців підприємств, установ та організацій, закладів обласного центру та розгляд питання щодо удосконалення та організації навчального процесу згідно Постанови   Кабінету Міністрів № 819 від 23 жовтня 2013 р..

 З вступним словом перед учасниками наради  виступив начальник центру    Сергій Шмига, який відзначив важливість та необхідність проведення підготовки керівних кадрів, фахівців та працівників об’єктів  господарювання міста з питань цивільного захисту.   Керівник центру зазначив, що працівники  НМЦ ЦЗ та БЖД нададуть методичну допомогу зі всіх питань цивільного захисту відповідальним працівникам міста.  

Основне завдання керівника підприємства та відповідального працівника з питань цивільного захисту на даному етапі  - правильно сформувати заявку на функціональне навчання  на 2018 рік.

Про важливість  організації заходів цивільного захисту   на об’єктах господарської діяльності міста у своєму виступі також зазначив заступник  начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Луцької міської ради Анатолій Свірський.

 Учасники заходу були ознайомлені із нормативно – правовою базою з питань цивільного заходу,  аналізом надзвичайних ситуацій за І півріччя поточного року.   Також присутнім було роз’яснено вимоги  Постанови   Кабінету Міністрів № 819  щодо  формування заявки на функціональне навчання в розрізі кожної категорії. Під час проведення заходу працівники центру відповіли на всі запитання, які активно ставили присутні.

 В результаті занять учасники навчання отримали вичерпну та корисну інформацію, яка обов’язково стане у нагоді в процесі подальшої діяльності щодо організації цивільного захисту  на кожному підприємстві, в установі та організації міста.

                                                               DSCN0468.JPG

НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області

Обласний методичний кабінет


   
Останні новини
23 Квітня16:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Щорічний фестиваль дружин юних пожежних відкрито!
23 Квітня15:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. День цивільного захисту в Луцьких навчальних закладах
23 Квітня14:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Всеукраїнська науково-практична конференція «Цивільна безпека як чинник розвитку виробничої та невиробничої сфер суспільства» на Волині
23 Квітня14:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Освітянам – додаткові знання і навички з питань цивільного захисту
20 Квітня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Показовий «День ЦЗ» в ЗОШ № 85 Київського району м. Одеса
20 Квітня14:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Кущовий семінар із працівниками закладів освіти на тему «Радіаційна небезпека»
20 Квітня14:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Підготовчі заходи до Тижня безпеки дитини у дошкільних установах
20 Квітня08:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Показовий День цивільного захисту у Слов’янській ЗОШ І-ІІІ ст. № 6
19 Квітня17:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Засідання педагогічної ради Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області
19 Квітня15:39 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Сучасний заклад освіти – територія безпеки
19 Квітня14:43 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Засідання педагогічної ради
19 Квітня14:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Продовження Дня професійної майстерності в Чернігові
19 Квітня14:27 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Відпрацювання алгоритму дій на випадок виникнення надзвичайних ситуацій на території військової частини
19 Квітня14:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Проведення Дня цивільного захисту в закладах загальної середньої освіти в рамках Тиждень знань безпеки життєдіяльності
19 Квітня10:53 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Активізуємо та поглиблюємо знання дітей, учнів та студентів з питань особистої та колективної безпеки
Останні новини