ГоловнаОстанні новини25 Вересня, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської облаті. Пріоритети керівництва закладів обласного центру – функціональне навчання у сфері цивільного захисту.

Опубліковано: 25.09.2017, 16:01

22 вересня на базі Навчально - методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області  за ініціативи керівництва  закладу та виконавчого комітету Луцької міської ради відбулась консультаційно – методична  нарада, на яку прибули  відповідальні працівники  з питань цивільного захисту  об’єктів господарської діяльності міста.

Мета заходу - функціональне навчання  у сфері цивільного захисту керівного складу та фахівців підприємств, установ та організацій, закладів обласного центру та розгляд питання щодо удосконалення та організації навчального процесу згідно Постанови   Кабінету Міністрів № 819 від 23 жовтня 2013 р..

 З вступним словом перед учасниками наради  виступив начальник центру    Сергій Шмига, який відзначив важливість та необхідність проведення підготовки керівних кадрів, фахівців та працівників об’єктів  господарювання міста з питань цивільного захисту.   Керівник центру зазначив, що працівники  НМЦ ЦЗ та БЖД нададуть методичну допомогу зі всіх питань цивільного захисту відповідальним працівникам міста.  

Основне завдання керівника підприємства та відповідального працівника з питань цивільного захисту на даному етапі  - правильно сформувати заявку на функціональне навчання  на 2018 рік.

Про важливість  організації заходів цивільного захисту   на об’єктах господарської діяльності міста у своєму виступі також зазначив заступник  начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Луцької міської ради Анатолій Свірський.

 Учасники заходу були ознайомлені із нормативно – правовою базою з питань цивільного заходу,  аналізом надзвичайних ситуацій за І півріччя поточного року.   Також присутнім було роз’яснено вимоги  Постанови   Кабінету Міністрів № 819  щодо  формування заявки на функціональне навчання в розрізі кожної категорії. Під час проведення заходу працівники центру відповіли на всі запитання, які активно ставили присутні.

 В результаті занять учасники навчання отримали вичерпну та корисну інформацію, яка обов’язково стане у нагоді в процесі подальшої діяльності щодо організації цивільного захисту  на кожному підприємстві, в установі та організації міста.

                                                               DSCN0468.JPG

НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області

Обласний методичний кабінет


   
Останні новини
23 Жовтня17:11 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Навчання керівників цивільного захисту загальноосвітніх навчальних закладів об’єднаних територіальних громад
23 Жовтня16:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Практичне заняття з надання першої допомоги
23 Жовтня16:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Вчимося безпеці
13 Жовтня15:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Патріотично-виховний захід напередодні Дня захисника України
13 Жовтня15:27 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт продовжує роботу
13 Жовтня15:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Підвищуємо професійну майстерність
13 Жовтня15:05 Навчання юних мешканців постраждалих від вибухів територій
13 Жовтня14:59 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Участь у Покровському ярмарку
9 Жовтня13:44 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської облсті. Участь у семінарі з питань цивільного захисту
6 Жовтня16:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Чергове засідання педагогічної ради
6 Жовтня16:11 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Педагогічна рада
6 Жовтня16:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Вдосконалюємо практичні навички
6 Жовтня16:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Проведення інструктивно-методичного заняття на ПАТ “Завод крупних електричних машин”
6 Жовтня16:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Спеціальне об’єктове тренування на Херсонському електромеханічному заводі
2 Жовтня17:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. Навчання населення об’єднаних територіальних громад області
Останні новини