ГоловнаОстанні новини25 Вересня, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Комплексне об’єктове тренування з питань цивільного захисту в Запорізькому державному медичному університеті

Опубліковано: 25.09.2017, 16:11

Відповідно до план – графіку практичної підготовки, 21 вересня поточного року в Запорізькому державному медичному університеті проведено комплексне об’єктове тренування з питань цивільного захисту.

Фахівець з питань цивільного захисту університету Мокров В. В. відповідально поставився до проведення тренування. Після консультацій з керівництвом університету і майстром виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та м. Запоріжжя курсів удосконалення керівних кадрів НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області Барабашем В.К., він запропонував актуальну для університету тему тренування: «Дії керівного складу, формувань цивільного захисту, працюючого персоналу при проведенні робіт у ході ліквідації пожежі в гуртожитку ЗДМУ». Тема є актуальною тому, що на обмеженій території університету знаходяться більш ніж 12000 студентів та 1500 співробітників. На підставі теми визначилась мета тренування.

В підготовчий період Мокровим В. В. за допомогою представника НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області МВН Барабаша В.К. розроблено та затверджено наказ ректора про підготовку і проведення комплексного об'єктового тренування, календарний план, задум проведення та план проведення комплексного об'єктового тренування з питань цивільного захисту університету.

Майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та м. Запоріжжя курсів удосконалення керівних кадрів І категорії  Барабаш В. К. здійснював методичний супровід підготовки та проведення тренування.

Була надана методична допомога у відпрацюванні особистих планів заступників, помічників керівника тренування та посередників з проведення тренування, алгоритм дій формувань цивільного захисту у ході виконання завдань за призначенням.

З керівництвом тренування, керівниками формувань ЦЗ університету проведені інструктивно-методичні заняття, на яких були відпрацьовані документи тренування, перевірено ступінь готовності формувань ЦЗ до дій у надзвичайних ситуаціях, проведені інструктажі з посередниками і керівниками на робочих місцях.

Закінчився підготовчий період тренування перевіркою готовності його учасників до проведення комісією університету, призначеною  ректором.

В ході проведення заходу особлива увага зверталася на вироблення єдиних поглядів щодо організації та методики проведення комплексного об’єктового тренування з питань цивільного захисту. Під час тренування відпрацьовувались питання евакуації працівників та студентів, а також дії формувань у надзвичайних ситуаціях, що виникли внаслідок пожежі.

Керівники формувань цивільного захисту та працівники університету набули практичні вміння та навички з проведення заходів цивільного захисту, вивчили правилами поведінки при загрозі надзвичайної ситуації, закріпили теоретичні знання та набули практичні навички щодо дій в надзвичайних ситуаціях, що можуть виникнути внаслідок пожежі.

Підсумки проведення комплексного об’єктового тренування з питань цивільного захисту підвів ректор університету, професор Колесник Ю. М., який особисто керував тренуванням. Під час розбору він нагадав тему, навчальну мету тренування, а потім послідовно розібрав та проаналізував дії тих, хто навчався, по етапам тренування.

В заключній частині розбору керівник тренування дав оцінку діям учасників тренування; поставив завдання щодо усунення виявлених недоліків. На підставі виявлених недоліків ректор надав розпорядження внести зміни до плану реагування на надзвичайні ситуації.

Підсумки навчання обговорені на розширеному засіданні об’єктової комісії з питань надзвичайної ситуації.

 IMG_8187.JPGIMG_8184.JPG

 

Барабаш В. К.,

майстер виробничого навчання

циклу практичної підготовки

обласних та м. Запоріжжя курсів

удосконалення керівних кадрів І категорії

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області


   
Останні новини
23 Квітня16:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Щорічний фестиваль дружин юних пожежних відкрито!
23 Квітня15:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. День цивільного захисту в Луцьких навчальних закладах
23 Квітня14:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Всеукраїнська науково-практична конференція «Цивільна безпека як чинник розвитку виробничої та невиробничої сфер суспільства» на Волині
23 Квітня14:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Освітянам – додаткові знання і навички з питань цивільного захисту
20 Квітня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Показовий «День ЦЗ» в ЗОШ № 85 Київського району м. Одеса
20 Квітня14:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Кущовий семінар із працівниками закладів освіти на тему «Радіаційна небезпека»
20 Квітня14:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Підготовчі заходи до Тижня безпеки дитини у дошкільних установах
20 Квітня08:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Показовий День цивільного захисту у Слов’янській ЗОШ І-ІІІ ст. № 6
19 Квітня17:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Засідання педагогічної ради Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області
19 Квітня15:39 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Сучасний заклад освіти – територія безпеки
19 Квітня14:43 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Засідання педагогічної ради
19 Квітня14:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Продовження Дня професійної майстерності в Чернігові
19 Квітня14:27 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Відпрацювання алгоритму дій на випадок виникнення надзвичайних ситуацій на території військової частини
19 Квітня14:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Проведення Дня цивільного захисту в закладах загальної середньої освіти в рамках Тиждень знань безпеки життєдіяльності
19 Квітня10:53 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Активізуємо та поглиблюємо знання дітей, учнів та студентів з питань особистої та колективної безпеки
Останні новини