ГоловнаОстанні новини25 Вересня, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Комплексне об’єктове тренування з питань цивільного захисту в Запорізькому державному медичному університеті

Опубліковано: 25.09.2017, 16:11

Відповідно до план – графіку практичної підготовки, 21 вересня поточного року в Запорізькому державному медичному університеті проведено комплексне об’єктове тренування з питань цивільного захисту.

Фахівець з питань цивільного захисту університету Мокров В. В. відповідально поставився до проведення тренування. Після консультацій з керівництвом університету і майстром виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та м. Запоріжжя курсів удосконалення керівних кадрів НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області Барабашем В.К., він запропонував актуальну для університету тему тренування: «Дії керівного складу, формувань цивільного захисту, працюючого персоналу при проведенні робіт у ході ліквідації пожежі в гуртожитку ЗДМУ». Тема є актуальною тому, що на обмеженій території університету знаходяться більш ніж 12000 студентів та 1500 співробітників. На підставі теми визначилась мета тренування.

В підготовчий період Мокровим В. В. за допомогою представника НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області МВН Барабаша В.К. розроблено та затверджено наказ ректора про підготовку і проведення комплексного об'єктового тренування, календарний план, задум проведення та план проведення комплексного об'єктового тренування з питань цивільного захисту університету.

Майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та м. Запоріжжя курсів удосконалення керівних кадрів І категорії  Барабаш В. К. здійснював методичний супровід підготовки та проведення тренування.

Була надана методична допомога у відпрацюванні особистих планів заступників, помічників керівника тренування та посередників з проведення тренування, алгоритм дій формувань цивільного захисту у ході виконання завдань за призначенням.

З керівництвом тренування, керівниками формувань ЦЗ університету проведені інструктивно-методичні заняття, на яких були відпрацьовані документи тренування, перевірено ступінь готовності формувань ЦЗ до дій у надзвичайних ситуаціях, проведені інструктажі з посередниками і керівниками на робочих місцях.

Закінчився підготовчий період тренування перевіркою готовності його учасників до проведення комісією університету, призначеною  ректором.

В ході проведення заходу особлива увага зверталася на вироблення єдиних поглядів щодо організації та методики проведення комплексного об’єктового тренування з питань цивільного захисту. Під час тренування відпрацьовувались питання евакуації працівників та студентів, а також дії формувань у надзвичайних ситуаціях, що виникли внаслідок пожежі.

Керівники формувань цивільного захисту та працівники університету набули практичні вміння та навички з проведення заходів цивільного захисту, вивчили правилами поведінки при загрозі надзвичайної ситуації, закріпили теоретичні знання та набули практичні навички щодо дій в надзвичайних ситуаціях, що можуть виникнути внаслідок пожежі.

Підсумки проведення комплексного об’єктового тренування з питань цивільного захисту підвів ректор університету, професор Колесник Ю. М., який особисто керував тренуванням. Під час розбору він нагадав тему, навчальну мету тренування, а потім послідовно розібрав та проаналізував дії тих, хто навчався, по етапам тренування.

В заключній частині розбору керівник тренування дав оцінку діям учасників тренування; поставив завдання щодо усунення виявлених недоліків. На підставі виявлених недоліків ректор надав розпорядження внести зміни до плану реагування на надзвичайні ситуації.

Підсумки навчання обговорені на розширеному засіданні об’єктової комісії з питань надзвичайної ситуації.

 IMG_8187.JPGIMG_8184.JPG

 

Барабаш В. К.,

майстер виробничого навчання

циклу практичної підготовки

обласних та м. Запоріжжя курсів

удосконалення керівних кадрів І категорії

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області


   
Останні новини
10 Серпня13:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Показове спеціальне об’єктове навчання з питань цивільного захисту на ТОВ «Данон Дніпро»
7 Серпня15:31 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультативний пункт – ефективний захід з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях
6 Серпня13:27 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. З поглядом у майбутнє
31 Липня09:03 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. На ,,Новомалинській Любаві” працював мобільний навчально-консультаційний пункт
31 Липня08:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Продовжуємо взаємодію з об’єднаними територіальними громадами області
27 Липня15:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Тренування органів управління та сил цивільного захисту ланок територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Чернівецької області
27 Липня15:36 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Заняття щодо планування заходів цивільного захисту з фахівцями з питань цивільного захисту від районних державних адміністрацій, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад Одеської області
27 Липня09:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. Літо-пора не лише відпочинку, а й навчання дітей та молоді
27 Липня09:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Заняття з відповідальними за функціонування консультаційних пунктів з питань цивільного захисту при сільських (селищних) радах Новгородківського району Кіровоградської області
26 Липня16:24 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Щорічна Всеукраїнська інформаційно-просвітницька акція
25 Липня15:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Обговорюємо зміни у законодавстві з питань навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях
25 Липня14:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Корисний відпочинок
17 Липня16:45 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Мобільний навчально-консультаційний пункт про безпеку на воді
17 Липня09:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Участь у підготовчих заходах щодо проведення штабних тренувань
16 Липня15:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Підведено підсумки виїзних семінарів-навчань
Останні новини