ГоловнаОстанні новини25 Вересня, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Навчання фахівців цивільного захисту на договірних умовах

Опубліковано: 25.09.2017, 16:28

Ситуація в світі, в тому числі і в Україні, щодо небезпечних природних явищ, аварій і катастроф, без сумніву, характеризується як дуже складна. Тенденція зростання кількості надзвичайних ситуацій, важкість наслідків змушують розглядати їх як серйозну загрозу безпеці окремої людини, суспільству та навколишньому середовищу, а також стабільності розвитку економіки країни. Тому, запобігання надзвичайним ситуаціям, ліквідація їх наслідків, максимальне зниження масштабів втрат та збитків, а головне - забезпечення захисту населення і територій у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, перетворилося на загальнодержавну проблему і є одним з найважливіших завдань Енергодарських курсів  Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області.

У вересні 2017 року майстри виробничого навчання Енергодарських курсів ІІІ категорії на чолі з завідуючим курсів Кривопуском О.В., відповідно до плану комплектування та за заявкою здійснили підготовку керівників формувань цивільного захисту ТОВ ВО «Моліс», а саме надання методичних рекомендацій з питань організації, планування та здійснення заходів цивільного захисту на підприємствах, в установах, організаціях, розроблення програмної та навчально-методичної документації з навчання персоналу діям в умовах надзвичайних, аварійних ситуацій та в умовах терористичного акту, з питань пожежної безпеки посадових осіб та працівників, робота яких пов’язана з підвищеною пожежною небезпекою.

Педагогічні працівники Енергодарських курсів провели декілька тренінгів згідно планів навчальних програм постійно діючих семінарів. Так МВН Кісіль П.Є, провів пробне заняття з теми «Первинні та технічні засоби пожежогасіння. Вогнегасні речовини та порядок їх застосування», МВН Ситник А І. провів тренінг з теми «Робота з приладами радіаційної та хімічної розвідки, дозиметричного і хімічного контролю. Визначення ступеню зараження місцевості, техніки, споруд, продуктів харчування та поверхні тіла людини», МВН Соляник В.Я з теми «Надання само– і взаємодопомоги в умовах надзвичайних, аварійних ситуацій та терористичного акту».

Заняття з керівниками формувань ЦЗ ТОВ ВО «Моліс» пройшли на високому професійному рівні з використанням мультимедійного обладнання, які проходили жваво, слухачі задавали багато запитань, на які отримали кваліфіковані відповіді, і були задоволені проведеними заняттями, про що свідчать подяки від керівництва ТОВ ВО «Моліс» всім працівникам курсів.

Колектив Енергодарських курсів ІІІ категорії, маючи 30 річний досвід роботи у підготовці керівних кадрів та фахівців, плідно працює над вирішенням завдань ЦЗ, з оптимізмом дивиться у майбутнє системи підготовки населення України з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності та запрошує керівні кадри та фахівців суб’єктів господарювання на навчання.

 IMG_1731.jpgIMG_1732.jpg

 

Соляник В. Я.,

майстер виробничого навчання

Енергодарських курсів ІІІ категорії

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області


   
Останні новини
23 Жовтня17:11 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Навчання керівників цивільного захисту загальноосвітніх навчальних закладів об’єднаних територіальних громад
23 Жовтня16:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Практичне заняття з надання першої допомоги
23 Жовтня16:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Вчимося безпеці
13 Жовтня15:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Патріотично-виховний захід напередодні Дня захисника України
13 Жовтня15:27 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт продовжує роботу
13 Жовтня15:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Підвищуємо професійну майстерність
13 Жовтня15:05 Навчання юних мешканців постраждалих від вибухів територій
13 Жовтня14:59 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Участь у Покровському ярмарку
9 Жовтня13:44 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської облсті. Участь у семінарі з питань цивільного захисту
6 Жовтня16:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Чергове засідання педагогічної ради
6 Жовтня16:11 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Педагогічна рада
6 Жовтня16:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Вдосконалюємо практичні навички
6 Жовтня16:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Проведення інструктивно-методичного заняття на ПАТ “Завод крупних електричних машин”
6 Жовтня16:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Спеціальне об’єктове тренування на Херсонському електромеханічному заводі
2 Жовтня17:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. Навчання населення об’єднаних територіальних громад області
Останні новини