ГоловнаОстанні новини29 Вересня, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області.Інструктивно-методичний семінар для працівників Департаменту ЖКГ, енергетики та інфраструктури Вінницької облдержадміністрації

Опубліковано: 29.09.2017, 14:52

28 вересня 2017 року методистами обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області для працівників Департаменту ЖКГ, енергетики та інфраструктури Вінницької облдержадміністрації в рамках «Місячника цивільного захисту» був проведений інструктивно-методичний семінар на тему: «Основні поняття про надзвичайні ситуації. Правила поведінки та порядок дій в умовах їх загрози та виникнення».

На початку семінару завідувач обласним методичним кабінетом центру  Н.Вовченко проінформувала присутніх про стан природно-техногенної безпеки Вінницької області за 2016 рік, акцентувавши увагу на найбільш характерних і резонансних надзвичайних ситуаціях і подіях.

Методист обласного методичного кабінету Р. Гатауллін ознайомив учасників семінару з основними поняттями про надзвичайні ситуації, їх видами і рівнями, навів приклади таких ситуацій і небезпек, характерних для нашого регіону. Під час виступу були показані відеосюжети про резонансні надзвичайні ситуації природного, техногенного та соціального характеру. Аналізуючи причини виникнення надзвичайних ситуацій, методист звернув увагу присутніх на те, що в основі більшості з них є людський фактор.

Практична частина семінару  розпочалась виступом з елементами тренінгу. На конкретних прикладах було продемонстровано алгоритм дій за попереджувальним сигналом «Увага всім!». Після цього присутнім з використанням навчальних відео сюжетів було доведено порядок дій працівників у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій.

У завершальній частині учасники семінару були поінформовані про порядок навчання працівників на підприємствах, установах та організаціях області діям у надзвичайних ситуаціях, відповідно до «Організаційно-методичних вказівок з підготовки населення області до дій у надзвичайних ситуаціях на 2017 рік», затверджених Вінницькою облдержадміністрацією від 23.02.2017 р. № 246/4, а також було надано практичні рекомендації щодо активізації теоретичного і практичного навчання працівників у сфері цивільного захисту на суб’єкті господарювання.

 P1000380.JPGP1000375.JPG

Методист обласного методичного кабінету

НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області          

Р. Гатауллін  


   
Останні новини
23 Жовтня17:11 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Навчання керівників цивільного захисту загальноосвітніх навчальних закладів об’єднаних територіальних громад
23 Жовтня16:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Практичне заняття з надання першої допомоги
23 Жовтня16:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Вчимося безпеці
13 Жовтня15:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Патріотично-виховний захід напередодні Дня захисника України
13 Жовтня15:27 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт продовжує роботу
13 Жовтня15:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Підвищуємо професійну майстерність
13 Жовтня15:05 Навчання юних мешканців постраждалих від вибухів територій
13 Жовтня14:59 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Участь у Покровському ярмарку
9 Жовтня13:44 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської облсті. Участь у семінарі з питань цивільного захисту
6 Жовтня16:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Чергове засідання педагогічної ради
6 Жовтня16:11 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Педагогічна рада
6 Жовтня16:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Вдосконалюємо практичні навички
6 Жовтня16:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Проведення інструктивно-методичного заняття на ПАТ “Завод крупних електричних машин”
6 Жовтня16:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Спеціальне об’єктове тренування на Херсонському електромеханічному заводі
2 Жовтня17:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. Навчання населення об’єднаних територіальних громад області
Останні новини