ГоловнаОстанні новини29 Вересня, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області.Інструктивно-методичний семінар для працівників Департаменту ЖКГ, енергетики та інфраструктури Вінницької облдержадміністрації

Опубліковано: 29.09.2017, 14:52

28 вересня 2017 року методистами обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області для працівників Департаменту ЖКГ, енергетики та інфраструктури Вінницької облдержадміністрації в рамках «Місячника цивільного захисту» був проведений інструктивно-методичний семінар на тему: «Основні поняття про надзвичайні ситуації. Правила поведінки та порядок дій в умовах їх загрози та виникнення».

На початку семінару завідувач обласним методичним кабінетом центру  Н.Вовченко проінформувала присутніх про стан природно-техногенної безпеки Вінницької області за 2016 рік, акцентувавши увагу на найбільш характерних і резонансних надзвичайних ситуаціях і подіях.

Методист обласного методичного кабінету Р. Гатауллін ознайомив учасників семінару з основними поняттями про надзвичайні ситуації, їх видами і рівнями, навів приклади таких ситуацій і небезпек, характерних для нашого регіону. Під час виступу були показані відеосюжети про резонансні надзвичайні ситуації природного, техногенного та соціального характеру. Аналізуючи причини виникнення надзвичайних ситуацій, методист звернув увагу присутніх на те, що в основі більшості з них є людський фактор.

Практична частина семінару  розпочалась виступом з елементами тренінгу. На конкретних прикладах було продемонстровано алгоритм дій за попереджувальним сигналом «Увага всім!». Після цього присутнім з використанням навчальних відео сюжетів було доведено порядок дій працівників у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій.

У завершальній частині учасники семінару були поінформовані про порядок навчання працівників на підприємствах, установах та організаціях області діям у надзвичайних ситуаціях, відповідно до «Організаційно-методичних вказівок з підготовки населення області до дій у надзвичайних ситуаціях на 2017 рік», затверджених Вінницькою облдержадміністрацією від 23.02.2017 р. № 246/4, а також було надано практичні рекомендації щодо активізації теоретичного і практичного навчання працівників у сфері цивільного захисту на суб’єкті господарювання.

 P1000380.JPGP1000375.JPG

Методист обласного методичного кабінету

НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області          

Р. Гатауллін  


   
Останні новини
19 Січня16:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Велике і світле свято Хрещення Господнього
19 Січня10:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. Навчання слухачів категорії «Керівники загальноосвітніх навчальних закладів»
19 Січня09:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. На головній водоймі міста проведено профілактичні бесіди з рибалками
17 Січня15:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області: Новий навчальний рік розпочато.
17 Січня15:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Продовжуємо взаємодію з об’єднаними територіальними громадами області
17 Січня13:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Безпека громади – відповідальність місцевої влади
12 Січня16:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Розпочався новий навчальний рік
12 Січня15:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Кропивницький: Засідання педагогічної ради Центру
11 Січня17:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області Підбиття підсумків роботи Обласної науково-методичної ради з цивільного захисту, безпеки життєдіяльності та основ медичних знань
5 Січня09:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підведення підсумків роботи Центру за 2017 навчальний рік
2 Січня09:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Новорічне привітання
2 Січня09:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Підсумкове засідання педагогічної ради
2 Січня09:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Освітянська діяльність НМЦ Волинської області - підсумки та перспективи
2 Січня09:03 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Продовжуємо роботу з об’єднаними територіальними громадами Кіровоградської області
28 Грудня13:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Засідання педагогічної ради.
Останні новини