ГоловнаОстанні новини6 Жовтня, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Вдосконалюємо практичні навички

Опубліковано: 06.10.2017, 16:05

Згідно з планом-графіком практичної підготовки на суб’єктах господарювання м. Запоріжжя, на ПАТ  «Запоріжферосплав» були проведені планові комплексні об’єктові навчання з питань цивільного захисту.

В підготовчий період були проведені інструкторсько-методичні заняття з керівництвом навчань, заняття з спеціалізованими службами і формуваннями цивільного захисту підприємства. До кожного формування доведені завдання згідно з темою навчання, відпрацьовані функціональні обов’язки всіх працівників формувань цивільного захисту та відкориговані документи щодо підготовки навчання.

Практичні відпрацювання дій формувань були заплановані на 28 та 29 вересня поточного року.

Початку практичних дій передувала службова нарада під керуванням голови правління ПАТ «Запоріжферосплав» Кравченка Павла Олександровича. На засіданні було прийнято рішення проводити практичну фазу навчання в реальному часі для подальшого аналізу та внесення змін в плануючі документи з питань цивільного захисту. Хід проведення всіх заходів доручили освітлювати редакції об’єктової газети «Феросплавник». Про важливість проведення комплексного об’єктового навчання та готовність працівників, які входять до складу спеціалізованих служб і формувань цивільного захисту, доповів майстер виробничого навчання Балицький І.Т., якого було призначено посередником при керівнику навчань.

У визначений час, через головного диспетчера підприємства, були передані сигнали         оповіщення про надзвичайні ситуації. За задумом навчання, дії сил цивільного захисту підприємства відпрацьовувались на двох навчальних місцях.

При реагуванні на першу ввідну «Прорив газопроводу феросплавного газу», спрацювали газорятівна служба, керівництво цеху №4, газівники цеху № 4 та медичне формування цивільного захисту підприємства. В результаті злагоджених дій служб та формувань цивільного захисту ПАТ «Запоріжферосплав», в короткий термін було виявлено місце пошкодження трубопроводу, обмежено доступ до місця пошкодження, виявлено умовно постраждалого, надано йому першу допомогу, перекрито доступ газу та розпочато усунення пориву.

При реагуванні на другу ввідну «Пожежа на електричній підстанції №2, загорання трансформаторного масла», своєчасно спрацювали служби головного енергетика підприємства, пожежне та медичне формування цивільного захисту. Одночасно, головним диспетчером підприємства здійснено виклик пожежного підрозділу аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Запорізькій області, перевірено працездатність пожежного гідранту та вогнегасників. В ході відпрацювання ввідної було імітовано відключення електроживлення підстанції, знайдено умовно постраждалого та надано йому домедичну допомогу. В короткий термін умовна пожежа була локалізована та ліквідована.

Узагальнення підсумків навчань відбулося по закінченню практичних дій, передбачених планом навчань. За результатами проведених заходів було розроблено план усунення недоліків, які були виявлені під час проведення комплексного об’єктового навчання.

Комплексні об’єктові навчання на ПАТ «Запоріжферосплав» ще раз підкреслили свою корисність в справі підготовки спеціалізованих служб та формувань ЦЗ до виконання завдань за призначенням в умовах надзвичайних ситуацій.

  DSC_6004.jpgDSC_6035.jpgDSC_6013.jpg DSC_6037.jpg

Майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки

обласних та міста Запоріжжя курсів

удосконалення керівних кадрів

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області

Балицький І.Т.


   
Останні новини
21 Червня11:43 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Практичні заходи з ЦЗ в таборах відпочинку
21 Червня11:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Юним волинянам про безпеку
21 Червня09:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Безпека дитини влітку – відповідальність дорослих!
18 Червня11:24 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Фестиваль Дружин юних пожежних
14 Червня16:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. У Центрі триває робота із вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників
14 Червня11:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Вчимося безпечно жити
14 Червня10:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Мобільний пункт завітав до пришкільного оздоровчого табору
14 Червня10:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Семінар-практикум з фахівцями рятувальних постів
13 Червня17:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Табір „Юний рятувальник” – відпочиваємо навчаючись!
13 Червня09:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Проведено День педагогічної майстерності
13 Червня08:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Об’єктове тренування з питань цивільного захисту у ДНВЗ «Херсонський державний аграрний університет»
12 Червня15:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Підвищуємо професійну майстерність
12 Червня15:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Просвітницька робота в пришкільних оздоровчих таборах
11 Червня13:45 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. м. Суми: пройшли показові об'єктові навчання з питань цивільного захисту на базі КП “Міськводоканал”
11 Червня13:35 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Суми - місто безпеки
Останні новини