ГоловнаОстанні новини6 Жовтня, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Вдосконалюємо практичні навички

Опубліковано: 06.10.2017, 16:05

Згідно з планом-графіком практичної підготовки на суб’єктах господарювання м. Запоріжжя, на ПАТ  «Запоріжферосплав» були проведені планові комплексні об’єктові навчання з питань цивільного захисту.

В підготовчий період були проведені інструкторсько-методичні заняття з керівництвом навчань, заняття з спеціалізованими службами і формуваннями цивільного захисту підприємства. До кожного формування доведені завдання згідно з темою навчання, відпрацьовані функціональні обов’язки всіх працівників формувань цивільного захисту та відкориговані документи щодо підготовки навчання.

Практичні відпрацювання дій формувань були заплановані на 28 та 29 вересня поточного року.

Початку практичних дій передувала службова нарада під керуванням голови правління ПАТ «Запоріжферосплав» Кравченка Павла Олександровича. На засіданні було прийнято рішення проводити практичну фазу навчання в реальному часі для подальшого аналізу та внесення змін в плануючі документи з питань цивільного захисту. Хід проведення всіх заходів доручили освітлювати редакції об’єктової газети «Феросплавник». Про важливість проведення комплексного об’єктового навчання та готовність працівників, які входять до складу спеціалізованих служб і формувань цивільного захисту, доповів майстер виробничого навчання Балицький І.Т., якого було призначено посередником при керівнику навчань.

У визначений час, через головного диспетчера підприємства, були передані сигнали         оповіщення про надзвичайні ситуації. За задумом навчання, дії сил цивільного захисту підприємства відпрацьовувались на двох навчальних місцях.

При реагуванні на першу ввідну «Прорив газопроводу феросплавного газу», спрацювали газорятівна служба, керівництво цеху №4, газівники цеху № 4 та медичне формування цивільного захисту підприємства. В результаті злагоджених дій служб та формувань цивільного захисту ПАТ «Запоріжферосплав», в короткий термін було виявлено місце пошкодження трубопроводу, обмежено доступ до місця пошкодження, виявлено умовно постраждалого, надано йому першу допомогу, перекрито доступ газу та розпочато усунення пориву.

При реагуванні на другу ввідну «Пожежа на електричній підстанції №2, загорання трансформаторного масла», своєчасно спрацювали служби головного енергетика підприємства, пожежне та медичне формування цивільного захисту. Одночасно, головним диспетчером підприємства здійснено виклик пожежного підрозділу аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Запорізькій області, перевірено працездатність пожежного гідранту та вогнегасників. В ході відпрацювання ввідної було імітовано відключення електроживлення підстанції, знайдено умовно постраждалого та надано йому домедичну допомогу. В короткий термін умовна пожежа була локалізована та ліквідована.

Узагальнення підсумків навчань відбулося по закінченню практичних дій, передбачених планом навчань. За результатами проведених заходів було розроблено план усунення недоліків, які були виявлені під час проведення комплексного об’єктового навчання.

Комплексні об’єктові навчання на ПАТ «Запоріжферосплав» ще раз підкреслили свою корисність в справі підготовки спеціалізованих служб та формувань ЦЗ до виконання завдань за призначенням в умовах надзвичайних ситуацій.

  DSC_6004.jpgDSC_6035.jpgDSC_6013.jpg DSC_6037.jpg

Майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки

обласних та міста Запоріжжя курсів

удосконалення керівних кадрів

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області

Балицький І.Т.


   
Останні новини
7 Грудня14:57 Продовження навчально-методичного збору з керівниками НМЦ ЦЗ та БЖД
7 Грудня14:53 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Навчання з питань пожежної безпеки медичних працівників Луцького пологового будинку
4 Грудня17:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Майбутнє без СНІДУ: будь уважним до себе
4 Грудня17:10 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. На Буковині фінішував Тиждень знань основ безпеки життєдіяльності
4 Грудня17:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Педагоги Центру працюють над професійним вдосконаленням
4 Грудня17:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Відбулись підсумкові збори з начальниками відділів та фахівцями з питань цивільного захисту
1 Грудня14:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Вчимося жити у безпеці
30 Листопада13:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Засідання педагогічної ради Центру
30 Листопада13:39 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. Співпраця з методичними структурами органів управління освітою
30 Листопада13:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області. День викладача і майстра виробничого навчання
29 Листопада11:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Діагностовано ефективність діяльності курсів 3-ї категорії Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Луганської області
29 Листопада11:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Проведено практичний семінар „Організація заходів цивільного захисту керівниками ОСББ м. Рівне”
29 Листопада11:24 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Проведений День професійної майстерності для викладачів та майстрів виробничого навчання
29 Листопада11:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності в місті Нетішин
27 Листопада11:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області: Обласний майстер-клас «Майбутнє починається сьогодні»
Останні новини