ГоловнаОстанні новини6 Жовтня, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Вдосконалюємо практичні навички

Опубліковано: 06.10.2017, 16:05

Згідно з планом-графіком практичної підготовки на суб’єктах господарювання м. Запоріжжя, на ПАТ  «Запоріжферосплав» були проведені планові комплексні об’єктові навчання з питань цивільного захисту.

В підготовчий період були проведені інструкторсько-методичні заняття з керівництвом навчань, заняття з спеціалізованими службами і формуваннями цивільного захисту підприємства. До кожного формування доведені завдання згідно з темою навчання, відпрацьовані функціональні обов’язки всіх працівників формувань цивільного захисту та відкориговані документи щодо підготовки навчання.

Практичні відпрацювання дій формувань були заплановані на 28 та 29 вересня поточного року.

Початку практичних дій передувала службова нарада під керуванням голови правління ПАТ «Запоріжферосплав» Кравченка Павла Олександровича. На засіданні було прийнято рішення проводити практичну фазу навчання в реальному часі для подальшого аналізу та внесення змін в плануючі документи з питань цивільного захисту. Хід проведення всіх заходів доручили освітлювати редакції об’єктової газети «Феросплавник». Про важливість проведення комплексного об’єктового навчання та готовність працівників, які входять до складу спеціалізованих служб і формувань цивільного захисту, доповів майстер виробничого навчання Балицький І.Т., якого було призначено посередником при керівнику навчань.

У визначений час, через головного диспетчера підприємства, були передані сигнали         оповіщення про надзвичайні ситуації. За задумом навчання, дії сил цивільного захисту підприємства відпрацьовувались на двох навчальних місцях.

При реагуванні на першу ввідну «Прорив газопроводу феросплавного газу», спрацювали газорятівна служба, керівництво цеху №4, газівники цеху № 4 та медичне формування цивільного захисту підприємства. В результаті злагоджених дій служб та формувань цивільного захисту ПАТ «Запоріжферосплав», в короткий термін було виявлено місце пошкодження трубопроводу, обмежено доступ до місця пошкодження, виявлено умовно постраждалого, надано йому першу допомогу, перекрито доступ газу та розпочато усунення пориву.

При реагуванні на другу ввідну «Пожежа на електричній підстанції №2, загорання трансформаторного масла», своєчасно спрацювали служби головного енергетика підприємства, пожежне та медичне формування цивільного захисту. Одночасно, головним диспетчером підприємства здійснено виклик пожежного підрозділу аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Запорізькій області, перевірено працездатність пожежного гідранту та вогнегасників. В ході відпрацювання ввідної було імітовано відключення електроживлення підстанції, знайдено умовно постраждалого та надано йому домедичну допомогу. В короткий термін умовна пожежа була локалізована та ліквідована.

Узагальнення підсумків навчань відбулося по закінченню практичних дій, передбачених планом навчань. За результатами проведених заходів було розроблено план усунення недоліків, які були виявлені під час проведення комплексного об’єктового навчання.

Комплексні об’єктові навчання на ПАТ «Запоріжферосплав» ще раз підкреслили свою корисність в справі підготовки спеціалізованих служб та формувань ЦЗ до виконання завдань за призначенням в умовах надзвичайних ситуацій.

  DSC_6004.jpgDSC_6035.jpgDSC_6013.jpg DSC_6037.jpg

Майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки

обласних та міста Запоріжжя курсів

удосконалення керівних кадрів

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області

Балицький І.Т.


   
Останні новини
23 Жовтня17:11 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Навчання керівників цивільного захисту загальноосвітніх навчальних закладів об’єднаних територіальних громад
23 Жовтня16:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Практичне заняття з надання першої допомоги
23 Жовтня16:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Вчимося безпеці
13 Жовтня15:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Патріотично-виховний захід напередодні Дня захисника України
13 Жовтня15:27 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт продовжує роботу
13 Жовтня15:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Підвищуємо професійну майстерність
13 Жовтня15:05 Навчання юних мешканців постраждалих від вибухів територій
13 Жовтня14:59 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Участь у Покровському ярмарку
9 Жовтня13:44 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської облсті. Участь у семінарі з питань цивільного захисту
6 Жовтня16:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Чергове засідання педагогічної ради
6 Жовтня16:11 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Педагогічна рада
6 Жовтня16:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Вдосконалюємо практичні навички
6 Жовтня16:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Проведення інструктивно-методичного заняття на ПАТ “Завод крупних електричних машин”
6 Жовтня16:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Спеціальне об’єктове тренування на Херсонському електромеханічному заводі
2 Жовтня17:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. Навчання населення об’єднаних територіальних громад області
Останні новини