ГоловнаОстанні новини6 Жовтня, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Вдосконалюємо практичні навички

Опубліковано: 06.10.2017, 16:05

Згідно з планом-графіком практичної підготовки на суб’єктах господарювання м. Запоріжжя, на ПАТ  «Запоріжферосплав» були проведені планові комплексні об’єктові навчання з питань цивільного захисту.

В підготовчий період були проведені інструкторсько-методичні заняття з керівництвом навчань, заняття з спеціалізованими службами і формуваннями цивільного захисту підприємства. До кожного формування доведені завдання згідно з темою навчання, відпрацьовані функціональні обов’язки всіх працівників формувань цивільного захисту та відкориговані документи щодо підготовки навчання.

Практичні відпрацювання дій формувань були заплановані на 28 та 29 вересня поточного року.

Початку практичних дій передувала службова нарада під керуванням голови правління ПАТ «Запоріжферосплав» Кравченка Павла Олександровича. На засіданні було прийнято рішення проводити практичну фазу навчання в реальному часі для подальшого аналізу та внесення змін в плануючі документи з питань цивільного захисту. Хід проведення всіх заходів доручили освітлювати редакції об’єктової газети «Феросплавник». Про важливість проведення комплексного об’єктового навчання та готовність працівників, які входять до складу спеціалізованих служб і формувань цивільного захисту, доповів майстер виробничого навчання Балицький І.Т., якого було призначено посередником при керівнику навчань.

У визначений час, через головного диспетчера підприємства, були передані сигнали         оповіщення про надзвичайні ситуації. За задумом навчання, дії сил цивільного захисту підприємства відпрацьовувались на двох навчальних місцях.

При реагуванні на першу ввідну «Прорив газопроводу феросплавного газу», спрацювали газорятівна служба, керівництво цеху №4, газівники цеху № 4 та медичне формування цивільного захисту підприємства. В результаті злагоджених дій служб та формувань цивільного захисту ПАТ «Запоріжферосплав», в короткий термін було виявлено місце пошкодження трубопроводу, обмежено доступ до місця пошкодження, виявлено умовно постраждалого, надано йому першу допомогу, перекрито доступ газу та розпочато усунення пориву.

При реагуванні на другу ввідну «Пожежа на електричній підстанції №2, загорання трансформаторного масла», своєчасно спрацювали служби головного енергетика підприємства, пожежне та медичне формування цивільного захисту. Одночасно, головним диспетчером підприємства здійснено виклик пожежного підрозділу аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Запорізькій області, перевірено працездатність пожежного гідранту та вогнегасників. В ході відпрацювання ввідної було імітовано відключення електроживлення підстанції, знайдено умовно постраждалого та надано йому домедичну допомогу. В короткий термін умовна пожежа була локалізована та ліквідована.

Узагальнення підсумків навчань відбулося по закінченню практичних дій, передбачених планом навчань. За результатами проведених заходів було розроблено план усунення недоліків, які були виявлені під час проведення комплексного об’єктового навчання.

Комплексні об’єктові навчання на ПАТ «Запоріжферосплав» ще раз підкреслили свою корисність в справі підготовки спеціалізованих служб та формувань ЦЗ до виконання завдань за призначенням в умовах надзвичайних ситуацій.

  DSC_6004.jpgDSC_6035.jpgDSC_6013.jpg DSC_6037.jpg

Майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки

обласних та міста Запоріжжя курсів

удосконалення керівних кадрів

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області

Балицький І.Т.


   
Останні новини
22 Лютого13:39 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Просвітницька робота в клубах за місцем проживання
22 Лютого13:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Інструктивно-методичне заняття з керівниками закладів загальної середньої та дошкільної освіти
20 Лютого17:09 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Заняття з питань пожежної безпеки у Чернівецькому прикордонному загоні
20 Лютого16:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Підготовка помічників вожатих з питань безпеки життєдіяльності
19 Лютого14:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області. Навчально-методичний семінар з методистами районних управлінь освіти та керівниками загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова
19 Лютого14:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Спеціальні об’єктові навчання в Ратнівської філії ПАТ «Волиньобленерго»
19 Лютого13:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Масляна в Sky UP – про безпеку на відпочинку
19 Лютого10:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Вчилися діяти при пожежі на автогазозаправній станції
16 Лютого15:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Навчально-методичний кабінет - вагомий внесок у навчання з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності
16 Лютого15:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Початок роботи оновленого кабінету навчального (інформаційних технологій)
14 Лютого16:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Засідання педагогічної ради
14 Лютого15:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Прийняв удар на себе, і врятував дівчинку
14 Лютого14:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Підвищуємо професійну майстерність педагогічних працівників
14 Лютого13:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Майстерність від майстрів: спеціальне об’єктове навчання на Волині
12 Лютого08:53 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Освітяни продовжують вивчати цивільний захист
Останні новини