ГоловнаОстанні новини29 Листопада, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Діагностовано ефективність діяльності курсів 3-ї категорії Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Луганської області

Опубліковано: 29.11.2017, 11:32

Щороку в листопаді-грудні згідно з планом роботи Центру проводиться  діагностика ефективності діяльності курсів шляхом аналізу її стану та динаміки розвитку. Головною метою цих заходів є визначення спроможності курсів виконувати покладені на них завдання та оцінка динаміки ефективності їх діяльності у часі.

Цього року діагностика курсів відбувалась з 14 по 17 листопада та здійснювалась комісією, призначеною начальником Центру, у складі завідувача та методиста обласного методичного кабінету під керівництвом заступника начальника Центру з навчальної та виробничої роботи.

Під час виїзду до місць дислокації курсів члени комісії вивчали стан справ за шістьма напрямками діяльності курсів: ведення плануючої та звітної документації; організація функціонального навчання; методичний супровід;  стан методичної роботи; якісні показники педагогічного складу; стан навчальної матеріально-технічної бази.

Загальна оцінка ефективності діяльності складалася із суми балів за кожним з означених напрямків у відповідності до критеріїв, визначених в «Інструкції з діагностики ефективності діяльності міських курсів НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області», затвердженій начальником Центру.

Лисичанські, Сєвєродонецькі та Рубіжанські курси 3-ї категорії під час діагностики продемонстрували як досягнення, так і недоліки у роботі, що мають під собою в багатьох випадках об’єктивне, а інколи - суб’єктивне підґрунтя.

Як спільні для всіх курсів проблеми визначено несвоєчасне перероблення методичних розробок з урахуванням змін у законодавчій базі; недоліки при складанні Планів-графіків практичної підготовки; недосконалу співпрацю з органами місцевого самоврядування щодо видання посібників, пам’яток, розповсюдження інформаційних матеріалів для самостійного вивчення програм підготовки населення до дій у НС тощо.

Кожні з міських курсів продемонстрували й свої сильні сторони, в яких мають перевагу. Для Сєвєродонецьких курсів - це організація функціонального навчання, для Лисичанських – комплексне методичне забезпечення навчального процесу, для Рубіжанських – навчання діям у НС непрацюючого населення.    

Висновки комісії Центру викладено в Актах проведення діагностики ефективності діяльності кожних курсів. За загальними підсумками, всі троє курсів спроможні виконувати покладені на них завдання, рівень ефективності їх діяльності оцінено як достатній.

На підставі складених Актів начальником Центру видано Наказ «Про результати діагностики ефективності діяльності міських курсів», яким передбачено вимоги та терміни усунення виявлених недоліків. Кожні курси мають скласти, затвердити та виконати план з усунення недоліків, що сприятиме подальшому вдосконаленню рівня ефективності діяльності курсів та якісному виконанню покладених на них завдань.

sdb_054.jpg20171128_154920.jpg

Алевтина Нетребенко, завідувач обласного методичного кабінету


   
Останні новини
17 Липня16:45 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Мобільний навчально-консультаційний пункт про безпеку на воді
17 Липня09:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Участь у підготовчих заходах щодо проведення штабних тренувань
16 Липня15:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Підведено підсумки виїзних семінарів-навчань
13 Липня12:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпека під час канікул
6 Липня13:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Навчання населення правилам та порядку дій під час НС та виникнення пожеж
6 Липня09:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Відпрацьовували дії у разі виникнення надзвичайної ситуації на арсеналах та базах зберігання озброєння Збройних сил України
6 Липня08:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Робота мобільного навчально-консультаційного пункту на Запорізькому міському центральному пляжі
5 Липня14:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Співпраця з благодійним Фондом «Дорога к Дому»
3 Липня13:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Семінари – навчання з питань пожежної безпеки
3 Липня10:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Засідання методичної комісії
2 Липня14:31 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Підведені підсумки роботи навчально-методичного центру у І півріччі 2018 року
2 Липня13:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Оздоровлення та відпочинок з користю
2 Липня13:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Кропивницький: розгорнуто мобільний консультаційний пункт навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД
27 Червня12:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Виїзні семінар-навчання в районах Одеської області
27 Червня11:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. День професійної майстерності
Останні новини