ГоловнаОстанні новини29 Листопада, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Діагностовано ефективність діяльності курсів 3-ї категорії Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Луганської області

Опубліковано: 29.11.2017, 11:32

Щороку в листопаді-грудні згідно з планом роботи Центру проводиться  діагностика ефективності діяльності курсів шляхом аналізу її стану та динаміки розвитку. Головною метою цих заходів є визначення спроможності курсів виконувати покладені на них завдання та оцінка динаміки ефективності їх діяльності у часі.

Цього року діагностика курсів відбувалась з 14 по 17 листопада та здійснювалась комісією, призначеною начальником Центру, у складі завідувача та методиста обласного методичного кабінету під керівництвом заступника начальника Центру з навчальної та виробничої роботи.

Під час виїзду до місць дислокації курсів члени комісії вивчали стан справ за шістьма напрямками діяльності курсів: ведення плануючої та звітної документації; організація функціонального навчання; методичний супровід;  стан методичної роботи; якісні показники педагогічного складу; стан навчальної матеріально-технічної бази.

Загальна оцінка ефективності діяльності складалася із суми балів за кожним з означених напрямків у відповідності до критеріїв, визначених в «Інструкції з діагностики ефективності діяльності міських курсів НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області», затвердженій начальником Центру.

Лисичанські, Сєвєродонецькі та Рубіжанські курси 3-ї категорії під час діагностики продемонстрували як досягнення, так і недоліки у роботі, що мають під собою в багатьох випадках об’єктивне, а інколи - суб’єктивне підґрунтя.

Як спільні для всіх курсів проблеми визначено несвоєчасне перероблення методичних розробок з урахуванням змін у законодавчій базі; недоліки при складанні Планів-графіків практичної підготовки; недосконалу співпрацю з органами місцевого самоврядування щодо видання посібників, пам’яток, розповсюдження інформаційних матеріалів для самостійного вивчення програм підготовки населення до дій у НС тощо.

Кожні з міських курсів продемонстрували й свої сильні сторони, в яких мають перевагу. Для Сєвєродонецьких курсів - це організація функціонального навчання, для Лисичанських – комплексне методичне забезпечення навчального процесу, для Рубіжанських – навчання діям у НС непрацюючого населення.    

Висновки комісії Центру викладено в Актах проведення діагностики ефективності діяльності кожних курсів. За загальними підсумками, всі троє курсів спроможні виконувати покладені на них завдання, рівень ефективності їх діяльності оцінено як достатній.

На підставі складених Актів начальником Центру видано Наказ «Про результати діагностики ефективності діяльності міських курсів», яким передбачено вимоги та терміни усунення виявлених недоліків. Кожні курси мають скласти, затвердити та виконати план з усунення недоліків, що сприятиме подальшому вдосконаленню рівня ефективності діяльності курсів та якісному виконанню покладених на них завдань.

sdb_054.jpg20171128_154920.jpg

Алевтина Нетребенко, завідувач обласного методичного кабінету


   
Останні новини
19 Січня16:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Велике і світле свято Хрещення Господнього
19 Січня10:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. Навчання слухачів категорії «Керівники загальноосвітніх навчальних закладів»
19 Січня09:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. На головній водоймі міста проведено профілактичні бесіди з рибалками
17 Січня15:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області: Новий навчальний рік розпочато.
17 Січня15:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Продовжуємо взаємодію з об’єднаними територіальними громадами області
17 Січня13:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Безпека громади – відповідальність місцевої влади
12 Січня16:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Розпочався новий навчальний рік
12 Січня15:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Кропивницький: Засідання педагогічної ради Центру
11 Січня17:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області Підбиття підсумків роботи Обласної науково-методичної ради з цивільного захисту, безпеки життєдіяльності та основ медичних знань
5 Січня09:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підведення підсумків роботи Центру за 2017 навчальний рік
2 Січня09:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Новорічне привітання
2 Січня09:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Підсумкове засідання педагогічної ради
2 Січня09:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Освітянська діяльність НМЦ Волинської області - підсумки та перспективи
2 Січня09:03 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Продовжуємо роботу з об’єднаними територіальними громадами Кіровоградської області
28 Грудня13:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Засідання педагогічної ради.
Останні новини