ГоловнаОстанні новини29 Листопада, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Діагностовано ефективність діяльності курсів 3-ї категорії Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Луганської області

Опубліковано: 29.11.2017, 11:32

Щороку в листопаді-грудні згідно з планом роботи Центру проводиться  діагностика ефективності діяльності курсів шляхом аналізу її стану та динаміки розвитку. Головною метою цих заходів є визначення спроможності курсів виконувати покладені на них завдання та оцінка динаміки ефективності їх діяльності у часі.

Цього року діагностика курсів відбувалась з 14 по 17 листопада та здійснювалась комісією, призначеною начальником Центру, у складі завідувача та методиста обласного методичного кабінету під керівництвом заступника начальника Центру з навчальної та виробничої роботи.

Під час виїзду до місць дислокації курсів члени комісії вивчали стан справ за шістьма напрямками діяльності курсів: ведення плануючої та звітної документації; організація функціонального навчання; методичний супровід;  стан методичної роботи; якісні показники педагогічного складу; стан навчальної матеріально-технічної бази.

Загальна оцінка ефективності діяльності складалася із суми балів за кожним з означених напрямків у відповідності до критеріїв, визначених в «Інструкції з діагностики ефективності діяльності міських курсів НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області», затвердженій начальником Центру.

Лисичанські, Сєвєродонецькі та Рубіжанські курси 3-ї категорії під час діагностики продемонстрували як досягнення, так і недоліки у роботі, що мають під собою в багатьох випадках об’єктивне, а інколи - суб’єктивне підґрунтя.

Як спільні для всіх курсів проблеми визначено несвоєчасне перероблення методичних розробок з урахуванням змін у законодавчій базі; недоліки при складанні Планів-графіків практичної підготовки; недосконалу співпрацю з органами місцевого самоврядування щодо видання посібників, пам’яток, розповсюдження інформаційних матеріалів для самостійного вивчення програм підготовки населення до дій у НС тощо.

Кожні з міських курсів продемонстрували й свої сильні сторони, в яких мають перевагу. Для Сєвєродонецьких курсів - це організація функціонального навчання, для Лисичанських – комплексне методичне забезпечення навчального процесу, для Рубіжанських – навчання діям у НС непрацюючого населення.    

Висновки комісії Центру викладено в Актах проведення діагностики ефективності діяльності кожних курсів. За загальними підсумками, всі троє курсів спроможні виконувати покладені на них завдання, рівень ефективності їх діяльності оцінено як достатній.

На підставі складених Актів начальником Центру видано Наказ «Про результати діагностики ефективності діяльності міських курсів», яким передбачено вимоги та терміни усунення виявлених недоліків. Кожні курси мають скласти, затвердити та виконати план з усунення недоліків, що сприятиме подальшому вдосконаленню рівня ефективності діяльності курсів та якісному виконанню покладених на них завдань.

sdb_054.jpg20171128_154920.jpg

Алевтина Нетребенко, завідувач обласного методичного кабінету


   
Останні новини
19 Жовтня16:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Підвищуємо професійну майстерність
19 Жовтня16:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Піклування про дітей - пріоритетний напрямок суспільства
18 Жовтня15:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Проведено засідання атестаційної комісії
17 Жовтня16:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Функціональне навчання керівників закладів загальної середньої освіти
17 Жовтня11:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області. Інноваційні підходи в реалізації головних завдань цивільного захисту в закладах загальної середньої освіти
17 Жовтня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Науково-практичний семінар «Безпека особистості: психологічний аспект»
12 Жовтня15:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. На шляху інновацій та удосконалення навчального процесу
12 Жовтня10:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Робота з об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
11 Жовтня15:10 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Дії у разі виникнення пожежі
11 Жовтня15:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. «Необхідно все нам вміти, знати, щоб себе урятувати»
10 Жовтня16:35 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Робота з об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
9 Жовтня09:46 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Участь у Покровському ярмарку.
9 Жовтня09:44 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. День працівників освіти
9 Жовтня09:40 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Спеціальне об’єктове навчання ТОВ «ТІС-Контейнерний термінал»
9 Жовтня09:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.На Рівненщині проведено тренування у разі виникнення надзвичайної ситуації на Хмельницькій АЕС
Останні новини