ГоловнаОстанні новини29 Листопада, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Діагностовано ефективність діяльності курсів 3-ї категорії Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Луганської області

Опубліковано: 29.11.2017, 11:32

Щороку в листопаді-грудні згідно з планом роботи Центру проводиться  діагностика ефективності діяльності курсів шляхом аналізу її стану та динаміки розвитку. Головною метою цих заходів є визначення спроможності курсів виконувати покладені на них завдання та оцінка динаміки ефективності їх діяльності у часі.

Цього року діагностика курсів відбувалась з 14 по 17 листопада та здійснювалась комісією, призначеною начальником Центру, у складі завідувача та методиста обласного методичного кабінету під керівництвом заступника начальника Центру з навчальної та виробничої роботи.

Під час виїзду до місць дислокації курсів члени комісії вивчали стан справ за шістьма напрямками діяльності курсів: ведення плануючої та звітної документації; організація функціонального навчання; методичний супровід;  стан методичної роботи; якісні показники педагогічного складу; стан навчальної матеріально-технічної бази.

Загальна оцінка ефективності діяльності складалася із суми балів за кожним з означених напрямків у відповідності до критеріїв, визначених в «Інструкції з діагностики ефективності діяльності міських курсів НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області», затвердженій начальником Центру.

Лисичанські, Сєвєродонецькі та Рубіжанські курси 3-ї категорії під час діагностики продемонстрували як досягнення, так і недоліки у роботі, що мають під собою в багатьох випадках об’єктивне, а інколи - суб’єктивне підґрунтя.

Як спільні для всіх курсів проблеми визначено несвоєчасне перероблення методичних розробок з урахуванням змін у законодавчій базі; недоліки при складанні Планів-графіків практичної підготовки; недосконалу співпрацю з органами місцевого самоврядування щодо видання посібників, пам’яток, розповсюдження інформаційних матеріалів для самостійного вивчення програм підготовки населення до дій у НС тощо.

Кожні з міських курсів продемонстрували й свої сильні сторони, в яких мають перевагу. Для Сєвєродонецьких курсів - це організація функціонального навчання, для Лисичанських – комплексне методичне забезпечення навчального процесу, для Рубіжанських – навчання діям у НС непрацюючого населення.    

Висновки комісії Центру викладено в Актах проведення діагностики ефективності діяльності кожних курсів. За загальними підсумками, всі троє курсів спроможні виконувати покладені на них завдання, рівень ефективності їх діяльності оцінено як достатній.

На підставі складених Актів начальником Центру видано Наказ «Про результати діагностики ефективності діяльності міських курсів», яким передбачено вимоги та терміни усунення виявлених недоліків. Кожні курси мають скласти, затвердити та виконати план з усунення недоліків, що сприятиме подальшому вдосконаленню рівня ефективності діяльності курсів та якісному виконанню покладених на них завдань.

sdb_054.jpg20171128_154920.jpg

Алевтина Нетребенко, завідувач обласного методичного кабінету


   
Останні новини
24 Квітня15:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Пройшли додаткові заняття з керівниками збірних пунктів евакуації
24 Квітня15:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Засідання педагогічної ради
24 Квітня11:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Підготовка до штабних тренувань
24 Квітня11:11 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Співпраця із об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
24 Квітня09:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Зустріч з ліквідаторами Чорнобильської катастрофи
24 Квітня09:29 НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва. Місто професій 2018
23 Квітня16:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Щорічний фестиваль дружин юних пожежних відкрито!
23 Квітня15:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. День цивільного захисту в Луцьких навчальних закладах
23 Квітня14:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Всеукраїнська науково-практична конференція «Цивільна безпека як чинник розвитку виробничої та невиробничої сфер суспільства» на Волині
23 Квітня14:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Освітянам – додаткові знання і навички з питань цивільного захисту
20 Квітня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Показовий «День ЦЗ» в ЗОШ № 85 Київського району м. Одеса
20 Квітня14:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Кущовий семінар із працівниками закладів освіти на тему «Радіаційна небезпека»
20 Квітня14:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Підготовчі заходи до Тижня безпеки дитини у дошкільних установах
20 Квітня08:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Показовий День цивільного захисту у Слов’янській ЗОШ І-ІІІ ст. № 6
19 Квітня17:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Засідання педагогічної ради Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області
Останні новини