ГоловнаОстанні новини30 Листопада, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області. День викладача і майстра виробничого навчання

Опубліковано: 30.11.2017, 13:32

У відповідності з планом основних заходів 23 листопада 2017 року у Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області, який очолює Тесленко О.М., відбувся «День викладача та майстра виробничого навчання».

1._IMG_0002.JPG

 Основна мета проведеного заходу:

 - вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників НМЦ шляхом обміну досвідом;

- виявлення найбільш ефективних форм і методів практичних занять, та застосування інтерактивних технологій у навчальному процесі;

- надання методичної допомоги у використанні наочних засобів навчання щодо підвищення рівня якості знань, умінь та навичок слухачів;

- заохочення педагогічних працівників НМЦ до самовдосконалення та поглиблення професійної майстерності;

- виховання у педагогічних працівників НМЦ почуття обов’язку та відповідальності за результати професійної діяльності.

 Для вирішення питань поглиблення  взаємодії у сфері цивільного захисту з органами місцевого самоврядування на захід були запрошені та взяли участь в обговоренні питань порядку денного Широкий В.М., заступник начальника управління ЦЗ Департаменту по взаємодії з правоохоронними органами та ЦЗ Харківської міської ради  та Бабенко В.І., заступник начальника відділу захисту населення міських районів управління ЦЗ департаменту по взаємодії з правоохоронними органами і цивільного захисту м. Харкова.

Першим перед педагогічними працівниками Центру виступив викладач обласних та м. Харків курсів удосконалення керівних кадрів 1 категорії Крохмаль М.В. Його доповідь на тему: «Організація цивільного захисту в закладах загальної середньої та дошкільної освіти» викликала непідробний інтерес у присутніх. В обговоренні даного питання прийняли участь представники Харківської міської ради. Під час обміну думками було напрацьовано спільне бачення проблеми організації та здійснення заходів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в закладах освіти міста та області.

2._IMG_20171123_105021_HDR.jpg3._IMG_0010.JPG

 Наступною темою для обміну думками і  напрацювання єдиного погляду   щодо вирішення завдань, які стоять перед педагогічним колективом стала доповідь завідувача обласним методичним кабінетом Рачкова С.М. з питань методики підготовки та проведення інструктивно-методичних занять на підприємствах, в установах та організаціях, що проводять спеціальні об'єктові навчання.

Далі  «День викладача і майстра виробничого навчання» у відповідності до його плану продовжив методист обласного методичного кабінету Рашкевич С.А. з інструктивно-методичним заняттям на тему: «Організація та здійснення МВН методичного супроводу підприємств, установ, організацій, що проводять спеціальні об’єктові навчання і тренування з питань цивільного захисту», яке теж не залишило байдужим нікого із присутніх.

4._IMG_0012.JPG5._IMG_0017.JPG

        

Перед учасниками заходу також виступила методист обласного методичного кабінету Черепаха В.М., яка презентувала свій методичний доробок щодо співпраці майстрів виробничого навчання з районними (міським) відділами освіти як умови ефективного вирішення завдань базових (опорних) з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності закладів освіти.

В рамках обміну передовим досвідом і збагачення арсеналу методичних прийомів при проведенні занять зі слухачами перед присутніми виступила майстер виробничого навчання НКП м. Лозова Кукузенко К.В. з доповіддю: «Семінар – як один із способів надання методичної допомоги працівникам закладів та установ освіти з питань цивільного захисту».

6._IMG_0019.JPG7._IMG_0022.JPG

Підводячи підсумки проведення «Дня викладача і майстра виробничого навчання», начальник НМЦ ЦЗ та БЖД Тесленко О. М., зауважив, що організація і проведення  таких навчально-методичних заходів позитивно впливає на  рівень професійної майстерності педагогів Центру і в цілому сприяє підвищенню мотивації останніх на  самовдосконалення.

        

Олександр Березан, методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області


   
Останні новини
19 Жовтня16:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Підвищуємо професійну майстерність
19 Жовтня16:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Піклування про дітей - пріоритетний напрямок суспільства
18 Жовтня15:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Проведено засідання атестаційної комісії
17 Жовтня16:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Функціональне навчання керівників закладів загальної середньої освіти
17 Жовтня11:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області. Інноваційні підходи в реалізації головних завдань цивільного захисту в закладах загальної середньої освіти
17 Жовтня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Науково-практичний семінар «Безпека особистості: психологічний аспект»
12 Жовтня15:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. На шляху інновацій та удосконалення навчального процесу
12 Жовтня10:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Робота з об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
11 Жовтня15:10 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Дії у разі виникнення пожежі
11 Жовтня15:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. «Необхідно все нам вміти, знати, щоб себе урятувати»
10 Жовтня16:35 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Робота з об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
9 Жовтня09:46 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Участь у Покровському ярмарку.
9 Жовтня09:44 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. День працівників освіти
9 Жовтня09:40 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Спеціальне об’єктове навчання ТОВ «ТІС-Контейнерний термінал»
9 Жовтня09:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.На Рівненщині проведено тренування у разі виникнення надзвичайної ситуації на Хмельницькій АЕС
Останні новини