ГоловнаОстанні новини30 Листопада, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Засідання педагогічної ради Центру

Опубліковано: 30.11.2017, 13:42

28 листопада в навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області відбулося чергове засідання педагогічної ради.

Відкрив засідання педагогічної ради та оголосив порядок денний начальник Центру Тищенко Микола Анатолійович.

По першому питанню порядку денного виступив завідувач обласних та м. Кропивницький курсів УКК Шевченко Л.В., який представив навчальні програми, змінені відповідно основних положень методичного посібника «Поради майстру виробничого навчання курсів цивільного захисту».

З другого питання порядку денного виступив  завідувач обласного методичного кабінету Центру Купріянов А.С. У доповіді він висвітлив  результати взаємодії Центру з закладами освіти області, здійснення методичного супроводу навчальних закладів області, які проводили об’єктові тренування під час Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини. Також Купріянов А.С. зазначив, що з наступного року однією із особливостей роботи майстра виробничого навчання в освітніх закладах стане те, що методичним супроводом будуть охоплені тільки опорні з питань цивільного захисту заклади освіти.

Заступник начальника Центру з навчальної та виробничої роботи Матях В.В. представив на розгляд та схвалення переліки робіт, які виконують майстри виробничого навчання, та обсяги часу на їх виконання.

Також Матях В.В. представив зміни, які внесені  до діючого Положення про педагогічний контроль в Центрі, затвердженого наказом начальника  НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області «Про організацію педагогічного контролю».

Підбиваючи підсумки засідання педагогічної ради, начальник Центру Тищенко М.А. підкреслив, що обов’язкове виконання рішень, прийнятих педагогічною радою, є найбільш ефективним шляхом до розв’язання нагальних проблем, що стоять перед Центром.

 ASN2034.jpg

Методист обласного методичного кабінету              В. Нестеренко


   
Останні новини
17 Липня16:45 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Мобільний навчально-консультаційний пункт про безпеку на воді
17 Липня09:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Участь у підготовчих заходах щодо проведення штабних тренувань
16 Липня15:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Підведено підсумки виїзних семінарів-навчань
13 Липня12:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпека під час канікул
6 Липня13:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Навчання населення правилам та порядку дій під час НС та виникнення пожеж
6 Липня09:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Відпрацьовували дії у разі виникнення надзвичайної ситуації на арсеналах та базах зберігання озброєння Збройних сил України
6 Липня08:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Робота мобільного навчально-консультаційного пункту на Запорізькому міському центральному пляжі
5 Липня14:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Співпраця з благодійним Фондом «Дорога к Дому»
3 Липня13:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Семінари – навчання з питань пожежної безпеки
3 Липня10:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Засідання методичної комісії
2 Липня14:31 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Підведені підсумки роботи навчально-методичного центру у І півріччі 2018 року
2 Липня13:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Оздоровлення та відпочинок з користю
2 Липня13:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Кропивницький: розгорнуто мобільний консультаційний пункт навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД
27 Червня12:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Виїзні семінар-навчання в районах Одеської області
27 Червня11:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. День професійної майстерності
Останні новини