ГоловнаОстанні новини30 Листопада, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Засідання педагогічної ради Центру

Опубліковано: 30.11.2017, 13:42

28 листопада в навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області відбулося чергове засідання педагогічної ради.

Відкрив засідання педагогічної ради та оголосив порядок денний начальник Центру Тищенко Микола Анатолійович.

По першому питанню порядку денного виступив завідувач обласних та м. Кропивницький курсів УКК Шевченко Л.В., який представив навчальні програми, змінені відповідно основних положень методичного посібника «Поради майстру виробничого навчання курсів цивільного захисту».

З другого питання порядку денного виступив  завідувач обласного методичного кабінету Центру Купріянов А.С. У доповіді він висвітлив  результати взаємодії Центру з закладами освіти області, здійснення методичного супроводу навчальних закладів області, які проводили об’єктові тренування під час Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини. Також Купріянов А.С. зазначив, що з наступного року однією із особливостей роботи майстра виробничого навчання в освітніх закладах стане те, що методичним супроводом будуть охоплені тільки опорні з питань цивільного захисту заклади освіти.

Заступник начальника Центру з навчальної та виробничої роботи Матях В.В. представив на розгляд та схвалення переліки робіт, які виконують майстри виробничого навчання, та обсяги часу на їх виконання.

Також Матях В.В. представив зміни, які внесені  до діючого Положення про педагогічний контроль в Центрі, затвердженого наказом начальника  НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області «Про організацію педагогічного контролю».

Підбиваючи підсумки засідання педагогічної ради, начальник Центру Тищенко М.А. підкреслив, що обов’язкове виконання рішень, прийнятих педагогічною радою, є найбільш ефективним шляхом до розв’язання нагальних проблем, що стоять перед Центром.

 ASN2034.jpg

Методист обласного методичного кабінету              В. Нестеренко


   
Останні новини
19 Січня16:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Велике і світле свято Хрещення Господнього
19 Січня10:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. Навчання слухачів категорії «Керівники загальноосвітніх навчальних закладів»
19 Січня09:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. На головній водоймі міста проведено профілактичні бесіди з рибалками
17 Січня15:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області: Новий навчальний рік розпочато.
17 Січня15:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Продовжуємо взаємодію з об’єднаними територіальними громадами області
17 Січня13:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Безпека громади – відповідальність місцевої влади
12 Січня16:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Розпочався новий навчальний рік
12 Січня15:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Кропивницький: Засідання педагогічної ради Центру
11 Січня17:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області Підбиття підсумків роботи Обласної науково-методичної ради з цивільного захисту, безпеки життєдіяльності та основ медичних знань
5 Січня09:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підведення підсумків роботи Центру за 2017 навчальний рік
2 Січня09:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Новорічне привітання
2 Січня09:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Підсумкове засідання педагогічної ради
2 Січня09:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Освітянська діяльність НМЦ Волинської області - підсумки та перспективи
2 Січня09:03 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Продовжуємо роботу з об’єднаними територіальними громадами Кіровоградської області
28 Грудня13:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Засідання педагогічної ради.
Останні новини