ГоловнаОстанні новини28 Грудня, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Тренування з відпрацювання дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на арсеналах та базах зберігання боєприпасів

Опубліковано: 28.12.2017, 09:06

Педагогічні працівники Навчально – методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області прийняли безпосередню участь у підготовці та проведенні тренування органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту області та її ланок Славутського району щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на території військової частини.

За легендою, виникла пожежа на технічній території зберігання боєприпасів військової частини поблизу с. Цвітоха Славутського району Хмельницької області. У зону можливого ураження потрапили 8 населених пунктів, у яких проживає понад 3 тисячі громадян.

Органам управління і силам цивільного захисту необхідно було відпрацювати заходи з оповіщення, евакуації, розміщення евакуйованого населення та забезпечення публічної (громадської) безпеки і порядку в евакуйованому населеному пункті Цвітоха.

На місцях методичну допомогу у підготовці до організації та проведення вищезазначених практичних заходів головам Цвітоської, Улашанівської, Миньковецької та Хоровецької сільських рад, на території яких було заплановане проведення тренування, та м. Шепетівки надавали педагогічні працівники структурних підрозділів Центру – Славутських, Нетішинських міських курсів 3 категорії та НКП у м. Шепетівці. Надавалася консультативна допомога у відпрацюванні плануючої документації з організації роботи збірних евакуаційних пунктів та прийомних пунктів евакуації. Крім того, проведено практичні заняття з їх адміністрацією.

Тренування розпочалося спільним брифінгом із керівниками структурних підрозділів Славутської райдержадміністрації, територіальних та центральних органів виконавчої влади. Голова ДСНС Микола Чечоткін наголосив: «Від персональної відповідальності кожного керівника органів виконавчої влади та місцевого самоврядування залежать людські життя. Не забувайте, Україна, фактично, перебуває у стані війни. І ваше головне завдання - захистити громадян. ДСНС України буде всіляко сприяти вам у цьому процесі”.

Під час навчань спостерігачів ознайомили з роботою піротехнічних підрозділів, що здійснювали гуманітарне розмінування уражених територій,  підрозділів психологічного забезпечення Служби порятунку Хмельниччини, які працювали із умовно постраждалими на прийомному пункті евакуації у селі Улашанівка, а також із роботою Мобільного навчально – консультаційного пункту щодо навчання населення діям у НС.

Ознайомившись із роботою Мобільного НКП директор Департаменту організації заходів цивільного захисту Михайло Маюров зазначив: «Створення та робота мобільних НКП допомагає нам донести інформацію про різні види небезпек та способи підготовки й дії при їх виникненні до кожної людини навіть у найвіддаленішому селі».

У ході підбиття підсумків тренування було наголошено, що усі навчальні цілі тренувань, а саме: вдосконалення злагодженості та оперативності у роботі, а також підвищення готовності до виконання заходів з евакуації населення із зони можливого ураження, мають практично відпрацьовуватися на постійній основі, аби гарантувати безпеку громадянам, що проживають у Хмельницькій області.

dsvv.jpgdsvv2.jpgdsvv3.jpgdsvv4.jpgdsvv5.jpgdsvv6.jpgdsvv7.jpg   
Останні новини
24 Квітня15:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Пройшли додаткові заняття з керівниками збірних пунктів евакуації
24 Квітня15:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Засідання педагогічної ради
24 Квітня11:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Підготовка до штабних тренувань
24 Квітня11:11 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Співпраця із об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
24 Квітня09:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Зустріч з ліквідаторами Чорнобильської катастрофи
24 Квітня09:29 НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва. Місто професій 2018
23 Квітня16:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Щорічний фестиваль дружин юних пожежних відкрито!
23 Квітня15:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. День цивільного захисту в Луцьких навчальних закладах
23 Квітня14:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Всеукраїнська науково-практична конференція «Цивільна безпека як чинник розвитку виробничої та невиробничої сфер суспільства» на Волині
23 Квітня14:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Освітянам – додаткові знання і навички з питань цивільного захисту
20 Квітня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Показовий «День ЦЗ» в ЗОШ № 85 Київського району м. Одеса
20 Квітня14:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Кущовий семінар із працівниками закладів освіти на тему «Радіаційна небезпека»
20 Квітня14:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Підготовчі заходи до Тижня безпеки дитини у дошкільних установах
20 Квітня08:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Показовий День цивільного захисту у Слов’янській ЗОШ І-ІІІ ст. № 6
19 Квітня17:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Засідання педагогічної ради Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області
Останні новини