ГоловнаОстанні новини28 Грудня, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Тренування з відпрацювання дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на арсеналах та базах зберігання боєприпасів

Опубліковано: 28.12.2017, 09:06

Педагогічні працівники Навчально – методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області прийняли безпосередню участь у підготовці та проведенні тренування органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту області та її ланок Славутського району щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на території військової частини.

За легендою, виникла пожежа на технічній території зберігання боєприпасів військової частини поблизу с. Цвітоха Славутського району Хмельницької області. У зону можливого ураження потрапили 8 населених пунктів, у яких проживає понад 3 тисячі громадян.

Органам управління і силам цивільного захисту необхідно було відпрацювати заходи з оповіщення, евакуації, розміщення евакуйованого населення та забезпечення публічної (громадської) безпеки і порядку в евакуйованому населеному пункті Цвітоха.

На місцях методичну допомогу у підготовці до організації та проведення вищезазначених практичних заходів головам Цвітоської, Улашанівської, Миньковецької та Хоровецької сільських рад, на території яких було заплановане проведення тренування, та м. Шепетівки надавали педагогічні працівники структурних підрозділів Центру – Славутських, Нетішинських міських курсів 3 категорії та НКП у м. Шепетівці. Надавалася консультативна допомога у відпрацюванні плануючої документації з організації роботи збірних евакуаційних пунктів та прийомних пунктів евакуації. Крім того, проведено практичні заняття з їх адміністрацією.

Тренування розпочалося спільним брифінгом із керівниками структурних підрозділів Славутської райдержадміністрації, територіальних та центральних органів виконавчої влади. Голова ДСНС Микола Чечоткін наголосив: «Від персональної відповідальності кожного керівника органів виконавчої влади та місцевого самоврядування залежать людські життя. Не забувайте, Україна, фактично, перебуває у стані війни. І ваше головне завдання - захистити громадян. ДСНС України буде всіляко сприяти вам у цьому процесі”.

Під час навчань спостерігачів ознайомили з роботою піротехнічних підрозділів, що здійснювали гуманітарне розмінування уражених територій,  підрозділів психологічного забезпечення Служби порятунку Хмельниччини, які працювали із умовно постраждалими на прийомному пункті евакуації у селі Улашанівка, а також із роботою Мобільного навчально – консультаційного пункту щодо навчання населення діям у НС.

Ознайомившись із роботою Мобільного НКП директор Департаменту організації заходів цивільного захисту Михайло Маюров зазначив: «Створення та робота мобільних НКП допомагає нам донести інформацію про різні види небезпек та способи підготовки й дії при їх виникненні до кожної людини навіть у найвіддаленішому селі».

У ході підбиття підсумків тренування було наголошено, що усі навчальні цілі тренувань, а саме: вдосконалення злагодженості та оперативності у роботі, а також підвищення готовності до виконання заходів з евакуації населення із зони можливого ураження, мають практично відпрацьовуватися на постійній основі, аби гарантувати безпеку громадянам, що проживають у Хмельницькій області.

dsvv.jpgdsvv2.jpgdsvv3.jpgdsvv4.jpgdsvv5.jpgdsvv6.jpgdsvv7.jpg   
Останні новини
19 Жовтня16:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Підвищуємо професійну майстерність
19 Жовтня16:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Піклування про дітей - пріоритетний напрямок суспільства
18 Жовтня15:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Проведено засідання атестаційної комісії
17 Жовтня16:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Функціональне навчання керівників закладів загальної середньої освіти
17 Жовтня11:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області. Інноваційні підходи в реалізації головних завдань цивільного захисту в закладах загальної середньої освіти
17 Жовтня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Науково-практичний семінар «Безпека особистості: психологічний аспект»
12 Жовтня15:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. На шляху інновацій та удосконалення навчального процесу
12 Жовтня10:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Робота з об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
11 Жовтня15:10 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Дії у разі виникнення пожежі
11 Жовтня15:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. «Необхідно все нам вміти, знати, щоб себе урятувати»
10 Жовтня16:35 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Робота з об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
9 Жовтня09:46 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Участь у Покровському ярмарку.
9 Жовтня09:44 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. День працівників освіти
9 Жовтня09:40 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Спеціальне об’єктове навчання ТОВ «ТІС-Контейнерний термінал»
9 Жовтня09:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.На Рівненщині проведено тренування у разі виникнення надзвичайної ситуації на Хмельницькій АЕС
Останні новини