ГоловнаОстанні новини28 Грудня, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Тренування з відпрацювання дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на арсеналах та базах зберігання боєприпасів

Опубліковано: 28.12.2017, 09:06

Педагогічні працівники Навчально – методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області прийняли безпосередню участь у підготовці та проведенні тренування органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту області та її ланок Славутського району щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на території військової частини.

За легендою, виникла пожежа на технічній території зберігання боєприпасів військової частини поблизу с. Цвітоха Славутського району Хмельницької області. У зону можливого ураження потрапили 8 населених пунктів, у яких проживає понад 3 тисячі громадян.

Органам управління і силам цивільного захисту необхідно було відпрацювати заходи з оповіщення, евакуації, розміщення евакуйованого населення та забезпечення публічної (громадської) безпеки і порядку в евакуйованому населеному пункті Цвітоха.

На місцях методичну допомогу у підготовці до організації та проведення вищезазначених практичних заходів головам Цвітоської, Улашанівської, Миньковецької та Хоровецької сільських рад, на території яких було заплановане проведення тренування, та м. Шепетівки надавали педагогічні працівники структурних підрозділів Центру – Славутських, Нетішинських міських курсів 3 категорії та НКП у м. Шепетівці. Надавалася консультативна допомога у відпрацюванні плануючої документації з організації роботи збірних евакуаційних пунктів та прийомних пунктів евакуації. Крім того, проведено практичні заняття з їх адміністрацією.

Тренування розпочалося спільним брифінгом із керівниками структурних підрозділів Славутської райдержадміністрації, територіальних та центральних органів виконавчої влади. Голова ДСНС Микола Чечоткін наголосив: «Від персональної відповідальності кожного керівника органів виконавчої влади та місцевого самоврядування залежать людські життя. Не забувайте, Україна, фактично, перебуває у стані війни. І ваше головне завдання - захистити громадян. ДСНС України буде всіляко сприяти вам у цьому процесі”.

Під час навчань спостерігачів ознайомили з роботою піротехнічних підрозділів, що здійснювали гуманітарне розмінування уражених територій,  підрозділів психологічного забезпечення Служби порятунку Хмельниччини, які працювали із умовно постраждалими на прийомному пункті евакуації у селі Улашанівка, а також із роботою Мобільного навчально – консультаційного пункту щодо навчання населення діям у НС.

Ознайомившись із роботою Мобільного НКП директор Департаменту організації заходів цивільного захисту Михайло Маюров зазначив: «Створення та робота мобільних НКП допомагає нам донести інформацію про різні види небезпек та способи підготовки й дії при їх виникненні до кожної людини навіть у найвіддаленішому селі».

У ході підбиття підсумків тренування було наголошено, що усі навчальні цілі тренувань, а саме: вдосконалення злагодженості та оперативності у роботі, а також підвищення готовності до виконання заходів з евакуації населення із зони можливого ураження, мають практично відпрацьовуватися на постійній основі, аби гарантувати безпеку громадянам, що проживають у Хмельницькій області.

dsvv.jpgdsvv2.jpgdsvv3.jpgdsvv4.jpgdsvv5.jpgdsvv6.jpgdsvv7.jpg   
Останні новини
17 Липня16:45 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Мобільний навчально-консультаційний пункт про безпеку на воді
17 Липня09:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Участь у підготовчих заходах щодо проведення штабних тренувань
16 Липня15:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Підведено підсумки виїзних семінарів-навчань
13 Липня12:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпека під час канікул
6 Липня13:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Навчання населення правилам та порядку дій під час НС та виникнення пожеж
6 Липня09:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Відпрацьовували дії у разі виникнення надзвичайної ситуації на арсеналах та базах зберігання озброєння Збройних сил України
6 Липня08:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Робота мобільного навчально-консультаційного пункту на Запорізькому міському центральному пляжі
5 Липня14:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Співпраця з благодійним Фондом «Дорога к Дому»
3 Липня13:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Семінари – навчання з питань пожежної безпеки
3 Липня10:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Засідання методичної комісії
2 Липня14:31 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Підведені підсумки роботи навчально-методичного центру у І півріччі 2018 року
2 Липня13:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Оздоровлення та відпочинок з користю
2 Липня13:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Кропивницький: розгорнуто мобільний консультаційний пункт навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД
27 Червня12:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Виїзні семінар-навчання в районах Одеської області
27 Червня11:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. День професійної майстерності
Останні новини