ГоловнаОстанні новини28 Грудня, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Тренування з відпрацювання дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на арсеналах та базах зберігання боєприпасів

Опубліковано: 28.12.2017, 09:06

Педагогічні працівники Навчально – методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області прийняли безпосередню участь у підготовці та проведенні тренування органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту області та її ланок Славутського району щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на території військової частини.

За легендою, виникла пожежа на технічній території зберігання боєприпасів військової частини поблизу с. Цвітоха Славутського району Хмельницької області. У зону можливого ураження потрапили 8 населених пунктів, у яких проживає понад 3 тисячі громадян.

Органам управління і силам цивільного захисту необхідно було відпрацювати заходи з оповіщення, евакуації, розміщення евакуйованого населення та забезпечення публічної (громадської) безпеки і порядку в евакуйованому населеному пункті Цвітоха.

На місцях методичну допомогу у підготовці до організації та проведення вищезазначених практичних заходів головам Цвітоської, Улашанівської, Миньковецької та Хоровецької сільських рад, на території яких було заплановане проведення тренування, та м. Шепетівки надавали педагогічні працівники структурних підрозділів Центру – Славутських, Нетішинських міських курсів 3 категорії та НКП у м. Шепетівці. Надавалася консультативна допомога у відпрацюванні плануючої документації з організації роботи збірних евакуаційних пунктів та прийомних пунктів евакуації. Крім того, проведено практичні заняття з їх адміністрацією.

Тренування розпочалося спільним брифінгом із керівниками структурних підрозділів Славутської райдержадміністрації, територіальних та центральних органів виконавчої влади. Голова ДСНС Микола Чечоткін наголосив: «Від персональної відповідальності кожного керівника органів виконавчої влади та місцевого самоврядування залежать людські життя. Не забувайте, Україна, фактично, перебуває у стані війни. І ваше головне завдання - захистити громадян. ДСНС України буде всіляко сприяти вам у цьому процесі”.

Під час навчань спостерігачів ознайомили з роботою піротехнічних підрозділів, що здійснювали гуманітарне розмінування уражених територій,  підрозділів психологічного забезпечення Служби порятунку Хмельниччини, які працювали із умовно постраждалими на прийомному пункті евакуації у селі Улашанівка, а також із роботою Мобільного навчально – консультаційного пункту щодо навчання населення діям у НС.

Ознайомившись із роботою Мобільного НКП директор Департаменту організації заходів цивільного захисту Михайло Маюров зазначив: «Створення та робота мобільних НКП допомагає нам донести інформацію про різні види небезпек та способи підготовки й дії при їх виникненні до кожної людини навіть у найвіддаленішому селі».

У ході підбиття підсумків тренування було наголошено, що усі навчальні цілі тренувань, а саме: вдосконалення злагодженості та оперативності у роботі, а також підвищення готовності до виконання заходів з евакуації населення із зони можливого ураження, мають практично відпрацьовуватися на постійній основі, аби гарантувати безпеку громадянам, що проживають у Хмельницькій області.

dsvv.jpgdsvv2.jpgdsvv3.jpgdsvv4.jpgdsvv5.jpgdsvv6.jpgdsvv7.jpg   
Останні новини
19 Січня16:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Велике і світле свято Хрещення Господнього
19 Січня10:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. Навчання слухачів категорії «Керівники загальноосвітніх навчальних закладів»
19 Січня09:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. На головній водоймі міста проведено профілактичні бесіди з рибалками
17 Січня15:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області: Новий навчальний рік розпочато.
17 Січня15:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Продовжуємо взаємодію з об’єднаними територіальними громадами області
17 Січня13:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Безпека громади – відповідальність місцевої влади
12 Січня16:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Розпочався новий навчальний рік
12 Січня15:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Кропивницький: Засідання педагогічної ради Центру
11 Січня17:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області Підбиття підсумків роботи Обласної науково-методичної ради з цивільного захисту, безпеки життєдіяльності та основ медичних знань
5 Січня09:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підведення підсумків роботи Центру за 2017 навчальний рік
2 Січня09:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Новорічне привітання
2 Січня09:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Підсумкове засідання педагогічної ради
2 Січня09:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Освітянська діяльність НМЦ Волинської області - підсумки та перспективи
2 Січня09:03 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Продовжуємо роботу з об’єднаними територіальними громадами Кіровоградської області
28 Грудня13:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Засідання педагогічної ради.
Останні новини