ГоловнаОстанні новини28 Грудня, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Методичне об’єднання вчителів предмету „Захист Вітчизни”

Опубліковано: 28.12.2017, 13:20

21 грудня 2017 року на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області відбулося засідання методичного об’єднання вчителів предмету „Захист Вітчизни” за Планом проведення щомісячних одноденних інструкторсько-методичних занять та нарад 2017-2018 навчального року.

У роботі методичного об’єднання взяли участь Микола Радько, головний спеціаліст організаційно-інспекторського відділу управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради; Петро Годунко, методист навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Рівненської області, учителі рівненських шкіл і професійно-технічних навчальних закладів області та фахівці НМЦ ЦЗ та БДЖ Рівненської області.

Зі вступним словом до учасників засідання звернувся голова методичного об’єднання Володимир Коцур, наголосивши на необхідності вивчення програми, що дає учням знання та орієнтує на конкретні уміння й навички, якими повинні володіти школярі в процесі вивчення дисципліни „Захист Вітчизни”.

За Планом проведення інструкторсько-методичне заняття провів Володимир Павлюк, викладач обласних курсів НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області, котрий розповів про організацію дозиметричного контролю, котроль радіоактивного та хімічного забруднення, наочно продемонстрував роботу з приладами радіаційної розвідки: індивідуальними дозиметрами, дозиметрами-радіометрами. Особливу увагу викладач звернув на сучасні види приладів радіаційного та хімічного контролю, використання засобів колективного та індивідуального захисту.

До проведення засідання долучився викладач кафедри військової підготовки Національного університету водного господарства та природокористування, учасник АТО, який надав рекомендації з питань аспектів підготовки сучасної молоді до служби в лавах Збройних Сил України.

 Проведення засідання методичного об’єднання дало унікальну можливість присутнім обмінятися досвідом, вдосконалити професійні знання, розвивати фаховий  потенціал. По завершенні вчителі отримали методичні та відеоматеріали з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

 DSC_0382.JPGDSC_0350.JPG

Алла Тищенко, методист обласного методичного кабінету

НМЦ ЦЗ та БЖД  Рівненської області


   
Останні новини
19 Жовтня16:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Підвищуємо професійну майстерність
19 Жовтня16:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Піклування про дітей - пріоритетний напрямок суспільства
18 Жовтня15:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Проведено засідання атестаційної комісії
17 Жовтня16:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Функціональне навчання керівників закладів загальної середньої освіти
17 Жовтня11:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області. Інноваційні підходи в реалізації головних завдань цивільного захисту в закладах загальної середньої освіти
17 Жовтня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Науково-практичний семінар «Безпека особистості: психологічний аспект»
12 Жовтня15:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. На шляху інновацій та удосконалення навчального процесу
12 Жовтня10:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Робота з об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
11 Жовтня15:10 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Дії у разі виникнення пожежі
11 Жовтня15:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. «Необхідно все нам вміти, знати, щоб себе урятувати»
10 Жовтня16:35 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Робота з об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
9 Жовтня09:46 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Участь у Покровському ярмарку.
9 Жовтня09:44 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. День працівників освіти
9 Жовтня09:40 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Спеціальне об’єктове навчання ТОВ «ТІС-Контейнерний термінал»
9 Жовтня09:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.На Рівненщині проведено тренування у разі виникнення надзвичайної ситуації на Хмельницькій АЕС
Останні новини