ГоловнаОстанні новини28 Грудня, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Методичне об’єднання вчителів предмету „Захист Вітчизни”

Опубліковано: 28.12.2017, 13:20

21 грудня 2017 року на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області відбулося засідання методичного об’єднання вчителів предмету „Захист Вітчизни” за Планом проведення щомісячних одноденних інструкторсько-методичних занять та нарад 2017-2018 навчального року.

У роботі методичного об’єднання взяли участь Микола Радько, головний спеціаліст організаційно-інспекторського відділу управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради; Петро Годунко, методист навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Рівненської області, учителі рівненських шкіл і професійно-технічних навчальних закладів області та фахівці НМЦ ЦЗ та БДЖ Рівненської області.

Зі вступним словом до учасників засідання звернувся голова методичного об’єднання Володимир Коцур, наголосивши на необхідності вивчення програми, що дає учням знання та орієнтує на конкретні уміння й навички, якими повинні володіти школярі в процесі вивчення дисципліни „Захист Вітчизни”.

За Планом проведення інструкторсько-методичне заняття провів Володимир Павлюк, викладач обласних курсів НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області, котрий розповів про організацію дозиметричного контролю, котроль радіоактивного та хімічного забруднення, наочно продемонстрував роботу з приладами радіаційної розвідки: індивідуальними дозиметрами, дозиметрами-радіометрами. Особливу увагу викладач звернув на сучасні види приладів радіаційного та хімічного контролю, використання засобів колективного та індивідуального захисту.

До проведення засідання долучився викладач кафедри військової підготовки Національного університету водного господарства та природокористування, учасник АТО, який надав рекомендації з питань аспектів підготовки сучасної молоді до служби в лавах Збройних Сил України.

 Проведення засідання методичного об’єднання дало унікальну можливість присутнім обмінятися досвідом, вдосконалити професійні знання, розвивати фаховий  потенціал. По завершенні вчителі отримали методичні та відеоматеріали з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

 DSC_0382.JPGDSC_0350.JPG

Алла Тищенко, методист обласного методичного кабінету

НМЦ ЦЗ та БЖД  Рівненської області


   
Останні новини
17 Липня16:45 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Мобільний навчально-консультаційний пункт про безпеку на воді
17 Липня09:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Участь у підготовчих заходах щодо проведення штабних тренувань
16 Липня15:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Підведено підсумки виїзних семінарів-навчань
13 Липня12:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпека під час канікул
6 Липня13:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Навчання населення правилам та порядку дій під час НС та виникнення пожеж
6 Липня09:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Відпрацьовували дії у разі виникнення надзвичайної ситуації на арсеналах та базах зберігання озброєння Збройних сил України
6 Липня08:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Робота мобільного навчально-консультаційного пункту на Запорізькому міському центральному пляжі
5 Липня14:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Співпраця з благодійним Фондом «Дорога к Дому»
3 Липня13:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Семінари – навчання з питань пожежної безпеки
3 Липня10:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Засідання методичної комісії
2 Липня14:31 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Підведені підсумки роботи навчально-методичного центру у І півріччі 2018 року
2 Липня13:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Оздоровлення та відпочинок з користю
2 Липня13:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Кропивницький: розгорнуто мобільний консультаційний пункт навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД
27 Червня12:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Виїзні семінар-навчання в районах Одеської області
27 Червня11:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. День професійної майстерності
Останні новини