ГоловнаОстанні новини28 Грудня, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Методичне об’єднання вчителів предмету „Захист Вітчизни”

Опубліковано: 28.12.2017, 13:20

21 грудня 2017 року на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області відбулося засідання методичного об’єднання вчителів предмету „Захист Вітчизни” за Планом проведення щомісячних одноденних інструкторсько-методичних занять та нарад 2017-2018 навчального року.

У роботі методичного об’єднання взяли участь Микола Радько, головний спеціаліст організаційно-інспекторського відділу управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради; Петро Годунко, методист навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Рівненської області, учителі рівненських шкіл і професійно-технічних навчальних закладів області та фахівці НМЦ ЦЗ та БДЖ Рівненської області.

Зі вступним словом до учасників засідання звернувся голова методичного об’єднання Володимир Коцур, наголосивши на необхідності вивчення програми, що дає учням знання та орієнтує на конкретні уміння й навички, якими повинні володіти школярі в процесі вивчення дисципліни „Захист Вітчизни”.

За Планом проведення інструкторсько-методичне заняття провів Володимир Павлюк, викладач обласних курсів НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області, котрий розповів про організацію дозиметричного контролю, котроль радіоактивного та хімічного забруднення, наочно продемонстрував роботу з приладами радіаційної розвідки: індивідуальними дозиметрами, дозиметрами-радіометрами. Особливу увагу викладач звернув на сучасні види приладів радіаційного та хімічного контролю, використання засобів колективного та індивідуального захисту.

До проведення засідання долучився викладач кафедри військової підготовки Національного університету водного господарства та природокористування, учасник АТО, який надав рекомендації з питань аспектів підготовки сучасної молоді до служби в лавах Збройних Сил України.

 Проведення засідання методичного об’єднання дало унікальну можливість присутнім обмінятися досвідом, вдосконалити професійні знання, розвивати фаховий  потенціал. По завершенні вчителі отримали методичні та відеоматеріали з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

 DSC_0382.JPGDSC_0350.JPG

Алла Тищенко, методист обласного методичного кабінету

НМЦ ЦЗ та БЖД  Рівненської області


   
Останні новини
24 Квітня15:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Пройшли додаткові заняття з керівниками збірних пунктів евакуації
24 Квітня15:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Засідання педагогічної ради
24 Квітня11:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Підготовка до штабних тренувань
24 Квітня11:11 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Співпраця із об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
24 Квітня09:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Зустріч з ліквідаторами Чорнобильської катастрофи
24 Квітня09:29 НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва. Місто професій 2018
23 Квітня16:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Щорічний фестиваль дружин юних пожежних відкрито!
23 Квітня15:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. День цивільного захисту в Луцьких навчальних закладах
23 Квітня14:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Всеукраїнська науково-практична конференція «Цивільна безпека як чинник розвитку виробничої та невиробничої сфер суспільства» на Волині
23 Квітня14:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Освітянам – додаткові знання і навички з питань цивільного захисту
20 Квітня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Показовий «День ЦЗ» в ЗОШ № 85 Київського району м. Одеса
20 Квітня14:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Кущовий семінар із працівниками закладів освіти на тему «Радіаційна небезпека»
20 Квітня14:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Підготовчі заходи до Тижня безпеки дитини у дошкільних установах
20 Квітня08:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Показовий День цивільного захисту у Слов’янській ЗОШ І-ІІІ ст. № 6
19 Квітня17:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Засідання педагогічної ради Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області
Останні новини