ГоловнаОстанні новини28 Грудня, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Методичне об’єднання вчителів предмету „Захист Вітчизни”

Опубліковано: 28.12.2017, 13:20

21 грудня 2017 року на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області відбулося засідання методичного об’єднання вчителів предмету „Захист Вітчизни” за Планом проведення щомісячних одноденних інструкторсько-методичних занять та нарад 2017-2018 навчального року.

У роботі методичного об’єднання взяли участь Микола Радько, головний спеціаліст організаційно-інспекторського відділу управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради; Петро Годунко, методист навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Рівненської області, учителі рівненських шкіл і професійно-технічних навчальних закладів області та фахівці НМЦ ЦЗ та БДЖ Рівненської області.

Зі вступним словом до учасників засідання звернувся голова методичного об’єднання Володимир Коцур, наголосивши на необхідності вивчення програми, що дає учням знання та орієнтує на конкретні уміння й навички, якими повинні володіти школярі в процесі вивчення дисципліни „Захист Вітчизни”.

За Планом проведення інструкторсько-методичне заняття провів Володимир Павлюк, викладач обласних курсів НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області, котрий розповів про організацію дозиметричного контролю, котроль радіоактивного та хімічного забруднення, наочно продемонстрував роботу з приладами радіаційної розвідки: індивідуальними дозиметрами, дозиметрами-радіометрами. Особливу увагу викладач звернув на сучасні види приладів радіаційного та хімічного контролю, використання засобів колективного та індивідуального захисту.

До проведення засідання долучився викладач кафедри військової підготовки Національного університету водного господарства та природокористування, учасник АТО, який надав рекомендації з питань аспектів підготовки сучасної молоді до служби в лавах Збройних Сил України.

 Проведення засідання методичного об’єднання дало унікальну можливість присутнім обмінятися досвідом, вдосконалити професійні знання, розвивати фаховий  потенціал. По завершенні вчителі отримали методичні та відеоматеріали з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

 DSC_0382.JPGDSC_0350.JPG

Алла Тищенко, методист обласного методичного кабінету

НМЦ ЦЗ та БЖД  Рівненської області


   
Останні новини
19 Січня16:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Велике і світле свято Хрещення Господнього
19 Січня10:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. Навчання слухачів категорії «Керівники загальноосвітніх навчальних закладів»
19 Січня09:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. На головній водоймі міста проведено профілактичні бесіди з рибалками
17 Січня15:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області: Новий навчальний рік розпочато.
17 Січня15:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Продовжуємо взаємодію з об’єднаними територіальними громадами області
17 Січня13:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Безпека громади – відповідальність місцевої влади
12 Січня16:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Розпочався новий навчальний рік
12 Січня15:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Кропивницький: Засідання педагогічної ради Центру
11 Січня17:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області Підбиття підсумків роботи Обласної науково-методичної ради з цивільного захисту, безпеки життєдіяльності та основ медичних знань
5 Січня09:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підведення підсумків роботи Центру за 2017 навчальний рік
2 Січня09:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Новорічне привітання
2 Січня09:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Підсумкове засідання педагогічної ради
2 Січня09:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Освітянська діяльність НМЦ Волинської області - підсумки та перспективи
2 Січня09:03 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Продовжуємо роботу з об’єднаними територіальними громадами Кіровоградської області
28 Грудня13:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Засідання педагогічної ради.
Останні новини