ГоловнаОстанні новини28 Грудня, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Засідання педагогічної ради.

Опубліковано: 28.12.2017, 13:25

21.12.2017 року в Центрі відбулося чергове засідання педагогічної ради.

Відкрив засідання керівник Центру В.В. Гарькушка. Він підбив підсумки виконання статутних завдань структурними підрозділами  Центру у 2017 році.

Далі педагогічну раду, у відповідності до її плану, продовжив заступник начальника центру з навчальної та виробничої роботи О. Г. Арнаутов, який проаналізував проведення огляду-конкурсу навчальної матеріально-технічної бази та стан навчального забезпечення статутних завдань у 2017 році.

Завідувач обласного методичного кабінету Могілевець Ю.Є. доповів про підсумки роботи над Єдиною науково-методичною проблемою Центру у 2017 році та розглянув завдання з цього напрямку методичної роботи на 2018 рік.

Наступною темою для обміну думками і напрацювання єдиного погляду щодо вирішення завдань, які стоять перед педагогічним колективом Центру, стала доповідь начальника циклу практичної підготовки Гелдаш С.В. щодо організації проведення спеціальної підготовки осіб що залучаються до інструктажів, навчання та перевірки знань з пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту.

У ході засідання педагогічної ради майстер виробничого навчання Енергодарських курсів ІІІ категорії П.Е. Кісіль доповів про підсумки проходження стажування.

З метою удосконалення навчального процесу з функціонального навчання у сфері цивільного захисту педагогічною радою Центра було розглянуто та схвалено робочі навчальні програми з функціонального навчання відповідних категорій слухачів (доповідач – заступник завідувача обласних та м. Запоріжжя курсів удосконалення керівних кадрів І категорії Прищепна В.В.).

Педагогічною радою було розглянуто та схвалено плануючі документи з основних напрямків статутних завдань Центру на 2018 рік.

Наприкінці, за підсумками роботи у 2017 році, були відзначені кращі структурні підрозділи та педагогічні працівники Центру.

 IMG_7998.jpgIMG_7990.jpg

 

Обласний методичний кабінет

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області


   
Останні новини
19 Січня16:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Велике і світле свято Хрещення Господнього
19 Січня10:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. Навчання слухачів категорії «Керівники загальноосвітніх навчальних закладів»
19 Січня09:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. На головній водоймі міста проведено профілактичні бесіди з рибалками
17 Січня15:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області: Новий навчальний рік розпочато.
17 Січня15:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Продовжуємо взаємодію з об’єднаними територіальними громадами області
17 Січня13:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Безпека громади – відповідальність місцевої влади
12 Січня16:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Розпочався новий навчальний рік
12 Січня15:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Кропивницький: Засідання педагогічної ради Центру
11 Січня17:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області Підбиття підсумків роботи Обласної науково-методичної ради з цивільного захисту, безпеки життєдіяльності та основ медичних знань
5 Січня09:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підведення підсумків роботи Центру за 2017 навчальний рік
2 Січня09:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Новорічне привітання
2 Січня09:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Підсумкове засідання педагогічної ради
2 Січня09:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Освітянська діяльність НМЦ Волинської області - підсумки та перспективи
2 Січня09:03 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Продовжуємо роботу з об’єднаними територіальними громадами Кіровоградської області
28 Грудня13:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Засідання педагогічної ради.
Останні новини