ГоловнаОстанні новини28 Грудня, 2017р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Засідання педагогічної ради.

Опубліковано: 28.12.2017, 13:25

21.12.2017 року в Центрі відбулося чергове засідання педагогічної ради.

Відкрив засідання керівник Центру В.В. Гарькушка. Він підбив підсумки виконання статутних завдань структурними підрозділами  Центру у 2017 році.

Далі педагогічну раду, у відповідності до її плану, продовжив заступник начальника центру з навчальної та виробничої роботи О. Г. Арнаутов, який проаналізував проведення огляду-конкурсу навчальної матеріально-технічної бази та стан навчального забезпечення статутних завдань у 2017 році.

Завідувач обласного методичного кабінету Могілевець Ю.Є. доповів про підсумки роботи над Єдиною науково-методичною проблемою Центру у 2017 році та розглянув завдання з цього напрямку методичної роботи на 2018 рік.

Наступною темою для обміну думками і напрацювання єдиного погляду щодо вирішення завдань, які стоять перед педагогічним колективом Центру, стала доповідь начальника циклу практичної підготовки Гелдаш С.В. щодо організації проведення спеціальної підготовки осіб що залучаються до інструктажів, навчання та перевірки знань з пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту.

У ході засідання педагогічної ради майстер виробничого навчання Енергодарських курсів ІІІ категорії П.Е. Кісіль доповів про підсумки проходження стажування.

З метою удосконалення навчального процесу з функціонального навчання у сфері цивільного захисту педагогічною радою Центра було розглянуто та схвалено робочі навчальні програми з функціонального навчання відповідних категорій слухачів (доповідач – заступник завідувача обласних та м. Запоріжжя курсів удосконалення керівних кадрів І категорії Прищепна В.В.).

Педагогічною радою було розглянуто та схвалено плануючі документи з основних напрямків статутних завдань Центру на 2018 рік.

Наприкінці, за підсумками роботи у 2017 році, були відзначені кращі структурні підрозділи та педагогічні працівники Центру.

 IMG_7998.jpgIMG_7990.jpg

 

Обласний методичний кабінет

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області


   
Останні новини
17 Липня16:45 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Мобільний навчально-консультаційний пункт про безпеку на воді
17 Липня09:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Участь у підготовчих заходах щодо проведення штабних тренувань
16 Липня15:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Підведено підсумки виїзних семінарів-навчань
13 Липня12:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпека під час канікул
6 Липня13:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Навчання населення правилам та порядку дій під час НС та виникнення пожеж
6 Липня09:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Відпрацьовували дії у разі виникнення надзвичайної ситуації на арсеналах та базах зберігання озброєння Збройних сил України
6 Липня08:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Робота мобільного навчально-консультаційного пункту на Запорізькому міському центральному пляжі
5 Липня14:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Співпраця з благодійним Фондом «Дорога к Дому»
3 Липня13:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Семінари – навчання з питань пожежної безпеки
3 Липня10:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Засідання методичної комісії
2 Липня14:31 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Підведені підсумки роботи навчально-методичного центру у І півріччі 2018 року
2 Липня13:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Оздоровлення та відпочинок з користю
2 Липня13:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Кропивницький: розгорнуто мобільний консультаційний пункт навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД
27 Червня12:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Виїзні семінар-навчання в районах Одеської області
27 Червня11:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. День професійної майстерності
Останні новини