ГоловнаОстанні новини2 Січня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Освітянська діяльність НМЦ Волинської області - підсумки та перспективи

Опубліковано: 02.01.2018, 09:15

27 грудня 2017 року в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області відбулась нарада з підведення підсумків роботи у поточному році та визначення пріоритетних завдань на 2018 рік.  Зі вступним словом на початку заходу виступив начальник центру полковник служби цивільного захисту Сергій Шмига, який довів порядок роботи та наголосив на необхідності модернізації навчального процесу та удосконалення професійної компетентності педагогічних працівників.

Заступник начальника центру з навчальної та виробничої роботи Павло Копилов розповів про виконання плану комплектування  та проведення методичного супроводу практичних заходів на суб’єктах господарювання в поточному навчальному році. Павло Миколайович також вказав на недоліки в діяльності педпрацівників  центру  та визначив  шляхи вирішення проблемних питань. Завідувач обласного методичного кабінету Лілія Богданович доповіла про методичну роботу, яка здійснювалась педпрацівниками центру  у  році, що минає   та  окреслила  завдання щодо оновлення та створення  матеріалів методичного супроводу суб’єктів господарювання з питань цивільного захисту.   

Про результати навчально-методичної діяльності у своїх структурних підрозділах доповіли завідувачі навчально-консультаційних пунктів  міст Ковеля, Володимира - Волинського та Нововолинська. Виступаючі розповіли про перспективні напрямки роботи у наступному році.

На завершення підсумкової наради Сергій Антонович ознайомив присутніх з показниками  діяльності центру в розрізі інших Навчально-методичних установ за результатами Навчально-методичного збору  з керівниками НМЦ ЦЗ та БЖД областей та міста Києва, окреслив шляхи взаємодії з УДСНС у Волинській області,  органами виконавчої влади,  місцевого самоврядування, суб’єктами господарювання, визначив основні пріоритети  на наступний  рік та висловив  упевненість у тому, що кожен працівник усвідомлює важливість поставлених перед колективом завдань та творчо підійде до реалізації їх на практиці. Діяльність  колективу центру у 2017 році керівник  відмітив на оцінку «добре».

 Начальник центру оцінив особистий внесок кожного працівника закладу та  відзначив подяками кращих працівників за результатами роботи у 2017 році.

DSCN2061.JPGDSCN2091.JPG

НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області

Обласний методичний кабінет


   
Останні новини
19 Жовтня16:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Підвищуємо професійну майстерність
19 Жовтня16:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Піклування про дітей - пріоритетний напрямок суспільства
18 Жовтня15:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Проведено засідання атестаційної комісії
17 Жовтня16:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Функціональне навчання керівників закладів загальної середньої освіти
17 Жовтня11:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області. Інноваційні підходи в реалізації головних завдань цивільного захисту в закладах загальної середньої освіти
17 Жовтня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Науково-практичний семінар «Безпека особистості: психологічний аспект»
12 Жовтня15:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. На шляху інновацій та удосконалення навчального процесу
12 Жовтня10:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Робота з об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
11 Жовтня15:10 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Дії у разі виникнення пожежі
11 Жовтня15:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. «Необхідно все нам вміти, знати, щоб себе урятувати»
10 Жовтня16:35 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Робота з об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
9 Жовтня09:46 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Участь у Покровському ярмарку.
9 Жовтня09:44 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. День працівників освіти
9 Жовтня09:40 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Спеціальне об’єктове навчання ТОВ «ТІС-Контейнерний термінал»
9 Жовтня09:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.На Рівненщині проведено тренування у разі виникнення надзвичайної ситуації на Хмельницькій АЕС
Останні новини