ГоловнаОстанні новини2 Січня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Освітянська діяльність НМЦ Волинської області - підсумки та перспективи

Опубліковано: 02.01.2018, 09:15

27 грудня 2017 року в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області відбулась нарада з підведення підсумків роботи у поточному році та визначення пріоритетних завдань на 2018 рік.  Зі вступним словом на початку заходу виступив начальник центру полковник служби цивільного захисту Сергій Шмига, який довів порядок роботи та наголосив на необхідності модернізації навчального процесу та удосконалення професійної компетентності педагогічних працівників.

Заступник начальника центру з навчальної та виробничої роботи Павло Копилов розповів про виконання плану комплектування  та проведення методичного супроводу практичних заходів на суб’єктах господарювання в поточному навчальному році. Павло Миколайович також вказав на недоліки в діяльності педпрацівників  центру  та визначив  шляхи вирішення проблемних питань. Завідувач обласного методичного кабінету Лілія Богданович доповіла про методичну роботу, яка здійснювалась педпрацівниками центру  у  році, що минає   та  окреслила  завдання щодо оновлення та створення  матеріалів методичного супроводу суб’єктів господарювання з питань цивільного захисту.   

Про результати навчально-методичної діяльності у своїх структурних підрозділах доповіли завідувачі навчально-консультаційних пунктів  міст Ковеля, Володимира - Волинського та Нововолинська. Виступаючі розповіли про перспективні напрямки роботи у наступному році.

На завершення підсумкової наради Сергій Антонович ознайомив присутніх з показниками  діяльності центру в розрізі інших Навчально-методичних установ за результатами Навчально-методичного збору  з керівниками НМЦ ЦЗ та БЖД областей та міста Києва, окреслив шляхи взаємодії з УДСНС у Волинській області,  органами виконавчої влади,  місцевого самоврядування, суб’єктами господарювання, визначив основні пріоритети  на наступний  рік та висловив  упевненість у тому, що кожен працівник усвідомлює важливість поставлених перед колективом завдань та творчо підійде до реалізації їх на практиці. Діяльність  колективу центру у 2017 році керівник  відмітив на оцінку «добре».

 Начальник центру оцінив особистий внесок кожного працівника закладу та  відзначив подяками кращих працівників за результатами роботи у 2017 році.

DSCN2061.JPGDSCN2091.JPG

НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області

Обласний методичний кабінет


   
Останні новини
19 Січня16:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Велике і світле свято Хрещення Господнього
19 Січня10:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. Навчання слухачів категорії «Керівники загальноосвітніх навчальних закладів»
19 Січня09:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. На головній водоймі міста проведено профілактичні бесіди з рибалками
17 Січня15:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області: Новий навчальний рік розпочато.
17 Січня15:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Продовжуємо взаємодію з об’єднаними територіальними громадами області
17 Січня13:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Безпека громади – відповідальність місцевої влади
12 Січня16:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Розпочався новий навчальний рік
12 Січня15:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Кропивницький: Засідання педагогічної ради Центру
11 Січня17:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області Підбиття підсумків роботи Обласної науково-методичної ради з цивільного захисту, безпеки життєдіяльності та основ медичних знань
5 Січня09:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підведення підсумків роботи Центру за 2017 навчальний рік
2 Січня09:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Новорічне привітання
2 Січня09:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Підсумкове засідання педагогічної ради
2 Січня09:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Освітянська діяльність НМЦ Волинської області - підсумки та перспективи
2 Січня09:03 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Продовжуємо роботу з об’єднаними територіальними громадами Кіровоградської області
28 Грудня13:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Засідання педагогічної ради.
Останні новини