ГоловнаОстанні новини2 Січня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Освітянська діяльність НМЦ Волинської області - підсумки та перспективи

Опубліковано: 02.01.2018, 09:15

27 грудня 2017 року в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області відбулась нарада з підведення підсумків роботи у поточному році та визначення пріоритетних завдань на 2018 рік.  Зі вступним словом на початку заходу виступив начальник центру полковник служби цивільного захисту Сергій Шмига, який довів порядок роботи та наголосив на необхідності модернізації навчального процесу та удосконалення професійної компетентності педагогічних працівників.

Заступник начальника центру з навчальної та виробничої роботи Павло Копилов розповів про виконання плану комплектування  та проведення методичного супроводу практичних заходів на суб’єктах господарювання в поточному навчальному році. Павло Миколайович також вказав на недоліки в діяльності педпрацівників  центру  та визначив  шляхи вирішення проблемних питань. Завідувач обласного методичного кабінету Лілія Богданович доповіла про методичну роботу, яка здійснювалась педпрацівниками центру  у  році, що минає   та  окреслила  завдання щодо оновлення та створення  матеріалів методичного супроводу суб’єктів господарювання з питань цивільного захисту.   

Про результати навчально-методичної діяльності у своїх структурних підрозділах доповіли завідувачі навчально-консультаційних пунктів  міст Ковеля, Володимира - Волинського та Нововолинська. Виступаючі розповіли про перспективні напрямки роботи у наступному році.

На завершення підсумкової наради Сергій Антонович ознайомив присутніх з показниками  діяльності центру в розрізі інших Навчально-методичних установ за результатами Навчально-методичного збору  з керівниками НМЦ ЦЗ та БЖД областей та міста Києва, окреслив шляхи взаємодії з УДСНС у Волинській області,  органами виконавчої влади,  місцевого самоврядування, суб’єктами господарювання, визначив основні пріоритети  на наступний  рік та висловив  упевненість у тому, що кожен працівник усвідомлює важливість поставлених перед колективом завдань та творчо підійде до реалізації їх на практиці. Діяльність  колективу центру у 2017 році керівник  відмітив на оцінку «добре».

 Начальник центру оцінив особистий внесок кожного працівника закладу та  відзначив подяками кращих працівників за результатами роботи у 2017 році.

DSCN2061.JPGDSCN2091.JPG

НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області

Обласний методичний кабінет


   
Останні новини
24 Квітня15:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Пройшли додаткові заняття з керівниками збірних пунктів евакуації
24 Квітня15:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Засідання педагогічної ради
24 Квітня11:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Підготовка до штабних тренувань
24 Квітня11:11 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Співпраця із об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
24 Квітня09:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Зустріч з ліквідаторами Чорнобильської катастрофи
24 Квітня09:29 НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва. Місто професій 2018
23 Квітня16:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Щорічний фестиваль дружин юних пожежних відкрито!
23 Квітня15:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. День цивільного захисту в Луцьких навчальних закладах
23 Квітня14:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Всеукраїнська науково-практична конференція «Цивільна безпека як чинник розвитку виробничої та невиробничої сфер суспільства» на Волині
23 Квітня14:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Освітянам – додаткові знання і навички з питань цивільного захисту
20 Квітня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Показовий «День ЦЗ» в ЗОШ № 85 Київського району м. Одеса
20 Квітня14:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Кущовий семінар із працівниками закладів освіти на тему «Радіаційна небезпека»
20 Квітня14:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Підготовчі заходи до Тижня безпеки дитини у дошкільних установах
20 Квітня08:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Показовий День цивільного захисту у Слов’янській ЗОШ І-ІІІ ст. № 6
19 Квітня17:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Засідання педагогічної ради Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області
Останні новини