ГоловнаОстанні новини2 Січня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Новорічне привітання

Опубліковано: 02.01.2018, 09:32

Новорічні свята – вісники оновлення мрій і сподівань, що дарують життєву силу і натхнення на добрі справи, здійснення усіх задумів і сподівань.

29 грудня 2017 року Сергій Крук, начальник Головного управління ДСНС України у Рівненській області генерал-майор служби ЦЗ, завітавши до Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Рівненської області, щиро привітав колектив з наступаючими святами – Новим роком і Різдвом Христовим.

Зокрема, відмітив, що сьогодні колектив Центру – це досвідчені, високопрофесійні кадри сфери цивільного захисту, які плідно працюють на ниві навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

Начальник центру, полковник служби ЦЗ Сергій Вовчук, приєднався до привітання та зазначив, що наші здобутки є спільними і в перспективі  мають здійснюватись в єдиному прагненні до модернізації навчально-методичної роботи.

2017 рік для нашої навчально-методичної установи був роком пошуку нових форм, методів роботи, співпраці з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, навчальних закладів, волонтерських та громадських організацій. Досвідчений та згуртований колектив Центру впроваджує передовий досвід в освітній сфері діяльності ДСНС України, прагне відповідати вимогам сучасності та докладає зусилля для забезпечення керівного складу, фахівців цивільного захисту та населення  комплексом знань  і навичок умілих дій у надзвичайних ситуаціях в складних умовах внутрішньополітичних обставин та сучасного техногенного середовища.

Кожен працівник вкладає майстерність та часточку своєї душі у важливу справу – освіту у сфері цивільного захисту.

Нині, згадуючи досягнуті надбання, ми висловлюємо слова вдячності за багаторічну співпрацю працівникам Головного управління ДСНС України у Рівненській області. 

 DSC_0027.JPGDSC_0040.JPG

 

Наталія Яковець, завідувач обласного методичного кабінету

НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області


   
Останні новини
17 Липня16:45 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Мобільний навчально-консультаційний пункт про безпеку на воді
17 Липня09:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Участь у підготовчих заходах щодо проведення штабних тренувань
16 Липня15:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Підведено підсумки виїзних семінарів-навчань
13 Липня12:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпека під час канікул
6 Липня13:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Навчання населення правилам та порядку дій під час НС та виникнення пожеж
6 Липня09:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Відпрацьовували дії у разі виникнення надзвичайної ситуації на арсеналах та базах зберігання озброєння Збройних сил України
6 Липня08:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Робота мобільного навчально-консультаційного пункту на Запорізькому міському центральному пляжі
5 Липня14:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Співпраця з благодійним Фондом «Дорога к Дому»
3 Липня13:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Семінари – навчання з питань пожежної безпеки
3 Липня10:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Засідання методичної комісії
2 Липня14:31 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Підведені підсумки роботи навчально-методичного центру у І півріччі 2018 року
2 Липня13:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Оздоровлення та відпочинок з користю
2 Липня13:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Кропивницький: розгорнуто мобільний консультаційний пункт навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД
27 Червня12:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Виїзні семінар-навчання в районах Одеської області
27 Червня11:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. День професійної майстерності
Останні новини