ГоловнаОстанні новини5 Січня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підведення підсумків роботи Центру за 2017 навчальний рік

Опубліковано: 05.01.2018, 09:05

28 грудня 2017 року відбулося підведення підсумків роботи Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області за 2017 навчальний рік, на якому були присутні всі працівники Центру.

Розпочала захід начальник НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області підполковник служби цивільного захисту Мул Альона Миколаївна. Керівник Центру зауважила, що рік який минає, виявився непростим для всіх нас в питаннях організації своєчасного та якісного виконання статутних завдань та повноважень Центру.

На підведенні підсумків діяльності Центру основна увага приділялася двом питанням: це результати освітньої діяльності НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області у 2017 навчальному році та основні завдання підготовки на 2018 навчальний рік.

Розглядаючи перше питання, начальник Центру зазначила, що у 2017 навчальному році основну увагу в діяльності НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області було спрямовано на організацію навчального процесу з функціонального навчання посадових осіб, які організовують здійснення заходів щодо реалізації державної політики у сфері цивільного захисту, осіб, які здійснюють заходи щодо запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, забезпечення методичного супроводу практичної підготовки з питань цивільного захисту, що проводиться суб’єктами господарювання, а також зміцнення навчальної матеріально-технічної бази.

Аналізуючи навчальну роботу, яка проводилася в Центрі протягом 2017 року, Мул А.М. зауважила, що за рік пройшли навчання: за програмою функціонального навчання – 2545  осіб (108,1% від Плану), з них: за державним замовленням – 1369  осіб (100,2%), на договірних умовах –     1176 осіб (119%); за програмою спеціальної підготовки осіб, що залучаються підприємствами, установами, організаціями до проведення інструктажів, навчання і перевірки знань з питань ЦЗ, ПБ –134  особи; за програмою навчання та перевірки знань з питань пожежної безпеки – 552 особи. Керівник Центру коротко зупинилася на кількісних та якісних показниках виконання Плану комплектування. Також акцентувала увагу присутніх на інформаційно-просвітницькій роботі серед населення та пропаганді знань з питань захисту та дій у надзвичайних ситуаціях.

Відповідна увага була приділена завданням, поставленим перед Навчально-методичним центром ЦЗ та БЖД Хмельницької області на 2018 навчальний рік.

Підбиваючи підсумки діяльності НМЦ у 2017 навчальному році начальник Центру Мул А.М. зазначила, що покладені на Навчально-методичний центр ЦЗ та БЖД Хмельницької області завдання виконані в повному обсязі та акцентувала увагу присутніх на необхідність продовження плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини. Керівник Центру привітав усіх з прийдешніми Новорічними святами, побажавши міцного здоров’я, успіхів, щастя та миру, впевненості у майбутньому та здійснення мрій!

gyiliu1.jpgcyjyfyk2.jpgvjliuytl3.jpgvglkuv4.jpg

Майстер виробничого навчання обласних та м. Хмельницький курсів удосконалення керівних кадрів Ю.Мальнєв

 


   
Останні новини
17 Липня16:45 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Мобільний навчально-консультаційний пункт про безпеку на воді
17 Липня09:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Участь у підготовчих заходах щодо проведення штабних тренувань
16 Липня15:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Підведено підсумки виїзних семінарів-навчань
13 Липня12:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпека під час канікул
6 Липня13:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Навчання населення правилам та порядку дій під час НС та виникнення пожеж
6 Липня09:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Відпрацьовували дії у разі виникнення надзвичайної ситуації на арсеналах та базах зберігання озброєння Збройних сил України
6 Липня08:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Робота мобільного навчально-консультаційного пункту на Запорізькому міському центральному пляжі
5 Липня14:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Співпраця з благодійним Фондом «Дорога к Дому»
3 Липня13:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Семінари – навчання з питань пожежної безпеки
3 Липня10:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Засідання методичної комісії
2 Липня14:31 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Підведені підсумки роботи навчально-методичного центру у І півріччі 2018 року
2 Липня13:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Оздоровлення та відпочинок з користю
2 Липня13:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Кропивницький: розгорнуто мобільний консультаційний пункт навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД
27 Червня12:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Виїзні семінар-навчання в районах Одеської області
27 Червня11:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. День професійної майстерності
Останні новини