ГоловнаОстанні новини5 Січня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підведення підсумків роботи Центру за 2017 навчальний рік

Опубліковано: 05.01.2018, 09:05

28 грудня 2017 року відбулося підведення підсумків роботи Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області за 2017 навчальний рік, на якому були присутні всі працівники Центру.

Розпочала захід начальник НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області підполковник служби цивільного захисту Мул Альона Миколаївна. Керівник Центру зауважила, що рік який минає, виявився непростим для всіх нас в питаннях організації своєчасного та якісного виконання статутних завдань та повноважень Центру.

На підведенні підсумків діяльності Центру основна увага приділялася двом питанням: це результати освітньої діяльності НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області у 2017 навчальному році та основні завдання підготовки на 2018 навчальний рік.

Розглядаючи перше питання, начальник Центру зазначила, що у 2017 навчальному році основну увагу в діяльності НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області було спрямовано на організацію навчального процесу з функціонального навчання посадових осіб, які організовують здійснення заходів щодо реалізації державної політики у сфері цивільного захисту, осіб, які здійснюють заходи щодо запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, забезпечення методичного супроводу практичної підготовки з питань цивільного захисту, що проводиться суб’єктами господарювання, а також зміцнення навчальної матеріально-технічної бази.

Аналізуючи навчальну роботу, яка проводилася в Центрі протягом 2017 року, Мул А.М. зауважила, що за рік пройшли навчання: за програмою функціонального навчання – 2545  осіб (108,1% від Плану), з них: за державним замовленням – 1369  осіб (100,2%), на договірних умовах –     1176 осіб (119%); за програмою спеціальної підготовки осіб, що залучаються підприємствами, установами, організаціями до проведення інструктажів, навчання і перевірки знань з питань ЦЗ, ПБ –134  особи; за програмою навчання та перевірки знань з питань пожежної безпеки – 552 особи. Керівник Центру коротко зупинилася на кількісних та якісних показниках виконання Плану комплектування. Також акцентувала увагу присутніх на інформаційно-просвітницькій роботі серед населення та пропаганді знань з питань захисту та дій у надзвичайних ситуаціях.

Відповідна увага була приділена завданням, поставленим перед Навчально-методичним центром ЦЗ та БЖД Хмельницької області на 2018 навчальний рік.

Підбиваючи підсумки діяльності НМЦ у 2017 навчальному році начальник Центру Мул А.М. зазначила, що покладені на Навчально-методичний центр ЦЗ та БЖД Хмельницької області завдання виконані в повному обсязі та акцентувала увагу присутніх на необхідність продовження плідної праці в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини. Керівник Центру привітав усіх з прийдешніми Новорічними святами, побажавши міцного здоров’я, успіхів, щастя та миру, впевненості у майбутньому та здійснення мрій!

gyiliu1.jpgcyjyfyk2.jpgvjliuytl3.jpgvglkuv4.jpg

Майстер виробничого навчання обласних та м. Хмельницький курсів удосконалення керівних кадрів Ю.Мальнєв

 


   
Останні новини
19 Жовтня16:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Підвищуємо професійну майстерність
19 Жовтня16:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Піклування про дітей - пріоритетний напрямок суспільства
18 Жовтня15:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Проведено засідання атестаційної комісії
17 Жовтня16:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Функціональне навчання керівників закладів загальної середньої освіти
17 Жовтня11:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області. Інноваційні підходи в реалізації головних завдань цивільного захисту в закладах загальної середньої освіти
17 Жовтня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Науково-практичний семінар «Безпека особистості: психологічний аспект»
12 Жовтня15:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. На шляху інновацій та удосконалення навчального процесу
12 Жовтня10:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Робота з об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
11 Жовтня15:10 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Дії у разі виникнення пожежі
11 Жовтня15:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. «Необхідно все нам вміти, знати, щоб себе урятувати»
10 Жовтня16:35 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Робота з об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
9 Жовтня09:46 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Участь у Покровському ярмарку.
9 Жовтня09:44 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. День працівників освіти
9 Жовтня09:40 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Спеціальне об’єктове навчання ТОВ «ТІС-Контейнерний термінал»
9 Жовтня09:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.На Рівненщині проведено тренування у разі виникнення надзвичайної ситуації на Хмельницькій АЕС
Останні новини