ГоловнаОстанні новини12 Січня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Кропивницький: Засідання педагогічної ради Центру

Опубліковано: 12.01.2018, 15:20

 

 

11 січня в навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області було проведено перше засідання педагогічної ради у 2018 році.
Відкрив засідання педагогічної ради та оголосив порядок денний начальник Центру Тищенко Микола Анатолійович.
Методист обласного методичного кабінету - секретар педагогічної ради Александрова Т.Ф. представила присутнім план роботи педагогічної ради Центру на 2018 рік. Відповідно до Положення про педагогічну раду Центру, у 2018 році планується провести 7 засідань, оскільки засідання педради проводиться не рідше 1 разу на 2 місяці.
Начальник Центру Тищенко М.А. виступив по питанню схвалення представленого плану роботи Центру на 2018 рік. План відпрацьований у відповідності до Положення про організацію навчального процесу з функціонального навчання, затвердженого наказом МВС України від 21.10.2014 № 1112. Зміст плану роботи Центру та перелік заходів, які включені до виконання, відпрацьовані на підставі наданих пропозицій від керівників структурних підрозділів Центру. У представленій редакції Плану роботи Центру враховані заходи, які визначені у розпорядженні  КМУ від 27.12.2017 р. № 981-р «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2018 рік».  
Методист обласного методичного кабінету Центру  Александрова Т.Ф. нагадала присутнім про види та форми педагогічного контролю, його періодичність та представила розроблений графік педагогічного контролю Центру на I півріччя 2018 року, перерахувала кількість перевірок щодо кожного педагогічного працівника.
Завідувач обласного  методичного кабінету Купріянов А.С. довів присутнім пропозиції щодо кількісного та персонального складу методичної комісії Центру у 2018 році,  план роботи методичної комісії Центру на 2018 рік, зазначив кількість засідань комісії, терміни проведення, особливості роботи методичної комісії та обґрунтував вибрану тематику порядку денного її засідань.
Також Купріянов А.С. виступив з приводу розгляду та схвалення переліків видів робіт, які виконують майстри виробничого навчання з підготовки та проведення показового Дня цивільного захисту в закладах загальної  середньої та професійно-технічної освіти  та Тижня безпеки дитини у закладах дошкільної освіти. Дані переліки видів робіт розроблені з урахуванням основних положень методичного посібника «Поради майстру виробничого навчання курсів цивільного захисту», який  виданий департаментом організації заходів ЦЗ ДСНС України у 2017 році.
Підбиваючи підсумки засідання педагогічної ради, начальник Центру Тищенко М.А. підкреслив, що обов’язкове виконання рішень, прийнятих педагогічною радою, є найбільш ефективним шляхом до розв’язання нагальних проблем, що стоять перед Центром.

ASN120118.jpg

Методист обласного методичного кабінету         В. Нестеренко


   
Останні новини
19 Жовтня16:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Підвищуємо професійну майстерність
19 Жовтня16:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Піклування про дітей - пріоритетний напрямок суспільства
18 Жовтня15:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Проведено засідання атестаційної комісії
17 Жовтня16:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Функціональне навчання керівників закладів загальної середньої освіти
17 Жовтня11:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області. Інноваційні підходи в реалізації головних завдань цивільного захисту в закладах загальної середньої освіти
17 Жовтня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Науково-практичний семінар «Безпека особистості: психологічний аспект»
12 Жовтня15:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. На шляху інновацій та удосконалення навчального процесу
12 Жовтня10:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Робота з об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
11 Жовтня15:10 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Дії у разі виникнення пожежі
11 Жовтня15:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. «Необхідно все нам вміти, знати, щоб себе урятувати»
10 Жовтня16:35 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Робота з об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
9 Жовтня09:46 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Участь у Покровському ярмарку.
9 Жовтня09:44 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. День працівників освіти
9 Жовтня09:40 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Спеціальне об’єктове навчання ТОВ «ТІС-Контейнерний термінал»
9 Жовтня09:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.На Рівненщині проведено тренування у разі виникнення надзвичайної ситуації на Хмельницькій АЕС
Останні новини