ГоловнаОстанні новини12 Січня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Кропивницький: Засідання педагогічної ради Центру

Опубліковано: 12.01.2018, 15:20

 

 

11 січня в навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області було проведено перше засідання педагогічної ради у 2018 році.
Відкрив засідання педагогічної ради та оголосив порядок денний начальник Центру Тищенко Микола Анатолійович.
Методист обласного методичного кабінету - секретар педагогічної ради Александрова Т.Ф. представила присутнім план роботи педагогічної ради Центру на 2018 рік. Відповідно до Положення про педагогічну раду Центру, у 2018 році планується провести 7 засідань, оскільки засідання педради проводиться не рідше 1 разу на 2 місяці.
Начальник Центру Тищенко М.А. виступив по питанню схвалення представленого плану роботи Центру на 2018 рік. План відпрацьований у відповідності до Положення про організацію навчального процесу з функціонального навчання, затвердженого наказом МВС України від 21.10.2014 № 1112. Зміст плану роботи Центру та перелік заходів, які включені до виконання, відпрацьовані на підставі наданих пропозицій від керівників структурних підрозділів Центру. У представленій редакції Плану роботи Центру враховані заходи, які визначені у розпорядженні  КМУ від 27.12.2017 р. № 981-р «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2018 рік».  
Методист обласного методичного кабінету Центру  Александрова Т.Ф. нагадала присутнім про види та форми педагогічного контролю, його періодичність та представила розроблений графік педагогічного контролю Центру на I півріччя 2018 року, перерахувала кількість перевірок щодо кожного педагогічного працівника.
Завідувач обласного  методичного кабінету Купріянов А.С. довів присутнім пропозиції щодо кількісного та персонального складу методичної комісії Центру у 2018 році,  план роботи методичної комісії Центру на 2018 рік, зазначив кількість засідань комісії, терміни проведення, особливості роботи методичної комісії та обґрунтував вибрану тематику порядку денного її засідань.
Також Купріянов А.С. виступив з приводу розгляду та схвалення переліків видів робіт, які виконують майстри виробничого навчання з підготовки та проведення показового Дня цивільного захисту в закладах загальної  середньої та професійно-технічної освіти  та Тижня безпеки дитини у закладах дошкільної освіти. Дані переліки видів робіт розроблені з урахуванням основних положень методичного посібника «Поради майстру виробничого навчання курсів цивільного захисту», який  виданий департаментом організації заходів ЦЗ ДСНС України у 2017 році.
Підбиваючи підсумки засідання педагогічної ради, начальник Центру Тищенко М.А. підкреслив, що обов’язкове виконання рішень, прийнятих педагогічною радою, є найбільш ефективним шляхом до розв’язання нагальних проблем, що стоять перед Центром.

ASN120118.jpg

Методист обласного методичного кабінету         В. Нестеренко


   
Останні новини
24 Квітня15:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Пройшли додаткові заняття з керівниками збірних пунктів евакуації
24 Квітня15:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Засідання педагогічної ради
24 Квітня11:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Підготовка до штабних тренувань
24 Квітня11:11 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Співпраця із об’єднаними територіальними громадами Чернівецької області
24 Квітня09:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Зустріч з ліквідаторами Чорнобильської катастрофи
24 Квітня09:29 НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва. Місто професій 2018
23 Квітня16:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Щорічний фестиваль дружин юних пожежних відкрито!
23 Квітня15:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. День цивільного захисту в Луцьких навчальних закладах
23 Квітня14:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Всеукраїнська науково-практична конференція «Цивільна безпека як чинник розвитку виробничої та невиробничої сфер суспільства» на Волині
23 Квітня14:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Освітянам – додаткові знання і навички з питань цивільного захисту
20 Квітня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Показовий «День ЦЗ» в ЗОШ № 85 Київського району м. Одеса
20 Квітня14:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Кущовий семінар із працівниками закладів освіти на тему «Радіаційна небезпека»
20 Квітня14:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Підготовчі заходи до Тижня безпеки дитини у дошкільних установах
20 Квітня08:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Показовий День цивільного захисту у Слов’янській ЗОШ І-ІІІ ст. № 6
19 Квітня17:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Засідання педагогічної ради Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області
Останні новини