ГоловнаОстанні новини12 Січня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Кропивницький: Засідання педагогічної ради Центру

Опубліковано: 12.01.2018, 15:20

 

 

11 січня в навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області було проведено перше засідання педагогічної ради у 2018 році.
Відкрив засідання педагогічної ради та оголосив порядок денний начальник Центру Тищенко Микола Анатолійович.
Методист обласного методичного кабінету - секретар педагогічної ради Александрова Т.Ф. представила присутнім план роботи педагогічної ради Центру на 2018 рік. Відповідно до Положення про педагогічну раду Центру, у 2018 році планується провести 7 засідань, оскільки засідання педради проводиться не рідше 1 разу на 2 місяці.
Начальник Центру Тищенко М.А. виступив по питанню схвалення представленого плану роботи Центру на 2018 рік. План відпрацьований у відповідності до Положення про організацію навчального процесу з функціонального навчання, затвердженого наказом МВС України від 21.10.2014 № 1112. Зміст плану роботи Центру та перелік заходів, які включені до виконання, відпрацьовані на підставі наданих пропозицій від керівників структурних підрозділів Центру. У представленій редакції Плану роботи Центру враховані заходи, які визначені у розпорядженні  КМУ від 27.12.2017 р. № 981-р «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2018 рік».  
Методист обласного методичного кабінету Центру  Александрова Т.Ф. нагадала присутнім про види та форми педагогічного контролю, його періодичність та представила розроблений графік педагогічного контролю Центру на I півріччя 2018 року, перерахувала кількість перевірок щодо кожного педагогічного працівника.
Завідувач обласного  методичного кабінету Купріянов А.С. довів присутнім пропозиції щодо кількісного та персонального складу методичної комісії Центру у 2018 році,  план роботи методичної комісії Центру на 2018 рік, зазначив кількість засідань комісії, терміни проведення, особливості роботи методичної комісії та обґрунтував вибрану тематику порядку денного її засідань.
Також Купріянов А.С. виступив з приводу розгляду та схвалення переліків видів робіт, які виконують майстри виробничого навчання з підготовки та проведення показового Дня цивільного захисту в закладах загальної  середньої та професійно-технічної освіти  та Тижня безпеки дитини у закладах дошкільної освіти. Дані переліки видів робіт розроблені з урахуванням основних положень методичного посібника «Поради майстру виробничого навчання курсів цивільного захисту», який  виданий департаментом організації заходів ЦЗ ДСНС України у 2017 році.
Підбиваючи підсумки засідання педагогічної ради, начальник Центру Тищенко М.А. підкреслив, що обов’язкове виконання рішень, прийнятих педагогічною радою, є найбільш ефективним шляхом до розв’язання нагальних проблем, що стоять перед Центром.

ASN120118.jpg

Методист обласного методичного кабінету         В. Нестеренко


   
Останні новини
19 Січня16:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Велике і світле свято Хрещення Господнього
19 Січня10:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. Навчання слухачів категорії «Керівники загальноосвітніх навчальних закладів»
19 Січня09:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. На головній водоймі міста проведено профілактичні бесіди з рибалками
17 Січня15:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області: Новий навчальний рік розпочато.
17 Січня15:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Продовжуємо взаємодію з об’єднаними територіальними громадами області
17 Січня13:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Безпека громади – відповідальність місцевої влади
12 Січня16:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Розпочався новий навчальний рік
12 Січня15:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Кропивницький: Засідання педагогічної ради Центру
11 Січня17:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області Підбиття підсумків роботи Обласної науково-методичної ради з цивільного захисту, безпеки життєдіяльності та основ медичних знань
5 Січня09:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підведення підсумків роботи Центру за 2017 навчальний рік
2 Січня09:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Новорічне привітання
2 Січня09:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Підсумкове засідання педагогічної ради
2 Січня09:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Освітянська діяльність НМЦ Волинської області - підсумки та перспективи
2 Січня09:03 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Продовжуємо роботу з об’єднаними територіальними громадами Кіровоградської області
28 Грудня13:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Засідання педагогічної ради.
Останні новини