ГоловнаОстанні новини12 Січня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Кропивницький: Засідання педагогічної ради Центру

Опубліковано: 12.01.2018, 15:20

 

 

11 січня в навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області було проведено перше засідання педагогічної ради у 2018 році.
Відкрив засідання педагогічної ради та оголосив порядок денний начальник Центру Тищенко Микола Анатолійович.
Методист обласного методичного кабінету - секретар педагогічної ради Александрова Т.Ф. представила присутнім план роботи педагогічної ради Центру на 2018 рік. Відповідно до Положення про педагогічну раду Центру, у 2018 році планується провести 7 засідань, оскільки засідання педради проводиться не рідше 1 разу на 2 місяці.
Начальник Центру Тищенко М.А. виступив по питанню схвалення представленого плану роботи Центру на 2018 рік. План відпрацьований у відповідності до Положення про організацію навчального процесу з функціонального навчання, затвердженого наказом МВС України від 21.10.2014 № 1112. Зміст плану роботи Центру та перелік заходів, які включені до виконання, відпрацьовані на підставі наданих пропозицій від керівників структурних підрозділів Центру. У представленій редакції Плану роботи Центру враховані заходи, які визначені у розпорядженні  КМУ від 27.12.2017 р. № 981-р «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2018 рік».  
Методист обласного методичного кабінету Центру  Александрова Т.Ф. нагадала присутнім про види та форми педагогічного контролю, його періодичність та представила розроблений графік педагогічного контролю Центру на I півріччя 2018 року, перерахувала кількість перевірок щодо кожного педагогічного працівника.
Завідувач обласного  методичного кабінету Купріянов А.С. довів присутнім пропозиції щодо кількісного та персонального складу методичної комісії Центру у 2018 році,  план роботи методичної комісії Центру на 2018 рік, зазначив кількість засідань комісії, терміни проведення, особливості роботи методичної комісії та обґрунтував вибрану тематику порядку денного її засідань.
Також Купріянов А.С. виступив з приводу розгляду та схвалення переліків видів робіт, які виконують майстри виробничого навчання з підготовки та проведення показового Дня цивільного захисту в закладах загальної  середньої та професійно-технічної освіти  та Тижня безпеки дитини у закладах дошкільної освіти. Дані переліки видів робіт розроблені з урахуванням основних положень методичного посібника «Поради майстру виробничого навчання курсів цивільного захисту», який  виданий департаментом організації заходів ЦЗ ДСНС України у 2017 році.
Підбиваючи підсумки засідання педагогічної ради, начальник Центру Тищенко М.А. підкреслив, що обов’язкове виконання рішень, прийнятих педагогічною радою, є найбільш ефективним шляхом до розв’язання нагальних проблем, що стоять перед Центром.

ASN120118.jpg

Методист обласного методичного кабінету         В. Нестеренко


   
Останні новини
17 Липня16:45 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Мобільний навчально-консультаційний пункт про безпеку на воді
17 Липня09:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернівецької області. Участь у підготовчих заходах щодо проведення штабних тренувань
16 Липня15:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Підведено підсумки виїзних семінарів-навчань
13 Липня12:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпека під час канікул
6 Липня13:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Навчання населення правилам та порядку дій під час НС та виникнення пожеж
6 Липня09:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Відпрацьовували дії у разі виникнення надзвичайної ситуації на арсеналах та базах зберігання озброєння Збройних сил України
6 Липня08:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Робота мобільного навчально-консультаційного пункту на Запорізькому міському центральному пляжі
5 Липня14:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Співпраця з благодійним Фондом «Дорога к Дому»
3 Липня13:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Семінари – навчання з питань пожежної безпеки
3 Липня10:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Засідання методичної комісії
2 Липня14:31 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Підведені підсумки роботи навчально-методичного центру у І півріччі 2018 року
2 Липня13:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Оздоровлення та відпочинок з користю
2 Липня13:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Кропивницький: розгорнуто мобільний консультаційний пункт навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД
27 Червня12:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Виїзні семінар-навчання в районах Одеської області
27 Червня11:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. День професійної майстерності
Останні новини